Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18501) Honzi


Honzi
senior tag

A betahoz képest menyivel fut jobban?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18502) Laraxior válasza Honzi (#18501) üzenetére


Laraxior
titán

Akinek ment anno a beta, annak ez is fog menni, de van akik most is küszködnek laggal, akadással, amik valószínűleg a drivernek tudhatók be. Ati front, és az új nVidia. Tehát jelenleg még különbség sincsen :D
Gyorsabb szerintem nem lett, de használható az Ultra részletesség, ami tényleg Ultra.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18503) Honzi válasza Laraxior (#18502) üzenetére


Honzi
senior tag

Az ultra engem személy szerint nem fenyeget. :DDD
E6550
2Gb
4850 512
Relatíve tudtam játszani de hozzá vagyok szokva a cod 4 250fpsel való futtatásához. :))

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18504) kovsol válasza Honzi (#18503) üzenetére


kovsol
titán

akkor szokj rá a Q3 ra ott lehet meglesz az 1000 fps is :DDD

May the Force be with you!

(#18505) SimonYana válasza Honzi (#18503) üzenetére


SimonYana
addikt

250 FPS ?
Milyen beállítás? Pálcika emberek vannak és futkároznak egy vonalon , mint Menő-Manó? :DD

® SimonYana ®

(#18506) Honzi válasza kovsol (#18504) üzenetére


Honzi
senior tag

Akkor inkább megyek előveszem a jó öreg codot. :P
Szó nincs róla, hogy 250 akarok bfezne de azért örülnék ha nem 15alá. :D

SimonYana: Csak promodban játszottam vele ott megvolt a 250.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#18507) Xaels


Xaels
félisten

Na megvan mi volt a bűnös. Hiába toltam rá a pbsetup-ot és futott le a frissítést majd 2.-szorra lefuttatva azt írta, hogy naprakész ez még sem így volt. Akinek esetleg továbbra is Admin Kick van próbálja meg így:

[link] ezen a linken megtalálhatóak a szükséges dolgok. Csak a Security fájlokra és Win32-es client fájlokra lesz szükség. Rájuk kattintasz akkor kidob egy fehér alapon fekete szöveget. Nem kell megijedni, az a jó. Jobb egér klikk majd Mentés másként / Save As. Mentsük el, de ne nevezzük át, hagyjuk meg az eredeti nevüket. Ha megvan másoljuk be őket a játék mappáján belül: "[játék elérési útvonala] / pb / htm" mappába. Ha azt kérdezi felülírod-e a már meglévőt akkor nyomj rá, hogy igen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18508) Balázs9503


Balázs9503
tag

hali most inditottam de nvidia drivert kér a 285.32-es verziót kér de én csak 285.62 verziót találtam akk azt töltsem le?

(#18509) Balázs9503


Balázs9503
tag

na letöltöttem a 285.62-es verziót.
a játék gyönyörű.

(#18510) Gergosz2


Gergosz2
veterán

NOTICE If you have been "kicked by admin" from a server, please go here to update Punkbuster. Thank you for your patience.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#18511) medvezsolt válasza Gergosz2 (#18510) üzenetére


medvezsolt
senior tag

én ttegnap PB frissítés után kaptam ezt a hibát:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18512) madgie


madgie
titán

No jó, gyerekek, most kaptam agyfaszt.

(#18513) lala42


lala42
őstag

Gyerekek!
Hogy lehet soldier-t hozzáadni? Mint pl a BfBc2-ben. Én vagyok a MesserHUN és a fiam lenne a másik soldier. :R
Tudja valaki? :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18514) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Baszki így visszaolvasva mennyien szívtok a játék elindításával vagy ha már végre megy, jönnek a hibaüzenetek...nálam minden rendben ment és megy is, no akadás, no lag!
Sajnálom, de hát ez van minden multis játék első pár napjában.

(#18487) M^xx
Azt szigorúan 32 fővel szabad játszani.Úgy a király.

[ Szerkesztve ]

(#18515) madgie válasza madgie (#18512) üzenetére


madgie
titán

Ha valakinek hasonló gondja lenne:

1) Goto the folder where Origin installed BF3 (C:\Program Files (x86)\Battlefield 3\ Battlefield 3™) (thats where mine was installed)

2) Rename the Battlefield 3™ folder to Battlefield 3 - (removing ™)

3)Start regedit , browse to the following key :

HKEY LOCAL MACHINE\SOFTWARE\WoW6432Node\EA Games
Change the GDFBinary & InstallDir paths to C:\Program Files (x86)\Battlefield 3\ Battlefield 3 - again removing ™

and it will launch fine

Note: when you rename the folder and edit the registry You have to make sure Origin is not running.

Mókás, a virágboltinál is a™-et kellett törölni :U

(#18516) bul07 válasza lala42 (#18513) üzenetére


bul07
nagyúr

Elméletileg egy játék egy katona

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18517) lala42 válasza bul07 (#18516) üzenetére


lala42
őstag

De hát a korábbiakban is tudtam soldiert hozzáadni. :F

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18518) capafog23 válasza madgie (#18515) üzenetére


capafog23
őstag

Mókás, hogy ilyen alap dologra nem gondolnak a fejlesztők, hogy nem lehet benne speciális karakter mint a tm, ékezetes betű egyebek...

(#18519) apollo12


apollo12
veterán

na az orosz verzió tökéletesen megy angolul is játék, fel is ismeri audio-ban, angol vagy orosz verzió

(#18520) Gl4diator


Gl4diator
tag

Végre elindult a játék, be tudok mindenhova lépni, de a limitedes dlc kódokat hova kell beírni? Marhára nem találom, ha valaki segítene megköszönném :)

(#18521) apollo12


apollo12
veterán

szerintetek nagy gond, fel ismerte a tört bf3 baszki
a mentéseit

(#18522) Zap-Em válasza Gl4diator (#18520) üzenetére


Zap-Em
tag

Origin - beallitasok - termék aktivitás

(#18523) edgR


edgR
őstag

a 285.38-as beta drivert hasznalom (amit elvileg a betahoz is ajanlottak), megis akkora mikrolagjaim vannak, hogy ezek mar nem is mikrok lassan.. :DDD
tud valaki normalis drivert ajanlani?

(#18524) Gl4diator válasza Zap-Em (#18522) üzenetére


Gl4diator
tag

köszi :R

(#18525) kapeti07 válasza edgR (#18523) üzenetére


kapeti07
senior tag

Próbáld meg a VGA gyártód honlapjáról leszedni, ne az Nvidia oldaláról. Nekem már sok játékban ez segített!

Látom EVGA-d van (mint nekem :) ), menj az evga.com-ra és download!

Xbox: kapeti

(#18526) medvezsolt válasza edgR (#18523) üzenetére


medvezsolt
senior tag

.38 után már van új driver. Simán NV oldalán keress rá. asszem .62es. Milliószor jobb lesz a játék:)

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18527) salgocomp


salgocomp
senior tag

Nekem Ati kártyával mikor elindítom a játékot, akkor hang van de kép nincs, és singleplayerben is csak egy mozgóképet ad be és ennyi. A tört bezzeg ment rendesen. Valakinek ötlet ? Vagy Win reinstall legyen ?

(#18528) Laraxior


Laraxior
titán

Mielott eljottem otthonrol en is frissitettem a punkbustert. Remelem nem lesz semmi kick-es gondom ha hazaerek, mert elotte tokeletesen vegigjatszottam ket mapot. igaz nem a legjobb stattal :) de nem dobott ki.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#18529) medvezsolt válasza salgocomp (#18527) üzenetére


medvezsolt
senior tag

eredeti a játék? Legfrissebb driver Atiból? Milyen VGA-d van?

(#18528) Laraxior Azt vettem észre, hogy reggel stabilabb a gém. Én is nyomtam 6 óra tájt 2 Grand Bazaart. Hozzáteszem, kegyetlen jó csata volt, sehol egy lagg. Bár kicsit zavaró a mapban, hogy van 1-2 folyosó ahol betömörülnek egymással szemben a játékosok. Nem szeretem a cső harcot.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18530) salgocomp


salgocomp
senior tag

Igen eredeti, orosz, angolosítva (másnak megy), HD6870-es kari, 11.10-es driver alapból, letöröltem feltettem a 11.9-et de ugyan az...

(#18531) scope2007 válasza salgocomp (#18527) üzenetére


scope2007
addikt

ha esetleg win reinstall lesz akkor már várd meg a hétfőt.. akkor jön az új AMD driver

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#18532) apollo12


apollo12
veterán

látom már nincsenek nagy kockuló emberek, üresek a magyar szerok

(#18533) Viper26


Viper26
nagyúr

Ilyenkor a többség dolgozik, ahogyan én is. :DD

iPhone 14 | FR955

(#18534) MmDorian


MmDorian
őstag

aszongya, konfigommal single ultrán is meg, de inkább highon nyomom, nagyon szépen megy, multival várok jövőhétig. :)

(#18535) mcwolf79 válasza Laraxior (#18499) üzenetére


mcwolf79
veterán

Olyan Nekem is volt az Op. Firestorm pályán,hogy ugrottam volna át egy 50 cm-es betonkerítést,és földetérésnél meghaltam (öngyilkos lettem szerinte) :W :))
Amúgy nálam faxán megy a game. Tegnap már egyszer sem dobott ki, bug-gal nem is találkoztam (a fenti esetet leszámítva).

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18536) bul07


bul07
nagyúr

Ipon-tól ma kapom meg a játékot remélhetőleg ,nem siették el
Elméletileg kétszer adták fel ugyanazt a rendelés két csomagszám is van , 8110Ft/játék, hozza a futár de csak egyet veszek át az biztos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18537) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Tegnap skippeltem a telepítést az origin leállás miatt, helyette ma reggel fejeztem be a telepítést, és hát...nem nagoyn volt kedvem dolgozni jönni... :DDD Csak a legelső BF-el játszottam online, azóta semmi, de hát ez k.jó :))

PH! szerverhez van pass? (még nem néztem, de mintha úgy olvastam volna) Meg tudja adni valaki? Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#18538) apollo12


apollo12
veterán

na nálam multin 50fps alá nem megy 50-80fps között ugrál, ez most hogy is van, amikor single mod meg 40-60fps között megy

(#18539) medvezsolt válasza Zomb€€ (#18537) üzenetére


medvezsolt
senior tag

PH szerveren szerintem csak próba gyanánt volt pass. Egyébként Battlelogon keress név szerint szervereket úgy, hogy : HUN vagy Hung és megfogod találni a PH szerót is többek között. Van már pár magyarok által kezelt szeró. Aztán tedd be őket a Favoritve-ba.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18540) paavoo


paavoo
aktív tag

Nekem battlelog joining servernél megáll a történet. Ötlet? (tűzfal kilőve)

(#18541) sittes79


sittes79
addikt

Vettem egy viszonylag komolyabb rágcsálót 8 gombgya is van néki...mondjatok valami tuti jó gomb kiosztást. hüvelyk újjra mit szoktatok rakni? gránát, pisztoly ??

köszi

(#18542) apollo12 válasza sittes79 (#18541) üzenetére


apollo12
veterán

nekem oldalt 2db van az egyik 3at lő egyszerre így pontosan lehet vele lőni, a másikkal meg beszélek ts3 on

(#18543) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Ilyen szép multi pályát még nem láttam mint a Caspian Ultraban. :)

(#18544) W h o z Z y válasza Xaels (#18507) üzenetére


W h o z Z y
tag

kösz ez működik, most már nem dob ki pb-s szerórol se

Killed by WhozZy!

(#18545) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Facebook:

"Battlefield
We have resolved the networking issues that were affecting PC users. Multilplayer and Origin authentication services have returned to normal.

Please accept our apologies for this inconvenience."

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#18546) ForRedGlory válasza Winne (#18468) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja ez mobdjuk szar... Kar hogy nincs olyan palya ahol csak gepek vannak. Mekkora lenne :)
Amugy meg ez a kedvenc jarmuvem. Gyors, nagyon fordulekony es nagyon lehet vele daralni :))

(#18547) Viper26 válasza sittes79 (#18541) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nekem a DPI állítás van rajta az oldalsó két gombon (1800 - 3500).

iPhone 14 | FR955

(#18548) cellpeti válasza madgie (#18512) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem is ezt írja ki néha, de keresek másik szerót és megy tovább a game, szóval nem nagyon értem miért csinálja

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18549) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Most olvastam vegig a topicot... ejjel nem sokan aludtak :DD

(#18550) Crytek


Crytek
veterán

Hogyan lehet megoldani,hogy ne töltse le az origin a játékot hanem dvd-ről telepitse?

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.