Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91001) choco01 válasza inf3rno (#91000) üzenetére


choco01
addikt

Igen ha annyira elfajul az ügy hogy ennyire hivatalos útra kell terelni, akkor meglehet csinálni.

Lehetne szervizbe adni, csak nem szeretem feladni, most megpróbáltam szinte mindegyik sata aljzatot, van amikor tovább gondolkozik de ugyan az az üzenet, most pendriveről próbálok 8.1-et rátenni, de nem hiszem hogy ez váltaná meg aztán futtatok valami boot cd-t megnézem mit látok..lehet valami BIOS beállítás a hiba kulcsa..csak azt annyira még nem vágom, csak hogy átállítottam AHCI-ra, mert előtte IDE-n volt és nem is látta a winyót, mert ugye resetelve lett a bios.

Nem tudom a bios pontos beállításáról ki tudna infót adni, esetleg valaki itt? :F

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91002) choco01 válasza choco01 (#91001) üzenetére


choco01
addikt

Jelenleg így néz ki a BIOS:

Szerintetek így jó? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91003) spista222 válasza choco01 (#91002) üzenetére


spista222
addikt

Már írtam hogy egy CMOS reset után a BOOT sorrenden (1 kör CD/DVD/HDD... második körben hdd boot priority) esetleges AHCI/IDE váltás és időn kívül semmit sem kell állítani.
Vagyis ha semmihez sem nyúltál az AHCI-n kívül akkor minden beállítás jó.
Teljesen mindegy hogy AHCI vagy IDE módban van mindkét esetben fel kell ismernie a HDD-t és bootolnia kell róla legfeljebb a Windows esik hasra és dob kékhalált majd 1 másodperc múlva újraindul.

Pontosan mi az alaplap típusa esetleg még a BIOS tartalma is lehet hibás ez esetben is lehet gond.

A Hard Disk Boot Priority-ben a hdd engedélyezve van?
arról az oldalról még csinálhatnál képet.

[ Szerkesztve ]

(#91004) choco01 válasza spista222 (#91003) üzenetére


choco01
addikt

Ha IDE-n vannak akkor nem látja a HDD-t valamiért..így látja, a Hard Disk Boot P.-ben

és továbbra is ez fogad..:

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91005) choco01 válasza choco01 (#91004) üzenetére


choco01
addikt

Semmit nem csináltam, és most meg....

most megint error. :W :W :W :W :Y

most megint jó :DDD :DDD :DDD :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91006) spista222 válasza choco01 (#91004) üzenetére


spista222
addikt

IDE-ben is látszódnia kellene pedig.

Egy BIOS frissítés ha tudod mi az addig is egy másik hdd tesztre ezeket teheted még meg.

Arról az ADATA pendriveról viszont boot-ol rendesen?

91005 Bios bug lehet, frissítsd.

[ Szerkesztve ]

(#91007) inf3rno válasza choco01 (#91001) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Az AHCI is lehet bugos, az én gigabyte alaplapomon legalábbis az. Nem tudok vele rendszert indítani, már a boot előtt lefagy a meghajtó felismerésnél. Elképzelhető, hogy más hibák is lehetnek benne. Én a helyedben megpróbálnám IDE módban is, hátha ez a gond. Ha már fent van a 8.1, akkor elvileg így is át lehet állítani: [link] és nem kell hozzá registry-vel trükközni, mint win7-nél. Ha előtte is AHCI-n ment volna évekig, akkor ez is kizárható.

Nem hiszem amúgy, hogy a BIOS beállításoknál lenne a megoldás, én legalábbis még nem hallottam olyan problémáról, aminek ezek a tünetei, és elállított BIOS okozta, reset után meg főleg nem kéne, hogy ilyesmik legyenek...

A BIOS frissítéssel egyetértek, hogy kellene. Eleve nem hiszem, hogy reset kellett volna.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#91008) choco01 válasza spista222 (#91006) üzenetére


choco01
addikt

IDE módban csak DVD a HDD nincs gyakorlatilag, azért tettem AHCI-ra.
Most néha bootol a 8.1 néha meg nem, mikor milyen kedve' van...

Az adatáról felraktam a 8.1-et jól, már előkészítés meg ilyenek néha megy csak aztán resizik ugye és után megint nem aztán kis pihi és mégis megy..sok fura gép volt már..de ez.. :U

Nem tudom mennyire kockázatos a BIOS update, végül is csak pendrive kell hozzá, keresek hozzá megfelelő frissítést.

up:

A BIOS frissítésnél rögtön mehet a legfrissebb ugye, nem kell sorba mindet?

[ Szerkesztve ]

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91009) choco01 válasza choco01 (#91008) üzenetére


choco01
addikt

Nem tudom mi lesz, de nagyon instabil az állapota, hol leáll, hol megy, most pl. semmi jelet nem ad kb. harmadjára játssza ezt el, és akkor 10 perc pihi után újra..így nem merem bepróbálni, lehet szerviz lesz belőle..

Azért nagyon szépen köszönöm a segítségeket!!!!! :R :R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#91010) spista222 válasza choco01 (#91008) üzenetére


spista222
addikt

Igen csak a legutolsót kell felrakni.
Az alaplap rev számára ügyelj gigabyte szokás, általában a a lap bal alsó sarkán lévő csavarnál találod.

(#91011) inf3rno válasza choco01 (#91008) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem muszáj pendrive-ról, van külön telepítő szoftvere a gb-nak. Lerántod azt is, aztán meg reboot sem kell hozzá emlékeim szerint. Ja rántsd le az FI-t, a többivel ne foglalkozz.

szerk:
Nm, szerintem is jobban jársz, ha szervízre bízod.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#91012) naomek


naomek
tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő, adott egy Samsung R580 noti i5 480m és egy Geforce 330m-el. A proci hőfoka normálisnak bizonyult 50-70 fok, viszont a gpu normál esetben 50 terhelés alatt meg 105 fok körül van, de utána 5mp alatt vissza esik 70re. Van alatta 1mm gap pad is. Szerintetek mi lehet vele? Mert, ha a hűtő lenne rossz, akkor a proci is melegedne. :R

(#91013) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.
Összepakoltam egy gépet. Eddig ez legházsártosabb jószágom, pedig már volt egy konténernyi. Mind1. Végre dűlőre jutottam vele mindenbe kivéve hogy ha alvóba rakom akkor önhatalmúlag időközönként felébred, ketyeg egy kicsit és visszaszundizik. Mivel van benne vagy 12 venti így nem értékelem ezt a cselekedetet az éjszaka közepén. Stabil helyen van, mozgási lehetősége nincs, minimális dolog van az oprendszerre téve, mindennemű frissítés le van tiltva. Win 8 és 8.1 alatt is csinálja. Tippek?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91014) spista222 válasza Rivaul (#91013) üzenetére


spista222
addikt

Milyen alaplap van benne? Asrock?

(#91015) mezis válasza Rivaul (#91013) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!
[link]

Környezet kímélő ! (Energia takarékos.)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#91016) spista222 válasza mezis (#91015) üzenetére


spista222
addikt

Alvó mód után kikapcsolni :F

(#91017) Elvagyok válasza Vakegérke (#90999) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Az "AdwCleaner" nem szedte le a felbukkanó reklámokat sem de a többi salátát sem.Ezt egyébként az írás egy számítógépes Sráctól származik és nem tőlem.Azért tetettem fel hogy az ilyen gondok esetén Másoknak vagy akit érdekel megoldást találjon.Laci. :R

Soha többé ...

(#91018) bsh válasza Rivaul (#91013) üzenetére


bsh
őstag

(#91019) Rivaul válasza spista222 (#91014) üzenetére


Rivaul
addikt

Ez egy ilyen hibrid gép de az alap egy FS celsius m450. A lap egy Fujitsu Siemens D2438-A2.


mezis

Az alvó mód nem megkerülhető most.


bsh

Sajnos az inglisem nem túl fényes így nem sok mindent értek a linkből :F

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91020) mezis válasza Rivaul (#91019) üzenetére


mezis
nagyúr

"To prevent the Regular Maintenance task from waking the machine at 3:00am, go to Action Center / Automatic Maintenance and disable the checkbox for “Allow scheduled maintenance to wake up my computer at the scheduled time”."

Vagyis a megadott helyen kell lekapcsolnod a 03:00-ra időzített ébresztőt.

mezis

(#91021) Rivaul válasza mezis (#91020) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Közbe matekoztam egy kicsit és kikapcsoltam az összes időzítős ébresztés lehetőségét. Remélem ez elég lesz.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91022) partyface86


partyface86
csendes tag

Sziasztok!
A Segítségeteket kérném mert kicsit tanácstalan vagyok.

Alaplap: Asrock H61M-DGS
Proci: I5- 3470
VGA: 7950 3Gb

Memóriát szeretnék bele 2x4 Gb DDR3 1600 Mhz

Jobbára BF4 megy rajta vagy egyéb játék.

A kérdésem az lenne h Cl11 vagy Cl9 legyen? Tudom h a Cl9 gyorsabb de mennyivel? Cl11 -et tudnék jutányos áron 192 bit, de ha annyira sokat jelent a Cl9 akkor inkább olyat keresek bele!

Tehát a kérdésem h mennyivel gyorsabb a Cl9, Több fps-t lehet kicsikarni vele? V miben nyilvánul meg a sebessége?

Előre is köszi a fáradozást a válaszokkal! Üdv

(#91023) spista222 válasza partyface86 (#91022) üzenetére


spista222
addikt

A sebesség az nem vagy csak nagyon kis mértékben változna, viszont az elérés sokat javulhat bár játékban túl sok jelentősége nincs, szintetikus mérésekben is 5-10% on belül maradna.

Azért ez az 1600MHz en CL11 nagyon sok.
Még az a kérdés hogy ezt a csodálatos késleltetést mekkora feszültség mellett bírja, Intelnél erősen ajánlott a 1,5V os memória.
Kérdés még az hogyha ennyire régi akkor az 1600MHz-hez mennyire kell túrni a BIOS-t is.

A 192 bit honnan jött?

[ Szerkesztve ]

(#91024) partyface86 válasza spista222 (#91023) üzenetére


partyface86
csendes tag

Most egy kingmax van benne 4Gb DDR3 1600 Mhz elvileg Cl11 everest alapján! Nagyon nem kellet turkálni a biosban h beállítsam 1600-ra

Eladó írta ezt a 192 bit-et! Fingom sincs h a memóriáknál ez mennyit számítana! :D 8-8-8-24 ennek a kingmaxnak az időzítése ha jól rémlik

(#91025) spista222 válasza partyface86 (#91024) üzenetére


spista222
addikt

Ha 8-8-8-24 akkor az CL8 as.
Egyre érdekesebb :DD

(#91026) Satyricon


Satyricon
addikt

Hellotok.

Osszeraktam havernak egy gepet, es harom hettel ez elott elszallt az alaplap biosa. Most megcsi altattam, ad kepet az alaplap. Feltelepitettem a windows 7et pendriverol, majd mikor vegzett, ujraindult a gep, de nem tud bebootolni. Folyton a bios utan ujraindul, semmi bootolas, csak pendriverol. Azert kellett pendriveos telepites, mert egyelore nincs dvd iro a gepbe. Na marmost... A gep pendriverol mikor bebootol, ezt az ablakot dobja ki:

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#91027) pjen válasza Satyricon (#91026) üzenetére


pjen
félisten

Biztos hülye kérdés,de a boot sorrend jól van beállítva?

(#91028) Vertigo18 válasza Satyricon (#91026) üzenetére


Vertigo18
addikt

Én nem látom "ezt az ablakot..."

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#91029) macera2


macera2
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!
Win 10 és Firefox 41 van a gépen. Minden erőlködésem ellenére az "Origót" nem tudom se behívi, se kezdőlapként beállítani. Eszközök, beállítások, kezdőlap, ... / FF. újra telepítése, .. nem OK. Volna valami tippetek?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#91030) Vakegérke válasza macera2 (#91029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ctrl+Shift+Del, töröldj mindent, amire nincs szükséged. Talán megjavul.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91031) pzolika9512 válasza Satyricon (#91026) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

csak egy hdd van a gépben ? sata-s vagy ide-s ?

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#91032) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok!
Haver gépe benyelt valami vírust. Az aszta közepén kint van egy üzenet: vírust nyeltél, kódolták az összes filodat, fizess, hogy visszaállítsuk. A filok neve is megváltozott, de ha csak visszaírom, úgy nem működik, tehát tényleg kapott valami kódolást.
Vírusírtó nem lát semmit. Lehet valamit tenni?

Más: vebes felületen nem tudunk @-t írni. Tehát böngészőben nem tudok pl email címet beírni. Mi lehet a baj. Máshol jó, pl commanderben vagy worldben.

Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#91033) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Sziasztok!

Egy hete fater gépén folyamatos nvidia illesztőprogram fagyások voltak, nem válaszolt stb., de összességében működött.

Egyik napra rá, már nem hozta be többé az asztalt, a képernyő aludni ment.

A gép tartalma:

Abit IP35 deszkán Q6600 processzor, mellette egy GT 720 1GB az MSI jóvoltából.
2GB (2x1) Corsair XMS2
Ezt valami Antex 350es táp hajtja, valami jobbfajta fejből meg nem mondom mi a tipusa.

Gondoltam lehet merevlemez probléma, az már réges rég megérett egy cserére, igy beszerzetem egy WD Blue (10EZEX) 1TB vinyót, rátoltam Win 10 32bitet, lerántottam nvidia drivert, restart bumm nincs kép.

Próbáltam ezenkivül:

Win 7 32bit
Régebbi nvidia driver
BIOS módositások, annak ellenére, hogy nincsen az alaplapon integrált videócucc.

Az érdekesség, hogy csökkentett módban működik. Tehát a driverrel - VGA val lehet valami huncutság.
Illetve igy felbontást sem enged cserélni, szürkén van a 800x600 felirat.

A gép egyébként DVIn csatlakozik, de eddig nem volt probléma, kivéve az emlitett fagyásokat.

Behalt a kártya esetleg, és nem birja a nagyobb felbontást?
Nem tudok másra gondolni..

You got clickbaited.

(#91034) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Másik kérdésem, ami nem a fentebbhez tartozik, van értleme ferrit gyűrűket vennem?

Ha mozgatom az egeret, valszeg. interferencia miatt lehet "sipolást hallani".
Illetve picit zúgtak a hangszórim, de azokra szereltem egy elég izmos ferrit gyűrűt és helyrejöttek. ;)

Nagyon sűrűn vannak a kábelek az asztalom mögött kábelmenedzsment néven, minden kábel egymás mellett fut, két tápkábel és sok USB + DiplayPort kábel, illetve a hangcucc is ott fut el. Tehát elég nagy interferencia lehet ott, a kérdésem, hogy van értelme megpróbálnom elnémitani az egerem? :DDD
Viszont az egérnek csak a végére, az USB port közelébe tennék egyet, felülre nem mert
1) nem esztétikus
2) nem esztétikus és zavaró, és szerintem oda felesleges

Ezek a gyűrűk megfelelnének?
http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=502161

A belső átmérője persze kábeltől függene, elég kicsik kellenének.
Illetve az impedancia számit pl egy USBs egér esetében? :R

You got clickbaited.

(#91035) Vakegérke válasza JoolsNOS (#91032) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szia!

AdwCleaner, Malwarebytes, Spybot. Ha pedig víruskergető, akkor Panda free.

Szerk: A legjobb csökkentett módban kerestetni, irtani.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91036) Rivaul válasza Vakegérke (#91035) üzenetére


Rivaul
addikt


JoolsNOS

Ilyen esetben inkább más gépbe tenni a winyót amin megfelelő védelem van. Saját fertőzött rendszert kitakarítani tapasztalataim szerint elég nehéz ha nem lehetetlen. Persze csak ha van lehetőség másik gépbe tenni :)

A malwarebytes jó ajánlás, mellé egy norton 360-at tennék. Azoknak ki kell szűrniük.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#91037) Vakegérke válasza Rivaul (#91036) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igaz, feltéve, hogy van másik gép. :)

Ami pedig azt illeti, jónéhány kártevőt kipusztítottam már ezzel a négyessel mások gépéről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#91038) #33253120


#33253120
törölt tag

Sziasztok.

Érdekes problémám van, nem tudom befér-e ide.

Google Chrome-ot használok androidos telefonon, (Samsung féle Kitkat) és a laptopomon is. (Ubuntu 15.04, és Win10)
Pár napja random időnként kattintásnál új lapot nyit a böngésző, és betölt valami kamu oldalt.
Példa link:
www.greenlea.ru/fun_ru_videos/yoga.htm

De ez előjön telefonon, és Ubuntu alatt is. Win alatt még nem mertem megnézni.

Kb akkor jött elő amikor vettem egy gyagyi okosórát, és felraktam a telefonra a hozzávaló appot. Azóta az appot lecseréltem, a google fiókban visszavontam a hozzáférését. Akkor ritkult, de még mindig megvan. (lehet köze sincs hozzá)

Mi a franc lehet ez?
Na és mit kezdjek vele?

[ Szerkesztve ]

(#91039) htc07


htc07
addikt

Sziasztok!

Tudtok hiteles forrásból segíteni, jelenleg a lakhatási támogatásnak milyen pontos feltételei vannak?

(#91040) inf3rno válasza #33253120 (#91038) üzenetére


inf3rno
nagyúr

rakd fel avast-et a telodra, hátha leszedi. elég vírus/nem kívánt alkalmazás gyanús a dolog.

Buliban hasznos! =]

(#91041) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Sziasztok!

Kissé aggódva fordulnék a topic fele a kérdésemmel:D
Tavasszal beújítottam egy XFX 850W PRO moduláris tápot..használt, de eddig nemvolt gondja.
Amikor vettem csak egy 6970et vitt egy mukkanás nélkül.
Kb 2-3napja hogy birtokolok egy Gainward Phantom GTX580 3gb-os karit..namost ha az 3d terhelést kap...tehát elkezdek játszani a táp elkezd zúgni elég durván..gondolom venti felpörög stb...
Ezzel lehetne valamit kezdeni? mert a néma csendből hirtelen kb egy ref hűtős vga zaj lesz....
Esetleg szabályozni valamivel..vagy fixálni a fordulatot a tápon?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#91042) pzolika9512 válasza Apollo_21 (#91041) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

akkor az a táp kuka, egy olyan kártyának 550-600 wattos minőségi táp is elég, egy 850-esnek nem kéne annyira melegednie

zajjal két dolgot tudsz csinálni, teszel ellenállást a venti kábeljére de ezt nem ajánlom, mert megsül táp
a másik veszel egy minőségi ventilátort a tápodba, és reménykedsz hogy halkabb :R

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#91043) aclandiae válasza cattus (#90798) üzenetére


aclandiae
senior tag

Minden javaslatot végigpróbáltam, sajnos egyik sem hozott eredményt.

(#91044) spista222 válasza Apollo_21 (#91041) üzenetére


spista222
addikt

Kép

Ha megnézed a képet akkor látható hogy játékok alatt kb 10-20W-nyi lehet a különbség a két kártya között ami szinte semmi.
Én inkább arra következtetnék hogy a GTX 580 zajosabban eszik amit a 12V-on lévő szűrő (tekercs és kondenzátor) hallhatóvá tesz-> lehet cicergés, pattogás zúgás is akár.

Megoldást csak másik táp jelent vagy másik kártya, mert ez a kettő akkor most nem szereti egymást, nem lesz semmi bajuk de téged zavar.

Ugyanez van jelenleg a az új cicergős 9XX-es GTX ekkel is mert táponként más a zaj akár teljesen hangtalanul is üzemelhetnek egyik gépben míg a másikban nem lehet meglenni mellette.

[ Szerkesztve ]

(#91045) Apollo_21 válasza pzolika9512 (#91042) üzenetére


Apollo_21
addikt

Köszönöm!
Bírni bírja a kiképzést csak nekem a GS600hoz képest ez hurrikán hangerővel bír..az pl elvitt egy cf-et....

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#91046) #33253120 válasza inf3rno (#91040) üzenetére


#33253120
törölt tag

AVG szerint minden rendben... De megnézem.

(#91047) Apollo_21 válasza spista222 (#91044) üzenetére


Apollo_21
addikt

Zavar, mert direkt választottam őt, hogy 40% load alatt megse mozdul a venti...ezzel szemben mindíg üzemel...és a halktalan üzem..így hogy van ez a ventiszélzaj vagymifrász...esélyét veszti.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#91048) #33253120 válasza #33253120 (#91046) üzenetére


#33253120
törölt tag

Természetesen az Avast sem talált semmit...
Mivel a gépen és a telefonon is ez van, én valami nem tudom mire gondoljak. Maga a google profil lehet a probléma oka?

(#91049) spista222 válasza Apollo_21 (#91047) üzenetére


spista222
addikt

Akkor csere.
lehet hogy a tápnak is vannak különböző kiadásai és a tied nem az amit szeretnél vagy másik ventilátor van már benne.

Egyébként volt takarítva?

[ Szerkesztve ]

(#91050) Apollo_21 válasza spista222 (#91049) üzenetére


Apollo_21
addikt

Én nemszedtem szét, értek hozzá, de nemszeretek ennyire belenyúlni:D
Makulátlan a belseje..ránézésre..bár lehet ráfér..passz.
Néha vissza is olvasom igen...:D Meglehet..infom erről sajna nincs:D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.