Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19101) siriq válasza siriq (#19100) üzenetére


siriq
őstag

A driver oszlemomlasos eseteket ne is emlitsem ami mostanaban tortenik. Amit a 11.9-s driver muvel az minden de nem driver.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19102) Mukorka válasza siriq (#19100) üzenetére


Mukorka
addikt

Még véletlenül sem lehet a gépedben más olyan probléma ami ezt okozhatja? Kétlem hogy a driver miatt akadnak az avik meg a filmek... Ha mégis azt azért már csak kijavították volna hisz mindenki erről sírna nap mint nap. Nekem fél évvel ezelőttig volt 4890 és nem voltak gondjaim akkor se a driverekkel. Amúgy is, most az igazságos hogy a meglehetősen régi 4850-ed helyett veszel egy viszonylag új 570-est? Én elégedett vagyok a 6xxx szériával de ha ennyire eleged van hát válts és lehet hogy bejön. 3. váltási lehetőség úgy sincs :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#19103) siriq válasza Mukorka (#19102) üzenetére


siriq
őstag

Ha visszarakom a regi drivert(10.4) nincs akadas...
Mondom reszemrol ennyi volt.

Van valltasi lehetoseg. Ha nem tetszik visszakuldom. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19104) banánocska


banánocska
aktív tag

Nem tudok játszani a játékkal. Hd4850-em van 1280x1024 Medium mindenen. A single, multi szétakad. Beakad a játék.Mitől lehet? Minden a netről megy?

(#19105) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Nekem most így fut jelenleg

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19106) kovsol válasza H.Ezredes (#19105) üzenetére


kovsol
titán

és nem zavar az a nagy fehér keret ? :DDD

(#19104) banánocska akadás vagy lagg, mert a net miatt laggolni szokott inkább nem akadni? ha akad akkor azért lesz, mert sajnos egy elavult VGA kártyával próbálkozol

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19107) Geryson


Geryson
addikt

Megpróbálom megint leírni, hátha valaki azóta bejött és tud megoldást:

Mesterek! Megvettem a játékot, install, C:\-re raktam az Origint, D:\Games-ba a játékot és amikor indítani akartam kiírja, hogy nincs Origin a gépemen (onnan indítom mellesleg, csak a Battlelogba bedob). Fórumon olvasom, hogy az a gondja, hogy nem a default könyvtárakba raktam be. Ez igaz lehet? Win7-em van.

Ha igaz, akkor mit tegyek? Próbáltam reinstallt, még registry cleanert is (szoftvereset), de lehet valami bent maradt valahol, mert a kódot sem kéri azóta, pedig 2x újraraktam. És mindig azt mondja, hogy nincs Origin. Pedig még az EA.COM-ról is ráfrissítettem! Ötlet?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19108) H.Ezredes válasza kovsol (#19106) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Így van benne izgalom :DDD Nem tudom miért nem rendesen rakta be paint-be mind1... a lényeg látszik :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19109) siriq válasza H.Ezredes (#19108) üzenetére


siriq
őstag

Tipp: a paint-ben a kulso keretet is at lehet meretezni az egerrel, hogy passzoljon a kep meretehez.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19110) banánocska válasza kovsol (#19106) üzenetére


banánocska
aktív tag

Nem elavult. Hd4850. Bőven a kvóta felett van. Megfigyeltem a Yt is akad de nem olyan szinten mint a Bf3. Nagyszerű új Catalyst raktam fel! Esetleg melyikkel érdemes játszani?

(#19111) ForRedGlory válasza siriq (#19109) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Tipp: egyszerűbb azt a fehér bizbaszt lekicsinyíteni a legkisebbre, és nincs gond :D

(#19112) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Másik legegyszerűbb sz@rni rá és nézni így... Bajod nem lesz tőle esztétikailag meg kit érdekel informatív az a lényeg :C

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19113) gordonfreemN válasza medvezsolt (#19027) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Lol, ezt inkább megtartom magamnak.

Geryson: próbáltad a legfrissebb origin-t feltenni?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#19114) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

CO-OP-ot valaki ????,

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19115) gordonfreemN válasza cellpeti (#19084) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem éri el a szervert, túl nagy ping vagy egyéb szolgáltató oldali hibák, idők miatt.
H.Ezredes: Mehetünk

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#19116) ETOM


ETOM
addikt

Patch mikor jön?

(#19117) H.Ezredes válasza gordonfreemN (#19115) üzenetére


H.Ezredes
őstag

vegyél föl origin-en illetve battlelog-on origin: HermanEzredes

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19118) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Csodálatos, feltettem a legújabb Nvidia drivert, mert még a beta driver volt fent, az meg tele volt textúra bugokkal, erre eleinte sokkal lassabb a játék, majd el sem indul, vagy 30 percig tölti a mapot majd server disconnected... :W :W :W :W :W :W :W
Kíváncsi leszek, hogy hogy fog menni GTX 460-al, de mivel futár hozza, leghamarabb kedden kapom kézhez :(((

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#19119) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

:W :W :W

Sorry, Something technical went wrong
We're going to sort it out and have things back to normal really soon.

Try going back or Home

[ Szerkesztve ]

(#19120) pohár


pohár
félisten

kicsit single-öztem, kicsit multiztam, jó lesz ez :K
csak a gépem meg akar halni multi alatt, kb 2-3 perc mire betölt egy mapot :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19121) Stauffenberg válasza Mythsardan (#19118) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem is GTX460-as van (a legutóbbi driverrel). Kifogástalanul megy vele. Eddig kétszer történt meg, hogy fogta magát és bezárta a játékot, ettől eltekintve semmi problémám vele! :)

(#19122) cellpeti


cellpeti
veterán

a legjobban a Caspian Border pályát utállom :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19123) warcat válasza Geryson (#19107) üzenetére


warcat
veterán

Próbálj egy olyat,hogy uninstall origin ahogy van.
Majd szedd le újra ,de ezúttal telepítsd a d:\games -be.
Esetleg ezután még az Origin ablakban beállítások/általános és letöltött játékok helyét cseréld d:\games-re.

Más: ez az Operation firestorm hatalmas! Mind méretben mind hangulatban ,nagyon tetszik.
Tankokról: a csúcs unlock az egy extra torony/löállás lesz,ebbe még akkor is beülhetsz,ha egy ujonc nyulta le a tankot,hasznos lesz.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#19124) kovsol válasza cellpeti (#19122) üzenetére


kovsol
titán

miért? szerintem teljesen jó
a metrósat viszont utálom, mert sokszor alakulhat ki álló háború a lépcsőknél :(

May the Force be with you!

(#19125) H.Ezredes válasza kovsol (#19124) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az a jó :D RPG-t beküldöm 2-2 embert általában kiszedek :P

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19126) gergo0328


gergo0328
senior tag

Srácok, nektek kb mennyi idő míg betölti a pályákat, mert nekem kb fél perc viszont ha 2 körös a meccs akkor a 2. már csak 8-10 msp. lehet azért mert 5400rmp-s HDD-n van?

(#19127) warcat válasza gergo0328 (#19126) üzenetére


warcat
veterán

Nagyon valószínű, lehet,hogy optimalizálnak még rajta,de ha van keret rá,vegyél egy SSD-t,hatalmasat lendít a gépen,és még egy hatvanason is bőven elfér az oprendszer meg a BF3.

EA: It's in the crate!

(#19128) cellpeti válasza kovsol (#19124) üzenetére


cellpeti
veterán

na azt meg szeretem, sőt imádom.

kérdés:

minden fegyót addig lehet fejleszteni, míg a hangtompító és a lézert is külön megkapjuk? Mert nekem ugyan ott van még. Mármint az alsó "kaszt"-ba, de sokaknál láttam a BETA-ban, hogy mind2 rajta volt a fegyón.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19129) ETOM válasza gergo0328 (#19126) üzenetére


ETOM
addikt

Nem nálam raid0 3HDD-vel is lassú először..

(#19130) kovsol válasza cellpeti (#19128) üzenetére


kovsol
titán

ezekre a fejlesztésekre gondolsz?
mondjuk én arra lennék kíváncsi, hogy olyat lehet-e majd, hogy két elsődleges fegyvert viszek magammal

May the Force be with you!

(#19131) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Hi!
Azt hol találom a battlelogon, hogy melyik fegyvereket kaptam már meg?

TDM-et nem nagyon toljátok? Vagy inkább azt? Vagy az a hülyéknek való?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#19132) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

látom nem csak én "szenvedek" álmatlansággal :DD

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#19133) ForRedGlory válasza cellpeti (#19122) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én meg csak azon játszom kis túlzással annyira bejön :D

(#19134) capafog23


capafog23
őstag

Az a baj hogy nem tudom a pályák nevét, nem találtam játék közbe hol írja ki.

Ma volt egy pálya van benne egy alagót pontosabban 2 egymás mellett egybenyílva.
Jött a csapattárs helikopterrel berepült az alagútba bedarált mindenkit a "csekponton"(rush), fel is robbantottuk, én meg csak tátottam a számat milyen szépen lavíroz az alagútba a géppel.

Nekem maximálisan megérte a játék a pénzét, a mostani hibákat javítgatni fogják idővel.
Dev azt írta battlelog fórumon hogy dolgoznak a patchen de időpontot még nem tud mondani mert ez ilyen random crash meg server issues melett képlékeny a dolog hogy mikorra lesznek kész.

(#19135) kovsol válasza gordonfreemN (#19131) üzenetére


kovsol
titán

saját statodat nézd és ott a Weapons & Equipment fül alatt látod Unlock Progression
ha rányomsz egy fegyverre akkor meg láthatod a fegyver kiegészítők hogyan állnak épp

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19136) Ventur@ válasza Geryson (#19107) üzenetére


Ventur@
senior tag

Lehet tenni szerintem akárhova. Íme:

C-n az Origin, E-n meg a játék. Igaz, hogy én már jóval a BF3 beta előtt is használtam az Origin-t :) .

Annyi van, hogy ez nekem ugyanaz a vinyó, csak 3 felé van particionálva. Lehet azért megyen így :) .

W7 32bit Home Prof.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19137) gordonfreemN válasza kovsol (#19135) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Szia! Köszi, akkor jófele keresgéltem. Viszont az most hogy van, hogy itt a waepon equipment ->weapon statistics alatt van a kits. Itt van az első, ami a medic mondjuk. Abban benne van az M16A3. De játékban nem tudom ezt kiválasztani, illetve eddig egy pályán adta be. Vagy a kiegészitőket előbb is meg lehet szerezni, mint a fegyvert? És a kiegészítőket itt a statomban tudom hozzárendelni? :R

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#19138) TXT


TXT
őstag

2 kérdés.

1. Melyik verzió az, amelyikkel lehet multizni, illetve melyikkel nem?
2. Hol a legolcsóbb most?

köszi előre is :R

(#19139) kovsol válasza gordonfreemN (#19137) üzenetére


kovsol
titán

pl mikor meghalsz akkor is testre tudod szabni a classokat respawn előtt, hogy melyik fegyverrel, milyen kiegészítőkkel szeretnél játszani

(#19138) TXT amelyiket megveszed azzal lehet multizni, amelyik warezos azzal nem. Amit eredetiként veszel (nem használtan) akkor tudsz multizni is.

saját kérdés:
Service Stars az mire jó ha összejön ?
Dog tagekről egy listát képpel együtt hol találok ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19140) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Itt is egy csaló palánta, hogy száradna le a .... keze...

JustlnBeaver

[ Szerkesztve ]

(#19141) TXT válasza kovsol (#19139) üzenetére


TXT
őstag

köszönöm a válaszod kovsol :R

És hol van a legjobb árban most? Vki?

(#19142) kovsol válasza ForRedGlory (#19140) üzenetére


kovsol
titán

rá mondod, hogy csaló? (persze az), de [link] ezt lesd meg! nem semmi

viszont azt nézem, hogy az xbox első is elég esélyes, hogy csaló [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#19143) ForRedGlory válasza kovsol (#19142) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jah :D
Az összes "leader" csaló... remélem hamarosan lepucolja őket az EA...

(#19144) gergo0328 válasza kovsol (#19139) üzenetére


gergo0328
senior tag

service star csak pontot ad. akármennyit össze lehet belőle szedni szval jó pontforrás.

(#19145) warcat


warcat
veterán

Na jó késő lett :D 'holnap' meglesz a g36c.

EA: It's in the crate!

(#19146) Laraxior


Laraxior
titán

Én most kezdek... ;] :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19147) Kami11


Kami11
őstag

Nem tudjátok, hogy a voice hogy működik battlelogon? Létrehoztunk egy party-t, de nem tudunk egymással beszélni. Kell valamit állítani, esetleg van egy funkciógomb? Nem jövünk rá, valaki árulja már el a titkot!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#19148) boogie84 válasza cellpeti (#19096) üzenetére


boogie84
veterán

Pár napos a játék. Sztem szerver problémák még bőven vannak.

Rájöttem h amikor nem 64 ember van a pályán akkor sokkal jobban megy a játék.
32es szerveren nagyon élvezhető a gém. 5-en 6-an voltunk ma, nagyon tetszett.
Conquestet játszunk, van értelme a foglalós módnak. :) Tetszik!

Sebzés: Csak HC-t próbáltam, úgy érzem picit kevesebbet kell az ellenbe lőni, mint a bétában. Nem rossz, bár a laggok azért idegesítőek. Bízom benne h később javulni fog.

Mik a tapasztalatok a játékos állománnyal kapcsolatban?? Mennyi idő után morzsolódnak le a tdm hírók? :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19149) capafog23


capafog23
őstag

Meg lett csinálni az az összegző "honlap" ahol a PH!-s playerek neve van összeszedve 1 helyen?

(#19150) norma87 válasza boogie84 (#19148) üzenetére


norma87
csendes tag

sztem a sebzés jobb lett, nekem meg pont olyan érzésem van(hálisten) nem egygolyós a játék. Bétában kevesebbet kellett lőnöm míg..de ez fordítva is igaz volt. Sztem így jo ahogy most van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.