Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18101) Memphis79


Memphis79
aktív tag

caspianon eltűnt a létra a toronyból?vagy azért limited verzió :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#18102) doggie válasza radi8tor (#18095) üzenetére


doggie
aktív tag

Szia radi8tor1!

Én megpróbáltam hideip-vel, és azóta az EA activation oldala jön be mikor indítanám a jétékot. De ott egyszer volt lehetőségem ea-s login-t megadni, azóta csak pörög körbe és néz rám okosan. Erre van vmi ötlet? Találkozott már valaki hasonlóval?
Segítségeket köszönném!

doggie

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#18103) Cole86


Cole86
senior tag

Én ma egész nap toltam multiban.. :DDD

Hát emberek, elmondhatom ,h a single play után teljesen csalódott voltam... ennél sokkal többet vártam... 100X... !!!

Aztán tegnap éjjel ip-variálással sikerült aktivizálni és azóta kipróbáltam "1-2"mappot, mert egyszerűen képtelen voltam azokat is abba hagyni... KURVA NAGY GAME, KURVA NAGY HANGULAT, nagy ütősek a járművek,a grafika és a környezet, a pályák kidolgozottsága és összetettsége, a rombolhatóság, fizika ,jah és a fegyverek realisztikussága (hangot leszámítva néha) .. Szal összességében ez MULTIRA készült és tényleg fenomenális... !!!!!!!:K :C ;]

[ Szerkesztve ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#18104) EczkE


EczkE
addikt

Ahogy olvasgatom a topikot örülök, hogy egy hétig nem tudok majd játszani. :D Remélem ez idő alatt nagyjából rendben lesz a játék. :K

Holnap elvileg megkapom (már ma meg kellett volna csak nem volt itthon senki aki átvegye...) és a single-t kitolom.

Asszem mindenféleképpen!

(#18105) Balázs9503


Balázs9503
tag

hali
benn vagyok a battlelogban a game manenger-nél alul azt írja hogy intializing... :F

(#18106) xavix13 válasza oriic (#18100) üzenetére


xavix13
senior tag

Pedig azt ígérték hogy lelhet majd rombolni... :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18107) Laraxior


Laraxior
titán

nekem még ez a proxys sem megy :W
a linken mutatott IP már nem jó..

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18108) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

A konfigomon hogy futna? :B

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#18109) ETOM válasza Malachi (#18063) üzenetére


ETOM
addikt

köszi megnézem multkor ezt néztem cod4 miatt, akkor már lesz bent BF3 anno még nem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18110) Memphis79 válasza mobal (#18108) üzenetére


Memphis79
aktív tag

1024 vagy 1280-ban sztem low pár med beállitás esetleg

Origin:Memphis79HUN

(#18111) Laraxior válasza Laraxior (#18107) üzenetére


Laraxior
titán

183.111.12.45:8080

ez üzemképes.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18112) megint én


megint én
őstag

EMBEREK HELP!!!
Iszonyat bug az egér!!!
Ha húzom lassan az egeret túl érzékeny, de ha gyorsabban mozgatom akkor tökre belassul a célkereszt. És egyszerüen LEHETETLEN így célozni. Sem más játékokban, sem a BETA alatt nem csinált ilyet! És a többieknek sem csinálja... :O :O :O

HELP HELP HELP!!!

Razer Deathadder, és a legfrisebb driverekkel.

[ Szerkesztve ]

(#18113) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Végre láttam A-10 es meg vezettem a SU-25 öst erre fullra megáll az egész :)

(#18114) Memphis79 válasza v!ct0y (#18113) üzenetére


Memphis79
aktív tag

A-10?Melyik pályán van?

Origin:Memphis79HUN

(#18115) ch003067 válasza xavix13 (#18097) üzenetére


ch003067
addikt

Nekem nem sikerült...

De aminek örülök, hogy kiszedték a toronyból a létrát. Nem lehet majd fönt kempelni :D

(#18116) Laraxior válasza v!ct0y (#18113) üzenetére


Laraxior
titán

nekem az aktiválásnál halt meg :W csak pörög az EA-s bizbasz :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18117) Great_Muta


Great_Muta
tag

Végigvittem. Szerintem nagyon jó lett, csak rövid egy kicsit, de legalább pörgős és nem unalmas. Az optimalizálásért gratula a készítőknek, ilyen látványt összehozni és jól optimalizálni nem lehetett könnyű.
Élsimítás és motion blurt nem kapcsoltam csak be és simán ment ultrán HD6850-el, full hd-n, 11.9-es driverrel. :C

[ Szerkesztve ]

(#18118) creedszl válasza megint én (#18112) üzenetére


creedszl
aktív tag

Van más is akit minden szerverről ledob?

Hulligaaan

(#18119) Memphis79 válasza Laraxior (#18116) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Háát ha nagyon nem megy dobd újra :(

Origin:Memphis79HUN

(#18120) v!ct0y válasza Memphis79 (#18114) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kharg Island Rush :)

(#18121) Memphis79 válasza creedszl (#18118) üzenetére


Memphis79
aktív tag

az a ritka ha sikerül bentmaradni ;] :P

Origin:Memphis79HUN

(#18122) Memphis79 válasza v!ct0y (#18120) üzenetére


Memphis79
aktív tag

na azt még nem fedeztem fel-de akkor itt az IDEJE :D

Origin:Memphis79HUN

(#18123) McCartman


McCartman
senior tag

Oriic épp a(z) BATTLEFIELD 3 - RUSSIA STANDARD EDITION játékkal játszik :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#18124) Laraxior


Laraxior
titán

ezért laggol ez mint az állat... Nesze neked proxy. ennyi maradt a 120/10Mbitből :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18125) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Hát ez a Seine Crossing eléggé clusterfuck egy map. :U

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#18126) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Wabaki!!!!! Nem igaz má, hogy kibusz állandóan! :O :W

[ Szerkesztve ]

(#18127) warcat válasza Laraxior (#18124) üzenetére


warcat
veterán

Aktiválás után kikapcsolható a proxy ,szóval mi is a probléma? :)

EA: It's in the crate!

(#18128) radi8tor válasza Laraxior (#18124) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

LOL, aktiválás után lődd ki a proxyt :D

⭐ Stella

(#18129) oriic válasza Laraxior (#18124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Proxyt lődd ki aktiválás után. :DDD

McCartman:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18130) Cybertrone válasza Laraxior (#18124) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azt nem mondta senki hogy miutáűn beaktiválltad kapcsold ki a proxyt :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#18131) Laraxior válasza warcat (#18127) üzenetére


Laraxior
titán

ha aktiválná.. de már 10 perce csinál valamit az aktivátor, de sehol semmi.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18132) JSaN


JSaN
addikt

valami baj van a ph szeroval, kidob es eltunik.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#18133) McCartman


McCartman
senior tag

már megint összefsta magát a ph szerver. :Y :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#18134) Bati0501 válasza Laraxior (#18116) üzenetére


Bati0501
őstag

Légyszi segítsetek!Egyszerűen nem tudom,h kell telepíteni. :DDD Nagy nehezem már eljutottam oda,h megvan az origines fiókom,aztán már oda is eljutottam,h elkezdi aktiválni,aztán kiírta,h sikertelen volt,nyomtam neki,h újra,erre meg csak pörgött középen az a vmi.Ha sikerülne aktiválni,utána lehetne telepíteni?

Laraxior:Te is vhol itt tartasz?

(#18135) #21346560


#21346560
törölt tag

mi a jóbüdös3.14csát kell csinálni amikor felfutok a peronra a vonatkoz és lekap egy csákó, mutatja hogy nyomjam az E-t, aztán meg pirossal az egeret, de én rángathatom, meg nyomhatok akármit, mindig kidob a voat elé.. ennyire nem lehetek sz@r.....

Laraxior! már nyomkodok én mindent és kb 10. alkalommal sem sikerül....

[ Szerkesztve ]

(#18136) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!
Kikészülök! Tegnap semmi probléma ma meg minden kör végén fekete képernyő és még alt+tab, alt+f4, ctrl+alt+del sem működik egyedül a reset gomb! Van megoldás erre a bugra?

(#18137) Laraxior válasza Bati0501 (#18134) üzenetére


Laraxior
titán

Én itt tartok:

[link]

Legalább van hibaüzi.. eddig az se volt :W

Runo: nyomkodd az bal egérgombot a space és az e-betűt...én is azt csináltam... 6odszorra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18138) Bati0501 válasza Laraxior (#18137) üzenetére


Bati0501
őstag

Én itt:

(#18139) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csoki!

Na leírnám tapasztalatomat a játékról így az első hosszabb játék után:

Azt kell mondjam a DICE sem talált ki egyújabb korszakalkotó játékot , de attól függetlenül az elvárt BF szintjet a szép grafikával hozza. :K

Hangokkal nem vagyok annyira kibékülve, nem azért mert rosszak , de szerintem bc2 ben sokkal jobb volt . Ott rendesen szólt a mélynyomó ha jött a heli , robbanás volt. Itt mintha kiccsit visszavettek volna belőle. (láma kérsésekre: Nem nem az én hangfalamban van a hiba , bc2 is felraktam összehasonlítás képp).

Amúgy a fegyverek jók , szerintem egy fokkal jobbra sikerült mint bc2ben.

Pályákról: Teljesen rendben vannak , de azért nincs az a porigrombolható pálya mint amit beharangoztak :N

Kérdésem is lenne:

Chatboxot valahogy ki lehet lőni , mert a gyakran rájön a szófosás a gamerekre és sok helyet kitakar .

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18140) Cybertrone válasza JSaN (#18132) üzenetére


Cybertrone
veterán

Folyamatosan csinálom a pályákat, hogy 2 kör legyen, oda visszavágóval :K Ezenkívül központi frissítés is van, és akkor autorestart van! :K
Le kéne szállni a földre, és elfogadni azt hogy a game még meg sem jelent a szerverek nem állnak készen! :U

A hangokhoz annyit hogy át kell lőni wartapesra, és akkor fasza lesz! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#18141) H.Ezredes válasza #21346560 (#18135) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nyugi sikerülni fog :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#18142) Gergosz2 válasza Laraxior (#18137) üzenetére


Gergosz2
veterán

laxior!

az indonéz ip a legegyszerűbb!

Telepíted a játékot , letölti a frissítést és amikor a dátumot akarod ellenőrizni váltasz indonéz IPre. Vársz egy percet(én azt csináltam hogy megvártam míg bejön a gugli és leellenőriztem itt az IP címem).

Aztán nyomtam egy továbbot vagy már nem tudom a nevét és fél percig dolgozott kb és indult is a játék.

Ha akarod pm ben elmagyarázom ne szemeteljük a topikot tele.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18143) #21346560 válasza H.Ezredes (#18141) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nem vagyok nyugodta... azóta még 6x próbáltam.... :W

minyá széttöröm ezt a kib. lemezt.... így játék már rég húzott fel... mi a faxér kell iylen szarságokat beletenni.....

már 2x levittem a földre a muksót, aztán elsötétül a kép és kiírja hogy meghaltam :Y

[ Szerkesztve ]

(#18144) HollyBoni válasza Cybertrone (#18140) üzenetére


HollyBoni
veterán

A hangokhoz annyit hogy át kell lőni wartapesra, és akkor fasza lesz!

Erről tudnál mondani még valami infót?

(#18145) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Hy!

Sokan közülünk itt most fenn van a PH szerón. Viszont én már 4szer felpróbáltam menni és mindig kirugott az "admin":DDD ez meg mi?:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18146) Xaels válasza HollyBoni (#18144) üzenetére


Xaels
félisten

Nehéz jól figyelj. Options / Audio és ott van HiFi, Headphones meg Wartapes.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18147) #21346560


#21346560
törölt tag

sikerült... de megint sötét lett a kép, felrobbant gondolom a bomba is és hálisten köv map... nagyon közel voltam már hogy rávágjak a bill-re..........

ilyen szép volt a kép....

[ Szerkesztve ]

(#18148) kmisi99


kmisi99
addikt

ezek köz mi a különbség van valami infó valahol?
PRESET
Normal
Hardcore
Infantry Only
Custom
ez első kettőt tudom mi de a többit nem

(#18149) HollyBoni válasza Xaels (#18146) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tényleg elég nehéznek tűnik. Remélem meg tudom csinálni. :(

(#18150) Mukorka válasza kmisi99 (#18148) üzenetére


Mukorka
addikt

Infantry only = Nincsenek járművek
Custom = Egyéni

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.