Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19201) Bati0501


Bati0501
őstag

Ha vki akar,nyugodtan felvehet: BATI_hun_ :)

[ Szerkesztve ]

(#19202) Stauffenberg válasza lala42 (#19163) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem egyszerűbb Originben a beállítások között beállítani a könyvtárakat, hogy hova települjenek a játékok? Nekem is alapból a rendszer meghajtóra akart volna települni még az Open Beta (pedig nem azon van az Origin sem), de beállítottam, hogy ne oda és kész. A végleges már tudta a dolgát és a "D:\Gamez\Origin\Battlefield3\" könyvtárba pakolta magát.

(#19203) - = Zk = - válasza Neil Watts (#19199) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát. nem tudom. olyan fps ingadozásom van, hogy bef.sok:C

#19200) Stauffenberg
köszönöm, ezt meglesem :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19204) Neil Watts válasza - = Zk = - (#19203) üzenetére


Neil Watts
veterán

állj! héé! Ez így nagyon nem lesz jó! :B

A VSyncet vedd ki!
Az anisotropic filtert told fel maxra.
A legalsó legyen HBAO

Így jónak kell lennie. :)

(#19205) Taposo válasza Eagl3 (#19195) üzenetére


Taposo
aktív tag

Az ég világon semmi baj nincs a Gigabyte oc karikkal igen nekem is ezek voltak a problémák amiket leírtál , de kiderült hogy a DRIVER a felelős feltettem a BF3 hoz való legújabbat láss csodát az összes probléma megszűnt.....

(#19206) Eagl3 válasza Taposo (#19205) üzenetére


Eagl3
veterán

Nem így van.

(#19207) - = Zk = - válasza Neil Watts (#19204) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem lehet. vysnc nélkül látványosan, és idegesítően törik a kép :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19208) LuckyL


LuckyL
őstag

steamen nem lehet megvenni a játékot?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#19209) Laraxior


Laraxior
titán

első lettem...ilyen se volt még :Y persze nem killel.. mert az nagyon nem megy :W
viszont építgetem és óvom a csapatom ahol tudok élesztek, gyógyítok :))

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19210) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Tapasztalt valaki olyat, hogy coop közben hirtelen kilép a játék és persze ilyenkor a másik oldalon is? Hibaüzenet nincs!

[ Szerkesztve ]

(#19211) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

a battlelogban hogyan tudom megváltoztatni az avatarom? próbáltam ezt a gravatart, de nem csinál semmit :F

Resistencia eterna

(#19212) mcwolf79 válasza Laraxior (#19209) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez melyik Afterburner? (ha az egyáltalán)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19213) Laraxior


Laraxior
titán

Nah nekem ilyen problémát dob a game. Halál után nem tudok visszacsatlakozni. Egyszerre van a stat képernyő és alatta amelyiknél ki tudom választani hogy melyik classal induljak :W

[link]

Ki kell lépnem a játékból és újra kezdeni, de a statot azt menti :K :B

mcwolf79: ahol a színt tudod belőni, ott lehet ezt is beállítani. nem vector2d, hanem rasterre teszed és akkor ilyen lesz, nem olyan kockás a számtípus :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19214) Mukorka válasza bagyulajuve (#19211) üzenetére


Mukorka
addikt

Kicsit várni kell míg vált. Hozzá is adtad az emailedhez a gavatart?

Laraxior: csak nyomj egy tabot ilyenkor, beragad :D

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19215) kertsa


kertsa
senior tag

Ha valaki rájött a dx11 és dx10 közötti váltásra, akkor ossza meg:) Már végigpróbáltam egy csomó parancsot, de nem akar oké lenni :(

(#19216) Laraxior válasza kertsa (#19215) üzenetére


Laraxior
titán

Én úgy tudom hogy ez a game only DX11 :B

Mukorka: komoly? Volt neked is ilyen? :F szerintem bug lesz :B

#19221: köszi, megpróbálom legközelebb :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19217) kertsa válasza Laraxior (#19216) üzenetére


kertsa
senior tag

Akkor hogy indul el dx10es kártyával ? Ati 4xxx, NV 2xx :U Nekem 5850 van, viszont nekem nem kell a dx11 :N

[ Szerkesztve ]

(#19218) ETOM válasza Laraxior (#19162) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam pl és több angol fórumon is olvastam stutter van ha HT be van kapcsolva érthetetlen mivel a beta alatt hibátlanul működött. Remélem orvosolják a hibát.

(#19219) Zohan


Zohan
senior tag

kinek van kedve co-op-t tolni legalább 4-5 ember kéne..

TS van..

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#19220) Neil Watts válasza - = Zk = - (#19207) üzenetére


Neil Watts
veterán

Törik? azt hogy?

Zohan: a coop az 2 személyes

[ Szerkesztve ]

(#19221) Mukorka válasza Laraxior (#19216) üzenetére


Mukorka
addikt

Bug de komoly, tabot kell nyomni ;)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19222) Zohan válasza Neil Watts (#19220) üzenetére


Zohan
senior tag

csak? akkor benéztem :D

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#19223) Xaels válasza kertsa (#19217) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy, hogy a Dx11 visszafelé kompatibilis csak nem lesz 1-2 dolog elérhető Dx10-es kártyával. Ha kikapcsolod elvileg a plusz effecteket meg lehúzol 1-2 beállítást akkor az olyan mintha kisebb verziószámú Dx-ben futna.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19224) Akos96


Akos96
senior tag

Hogy a fenébe tudok barátokkal Co-opozni? Rányomok az nevére a start game/mission legördülő listában, ő rányom a join-ra és semmi sem történik. Valakinek sikerült már, vagy csak nálam van a hiba?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#19225) - = Zk = - válasza Neil Watts (#19220) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, törik. mindenhol. (játékoknál)
szal hozzászoktam, hoyg mindíg v-sync ON :W...lehet ati hiba nálam. pasz!

(#19213) Laraxior
Lara, bakker nem találom ezt a vector2d-s mizériát:W tudsz lőni képet, hogy hol is van ez pontosan MSI AB-n belül? :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19226) Mukorka válasza Akos96 (#19224) üzenetére


Mukorka
addikt

Jól csinálod pedig. Ilyenkor bal oldalt elkezd tölteni mint multinál és utána mehet.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19227) v!ct0y válasza Akos96 (#19224) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vírusírtót nyomd ki nekem az volt a gondom :)

(#19228) A.tessz válasza kertsa (#19217) üzenetére


A.tessz
senior tag

Azt írja requirements nél. Ati amd directx 10.1 kompatibilis kártya, nvidia nál 10 kompatibilis. Tehát nem csak dx 11, dx 10 el is megy. nem lesznek benne a dx 11 es grafikai beállítások és kész szerintem.

(#19229) Erdei88 válasza oriic (#18723) üzenetére


Erdei88
veterán

:R :R

(#19230) Geryson


Geryson
addikt

Mesterek! Még mindig a reinstallal szenvedek, pontosabban azzal, hogy az Origint valami miatt nem érzékeli a játék és nem akar elindulni. Pedig az Originből indítól - no comment.

Egy dolog az eszembe jutott. Ti is magyar kezelőfelülettel használjátok az Origint? Merthogy nekem az van kiírva, hogy Origin béta. Pedig tegnap még az EA oldalról is ráfrissítettem, vagy mindenkinek béta?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19231) somé


somé
őstag

Volt már róla szó, privátban is érdeklődtem, de sajnos nem oldódik meg.

A végén, amikor egyik vagonról előreugrik a SPACE gomb megnyomására, átugrik, robbanás, befordul az ablak felé, utána meghalok. Mindent próbáltam, mission replay-t is, de sehogyan sem tudok továbbmenni.
Van erre megoldás?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#19232) lala42 válasza Stauffenberg (#19202) üzenetére


lala42
őstag

De azt mondtam én is, hogy kiválasztol egy könyvtárat és kész. Nálam még a bétából maradt meg az origin, azért lett ott.

(#19231) somé

Nincs. :F Én is meghaltam vagy 3-szor. Na ott is hagytam a fenébe. :DDD

(#19230) Geryson

Nálam is Béta az origin és megy. Valszeg szvsz. a regisztrit kézzel kellene kipucolni, és minden Origin bejegyzést törölni. Valamint a temp könyvtárakvól és a Felhasználók könyvtáraiból is. Az uninstall után. De ha működik, akkor az aláírásom érvényes. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19233) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

gordonfreemN-el tegnap éjszaka nyomtunk egy CO-OP ot Egyikünk se játszott még ott első néztünk hová menjünk mi van,hogy van :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19234) kertsa válasza Xaels (#19223) üzenetére


kertsa
senior tag

(#19228) A.tessz

Tudom, hogy nem lesz elérhető a dx11-es beállítás :U (#19217) kertsa Nekem 5850 van, viszont nekem nem kell a dx11 :N

A SP-t kijátszottam max beállításon -AA. De multihoz nem kell a csilli-villi grafika, menjen minél több fps-el és kevésbé terhelje a vga-t.

Szóval ha valaki rájött a konzol parancsra, akkor ossza meg :)

[ Szerkesztve ]

(#19235) Geryson válasza lala42 (#19232) üzenetére


Geryson
addikt

De hogyan kell kézzel registy-t pucolni? Mit pucoljak ott kI?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19236) kertsa válasza Geryson (#19235) üzenetére


kertsa
senior tag

CCleaner

Free program:)

[ Szerkesztve ]

(#19237) radi8tor válasza kertsa (#19236) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vigyázni az ilyen programokkal. Simán haza tudják vágni az egész registry-t.

⭐ Stella

(#19238) Geryson válasza kertsa (#19236) üzenetére


Geryson
addikt

Szoftverrel "Wise Registry Cleaner" kiszedtem, de lehet ez nem elég. Furcsa, hogy serialt sem kér az első install óta, tehát valahonnan kiszedi még mindig...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19239) kertsa válasza radi8tor (#19237) üzenetére


kertsa
senior tag

kb 2 éve használom és még nem volt semmi gondom a géppel :N folyamatosan frissítik :K megszünteti a duplikált fájlokat... stb-stb

[ Szerkesztve ]

(#19240) kertsa válasza Geryson (#19238) üzenetére


kertsa
senior tag

a regedit keresőjébe bf3-ra keresel és minden hozzá tartozó bejegyzést kitörölsz

start menü-futtatás.. ide regedit.. ott keresés és Battlefield 3... addig keress amíg talál hozzá bejegyzést

[ Szerkesztve ]

(#19241) lala42 válasza Geryson (#19235) üzenetére


lala42
őstag

Start-futtatás-regedit - Ok.
Bejön a rendszerleíró adatbázis.
Ott Ctrl+F-et nyomsz. bejön a keresés. Oda beírod " Origin " ( idézőjel nélkül.)
A találatokat olvasod, és csak azt törlöd, amit a Bf3-al kapcsolatos és csak az Origin bejegyzést. Lesz olyan, amiben szerepel ez a szóösszetétel, de azt nem törlöd. Előtte mindezek előtt csinálsz egy bizt. mentést a regeditről. Ez a Windovs könyvtárban van. Átmásolod valahova.
Ime
1
2
3
A kapott találatokat egyenként kitörlöd.
Amikor települ a játék, akkor valszeg vagy a regisztriből, vagy az EA szerveréről kapja a már megadott serialt, mert előbb az Origin települ és az már háttérben kapcsolódhat az EA szerverhez. :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19242) Geryson válasza lala42 (#19241) üzenetére


Geryson
addikt

Köszönöm mindkettőtöknek, mindjárt nekiesem. Még nem teljesen vágom, hogy bal vagy jobb oldalon törlök-e, de csak rájövök.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19243) Laraxior válasza - = Zk = - (#19225) üzenetére


Laraxior
titán

statistics serverben keresd :)) a zoom felett van közvetlenül.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19244) lala42 válasza Geryson (#19242) üzenetére


lala42
őstag

Bal találat, jobb oldalon törli. Olyan az egész, mint a win. intéző.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19245) Laraxior


Laraxior
titán

Eddig 3 mapon voltam, Tehran Highway, Grand Bazaar, és az Operation Métro.
Egyik map sem bugos, de ez a kurva Metro, az A pontnál.. játszhatatlan. De ahogy nézem vissza a killcamot látom hogy mindenki nyakig van süllyedve a földbe :W
Katasztrófa.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19246) Zolás válasza Geryson (#19238) üzenetére


Zolás
addikt

Serialt azért nem kér, mert az Origin accountodhoz hozzá van adva a játék. Innentől kezdve soha nem fogja kérni még egyszer.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19247) lala42 válasza Zolás (#19246) üzenetére


lala42
őstag

Ja-ja olyan mint a Steam

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19248) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nagyon nem hianyzott ebbol a jatekbol a prone, BC2 teljesen jo volt ilyen szempontbol, itt sokkal tobb a camper. :W Jatek amugy osszessegeben pozitiv elmeny.

(#19249) Xaels válasza kertsa (#19234) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értelek. Mondom ha lehúzol minden beállítást LOW-ra, kikapcsolod a szűrőket akkor az olyan lesz mintha régebbi verziójú DX-ben menne, nem kell itt a konzollal szenvedni. Ha csak az fps érték a lényeg mindent lehúzhatsz sőt még a felbontást is vedd lejjebb és tuti nem lesz VGA limited ;]

Amúgy hiába jössz rá a konzol parancsra, minden indításnál újra be kell írni. Sőt azt hiszem minden map elején.

Közben hazaértem és visszaigazoltam mindenkinek a Platoon tagság kérelmét :R Köszi a türelmet.

Jót tenne a játéknak ha nem lehetne hasalni, de akkor megint hónapokig hallgathattuk volna a rinyát, hogy mi a f@-ért nem lehet hasalni amikor a BF2-ben lehetett... Amúgy nekem egyelőre nincs sok bajom a hasalósokkal, többnyire azért olyan helyen csinálják ahol van értelme, de az tény, hogy bipoddal nem kell nagy tehetség így.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19250) radi8tor válasza Laraxior (#19245) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Atyaég, ez a bug már a bétában is volt. Még mindig nem javították ki?

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.