Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18051) frango13


frango13
aktív tag

EA acc régió választásnak lehet hozzá köze? Nekem USA-n van.

:)

(#18052) Zohan válasza madgie (#18047) üzenetére


Zohan
senior tag

én sem mókoltam semmit... csak telepités és ma kora délután már engedélyezte is a játékot magától.

egyéb: bf3.exe hibát okozott és leállt... nos én ezzel szenvedek mert kb 5-10perenként kifagy a game :S

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#18053) Malachi


Malachi
addikt

hm, fura. nekem ma simán elindult minden trükközés nélkül. PB-t frissítettem, egy ideig jó volt, most megint percenként ledobál minden szerverről.

na szerintem hagyom, ez így nem lesz jó. lehet, hogy hiba volt, hogy feloldották a régiózárat egy időre és most azért dobál le minden szerverről. majd holnap meglátjuk, hogy megy.

vagy most éjjel 1 után. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18054) ETOM


ETOM
addikt

nekem is megy pedig tegnap 28-t irt.
pb-t hogy kell frisiteni?

[ Szerkesztve ]

(#18055) Laraxior


Laraxior
titán

Keldor: Én is várom aztnagyon... bár arra csak 4k-t szánok :D

All:

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18056) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mi olyan jó abban a repcsis küldiben? :U

(#18057) feka007 válasza Laraxior (#18024) üzenetére


feka007
nagyúr

Ja, hajaz is kicsit az MW2-re a single, csak van egy kis különbség már a kettő között, vagyis inkább rohadt nagy különbség. :K (BO-t nem említem, mert az visszafejlődés volt az MW2-höz képest)
De amit itt írnak egyesek, hogy szarok a fegyverhangok stb.. Mert ők már csak biztos tudják lol

Milyen hosszú amúgy a single?

(#18058) Scholes9 válasza Laraxior (#18034) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tényleg nemtom honnan szedték egyesek a 27-ét, semmi hivatalos info sem szólt ilyesmiről. Ma éjjel 1-től lehet aktiválni.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18059) ProEvoFan válasza Laraxior (#18055) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

nekem ebben a formában be sem jött ez a képernyő
ellenőriztettem, és sikeres volt, azt go game

(#18060) WongFeiHong válasza feka007 (#18057) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Öcsémnek kb 5-6 óra volt. :)

(#18061) Laraxior válasza feka007 (#18057) üzenetére


Laraxior
titán

Érdekesek a fegyverhangok én úgy mondanám inkább. Azért egy AKnak nem így kellene szólnia, MW2ben elég hiteles hangja van. BOban megint egy halom szar, itt meg az összes olyan furcsa, mintha visszhangozna a fegyver... Viszont a G3nak jó hangja van :D
Ill. én csak az automatákat mondom ilyennek, mert tegnap pölö lőttem az 50-essel az autóból, az nagyon durva :K :C

fogalmam sincsen milyen hosszú. nem vittem végig, és így már nem is fogom, mert már töröltem, ez a szar meg még nem indul :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18062) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Felraktam a játékot, aktiváltam a kulcsokat, azonban egyrészt nehezen tudok bejutni szerverekre, másrészt ha benn is vagyok, max 2 perc!

Ledob. You have been disconnected from server üzenettel kidob az asztalra. Ilyennel találkozott már valaki? Mit kellene tennem?

Előre is köszönöm a tippeket.

Ja és még valami. Mikor patch-eli a game-t?

Nem néztem az installt, csak annyit láttam, hogy már játékra kész a game. Az install végén patch-eli is magát? Mert nem tapasztaltam, hogy kérte volna a telepítését külön.

[ Szerkesztve ]

(#18063) Malachi válasza ETOM (#18054) üzenetére


Malachi
addikt

INNEN letöltöd a win-es változatod, telepíted, a legördülő listából kiválasztod a BF3-at, frissíted.

(#18064) warcat válasza feka007 (#18057) üzenetére


warcat
veterán

Hard fokozaton 6 óra meg egy kicsi kb.

EA: It's in the crate!

(#18065) madgie válasza feka007 (#18057) üzenetére


madgie
titán

AK47-nek köze nincs az igazi "ugató" hangjához single-ben, ezt csak az nem ismeri fel, aki félsüket, lol.

(#18066) mcwolf79


mcwolf79
veterán

PH szerveren nincs Punkbuster?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18067) Scholes9 válasza mcwolf79 (#18066) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:Y

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18068) HollyBoni válasza madgie (#18065) üzenetére


HollyBoni
veterán

AK47-nek köze nincs az igazi "ugató" hangjához single-ben

Multiban mások a hangok?

(#18069) boogie84


boogie84
veterán

Single player-ért nem szívesen adnék ki lóvét, de ez brutális!!!!! :C
Tankos részen vagyok, eddig nagyon szépen fut a játék. Néha néha egy egy RPG becsapódásnál esett le 38 fps-re egy kis időre. Átlag 60. Nem akad, nem szaggat, nem lép ki a játék.
Eddig meg vagyok vele elégedve maximálisan!!! Eddig jó vétel!! :K :K :C

Originből nem lesz vmi végleges verzió?? Extrém gagyi ez az ablakos módszer... Steam ennél jobb!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18070) Laraxior válasza HollyBoni (#18068) üzenetére


Laraxior
titán

nemigazán... már a betában is tapasztalható volt. Használni kell a hangtompítót.. sok előnye van úgyis. többek között pont a hangnál :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18071) feka007 válasza Laraxior (#18061) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD-ban meg minden részben máshogy szólnak a fegyverek, az IW-s részekbe is. :D De vhogy így kell szólnia egy AK-nak: [link] :)

Akkor nem túl hosszú. De legalább holnap már mehet a multi

(#18072) madgie válasza HollyBoni (#18068) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom, nem megy nálam a multi még, majd holnap. (nem proxy-zom, úgy sincs időm ma multizni, holnaptól meg minden piszka nélkül lehet)

feka007: ez egy állat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18073) HollyBoni válasza feka007 (#18071) üzenetére


HollyBoni
veterán

BF2-ben nagyon jó az 74 hangja. :K

Amúgy nem értem miért más minden játékban a hangja a fegyvereknek.. :F Egyszer kéne felvenni kvajól élethűen,oszt' kész. Miért variálnak?

[ Szerkesztve ]

(#18074) ch003067


ch003067
addikt

Nálatok is van olyan, hogy egyes szerókról kidob ?

(#18075) WongFeiHong válasza ch003067 (#18074) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

10 ből 6 szeróról kidob. Vagy kitesz vmi admin dumával vagy hogy megszünt a szerver vagy mi.

(#18076) Laraxior válasza madgie (#18072) üzenetére


Laraxior
titán

AK-47.. nah itt tipikusan megvan az ugató hang :K rövid video.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18077) ch003067 válasza WongFeiHong (#18075) üzenetére


ch003067
addikt

Nálam is így van... Nem tudom mi a fene van :U

(#18078) apollo12


apollo12
veterán

na estére meg lesz a game, csak orosz alapbol, de majd angolra teszem :DD

(#18079) HollyBoni válasza Laraxior (#18076) üzenetére


HollyBoni
veterán

Itt szebb hangja van. ;] Csak azok a csúnya tactical kiegészítők ne lennének rajta.. :O :(

Szerk: Mondjuk ez 74,annak szvsz szebb a hangja,a 47-nek a nagyobb kaliber miatt kicsit karakteresebb.

[ Szerkesztve ]

(#18080) feka007 válasza Laraxior (#18076) üzenetére


feka007
nagyúr

Jól kilyuggatta a hordót, csak kicsit lassan tölt újra, ezzel a sebességgel simán lestabbelik addigra :D

(#18081) ProEvoFan válasza madgie (#18072) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ma nap folyamán lehetett regelni piszka nélkül is, hogy most miért nem lehet, azt nem értem!

(#18082) v!ct0y válasza HollyBoni (#18079) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem mindegy, hogy egy profi mikrofonnal van felvéve vagy egy szar kamerával...
Ez olyan mint amikor meghallasz élőbe énekelni valakit.. Nem olyan mint a rádióban.:)

(#18083) Laraxior válasza ProEvoFan (#18081) üzenetére


Laraxior
titán

Lefekszem korán, és felkelek 01:00-kor. Úgyis 4:10-kor kelek melóba menni. Előtte meghozza a munkakedvem a háborús feeling ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18084) creedszl


creedszl
aktív tag

Engem gyakorlatilag minden szerverről levág.Pedig délután még ment rendesen.

Hulligaaan

(#18085) Scholes9 válasza Laraxior (#18083) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18086) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Ph-s sero neve?? :F :F

(#18087) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

[HUN] Prohardver! Unofficial Server

Egyéb HUN-os szerverek: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18088) Lala6


Lala6
őstag

Na most akkor megy a játék, vagy nem?
Hazaértem, feltelepítettem és azt mondja, hogy még nem tudok vele játszani, majd holnap jelenik meg.

(#18089) pszichiater


pszichiater
senior tag

Jártam ma a mamut2-ben, de ott csak a sima verzió kapható. Limited Editiont PC én nem-igen találok. Lehet ezt valahol kapni? Vagy originről letölt az kész...Mondjuk ott is pre-order van egyenlőre. Ha vót már akkor elnézést.

"Idegeskedni annyit jelent, mint mások hülyeségét saját magunkon megtorolni....."

(#18090) Balázs9503


Balázs9503
tag

sziasztok
feltelepítettem a gemet és a megjelenés dátumnál a 28-adikait írja be kellene jelentkezni a btllelogba

(#18091) radi8tor válasza pszichiater (#18089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálam még van egy bontatlan :D 20k ;]

⭐ Stella

(#18092) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

PC-re vannak singlepalyer achievementek? Vagy csak konzolokra?

(#18093) HollyBoni válasza Balázs9503 (#18090) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja.

(#18094) sith7


sith7
nagyúr

nekem dátumellenőrzésnél megakad ... nem enged játszani :(

(#18095) radi8tor válasza sith7 (#18094) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pár órára ma lehetett aktiválni, igen. Azóta bezárták és csak éjjel lehet.

Van alternatív megoldás: proxy vagy VPN használata. (ezek többször szerepelnek már a fórumban, keress rá)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18096) sith7 válasza radi8tor (#18095) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi

(#18097) xavix13


xavix13
senior tag

Amúgy Caspian Borderen lelehet rombolni a tornyot? :)
És ha igen hogy?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18098) Źşë' válasza ProEvoFan (#18081) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is sikerült még hajnalban, havernak pedig most fail, 28. 1 órát ír

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18099) oxide24


oxide24
csendes tag

Nekem sem megy a telepítés, az origin telepítése után amikor a játékot telepítené nem enged tovább :-(

(#18100) oriic válasza xavix13 (#18097) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, pedig direkt kipróbáltam. :(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.