Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18151) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18152) kmisi99


kmisi99
addikt

Rohadt brutális lett ez a játék imádom. Most toltam egy epikus operation metro menetet mindkét fél nem tudott egy lépést se haladni és csak daráltuk egymást brutális menet volt gránáteső több száz lövés/s én sörétessel osztottam az áldást.

Mukorka Kösz a választ!

(#18153) Bati0501 válasza Bati0501 (#18138) üzenetére


Bati0501
őstag

És méh a játékot se észleli...Ilyenkor mit kell csinálni?PLEASE

(#18154) Xaels válasza kmisi99 (#18152) üzenetére


Xaels
félisten

Damawand Peak ugyanez CQ-ban. Az alagútban megy a rakéta meg nade ezerrel. Néha a tankok betalálják egymást, de lépni alig lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18155) planbmokus


planbmokus
senior tag

Aki jön mókázni: planbmokus néven megtaláltok!
Akinek van kedve, csatlakozzon a szakaszhoz is ! :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#18156) Gergosz2 válasza Bati0501 (#18153) üzenetére


Gergosz2
veterán

cd keytbeírtad?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18157) HollyBoni válasza HollyBoni (#18149) üzenetére


HollyBoni
veterán

Javult,de még mindig nem az igazi.. :(

(#18158) Bati0501 válasza Gergosz2 (#18156) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem,mert eddig még nem kérte. :(

(#18159) Mukorka válasza Bati0501 (#18158) üzenetére


Mukorka
addikt

fogd magad és a fenti fogaskeréknél termékkód beváltása. Itt írd be

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18160) Gergosz2 válasza Bati0501 (#18158) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát tedd be a dvd-t ,elindul a telepítő és akkor kérni fogja :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18161) Bati0501


Bati0501
őstag

Az előbb próbáltam a fogaskeréknél,ott is ugyan ezt a hibát írta ki.Beteszem a DVD 1-et és hiába van már meg az origin-em,mindig onnan kezdi,h válasszam ki a nyelvet,aztán,h istall,majd oda ugrik az originre,h aktiválja,majd a hiba üzenettel befejezi. :(((
Vagy már a 2.-ik DVD-t kellene berakni? :B

(#18162) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Mindig kidob ez a fos disconect el pedig pb-t is frissítettem, mi lehet a baj?

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#18163) Gergosz2 válasza Bati0501 (#18161) üzenetére


Gergosz2
veterán

ezt nem értem.

Ha barakod a dvd-t elindul a telepítő? Mert ha elindul akkkor kéri a kulcsot, és abban pillanatban beteszi a játékaid közé.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18164) szab.tam


szab.tam
nagyúr

most már több a tapasztalatotok, így újból megkérdezem.

van-e valamilyen, (akármilyen, akármelyik), mód harci cselekmény nélküli területbejárásokra gyalog, járművel, repülővel, hajóval, mittoménmivel?

nincs még meg a játék, így nem tudom megnézni. ezért kérdezem

külön érdekelne, hogy játékon belüli direkt lehetőség van-e ilyen.
és ha nincs, valahogy multiban valami mód, hogy egyedül lehessek, vagy valami ilyesmi kijátszós mód.

ne az értelmét firtassátok, csak az érdekel, lehet-e?

(pl. hawx-ben is csak a szabad repülgetést élvezem, küldetéseket nem...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18165) ETOM


ETOM
addikt

PH szero neve mi is?

(#18166) Gergosz2 válasza szab.tam (#18164) üzenetére


Gergosz2
veterán

belépsz egy üresz szerverre és kész.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18167) Góliát válasza ETOM (#18165) üzenetére


Góliát
senior tag

[link]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#18168) ETOM válasza Gergosz2 (#18166) üzenetére


ETOM
addikt

Nem kell egy megadott player szám?

Góliát: köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#18169) Bati0501 válasza Gergosz2 (#18163) üzenetére


Bati0501
őstag

Azzal indul,h kihön a szokásos lista,h a meghajtóban lévő lemezzel mit csináljon.Én rámegyek arra,h a bf3 exe futtatás,majd jön,h válasszam ki a nyelvet,majd a sétáló bf3-s faszis kép jelenik meg,ahol csak az installra lehet kattintani,ez egy nagy sárga gomb,ezután az originre ugrik,h aktiválja,de a hibával abbahagyja az egészet.

Eddig jutottam el,még egyszer sem kért semmilyen kódot,tegnap és ma az originnel szenvedtem,de ma már sikerült megcsinálni,természetesen ott se kért semmilyen kódot.

(#18170) szab.tam válasza Gergosz2 (#18166) üzenetére


szab.tam
nagyúr

és le tudom zárni, hogy ne jöjjön senki a nyakamra? a program nem kerál semmilyen ellenséget?
tehát a végtelenségig tök egyedül leszek?
és úgy tudok bóklászni, hogy nem lő rám senki?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18171) ch003067


ch003067
addikt

Nahh, 4es szintű vagyok. Tök jó.

(#18172) Mukorka válasza szab.tam (#18170) üzenetére


Mukorka
addikt

Csak ha saját szervered van de akkor is csak úgy indulhatsz el ha legalább 8 fő van a pályán. Ez a játék nem ilyen szabad járkálásra készült :(

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18173) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Valaki akinek Orosz a BF3-a és Angolosította az írja meg,hogy van-e valami buktató amire figyelni kell a video-t megnéztem de az angol tusom nem 100%-os ezért azt se bánnám ha leírná valaki a pontos menetét :R :R

BF3 Angolosítása

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#18174) szab.tam válasza Mukorka (#18172) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ezért dobom be néha a kérdést újból, hátha valaki tud rá megoldást. túl pörög a topic, és elsiikad a kíváncsiskodásom...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18175) Mukorka válasza szab.tam (#18174) üzenetére


Mukorka
addikt

Egyelőre nincs rá megoldás szerintem. Max ha még modként lennének a szerverek ki lehetne kapcsolni rajta a játékmódokat de még azt sem lehet most. Esetleg várj vele bár ehhez mindenképp meg is kéne venned game-t , nem tudom megér-e annyit. Később lehet hogy ki lehet majd kapcsolni a kezdéskori várakozást playerekre de akkor is kell majd egy jelszavas szerver hozzá ami a tiéd.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#18176) Bati0501 válasza Bati0501 (#18169) üzenetére


Bati0501
őstag

Az elképzelhető,h az EA csinál vmit és amiatt nem tudom aktiválni a játékot?

(#18177) Zolás


Zolás
addikt

Holnap megjön a futár és eltörm a karját. Egész nap itt punnyadok, várom, és sehol egy rezdítés, vagy legalább telefonon hívjanak fel, hogy mi a téma. Ez a legdühítöbb, hogy lenne jobb dolgom is, mint rá várni..... :W :(((

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18178) Źşë' válasza Bati0501 (#18176) üzenetére


Źşë'
addikt

kétlem, a hiba a gépedben/rendszeredben lehet, pl töröld le origint, installd újra, győződj meg arról hogy frissítette magát, am jó lenne tudni h milyen hibára hivatkozik - win 7re rakod egyáltalán?! csak mert ez a játék alatta nem fut

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18179) Bati0501 válasza Źşë' (#18178) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,win7-em van.A letörlést megpróbálom.

(#18180) szab.tam válasza Zolás (#18177) üzenetére


szab.tam
nagyúr

vannak cégek, amik nem értesítenek ki. egyszer csak becsönget. múltkor megkérdeztem egy ilyentől: honnan tudta, hogy itthon leszek - ez nem az ő dolga...
ennyi...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18181) warcat


warcat
veterán

Metro CQ-ra én javaslom a rpg-k kikapcsolását, gondolom van rá lehetőség,nincs egy rohadt jármü sem a pályán.

EA: It's in the crate!

(#18182) ETOM


ETOM
addikt

[link]

alul a lagometert mivel tudom bekapcsolni mi a kodja?
azaz gpu meter

[ Szerkesztve ]

(#18183) Pierre75 válasza Bati0501 (#18176) üzenetére


Pierre75
senior tag

Azt írja ki, hogy "A játék aktiválására pillanatnyilag nincs lehetőség. Kérjük, próbálkozz később."? Mert nálam most ez van.

(#18184) PeetR válasza Zolás (#18177) üzenetére


PeetR
aktív tag

Honnan rendelted? Engem és még pár embert itt az ipon szívatott meg ez ügyben mivel tegnap küldi az sms-t ,hogy ma hozzák ,direkt úgy intéztem ,hogy itthol legyek erre jön ma 12 fele az üzi ,hogy holnap jön. :W

(#18185) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor mégsem a proxyval van gond... :W :D megnyugodtam.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18186) apollo12


apollo12
veterán

aktiválni szeretném a játékot és ezt írja ki

mit tegyek

(#18187) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valakinek van olyan h 1 idő után respawn után fekete lesz a kép eleje, meg ilyen zöld bevillanások multi közbe???? :F :F :F EZ mi?? :F :F :O

(#18188) radi8tor válasza apollo12 (#18186) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Próbálkozz később. Gondolom több százezren próbálkoznak az aktiválással.

gainwardgs: Sokan jelezték már a zöld idegeneket a játékban.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18189) Bati0501 válasza Pierre75 (#18183) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,nekem is!Mint ahogy apollo12-nak is.Tehát akkor csak van abba vmi,h az EA csinál vmit.

(#18190) apollo12 válasza radi8tor (#18188) üzenetére


apollo12
veterán

meg kaptam a kódot és nem tom aktiválni áááááááááá

(#18191) Neil Watts válasza Zolás (#18177) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát igen, ez jó, tisztára mint a Rómaiak idejében. Természetesen a hír hozóját kell "megölni", nem pedig a hír kitalálójához menni, ááá dehogy :P Elnézést, leülök magamtól is, megértem hogy ideges vagy, de ez ajjor is igen agresszív fellépés lenne.

Amúgy: Van valakinek kedve coopozni most? :)

[ Szerkesztve ]

(#18192) janihunk


janihunk
senior tag

És nem lehet aktiválni áááá

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#18193) Föcsök válasza VictorHUN (#17532) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Nagyon jó! Megy is a kedvencek közé! :DDD

(#18194) apollo12 válasza janihunk (#18192) üzenetére


apollo12
veterán

hát most kb 2millió ember idegbajos, addig nem alszok, ameddig nem sikerül aktiválni

(#18195) Laraxior


Laraxior
titán

'szom se kínlódik... reinstall. megvárom a hajnali 1et :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18196) janihunk válasza apollo12 (#18194) üzenetére


janihunk
senior tag

Ja én sem.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#18197) radi8tor válasza Laraxior (#18195) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolod hajnali 1-kor nem lesz tolongás? :D

⭐ Stella

(#18198) Neil Watts válasza Laraxior (#18195) üzenetére


Neil Watts
veterán

de minek? A régiólock már fel van oldva ! :)

[ Szerkesztve ]

(#18199) apollo12 válasza radi8tor (#18197) üzenetére


apollo12
veterán

na addig filmet nézek, jó hogy holnap nincs suli

kinek van orosz verzió??

[ Szerkesztve ]

(#18200) Laraxior válasza radi8tor (#18197) üzenetére


Laraxior
titán

De akkor kezdem előlről.. mert nekem teljesen szétesett, nekem mást ír ki. megnézem majd hajnalba mielőtt megyek melóba :K Addig megnézem az uccsó két részt a Tudors-ból :B

core2: sebaj... 10MB/s-el jön.. 20 perc múlva kész :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.