Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#19051) Gergosz2 válasza Geryson (#19048) üzenetére


Gergosz2
veterán

ja

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#19052) Geryson válasza Gergosz2 (#19051) üzenetére


Geryson
addikt

hallod, nekem kapásból az tökre érdekes, hogy pipa bent és mégsem indul a Windowssal az Origin. Mondjuk nem gond, duplaklikk és megy, de akkor sem értem...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19053) 7600 GS válasza ForRedGlory (#19045) üzenetére


7600 GS
addikt

És egyébként ahogy beirom a kódot és nyomok 2 ok-t, már "bele is épül" a játékba?

(#19054) TXT válasza Stauffenberg (#19036) üzenetére


TXT
őstag

Ugyanez a szindróma nálam is. Legalább egy javítással orvosolhatnák ezeket.
Köszönöm a segítséged, megpróbálom! :R

(#19055) hege01 válasza Bati0501 (#19007) üzenetére


hege01
tag

Nekem is csupa 5 ;)
Hege72

(#19056) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv all!

Miért van az,hogy a fegyóhoz megszerzett (RDS) mindíg be kell állítani!
Ha új pályát vagy más szerót kezdek mindíg be kell állítani.
Tud valaki segíteni?
Köszönöm

(#19057) Recon666 válasza Mukorka (#19017) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Akkor most már tudom miért villog zölden a game. :R

(#19058) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nagyon gondolkozok gép fejlesztésben,valami kis minimal config. 5770,4 magos alap phenom. Elgondolkoztam azon is,lehet veszek egy konzolt harmadjára. Tisztában vagyok vele,hogy nincs semmi elsimítás és only 720p,na de hogy a textúrák ENNYIRE RONDÁK LEGYENEK KONZOLON,ez valami hihetetlen! Most néztem pc vs konzol összehasonlítás videót,öcsém mintha low-on játszanék pc-n.. Fura,a BC2 elég szép volt x360-on. Na de ez erősen off. :B

[ Szerkesztve ]

(#19059) gergo0328 válasza Roland06 (#19056) üzenetére


gergo0328
senior tag

kezdeti bug sztem. :(

(#19060) Roland06 válasza gergo0328 (#19059) üzenetére


Roland06
aktív tag

Na de másnak nincs ilyen?

(#19061) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Megyek föl játszok egy kicsit :P Origin: HermanEzredes fölvehet bárki aki akar :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19062) monosz válasza radi8tor (#18984) üzenetére


monosz
őstag

Nah.. igen.Teljesen f*sza.A WHQL-t lehúzta,gyakorlatilag mindenki,de erről szó nincs!
Mint Állat úgy megy. :Y
Lehet a béta még jobb volt,de ezt már mondani sem merem. ;]

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#19063) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Rohadt jó ez a coop jobb mint a single :) Csak kevés :)

(#19064) 7600 GS válasza H.Ezredes (#19061) üzenetére


7600 GS
addikt

Felvettelek! :K

(#19065) M3nyus válasza Hunork (#18933) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Szia

Ugyan ez van nekem is, meghalok a robbanásba, én hagytam a francba inkább multizok :)

Én vagyok M3nyus!

(#19066) Recon666


Recon666
Közösségépítő

recon6666 néven felvehet bárki. :B

(#19067) radi8tor válasza Recon666 (#19066) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Fel foglak, ha beizzítom. :K

⭐ Stella

(#19068) BandiHUN


BandiHUN
veterán

hát valami csak nem jó a szerverrel még mindig...4 mapot voltam a ph-n(előtte voltam máshol is),és 4ből 4x kifagyott a bf3.exe mapváltás után,most például még repülőbe is sikerült volna spawnolnom...vagy ott fagy ki,amikor 0-ra ér a számláló és tölteni kellene,vagy a deploy képernyőnél,ebből 2x úgy,hogy félig már bejött a játéktér.
Más szerón simán nem volt semmi gond mapváltáskor. :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19069) Xaels


Xaels
félisten

Csináltam egy Platoon-t a PH!-soknak lehet jelentkezni, akik voltak barátlistában azokat hívtam automatikusan. [link]

Csak mindenki legyen türelemmel, amikor dolgozom nem fogom tudni elfogadni a jelentkezést csak amikor hazaértem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19070) Ventur@ válasza BandiHUN (#19068) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nálam nincs semmi gond, se ph-n se máshol :B . Nekem addig volt gond míg el nem indult hivatalosan. Azóta egy fagyás sem volt, meg se fekete kép, se kidobálás :) .

Látom Radeon-os vagy. Én 11.9-es drivert használom és semmi gond :) . Pedig nem egy combos kártyám van :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19071) Recon666 válasza radi8tor (#19067) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

[ Szerkesztve ]

(#19072) Geryson


Geryson
addikt

A Battlelogban kell valamit csinálni, vagy csak simán ráklikkelek arra a módra, amivel jászani szeretnék?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19073) zack válasza medvezsolt (#19027) üzenetére


zack
nagyúr

Persze és akkor senki se fizetne, csak használná az ingyen jelszóval. :U :F
Hatalmas ötlet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19074) radi8tor válasza Xaels (#19069) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez jó ötlet, nem kell keresgélni a neveket akkor. :C
Recon666: Még nem telepítettem, majd jövő hét végén talán :)

⭐ Stella

(#19075) gergo0328 válasza Geryson (#19072) üzenetére


gergo0328
senior tag

server browser-ben kiválasztod h europai szervert adjon ki és egy módot vagy pályát. de nem muszáj se módot se pályát.

(#19076) Geryson válasza gergo0328 (#19075) üzenetére


Geryson
addikt

Jó, szóval akkor sehol egy activate, egy link vagy ilyesmi. Nem értem miért nem látja az Origint.

Most 2x újraraktam, 1x még Registry Cleanerrel ki is pucoltam, de valószínűleg nem volt totális a tisztítás, mert az első alkalom óta nem kért serialt. Nem tudja valaki hogyan lehet kézzel registryt tisztítani? Csak megpróbálnám a totál clean istallt.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#19077) kovsol válasza zack (#19073) üzenetére


kovsol
titán

valahogy úgy kellene megoldani mint néhány TF2 szerveren is van, hogy VIP jogot kapna aki fizet érte és ő bármikor be tud lépni és kidobna egy nem fizető játékost a szerőról, hogy ő beférjen.

May the Force be with you!

(#19078) JSaN válasza BandiHUN (#19068) üzenetére


JSaN
addikt

Nalam minden rendben a PH szeroval, most egesz este ott voltam es semmi problema.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#19079) zack válasza kovsol (#19077) üzenetére


zack
nagyúr

Ahogy mondod. Ez lenne a legjobb megoldás. :K

Csak ahogy olvasom, még mindig gondok vannak a szeróval és a stabilitással. :U
Igazán nem akarok belevauzni, de miért nem olyan állítja be a szervert aki keni-vágja?
Biztos Cyber is ért hozzá, de azért ehhez több kell. Az pedig hogy csak a PH-s szeróval van gond map váltáskor, nem játék hiba, mert a többinél nincs ilyen gond.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Cyber nem ért hozzá, csak mi lesz ha pl. 2 hét múlva lesz valami gond? Ide olyan embernek kellene társulnia hozzá, aki tudja mihez kell nyúlni ha gond van, mert ha napokat áll a szeró 1-1 probléma miatt, nem lesz túl népszerű... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19080) Cybertrone válasza BandiHUN (#19068) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vannak visszatero arcok a szerveren innen... Nincs nekik gondjuk! Ne varjunk minden hibat a szerver nyakaba, nem biztos hogy ott a hiba!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19081) Cybertrone válasza kovsol (#19077) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ugy lesz... De aki nem fizet akkor is vendeg marad!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19082) gergo0328 válasza zack (#19079) üzenetére


gergo0328
senior tag

nálam semmi gond nincs a PH! szerverrel. megjelenés előtt volt azóta nem, szval minden szép és jó.

(#19083) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Én nm is találom a PH! szervert... :D melyik pályán van most hol keressem?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#19084) cellpeti


cellpeti
veterán

az miért van, hogy csatlakozom egy szerverhez, de azt írja ki alsó sarokban, hogy Loading és nem megy tovább?

Origin ki majd bejelentkezés után is ezt csinálja

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19085) polonic


polonic
félisten

Miért van az, hogy a ph szerverről kilép a játék és azt írja ki, hogy you were disconnected?

(#19086) gergo0328 válasza H.Ezredes (#19083) üzenetére


gergo0328
senior tag

tessék itt van.

(#19087) BandiHUN válasza polonic (#19085) üzenetére


BandiHUN
veterán

Gondolom azért,amiért nekem minden map után leáll a kövi kezdésekor a bf3.exe,máshol semmi.Tehát NEM tudni :)
De ennek tuti nincs köze a konfigoláshoz...még arra is gondoltam,lehet nem csípi a cq-rush váltást,vagy ilyesmi,tegnap a cq only-n nem volt gond,ms,egy módos szerókon ma se volt gond...csak a PH-n fagyok be.Majd peccselik...engem se zavar,mert még ígyis visszaérek kezdésre és a statot menti :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19088) Cybertrone válasza polonic (#19085) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mert meg ingatag az egesz multis cucc a gamehez! Orarol orara frissulnek a szervetek!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19089) Malachi


Malachi
addikt

ph! szerver nagyszerű, teljesítményem ingadozó de azért javul. talán. :)
addig is videó a single-ből. :D

(#19090) lizRRR


lizRRR
őstag

Gyerekek írtó jó a game !
:C :C :C :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#19091) Cybertrone válasza BandiHUN (#19087) üzenetére


Cybertrone
veterán

A mixseg meg volt beezelve! De egy mozdulat onlyva tenni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#19092) Xaels


Xaels
félisten

Na jó éjt mindenkinek. Holnap amint hazaérek mindenkinek a jelentkezését elfogadom a PH! Platoon-ba. Addig is ITT megtaláljátok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19093) SimonYana


SimonYana
addikt

Azért 1-2 pálya katasztrófa. jármű kevés és a világ f@szára kell futni , vagy várunk egyfolytában 1 tankra amibe 2 ember ülhet. BC2-ben legalább 4-en ülhettünk. :W

® SimonYana ®

(#19094) lizRRR válasza SimonYana (#19093) üzenetére


lizRRR
őstag

BC2-be is csak 1 tankba 2-en ülhettek.

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#19095) BandiHUN válasza SimonYana (#19093) üzenetére


BandiHUN
veterán

valami 4 fős tank van,én ültem olyanban is,valamelyik városi pályán,én is azt hittem,nincs...meg valami fegyómentes dzsipet is sikerült kifogni,megyünk szépen a squaddal,pont,ott az ellenfél,a többiek kiugrottak,na mondom akkor gó a gépágyúhoz...és mekkora cumi,végiglépkedtem a helyeket és NEM volt sehol :DDD
Ki is lőttek a p...ba...pedig más esetben ez működött,a bátor ellen nem számol igazán vele,volt pár ilyen killem,akik kiszálltak,azokat meg lekapták.. ;]

BC2-ben is volt +2 oldalágyús hely...más kérdés,hogy haszna semmi,mert a sofőr eleve szemből megy az ellenre,és nem is megy túl közel,tehát ellent nemigen látni,cq-nál viszont jól jöhet pontfoglaláskor,bár viszont a tankban 4 ember könnyen potyakill lehet egy rakétásnak.

Egyébként tényleg elég gáz,hogy sokszor a jármű ELÉ tesz ki kiszálláskor,ráadásul valami bug miatt hiába teszem az interactot és a ki/beszállást az f-re(bc2 beidegződés,ne kelljen külön gomb),kiszállni akkoris az E-vel tudok...pedig az csak a gránáthoz van rendelve,még jó,hogy nem dob automatikusan egy gránátot is :)

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19096) cellpeti


cellpeti
veterán

Ebben tudnátok segíteni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19097) siriq


siriq
őstag

Mergemben rendeltem egy EVGA 570-s karit(eredetileg csak az ujszeribaol vettem volna ati/nv). Nalam mar kiverte a biztositekot a benazasa az atinak. Ennyi volt. Game over epic fail stb....

Barkit megkerdeztem mind ezt tette volna. Nem sok sikerrel fogok ati-t eladni ezentul.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19098) Roxbury válasza siriq (#19097) üzenetére


Roxbury
őstag

BF3 alatt tökéletesen működik a 11.10-es P1-es driverrel az ATI/AMD kártyám. 11 óra játékidő (multi) alatt egyszer nem fagyott ki és grafikai hibákat sem tapasztaltam.....

(#19100) siriq: amúgy, ha nyugodtabb vagy és elégedettebb egy Nvidia kártyával, akkor már megérte azt megvenni. ;)

6-os széria. 4-esem nem volt, azzal kapcsolatban nem tudok véleményt nyilvánítani. :)

Nalam a folyamatos avi es youtube alatti akadasok is kivagtak a biztositekot.....

Az processzor lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#19099) ETOM válasza siriq (#19097) üzenetére


ETOM
addikt

nvidia driver is rossz...

(#19100) siriq válasza Roxbury (#19098) üzenetére


siriq
őstag

Az engem nem fog jatekidoben hasznossa tenni, hogy nalad mukodik. Max visszakuldom ha nem jo. Ennyi.
Amugy 4 vagy 5 esetleg 6-s szeriad van mert nekem 4-s? Nem mindegy.
Nalam a folyamatos avi es youtube alatti akadasok is kivagtak a biztositekot.....

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.