Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19401) Xaels válasza Geryson (#19377) üzenetére


Xaels
félisten

Bocsi rossznak ment a válasz:

(#19340) cellpeti: A Zoom-ra nincs Toggle :( Egyedül a guggolásra van alapból az "X" amivel egy nyomásra vált .

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19402) polonic válasza HollyBoni (#19362) üzenetére


polonic
félisten

Ez, gondolom, majd a közelgő battlerecordernek van előkészítve.

(#19365) Geryson

Egyelőre még külső progival kell beérned.

(#19370) Pierre75

A nevében is benne van, hogy béta driver.

[ Szerkesztve ]

(#19403) - = Zk = - válasza Laraxior (#19243) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:( ...kissé analfabéta vagyok, nézd el nekem. ezért is kértem inkább a képet, ha megtudnánk oldani.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19404) HollyBoni válasza Xaels (#19401) üzenetére


HollyBoni
veterán

A Zoom-ra nincs Toggle

Ez pontosan mit is akar jelenteni? :D Azt,hogy nem lehet beállítani ne kelljen nyomni folyamatosan?

(#19405) Xaels válasza HollyBoni (#19404) üzenetére


Xaels
félisten

Igen pont azt. :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19406) GeneraL_XTX válasza mcwolf79 (#19368) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

sajnos igen :(

ezt csak úgy lehet kivédeni hogy a minimalizálják a gyalogosok ellen az RPG sebzését.

Nem túl reális, de ez az egyetlen megoldás a sok gyökérláma ellen. Persze ha ésszel csinálnák nem lene ezzel semmi baj. Én is szeretek néhányat odalőni ha tudom hogy egy ellenség a fal mögött bújkál :DDD

(#19407) creedszl válasza Xaels (#19405) üzenetére


creedszl
aktív tag

De van csak külön billentyűként veszi.Szóval a mostani zoom gombodat tedd arra és akkor úgy lesz.Én már átállítottam.

Hulligaaan

(#19408) HollyBoni válasza Xaels (#19405) üzenetére


HollyBoni
veterán

Pedig be lehet állítani.. :DDD

Options->Gameplay-> Weapon zoom-> Click button

[ Szerkesztve ]

(#19409) polonic válasza Xaels (#19405) üzenetére


polonic
félisten

Be bizony!

Options/gameplay menüben lesz.

(#19410) Silencer83


Silencer83
addikt

hali!

repulogepes mission, amikor mar a repteren kell a mozgo celokat leszedni, egyszeruen nem lovi szet oket hiaba 100%os a talalat, nem tudok tovabblepni :S
kezdjem ujbol a feladatot?

(#19411) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Mi történt a PH szerverrel? Folyamatosan kidobál.....mindenkit, ahogy látom....

(#19412) Xaels válasza creedszl (#19407) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg basszus. De tök hülyén van megoldva. Nem a billentyű beállításoknál(Key Bindings) van ahol először néztem hanem a Gameplay menüpont alatt... :DDD Mondjuk nekem így áll kézre, hogy nyomni kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19413) q13579


q13579
senior tag

KÉRDÉS:

Hogyan tudok szakaszt választani?? Ugyanis random dobál ide oda, mikor elhagyom és belépek, de soha nem tudok oda kerülni, ahova akarok...

Márpedig klántárssal szivesen lennék...

(#19414) polonic válasza q13579 (#19413) üzenetére


polonic
félisten

Csináljatok partyt és úgy csatlakozzatok szerverre. Ekkor egy squad-ba kerültök.
Keress rá a party szóra, le van írva, hogy kell partyt csinálni és beleléponi.

(#19415) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Üdv! Lehet tudni már valami konkrétabbat, hogy az 576 mikor fogja küldeni a dlc kódokat? Gondolom leghamarabb szerdán, de lehet tudni többet?

(#19416) Xaels válasza q13579 (#19413) üzenetére


Xaels
félisten

Először kilépsz a squadból majd rámész egyre amelyikre akarsz vagy van hely és akkor alul megjelenik egy Join gomb. Elvileg akkor fog. BC2-es squad oldal jobb volt :K

Amúgy csináljatok BattleLog-ban Partyt és akkor egyszerre tudtok csatlakozni bárhová és egy squadba is fogtok kerülni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19417) bul07


bul07
nagyúr

Na ez szép
Én azt hittem hogy min kell 100óra játék hogy megszerezek mindent, de ahogy nézem nem így lesz irtó hamar meg lehet mindent szerezni , nem jó ez így főleg hogy nem lehet újra kezdeni másik néven ha jól tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19418) Malachi válasza bul07 (#19417) üzenetére


Malachi
addikt

én úgy tervezem, ha minden meglesz az engineernek, folytatom supportként. és így tovább.

(#19419) q13579 válasza Xaels (#19416) üzenetére


q13579
senior tag

Az a gond, hogy JOING gombot nem találtam... Volt pedig hely abban a szakaszban, ahol a klántárs volt, de csak LEAVE és FIND squad opció volt és persze, hogy nem oda rakott, bárhogy próbáltam kijelölni a szakaszt....

BC2-ben teljesen egyértelműen volt megoldva, perpillanat nem vágom, hogy ezt most miért is kellett.. :S

(#19420) HollyBoni válasza bul07 (#19417) üzenetére


HollyBoni
veterán

Pedig emlékszem iPonon volt egy hír,hogy mennyi minden lesz,és hány száz óra lesz megszerezni mindent.. :D

(#19421) mcwolf79 válasza SzlobiG (#19374) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát Én a BC2-be is beletoltam párszáz órát, de olyan RPG-suhogást nem tapasztaltam,mint itt most. Mondjuk itt több is a szűk utca, ahol gyakorlatilag képtelenség bemenni,mert mikor kimozdul az ember,már kapja az raksit az arcába.

GeneraL_XTX:
Azzal Nekem sincs bajom, ha ésszel (és főleg rendeltetésének megfelelően) használják. BC2-ben is a házfallal együtt faxán ki lehetett szedni a mögötte bújkálót. De hogy a sok balfax főfegyverként használja, az enyhén szólva is hányingerkeltő. Remélem tényleg csinálnak ez ellen valamit, mert akkor ezek a pályák rövid úton kikerülnek Nálam a repertoárból. Caspian, Op. Firestorm,az a konténeres pálya, Tehran highway azok jó pályák, ott tényleg normális harcok szoktak lenni.
Remélem Karkandot meghagyják olyan nyitottnak, hogy ne lehessen a másik csapatot sakkban tartani RPG-vel.

Más:
Nagyon úgy fest, hogy az 570 GTX SLI alá elég az alapórajeles 2500K. Féltem,hogy a minimum fps.ben nagyon meg fog látszódni, de csak 1-2 pillanatnyi beröccenést láttam,mikor sok az effekt. A Fraps szerint így is 59 az átlag fps.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19422) Memphis79 válasza Andrew_31 (#19390) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Ne bax már akkor legalább 2 monitoron nyomod ;] :P -na úgy már más a figura..

Origin:Memphis79HUN

(#19423) Xaels válasza q13579 (#19419) üzenetére


Xaels
félisten

Egy picit lejjebb egy kicsi szürke join gomb megjelenik. Ez a megoldás nekem sem tetszik 100%-osan de ez legyen a legnagyobb hibája a játéknak. Amúgy kifejezetten tetszik a játék és a BattleLog is.

Más: Conquest és Conquest Large között csak a pontok száma a különbség?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19424) polonic válasza q13579 (#19419) üzenetére


polonic
félisten

Bocsi. Nem találtam a topikban.

Így kell:

első lépés

második

Aztán, aki csinálta a partyt, az keressen egy szervert és a partyba meghívottak is csatlakoznak vele együtt.

(#19425) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

A konzolt hogy tudom előhozni a játékban? Lehet volt már róla szó de nincs kedvem visszaolvasni. :)

(#19426) lujo10


lujo10
aktív tag

Hát én, hogy irigyellek benneteket, szerdán nekem is meghozta a futár, de a meló miatt még arra sem volt időm, hogy telepítsem :O de talán majd ma éjszaka sikerül valahogy kárpótolnom magam :K

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#19427) ETOM válasza WongFeiHong (#19425) üzenetére


ETOM
addikt

0

(#19428) WongFeiHong válasza ETOM (#19427) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ennyi? :) Azt hittem bonyolúltabb.Kösz!

(#19429) norma87 válasza cellpeti (#19394) üzenetére


norma87
csendes tag

dettó így vagyok, pl a Caspian Border 64 pályától rosszul leszek. abszolút nem jön be, vegyük ha beszületek a bázisra és teszem azt nincs egy jármű gyalogolhatok míg valami kósza golyó megtalál a semmiből,..again. De a Rush mód 32 fősen igen bejövős..pörgősebbek.

(#19430) LSL1337


LSL1337
őstag

Hali, Orosz Origin key-el valakinek van tapasztalta?
mennyire nehéz angolosítani, patchek ugyan úgy mennek, magyar servereken lehet tolni, etc?

köszi!

(#19431) H.Ezredes válasza LSL1337 (#19430) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nekem Orosz van ugyan az mint az Anol
annyi a különbség nincs benne a nyelvi pakk.... Le kell tölteni berakni és FULL Angol így használom én is és apollo12-is Ráadásul én LE-ös kulcsot is kaptam nekem bőven megérte :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19432) q13579 válasza norma87 (#19429) üzenetére


q13579
senior tag

Az a nagy helyzet, hogy a realitáshoz ennyire közel még sosem állt BF és egyáltalában más játék sem...

Ami kirívóan hatalmas különbség, az pl az álcázás. A textúra részletezettsége miatt olyan szinten állunk perpillanat, hogy a rejtőszín tényleg rejtőszín...

Repülőről szinte képtelenség kiszúrni a városban vagy a homokdűnén álló tankot, vagy egyéb járművet... Ha mozog még csak-csak, de anélkül szinte lehetetlen. Ehhez elengedhetetlen a csapatjáték, hogy kapjam a spot-okat.

De városban is jóval óvatosabban mozgok, mint ahogyan az BC2-ben tettem, BF2-ről már nem is beszélve... Az árnyékok és a részletesség miatt sokkal nehezebb kiszurni az ellent.

Szóval meg kell szokni. Ha felveszed a ritmust és a csapat is működik a legjobb játékélmény.

Azért a commander mód hiányzik :)

(#19433) Lolek


Lolek
aktív tag

Sziasztok,

valamit elcsesztem...letöltöttem a játékot origim-ről és sztem, vagy nem adtam meg Nick nevet vagy nem tudom, de most a nevem valami: GKRB-7HADE-...stb.
Hol tudom ezt módosítani?

köszi előre is segítséget.

Erről beszélek:

(#19434) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Na a küszködés folytatódik a HD5830 Extreme karival, és most már a 20" -os monitorral.

Tehát a Rage probléma megoldódott azzal, hogy a 11.6-os drivert kellett feltennem. Ment szépen, semmi buhera nem kellett.

Most feltettem a Battlefield3 játékot. Kezdte azzal, hogy a 11.6-os driver nem jó neki, mert minimum 11.7-es kell.
Akárhány, akármilyen drivert tettem fel, a BF3 csak villogott, mármint a monitor.
Gondoltam egy merészet. A sokadik játék, és driver telepítés után visszavettem a monitor natív felbontását 1600x900-ról, egy elterjedtebb 1280x720 vagy az 1360x768 -as felbontásra. Láss csodát a BF3 elindult. Érdekesség, hogy a játék beállította magát a natív, vagyis az 1600x900 felbontásra, high beállításra, ezen szépen futott a játék.
Ha kilépek a játékból, ekkor a szépséghibája, hogy ilyenkor az asztalt újra kell rendezgetnem, felbontást a natívra visszaállítani, ikonokat rendezni - ez meg elég macerás.

Összegezve: a játék nem szereti az 1600x900-as felbontást. Mármint a gép ezen beállítását. maga a játék szépen fút ezen a beállításon. :F :W
Mi lehet a megoldás? Tudom - vegyek új monitort, más felbontással. :N Más?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#19435) Bati0501 válasza q13579 (#19432) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekem is nagyon teszik,de azért nekem volt már olyan,h egy jó 1 méteres sziklán csak úgy "átugrottam" a tankkal,meg nem egyszer ezekkel a több tíz tonnás monstrumokkal faraltom egyet-kettőt.Azért ezek nem olyan élethűek. :N

(#19436) danih válasza Lolek (#19433) üzenetére


danih
addikt

Amikor regeltél, szerintem a kulcsot adtad meg nicknek :DDD

(#19437) janihunk válasza LSL1337 (#19430) üzenetére


janihunk
senior tag

Nekem is orosz kulcsom van. Angolosítás 2-3 perc se. Használható teljesen.

Lolek: lol ez igen :C

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#19438) Norb3rto válasza danih (#19436) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Még jó hogy nem látszik végig :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#19439) BRIKLY válasza Norb3rto (#19438) üzenetére


BRIKLY
veterán

lényegtelen, mert azzal már senki nem érne semmit.

(#19440) Lolek válasza danih (#19436) üzenetére


Lolek
aktív tag

És ezt át lehet írni?

(#19441) janihunk válasza Lolek (#19440) üzenetére


janihunk
senior tag

Igen itt.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#19442) danih válasza Lolek (#19440) üzenetére


danih
addikt

Na megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

(#19443) Zohan válasza Eagl3 (#19287) üzenetére


Zohan
senior tag

nem

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#19444) Lolek válasza janihunk (#19441) üzenetére


Lolek
aktív tag

Köszönöm!!!!!!!!!!
:R
:R
:R :R :R

(#19445) Fail3D! válasza Lolek (#19440) üzenetére


Fail3D!
addikt

ez azert mindenkeppen emlitesre melto baki 1 usertol!:D erre nemgondoltam volna....DDD

(#19446) HollyBoni válasza danih (#19436) üzenetére


HollyBoni
veterán

Aztak#&#@&a! :C :DDD

(#19447) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Üdv!

aki hd 6950-et használ írna néhány szót , hogy megy neki a játék , milyen beállítással és milyen konfig alatt?

jöhet pm-ben is ne szemeteljüktele a topikot. :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19448) H.Ezredes válasza Lolek (#19433) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:W :W :DDD :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19449) boogie84 válasza Scholes9 (#19353) üzenetére


boogie84
veterán

Ugye ugye! Nem kamuzok! :N Jobb mint a béta, sokkal. Én sem megyek 40esnél nagyobb szerverre. :N

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19450) oleeg válasza Wasp_HUN (#19354) üzenetére


oleeg
tag

Szia!

Úgy gondoltam, hogy ennyi talán belefér, de utólag visszaolvasva, igazad van elnézést.

Viszont a korábbi ígéreteikkel ellentétben a játékidő nekem kb. 5-6 óra lett a 12 óra helyett. amit sajnálok, mert a cselekmény tetszik. A multiban én sajnos ritka béna vagyok, így az nem köt le engem.

o

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.