Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19651) oriic válasza Norpheus (#19646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fogadjunk avast-ot használtok. Lőjjétek ki és lőn játék.

Live-Die-Respawn

(#19652) oriic válasza oriic (#19651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerk időből kifutottam kicsit.

A-10 melyik pályán használható srácok?

Live-Die-Respawn

(#19653) v!ct0y válasza oriic (#19652) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kharg Island rush támadó meg még valahol csak annak a nevét nem tudom :)

(#19654) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Dr Pepper cuccok BF3-ban.

(#19655) oriic válasza Illusion1010 (#19654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de csak amcsiban. Ott vannak kódok a Pepper termékeken. :O

Live-Die-Respawn

(#19656) Fail3D! válasza oriic (#19655) üzenetére


Fail3D!
addikt

3bol 3 fagyas mar a jatek elejen, remelm menni fog 4jere...

(#19657) Illusion1010 válasza oriic (#19655) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Facebookon írták hogy Finnországban is működik. Egyébként szerintem biztosan lehet majd találni a neten kódokat. Azt írják pár helyen lehet kapni magyarországon is .

[link]

[ Szerkesztve ]

(#19658) rankesz


rankesz
veterán

Tudja valaki hogy lehet kivenni az Intro-t a játék elején? Már most unom, pedig alig játszottam még.

(#19659) Silencer83 válasza Silencer83 (#19410) üzenetére


Silencer83
addikt

erre senki???

(#19660) almos94


almos94
aktív tag

Van egy kis problémám,kb fél óra játék után megáll a kép és lerakja a játékot a tálcára,de hangokat hallom,viszont nem birok visszamenni a játékba, valaki tud orvosságot a problémára?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#19661) SPY0817


SPY0817
aktív tag

fogy lehet berakni fps számlálót? (nem fraps)

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#19662) Xaels válasza SPY0817 (#19661) üzenetére


Xaels
félisten

konzol = 0, írd be render.drawfps true

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19663) oriic válasza Xaels (#19662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, de elég pixeles lett az a számláló. :DDD

Live-Die-Respawn

(#19664) Źşë'


Źşë'
addikt

itt van ez a f*sz*madta hiba, amit még felvenni sem tudok mert akkora tránya a játék elkészítése h videót sem tudok frapsal kimenteni belőle... :W :W

//amúgy az ak bug az csak ma reggel jött elő, az előtte rendes volt, csak ahogy kiugrok az ablakon már meghalok a robbanástól :C :W és hiába vagyok olyan gyors mint a madár... ennyi

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19665) - = Zk = - válasza HollyBoni (#19602) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem. hát, hajrá hozzá :K :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19666) Laraxior


Laraxior
titán

csak a Métro, és a Bazaar olyan rusholós map? Tehranon és a Caspianon voltam még, az előbbi, még csak-csak elmegy, de az utóbbit rühellem... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19667) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

huh, ez a conquest kurva nagy, főleg ha a csapat együtt is menne:D
de így is király, van hogy egy medic-el meglehet védeni több támadást, és vagy 4k+ pontot szerezni így
azért a tankkal flag szerzés/védés a legjobb:D

repülni nem tudok, eszméletlen béna vagyok benne, talán ki kellene vinni az egyjátékos kampányt, és ott meglehet tanulni vezetni a repcsiket!?

TDM elég érdekes, ez az MW2ban jobb volt, igaz az csak erről szól
bár én élveztem ezt is :B

[ Szerkesztve ]

(#19668) Laraxior válasza ProEvoFan (#19667) üzenetére


Laraxior
titán

orichalcos-szal mentünk ezelőtt Grand Bazaar mapon. 8/13-as statom volt asszem, de össze mediceltem 3900pontot :D Csak assaulttal megyek egyelőre, aztán majd ha valami brigád befogad akkor megnézem a javítós recont :D

Bár néha találkozok olyan idiótákkal, hogy hajigálják a medkiteket, csak éppen arra nem gondolnak, ahhoz hogy tartsunk egy pontot, ahhoz lőszer is kéne :W nem egyszer puffogtattam kispisztollyal :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19669) Xaels válasza Źşë' (#19664) üzenetére


Xaels
félisten

Nem lehet, hogy a Fraps-od a régi és nem 100-as a Dx11 támogatása? Én Playclaw-al szoktam venni azzal semmi gond nincs.

Youtube-on nincs rá walktrough videó?

(#19663) orichalcos: Jah elég brutális lett az a számláló, bár 1 fokkal jobb mint a semmi. Mondjuk ha engem az fps értékek érdekelnek akkor Playclaw-ot kapcsolom be. Nem szeretek konzollal szöszölni, egyedül az FXAA-t szoktam onnan kapcsolni, mert MSAA túlságosan leveszi az fps-em. A grafikai részletességből meg nem akarok adni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19670) Malachi


Malachi
addikt

nagyszerű, gondoltam reggel játszom kicsit, háromszor indítottam el, háromszor vágott ki, lefagyott a bf3.exe. ez mi?

(#19671) Jhonny06 válasza Malachi (#19670) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem elsőre mindig ezt csinálja, mikor bekapcsolom a gépet és el akarom indítani.. már megszoktam, úgyhogy kilövöm a feladatkezelőben és megy másodjára. :) De nem rögtön indításnál, hanem csak akkor, amikor fel akarok csatlakozni egy szerverre. Single-nél egyáltalán nem volt ilyen probléma, csak multinál van ez.

[ Szerkesztve ]

(#19672) JSaN


JSaN
addikt

LOL, es vissza jon berugni neked az ajtot mert lama vagy at menni rajta. :DDD :C

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19673) BandiHUN válasza JSaN (#19672) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y :C ez hatalamas :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19674) GeneraL_XTX válasza JSaN (#19672) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

nálam is ugyanez volt :DDD

Néztem is mint a moziban :C

(#19675) Malachi válasza Jhonny06 (#19671) üzenetére


Malachi
addikt

ó az alap, elsőre soha nem indul el, azon nem is akadok fent. de ez, ez elég idegesítő volt, lett volna 20 percem egy gyors csapatásra, erre 3-szor 5 perc játék után mindig kivágott pedig most marha jól ment.

nem úgy, mint tegnap, 6 óra alatt 3 azaz 3db csatát nyert a csapatom, bárhol is voltam. szánalmas, gyászos, nevetséges, fogalmatlan rohangászás és önzőzés, volt olyan többször, hogy MINDEN kis (és ide nem írok semmit mert bant kapnék) bepattant valami járműbe és elindult A ROSSZ IRÁNYBA! tankkal neki a hegyeknek, erdőnek fáknak, egymásra lövöldöztek, csak álltam és néztem és nem hittem el.

viszont hajnalra tisztult a kép, a caspianon összeakadtam egy sráccal, egész meccsen oda-vissza talán 2-szer haltunk, ő vezette a tankot én spotoltam lmg-ztem meg javítottam, felszedtem az útról az aknákat, hibátlan volt. a végére valami 8k pontom lett, én lettem a second MVP ő meg az MVP. :) ja és persze nyertünk.

tankozni jó.

[ Szerkesztve ]

(#19676) cellpeti válasza JSaN (#19672) üzenetére


cellpeti
veterán

Hát ez kurva nagy! :)

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19677) Eagl3


Eagl3
veterán

Tegnap egyik barátommal kipróbáltuk a Coopot, elég nehezen akrt elsőre összerakni minket a battlelog, aztán csak sikerült. Igen jól sikerült játékmód lett azt kell, hogy mondjam. :)

(#19678) ForRedGlory válasza JSaN (#19672) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jaj ez hatalmas nagy tenyleg. lol :))

(#19679) Roxbury válasza JSaN (#19672) üzenetére


Roxbury
őstag

Hát ez hatalmas! :DDD

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#19680) oriic válasza JSaN (#19672) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mekkora már. XD :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#19681) SimonYana válasza Malachi (#19675) üzenetére


SimonYana
addikt

Én nakossal tankoztam órákig és mindég csapat elsők lettünk.
Nagyon jó ha van egy - két tag aki tudja mit kell csinálni és nem megy el ha kiszállok tankot javítani. Mert tele van ilyen idiótával. Már nem is javítok , ha nem olyan emberrel vagyok . Inkább elszaladok! :W Viszont azt nem tudtam , hogy fel is lehet szedni az aknákat? Bár sokszor nem sok esély van rá , mert olyan kor ott lapul a kis .... aki kiszórta. :B

® SimonYana ®

(#19682) kertsa válasza JSaN (#19672) üzenetére


kertsa
senior tag

Ez már több, mint az A.I. :C

(#19683) BandiHUN


BandiHUN
veterán

nno mindjárt megy fel egy win7 x64...
Gyerekek,kéne help,milyen trükkökre kell számítani,valaki javasolhatna olyan progit,mint pl.a TweakWista,amivel ki lehet a marhaságokat kapcsolni,stb...
Egyébként kérdés:a Steam alatti gémeknek mit fog számítani,hogy 64 bites lesz az új cuccos?most 32 van,és van 300 gigányi játék fent...és gondolom,mivel hdd-ről ment,így ha valami más a 64bitben,azt menteni se tudom.
Nomeg maga a Steam sem tudom,hogy viseli a 32-64bit,Vista-7 váltást...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19684) mcwolf79 válasza BandiHUN (#19683) üzenetére


mcwolf79
veterán

Semmi gond nem lesz vele. Simán másolható az egész Steam mappa.
Ugyanúgy fog menni,csak akkor kell újra jelszóval aktiválni, ha a Steamguard be van kapcsolva.

PH szerverről:
Nem kellene ennyire komolyan venni a dolgokat. Tegnap beírtam,hogy "kabbe :-) " Szlobi6 -nak,mert már nem tudom,hányszor lőtt le egyhuzamban. Egyből jött a szöveg, hogy ezt nem tűrik,meg most még el lesz nézve,stb. Távol áll tőlem, hogy bármelyik PH-s (meg akármelyik) játékostársamat szidjam. Direkt smiley-val raktam,nehogy félreértés legyen belőle :))

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19685) szasanyi válasza BandiHUN (#19683) üzenetére


szasanyi
félisten

Na mi történt, végül mégis oprendszer reinstall kell? :U Az semmit nem számít, x64 alatt is megy ugyanúgy minden.

[ Szerkesztve ]

(#19686) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

most van egy Gigabyte GTS250 512mb-os vga-m. Viszonylag jó áron hozzá tudnék jutni egy ilyenhez: Gainward GTX 550 1 GB GS.

Érdemes váltani?

Köszi

(#19687) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

totál nem tudom és elég láma kérdés, de hogy tudom rátenni pl a pka-s holo-t az rpk-74-re vagy az ak-ra a scope-ot? :F

Resistencia eterna

(#19688) mcwolf79 válasza bagyulajuve (#19687) üzenetére


mcwolf79
veterán

Customize -> kasztot kiválasztod ->Loadout-> fegyvernál az accesories ,és ott kiválasztod,hogy mit akarsz rárakni (oldalra scrollozható a nyilakkal).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19689) Taplo


Taplo
tag

Idáig egyéb elfoglaltságok miatt nem volt időm játszani....

tegnap orical toltam pár kört...... jól tolta én mentem elöl és ha meghaltam rá visszaspawnoltam és kezeltem a konfliktusokat.... 32/10 25/5
szerintem jó lett a játék.... pár map nekem túl jármüves....

de hát ez BF :)

szegény enemy meg kapta az ivet..... pár kör alatt 10es szint meglett :D

oric to be continued...... utána feljött arma de ellenem rakta nem volt szernecséje :D

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#19690) BandiHUN válasza szasanyi (#19685) üzenetére


BandiHUN
veterán

nem...csak felteszek egy 7est emiatt a hulladék miatt,mert agyf@szt kapok,hogy 20mp-enként 2-3mp-re 0-ra esik az fps...ennyire nem szar a gépem,simán megy enélkül vsync-el 60 fix fps-en...de így nem tudok játszani,lényegében minden tűzharckor diavetítés van ígyis,ha rám lőnek.Furamód ha én lövök,akkor meg semmi gond,de ha eltalálnak,onnantól kampó,mert nem tudok mégcsak visszalőni se 1fps-el.
A win7 alá nem megy csak ez,1 böngésző és kész egyelőre,meglátjuk,mit mutat a dolog,nem tudok mit tenni,legalább nézegetem a hetest,minden más meg tökéletes a régi opon is.Sajna a "kedves" cégem nem szponzorálja a lap-proci cserét,csomó pénzzel tartoznak,nem is várható idén semmi,így új gép se,örülök,ha átvészelem az ünnepeket...a DDR3 8 giga tunning ram már megvan,de 25k egy használható Sandy-s lap,a 2500K meg 50...ha kisebbet veszek,bukok csak vele,az AMD-tól meg többet nem lesz procim szerintem...
4magosat venni 775 alá megintcsak hülyeség,25rongy egy használt Q6600,ami nem is igazán megy,és a lakást is be lehetne fűteni,többszörösen baromság lenne mostmár,ennél jobb 775ös meg főleg.
Szóval a gépcsere projekt ennyi.Sajna még a sima 2500 is 45ezer ugye,stb,annyi meg minimum kellene,hogy árnak megfelelően a legtöbbet lépjem előre.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19691) BandiHUN válasza Taplo (#19689) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem azért,hogy gyenyó legyek,de ilyen stattal gondolom,mennyi objektívát,supportot,stb.nyomhattál... :U
Sajna sokan TDM-re nyomják a dolgot,de ez nem Crysis.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19692) bagyulajuve válasza mcwolf79 (#19688) üzenetére


bagyulajuve
addikt

köszi :R

Resistencia eterna

(#19693) Zolás


Zolás
addikt

Tegnap még müködött a szerverknél a ping kiírása, ma nem mutatja. Másnál is ilyen, vagy csak nekem van szerencsém?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19694) Taplo válasza BandiHUN (#19691) üzenetére


Taplo
tag

crysisban is power struglet játszottam aminek van célja és elég komplex játék mód...

főleg enginerrel játszom járműves mappokon.... az elég supoort ha szétlövöm a járműveket és elfoglalom a pontokat?

:D

lorenzo vegyél fel friendbe és majd játszunk együtt....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#19695) Def26


Def26
félisten

UMP -t nem találom. Hülye vagyok vagy hülye vagyok? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19696) szasanyi válasza BandiHUN (#19690) üzenetére


szasanyi
félisten

Én már nem is használnám az XP-t semmi pénzért a Win7 x64 helyett - arról nem beszélve, hogy a 4GB vagy több RAM minek XP alá, abból meg ugye csak angol létezik 64bites kiadásban. Ez már nem Vista és nekem semmi gondom vele, arról nem beszélve hogy "okosabb" és stabilabb is tapasztalatom szerint.

(#19697) creedszl


creedszl
aktív tag

Ebbe is elfelejtették elsőre berakni a szervercsatlakozásnál a várólistát hogy ne kelljen folyton kattingatni?Szomorú...

Hulligaaan

(#19698) BandiHUN válasza Taplo (#19694) üzenetére


BandiHUN
veterán

Felvettelek,estére(remélem hamarabb...) meglesz a 7esem alá,bízom benne,hogy megoldja a gondjaimat,mert így most elég gáz lenne jobbára kempelni,ott nem akadozik annyira.

Szasnyi:én se,Vistám van még,win7 megy fel...XP-t már nem is igen találnék itthon :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19699) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Ismét kérdét kérdezem,valaki játszik i3 530-540-el,vagy Athlon II X4 640-650-el?

(#19700) szasanyi válasza BandiHUN (#19698) üzenetére


szasanyi
félisten

Az se jobb, sőt a Vista bizonyos szempontból rosszabb! Sztem a Win7 jó lesz, meglátod. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.