Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) kerlac


kerlac
őstag

Sziasztok!

Újraraktam a rendszert gépemen (win7 64), de sehogy sem sikerül életet lehelnem ill szinkronba hoznom asus xonar DG hangkártyámat a géppel, ill leginkább sehogysem sikerül életet lehelnem a csatlakoztatott mikrofonba. 5.1-es hangfalszett van az alaplapi kimeneteken, Realtek HD Audio Manager porgival állítottam be. Míg a xonarhoz a saját driverét telepítettem, sajnos semmelyik porgram nem látja a füles mikfrofonját....

Legfőképpen a Xonar programján nem találok mikrofon beállítást...

Nem tudom, milyen beállítást ronthattam el vagy milyen programot felejtetem telepíteni esetleg. Ötlet?

köszöntem!

(gépem: ASUS P8P67 LE REV 3.0, INTEL Core i5-2500K 3.30GHz 1155, GAINWARD GTX560Ti 1GB, KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz, Chieftec CTG 500 KINGSTON 6128GB SATA2 SSD, 2x 1TB wd HD, COOLERMASTER Storm Enforcer, ARCTIC COOLING Freezer 13 LE)

(#24502) fracture333 válasza kerlac (#24501) üzenetére


fracture333
aktív tag

nem lehet hogy maga a mikrofon a hibás? nekem amikor a 40 gigás külső vinyómat nem látta a gép a vinyó volt rossz nem a gépem vagy valamilyen beállításom.

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#24503) Syz


Syz
senior tag

Sziasztok!Az In Win házam oldalán van egy 220 mm-es ventilátor ami gyárilag befelé fújja a levegőt.Pont a ház belsejébe fúj,igazából semmilyen lényeges dolgot nem érint vele.Van olyanra lehetőség hogy ezt a 220 mm-es ventit 6 db 120 mm-re ki tudom cserélni mert úgy van kialakítva az oldala.Az lenne a kérdésem hogy igazából melyik lenne a jobb megoldás,ha befelé fújná a levegőt vagy ha a belsejében lévő hőt húzná kifelé?6 db Enermax T.B Silence-el gondoltam helyettesíteni az egy ventit,ezeknek állandó 900-as fordulata van,11 dba a hang illetve 42 CFM-re képesek.Legalábbis ilyet néztem ki.Az evidens hogy a legjobb hűtés ha a ház elején jön be a levegő,illetve hátul és a ház tetején távozik,ez tiszta sor,tesztek is bizonyítják hogy így a legjobb de az oldallapnál már más a helyzet hiszen sok gyártónál is alapból befelé fújja a levegőt van ahol viszont azt tanácsolják hogy mivel a videókártyák termelik a legnagyobb hőt ezért az a jobb ha az oldalsó venti/ventik kifelé húzzák a levegőt és elszívják a meleget.Kinek mi erről a véleménye?
Amúgy nincs gond a hűtéssel,jól szellőzik a házikó,a fokok is kiválóak de hamarosan 5-6 vinyó lesz a gépemben és az első venti pont a HDD tárolókon keresztül fújja be a levegőt a házba de a vinyók majd valamilyen szinten felfogják ezt és kevesebb fog bejutni a ház belsejébe,ezért gondolkodtam az oldallapi megoldáson.

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#24504) kerlac válasza fracture333 (#24502) üzenetére


kerlac
őstag

Azért nem gyanakodnék rá, mert telepítés előtt még használtam, félretettem, újratelepítettem, visszakötöttem és nem működik...és emlékeim szerint amikor megvettem és először beüzemeltem, szintén sokat bénáztam a mikrofon beálíltásával, és akkor ha jól emlékszem a Xonar programján kellett vmit kutyulni, de most sehogy sem jövök rá...

[ Szerkesztve ]

(#24505) fracture333 válasza Syz (#24503) üzenetére


fracture333
aktív tag

az szerintem semmiképp nem jó hogy befelé fúj főleg a por miatt. és az se lenne hátrány ha kifele vinné a hőt :)

(#24504) kerlac - hm... hát azt nem ismerem szal ebben akkor nem tudok segíteni, bocs

[ Szerkesztve ]

KEEP UP MOTHAFUCKA!

(#24506) #48613632 válasza Syz (#24503) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pár dologra kell figyelni ebből a szempontból.
Mindig arra törekedj, hogy inkább túlnyomás legyen a gépházban, mint vákuum, hiszen a levegő a hőelvonó közeg is egyben.
Természetesen a porszűrés is nagyon fontos, valamint, hogy a befúvás alul, az elszívás felül történjen.
ha ezeknek a kritériumoknak megfelel a szellőzésed, akkor onnan csak finomítani kell, ami teljesen egyéni a géped belső kialakításának tekintetében.

(#24507) Syz válasza #48613632 (#24506) üzenetére


Syz
senior tag

A ház az megfelel,ahogy említettem nincs is a fokokkal gond csak az oldal lapot szeretném valahogy jobban hasznosítani :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#24508) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Kerestem jobb témát, de nem találtam, és mivel talán elkerülte a figyelmet, újra beteszem.
Öreg szerver alaplap, Pentium PRO procikkal.
Van egy ilyenem. Nem tudom működik e, nem volt szerencsém kipróbálni.
Vajon már múzeális, vagy inkább a nem túl gyakori szemét kategóriába esik?

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#24509) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Hi!
Valaki nem tudja véletlenül, hogy kell helyesen leírni:
T, mint tanuló
vagy
T mint tanuló
vagy
"T", mint tanuló
vagy egyéb :F

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24510) Arlekim válasza Seraph 16 (#24509) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Szerintem az első, de próbáld meg szebb mondatszerkezetbe fogalmazni, akkor nincs dilemma :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#24511) kerlac válasza fracture333 (#24505) üzenetére


kerlac
őstag

Háát, kipróbáltam még pár dolgot, a driverek rendben, és az az érdekes helyzet, hogy a hátlapi alaplapi mikro (pink) csatiból működik a füles (Fatality creative gamer) mikrofonja, míg a hnag a Xonarra van kapcsolva... tehát úgy fest, hogy a hangkárty kimenetével van vmi, bár abban is észlelte a rendszer a csatlakozást, de nem szólt... keresek egy másik mikrofont és teszek azzal is egy próbát....

(#24512) #48613632 válasza Syz (#24507) üzenetére


#48613632
törölt tag

Teljes egészében rád van bízva, teszteld, hogy hatékonyabb. A befúvás egészségesebb, de a por miatt hátrány is lehet. Nincsenek kiélezett törvények idevonatkozóan, csak néhány általános alapszabály, amit a felhasználó dönt el, azaz te ;)

Arlekim
A Pentium Pro procik érhetnek egy pár ezrest az arany miatt, de a lap sztem kuka.

Seraph 16
A vessző mindenképp kell, az idézőjel rád van bízva. Hogy a kettőt lehet e kombinálni a magyar nyelvben, azt nem tudom, de sztem simán lehet. (Tehát 1 és 3)

NA GYEREKEK, MENTEM CSICSIZNI, PÁ MINDENKINEK :P

[ Szerkesztve ]

(#24513) Seraph 16 válasza Arlekim (#24510) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi, nekem is az tetszik, bár hivatalos helyen láttam vessző nélkül :S
Amúgy nem ez lesz a végső szöveg, hanem egy jelmondat, amit itt most nem szeretnék megosztani :)

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24514) Palesz191 válasza Seraph 16 (#24509) üzenetére


Palesz191
aktív tag

szerintem az első

(#24515) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Köszi mindenkinek! Az első lett :DD

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24516) kerlac válasza kerlac (#24511) üzenetére


kerlac
őstag

másik mikrofont sem tudott kezelni... asszem gariztatás következik, 9 hónapja vettem...

(#24517) nyunyu válasza freaghill (#24482) üzenetére


nyunyu
félisten

Tudtok valami tippet venni, hogy milyen termosztátos csapot vegyünk itthonra a radiátorra? Központi fűtés van, és jobb lenne, ha nem csak teljesen ki vagy elzárva lenne, hanem lehessen szabályozni.

Hazepitos topik

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24518) nyunyu válasza Vasinger! (#24460) üzenetére


nyunyu
félisten

Valahogy van lehetőség arra, hogy megnézzük, hogy egy adott weboldal hogyan nézett ki korábban.

Web archive

Nincs napi szinten mentve...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24519) nyunyu válasza bsh (#24472) üzenetére


nyunyu
félisten

2) Létezik valami mód, hogy egy adott mappából és sok almappából kiválogassam az összes .doc kiterjesztésű fájlt, és egy másik mappába másoljam? (Nem szeretném egyesével, kb száz almappáról beszélünk).

2, total commander, alt+f7, *.doc, feed to listbox, *, f5.

Ennel egyszerubb a legkulso mappan Ctrl+B, Num +, *.doc, F5.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24520) nyunyu válasza kerlac (#24511) üzenetére


nyunyu
félisten

Háát, kipróbáltam még pár dolgot, a driverek rendben, és az az érdekes helyzet, hogy a hátlapi alaplapi mikro (pink) csatiból működik a füles (Fatality creative gamer) mikrofonja, míg a hnag a Xonarra van kapcsolva...

Win7 hang beallitasoknal a felvetel fulon a Realtek mikrofon bemenete van default kommunikacios eszkoznek beallitva?
Ennek a hangjat a win7 automatikusan atteszi a default kimenetre, meg akkor is, ha az masik hangkartya. (esetemben a VGA HDMIje.)

Illetve nezd meg az alaplapi cucc hangeroszabalyzojat, mert altalaban gyarilag nemitva van a mikrofon.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24521) Arlekim


Arlekim
aktív tag

Az ötleteim elfogytak, segítség!

Windows 7 32bit.16:9 LED monitor. A játékok kocka alakban, és rossz felbontással futnak.
Ilyen játék pl: Stronghold crussader, Age of empires II - III, stb...
A driverek a helyükön, a video GF210.
Korábban xp alatt nem volt gond. Hogyan lehetne rábírni a helyes működésre?

Köszi :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#24522) kjani18


kjani18
őstag

Nem tudom hova való a kérdés, így bemásolom 2 topikba is.
A pc alaplapon a PWR led kimenetre tennék 4 kis piros ledet. Hogy kössem?
Párhuzamosan megbírja?

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#24523) kjani18 válasza Arlekim (#24521) üzenetére


kjani18
őstag

A játék indításakor az ikonjára jobb gombbal kattintva a "kompatibilitási problémák megoldása " szövegre kattintasz, a többit -ha tudja- megoldja a win.

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#24524) Arlekim válasza kjani18 (#24523) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Nem odja meg, sok blabla a súgóban. Válthatok régebbi oprendszerek kompatibilitási módjai között, de ezek gyakorlatilag semmit nem változtatnak.

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#24525) sosperec18


sosperec18
csendes tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne.

Kb. 3 hónapja vettem egy Nokia C3-00 típusú telefont a M...Marktban. Megadta magát az érintőképernyője, nem reagál semmire. A garanciális ügyintézés a fent említett üzletben történik, vagy a hivatalos szervízben? Hova vigyem a telót?

üdv

(#24526) kiskornel válasza Syz (#24507) üzenetére


kiskornel
addikt

"az oldal lapot szeretném valahogy jobban hasznosítani " - vedd le. Évente 2x ki kell fujatni a port a lamellák közül.

(#24508) Arlekim: nekem is van bent a cégnél egy ilyen proci, az asztalomon. Automatából származó kávés pohár tartónak szoktam használni.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#24527) #10726912 válasza Palesz191 (#24500) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nézd meg a hangeszközöknél, hogy mi az alap értelmezett. Egyáltalán szerepel-e ott, mint választási lehetőség.
De megnézheted a skype-al is, a részletes beállításoknál keresd a veb kamerát, mint mikrofon.

(#24528) Arlekim válasza kiskornel (#24526) üzenetére


Arlekim
aktív tag

Közben kiderítgettem. Legendás proci, sokan vadásszák sokfelé, darabjában 1g 24Karát arany van, ezzel a legaranyosabb proci a világon. Ha a gyűjtőknek nem kell, a tezsvírek 'mé viszik mint a cukrot :)

Windows 95 was unable to detect your keyboard. Press F1 to retry or F2 to abort.

(#24529) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Üdvözletem a fórumozó társaknak.

Elkövettem egy butaságot, és lehet, hogy pár száz giga fontos adatom elveszett. Mutatom a képet, hogy érthető legyen mondandóm. Kattints rá.

Lemez 0 rendben, alapvető rendszerlemez.

Tegnap úgy döntöttem, hogy nosztalgiázom, és a Lemez 2-re (Mellett, I partíció) felinstalláltam a Windows 2K-t. A többi winyó adatkábele le volt húzva, csak a kész rendszer után, a gép kikapcsolt állapotában dugtam vissza őket.
Minden rendben volt, csak a Lemez 1-et, a 750-es winyót 128 gigásnak látta adatok nélkül. Registry buhera, EnableBigLba értéke 1, reboot.
Eredmény nuku.
Reboot, XP behúz. Megvan a 750-es, semmi gond.
Reboot, Win2K behúz, továbbra is 128 giga. Nézegettem a lemezkezelőt, és elkövettem életem egyik nagy marhaságát.
Aktívvá tettem a partíciót.
Mint látható, leválasztotta az adott mennyiséget, a kép már XP alatt készült.

Bocsánat a bőbeszédűségért, rövidebben nem tudtam elmondani.
A Lemez 1-hez nem nyúltam érthető okokból. Van még remény, hogy visszanyerhetem a családi fotókat, régi emlékeket, fontos dokumentumokat, fontos dolgaimat?
Ha igen, hogyan? Mit tegyek?

Előre is köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24530) xxxthrief


xxxthrief
aktív tag

Üdv!
a samsung vállal arra garanciát hogy betört a telóm érintő része? :D

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#24531) spista222 válasza Vakegérke (#24529) üzenetére


spista222
addikt

Get data back programot futtasd végig azon a hdd-n és legyen egy másik legalább akkora méretű HDD-d amire ráférnek a fontos adatok.

(#24532) Piftuka


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Az első kérdésem, hogy itt a fórumon van-e karaoke alapok készítésével és/vagy filmek feliratozásával foglalkozó téma? (Én nem találtam.)

Egyébként a fő kérdésem:

- Hogyan tudok a lehető leggyorsabban .wmv formátumú filmre (karaoke zenei alap) ráégetni feliratot?

Az sem baj, ha nem "karaokésan", szavanként jeleníti meg a szöveget, hanem mondjuk egy-egy zenei résznél a teljes versszakot.

A lényeg, hogy különálló szövegfájlos megoldás nem jó. Csakis a "ráégetett" szöveg. A film "háttérképe" előtt ott kell lennie a szövegnek, a .wmv fájlba integrálva.

(Számos ilyen megoldást látok a Youtube-on.)

A másik kérdésem:

- .mp3 zenei alapból csináltam .wmv filmet. Erre kellene valami háttérképet ráapplikálnom. Milyen szoftver segítségével tudom megtenni?

A dolog nagyon sürgős! Maximum kora délutánig (14:00-15:00 körül) el kell készülnöm vele, mert este kell a két zenei alap egy karaoke versenyen.

Köszönök minden segítséget előre is!

Üdv: Piftuka

"Aquila non captat muscas."

(#24533) Vakegérke válasza spista222 (#24531) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szépen a tanácsot. :R

Még várok vele, hátha akad egy guru, aki vissza tudja forgatni az idő kerekét. Ha nincs visszaút, akkor jöhet a csodaprogi, és én hálával fogok gondolni rád. :)

Apropó, még egy kérdés.
Több winyóra szándékozom menteni az adatokat. Ugye ez lehetséges? Ide 2 könyvtár, oda 1, és így tovább.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24534) spista222 válasza Vakegérke (#24533) üzenetére


spista222
addikt

:)
Addig is ne írj rá többet sőt ameddig nem lesz jobb ötlet szerintem be se legyen kötve a további adatvesztés megelőzése érdekében.

(#24535) #10726912 válasza xxxthrief (#24530) üzenetére


#10726912
törölt tag

NEM :D
Tényleg nem.

(#24536) Cucuska2 válasza Piftuka (#24532) üzenetére


Cucuska2
őstag

Gyakorlatilag a legócskább videószerkesztővel is meg lehet csinálni mindent amit akarsz, max fapados. Windows Movie Maker elég neked.

Vakegérke: Legközelebb VirtualBoxot használj. :K

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24537) Vakegérke válasza Cucuska2 (#24536) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jé, ez ingyenes? Köszönöm, leszedtem. Majd ha túl leszek a sokkon, kipróbálom. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24538) odrif válasza sosperec18 (#24525) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Garancia kérdés, fogyasztóvédelem

20 éve a Prohardveren

(#24539) rob83


rob83
aktív tag

Sziasztok!

Full HD-s filmeknél,hogy van az,hogy az egyik verzió 13,2 GB (Bitráta:18,0 Mbps) a más által készített 5,4 GB (Bitráta: 8 045 Kbps)

Felbontás ugyanaz 1920 x 824 pixel!

Én csak a bitrátában látok eltérést!

Ez menyire befolyásolja a kép minőséget?

"Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

(#24540) malagutif122


malagutif122
tag

Sziasztok
van egy Cooler Master blade master 120mm
ventim erősitő tetejére akarom feltenni .
egy adapterel kötöm össze.
Van rajta kék, zöld, sárga, fekete kábel.
Melyik a + ; - ?

(#24541) Cucuska2 válasza rob83 (#24539) üzenetére


Cucuska2
őstag

A bitráta gyakorlatilag azt takarja, hogy mennyi adat változhat a képen másodpercenként. Gyors mozgásoknál ég, és föld a különbség, de általánosságban is, a magasabb bitrátájú mindig jobb.
A YT 1080p-je 8Mbps körül van.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24542) Piftuka válasza Cucuska2 (#24536) üzenetére


Piftuka
veterán

Köszönöm a tippet! :R

Nem akarom elkiabálni (KOPP! KOPP! KOPP!), de eddig jól működik. Pár perc alatt rájöttem, hogyan lehet a szöveget pontosan a hanghoz igazítani.

Még a dal elején járok, remélem a befejezésig sem lesz semmi probléma és el tudom menteni .wmv formátumban, immár a kép előterében a szöveggel! :K

"Aquila non captat muscas."

(#24543) Piftuka válasza sosperec18 (#24525) üzenetére


Piftuka
veterán

Röviden és tömören: a hatályos jogszabályok szerint a Te döntésed, hová viszed.

A forgalmazó (az üzlet, ahol vetted) nem kötelezhet arra, hogy személyesen fáradj el vele a szervizbe. Leadod náluk, a többit ők kell, hogy intézzék.

Egyes esetekben, a forgalmazó és a szerviz, esetleg importőr /nagyker/ között kötött sajátos megállapodás miatt hosszabb ideig lehet tőled "távol" a készüléked, ha a vásárlás helyén adod le garanciális ügyintézésre. Ekkor a saját döntésed alapján, lehet, hogy a hivatalos szakszervizbe való átfáradással jobban jársz, mert hamarabb visszakapod.

De hangsúlyozom: a mérlegelési kényszer a tiéd! Ha neked megéri (esetleg messzebb utazni vele, bevállalni az útiköltséget, stb.), akkor tégy úgy.

A forgalmazó nem kötelezhet téged arra, hogy vidd a szervizbe, ne pedig náluk hagyd garanciális ügyintézésre.

"Aquila non captat muscas."

(#24544) Palesz191 válasza #10726912 (#24527) üzenetére


Palesz191
aktív tag

nincs, csak az alaplapi hangcucc van meg a hangkártyám, ez meg nincs, mivel hogy azt a hibát mutatja.. de régen jó volt, és akkor ki tudtam választani a logitech microphonet is .. :S

(#24545) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Ha USB 2.0 dugaszba berakok egy Bluetooth 3.0+HS adaptert akkor annak mekkora lesz a sebessége?

(#24546) Cucuska2 válasza vinikorn (#24545) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tekintve, hogy a 3.0, az a BT tempójára utal, és USB 2.0 az eszköz, ezért amekkorának lennie kell.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24547) #10726912 válasza Palesz191 (#24544) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ha sehol nem látod, se a hangkezelőben, se a csevegő programok között és a driver telepítése megfelelően történt, akkor passz. Lehet, hogy tönkre ment a mikrofon és emiatt nem tudja telepíteni a driver.
(#24545) vinikorn: Akkora lesz a sebessége, amekkorát az 2.0-ás biztosítani tud. Másképp mondva: a 3.0-ás eszköz 2.0-ként fog viselkedni.

(#24548) Cucuska2 válasza #10726912 (#24547) üzenetére


Cucuska2
őstag

De ha megnézed a linket akkor USB 2.0-s csatolójúúúúú. :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24549) #10726912 válasza Cucuska2 (#24548) üzenetére


#10726912
törölt tag

Dik, ténleg :D Ennyire nem sasoltam körbe a zeszköszt :B :))

[ Szerkesztve ]

(#24550) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, vga-ra rá volt kötve a monitorom hdmi-vel és minden szépen ment.

Átkötöttem dvi-re a monitorhoz kapott kábellel, a hdmi-re pedig a tv-t kötöttem.
Most kép csak a tv-n van, a monitorra nem akar átkapcsolni.

A catalystban a második kijelzőnél az szerepel, hogy crt (amit nem értek, mert ez egy led-es monitor) és letiltva.
Bmit próbálok (másikat elsődlegesnek beállítani, klónozni, stb), nem ad képet a monitor.

Mi lehet a gond?

Alapvetően azt szeretném, hogy egyszerre csak az egyik adjon képet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.