Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) ACE- válasza inf3rno (#81499) üzenetére


ACE-
addikt

Te minősítesz és dobálózol, példálózol vagy létező, vagy nem létező dolgokkal. Bent voltam az Alza-ban, és fél óra múlva már a zsírúj eszközzel jöttem ki, ami érdekes módon mégcsak meg sem volt húzva, erőkifejtés sem kellett hozzá, szerintem kézzel is kilazíthattam volna... Ennyit arról mi az én hibám és mi a gyári hiba...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#81502) bobalazs válasza ACE- (#81501) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na zsír, örülünk hogy pont került a végére.

(#81503) , válasza ACE- (#81501) üzenetére


,
addikt

Szerencséd volt, nem mindig viselkedik sajnos így az alza...

(#81504) biker válasza ACE- (#81501) üzenetére


biker
nagyúr

tehát ha inkább kicserélték, akkor nem a te hibád, ok, eddig is tudtuk.
A gyár hibája, hogy meghúzták így, csak tudod, észre kellett volna venni, hogy nincs tovább, de nem a te hibád, ez egy lehetetlen küldetés, hidd el.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#81505) biker válasza ACE- (#81501) üzenetére


biker
nagyúr

Attól, hogy kicserélték, nem validálták hogy nem közreműködtél a hibában. Üzletpolitikai okokból kicserélték, mert nekik ez volt egyszerűbb, így hozta a sors, vagy a szerencsekerék

Pl legutóbb kedves ügyfél bejelnti nekünk a hibát, hogy az általunk gyártott és felszerelt villanyautó töltő nem működik jól, a terhelés megosztó nem szabályoz, leverte a biztosítékot.
Kollégám kiment, tényleg nem megy, elhozta az eszközt. Itt a műhelyben vettük észre, hogy az egyik csatlakozót 180fokkal fordítva beleerőszakolta valaki a helyére, és félrekapatta a rögzítőcsavart, nem így adtuk át. Ezt elmondtuk neki, azzal, hogy helyre téve a csatlakozót sem használható, de kivettük a csatit, kilógattuk a vezetéket direktben, és nem ment tönkre az eszköz.
Ügyfél: én nem voltam, miért nyúlnék bele az elosztóba, hát azt se tudom mi ez, én nem voltam, sose láttam, 5 percen keresztül, mondtam leszarom, neem kerül semmibe, visszarakjuk, én tudom hogy ő a hülye (tehát kijavítottuk ingyen, de tudtuk hogy ő a hülye)

Mit ad isten, visszaszerelést követő tesztek közben, egyszercsak "felrobbant" a töltésvezérlő, mint utólag kiderült, 230V került a 0-2.5V bemenő pontra.
No kezd érdekesen alakulni a sztori, a végén egy 120ezres számlával gazdagodott az ügyfél, és örülhet hogy a terhelés megosztó túlélte (további 70e) és az autó is túlélte.
Behúztak egy földelést azon a lyukon, ahol a gégecsőben le volt hozva a padlásról az erősáram és a vezérlés, és csak egy kicsit feltágították a furatot, nem nagyon, csak egy vidással, de nem igazán fúrtak, csak megtágították, meg kicsit forgott a fúrószár közben, de elfúrták a kábelt, a sérült fázisról átvezett a sérült analógra, ja és közben útban volt a GX12 csati, ezért kihúzták, de ugyanúgy dugták vissza, eskü, és nem tudják mi történt.

Persze itt már nem ingyen volt...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#81506) inf3rno válasza ACE- (#81501) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Látom nem megy a szövegértés. Mindegy.

Buliban hasznos! =]

(#81507) KiTomi87


KiTomi87
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Most vettem egy Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wifi lapot és hozzá egy ryzen 5 7600x procit amit egy Bi quiet dark rock pro 4 hűtővel használok. Az a probléma, hogy az alaplap nem érzékeli a hűtőt egyálltalán vagyis nincs adat a ventilátor sebbeségéről, próbáltam biosban is beállítnai, de ott sem lát semmit. az Aura progiban sem. Csináltam már bios frissítést is a legújabbra, de semmi.
Remélem tudtok nekem segíteni
Előre is KÖSZI!!!!

(#81508) KiTomi87


KiTomi87
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek!
Most vettem egy Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wifi lapot és hozzá egy ryzen 5 7600x procit amit egy Bi quiet dark rock pro 4 hűtővel használok. Az a probléma, hogy az alaplap nem érzékeli a hűtőt egyáltalán vagyis nincs adat a ventilátor sebességéről, próbáltam bios-ban is beállítani, de ott sem lát semmit. az Aura progiban sem. Csináltam már bios frissítést is a legújabbra, de semmi.
Remélem tudtok nekem segíteni
Előre is KÖSZI!!!!

(#81509) biker válasza KiTomi87 (#81508) üzenetére


biker
nagyúr

4pines csatin jól van feldugva a cpufan1 4 pines aljzatra?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#81510) jokeph válasza KiTomi87 (#81508) üzenetére


jokeph
nagyúr

A CPU közelében 2 db CPU FAN csati a lapodon + egy AIO Water PUMP, a lap alsó részén további x darab ház venti csati.
Kipróbáltad a másiok CPU FAN csatitval is ?
Illetve bármelyikbe bedughatod, mennie kell vele, és mutatnia is kellene a fordulatszámot.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#81511) ACE- válasza biker (#81505) üzenetére


ACE-
addikt

Úgy tűnik több itt az elfogult "boltos fiú" mint aki nem... :) (Te nem iPon-nál dolgozol?) Úgyhogy én be is fejeztem, mert láthatóan a példádat is tekintve teljesen más a gyerek fekvése, mint az én esetem. Az, hogy miért ment bele az Alza a cserébe (nyilván meg sem nézték a csavart), és a részükre megküldött fényképek alapján miért ment bele az Intel is, senki nem tudja, sem Te, sem más itteni okoskodó, aki a garancia elvesztésére utal a csavarfej sérülése miatt. Maradjunk ennyiben, amit állítotok az feltételezés, semmi több, de a kedvetekért dobok egy kérdést az Intel-nek, hogy ez garanciális hiba-e, és elveszett-e azzal, hogy a készülék sérülése nélkül megpróbáltam kiszedni, és ezért a csavar feje sérült... bár tudom majd arra a válaszra is ráfogjátok hogy az Intel válasza is csak "üzletpolitikai jófejség"...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#81512) biker válasza ACE- (#81511) üzenetére


biker
nagyúr

nem iponnál dolgozok, az aláírásban ott vannak a saját vállalkozásaim, nálam dolgoznak mások. szép napot!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#81513) Rowon


Rowon
veterán

Sziasztok,

Ezt az alaplapi kondenzátort lehet-e cserélni erre? Elvileg egyeznek.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#81514) varmi2 válasza Rowon (#81513) üzenetére


varmi2
nagyúr

Úgy látom hogy méretben nem azonosak, de ha az nem gond, akkor cserélhető.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81515) Rowon válasza varmi2 (#81514) üzenetére


Rowon
veterán

Igazából a magasság a lényeg (vagy legalábbis bízok benne, hogy csak az), mert elég kényes helyen van. Az AGP slot tövében.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#81516) varmi2 válasza Rowon (#81515) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az új 2mm nagyobb az átmérője, a kép alapján nem fog beférni a fet miatt. Szerintem.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81517) jokeph válasza varmi2 (#81516) üzenetére


jokeph
nagyúr

Picit lehet vele csalni, hajtással, talán kiadja.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#81518) Rowon


Rowon
veterán

Köszönöm!

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#81519) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

Sziasztok. Úgy nézki szerelés közben elhajlott néhány láb a foglalatban, lehetséges hogy emiatt nincs kép ha az első x16os ba rakom? Másik slotban van kép. Asus maximus x hero lapról lenne szó. :( Esetleg ez javítható? Vagy más dolog is lehet? Mit tudnátok ajánlani?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#81520) varmi2 válasza Hellboy2387 (#81519) üzenetére


varmi2
nagyúr

Biztos, hogy az elhajlott láb a gond.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81521) Hellboy2387 válasza varmi2 (#81520) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Hosszútávon ez lehet gond ha így használom?Javitható?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#81522) varmi2 válasza Hellboy2387 (#81521) üzenetére


varmi2
nagyúr

Javítható, két opció van, megpróbálod vissza hajtani, vagy ha annyira rossz, akkor foglalat csere. De ez nem garanciás probléma, tehát az alaplap gyártó el fog hajtani, illetve sok pénzért megcsinálja. Másik út, itt az aprón van cinkelek(nem pont így van írva a neve) ő megcsinálja olcsóbban, de akkor a lapra elvész a garancia.
Ha tudsz így élni a jelenlegi hibával, akkor akár így is használhatod. De ha nem a cpu-hoz legközelebb van a vga, akkor valószínüleg nem x16 sávszélességet kap, ami akár veszteséget is okozhat, de ez vga-tól is függ.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81523) Hellboy2387 válasza varmi2 (#81522) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Rendben. Köszönöm. Ha további baj nem történhet akkor jó. Megérdeklödöm az embert akkor. Köszi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#81524) Benhill


Benhill
senior tag

Sziasztok,
nemrég vásároltam asus maximus x hero alaplapot, két kérdésem volna, amire nem találok megoldást:

RGB ramom nem világit
USB-s egerem gép restart után nem ismeri fel (ki-be kell dugni USB portba utana jo)

Mit keressek biosban? Egytől egyig mindent átnéztem de nem tudom mit kell álltani.

Advanced menüben az RGB az be van kapcsolva, de az csak az alaplap ledjeire van hatással.

[ Szerkesztve ]

(#81525) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Mielőtt végleg hulladéknak könyvelem el az alaplapomat, megkérdeznélek titeket hogy nem-e csak beállítás kérdése a "hibajelenség", nem-e csak önvédelmi funkcióról van szó:

Alaplap Asrock Z97 Deluxe
CPU i74790k
RAM Hyper-x 4x8GB 1600Mhz
Be Quiet 650W Platinum
Windows 10 Home x64

Mikor váratlan leállást történik (kékhalál, áramkimaradás stb) akkor egy Bootloop szerű újraindítási sorozat veszi kezdetét amit kizárólag egy 10 perces áramtalanítás old meg.
A gép ilyenkor elindul, feláll a rendszer, betölt az asztal, majd szalagszakadás, mintha ismét áramkimaradás lenne. Aztán kezdi újból míg a win önjavító modulja be nem indul, (ez nem szakad félbe, nem ragad bootloopba) lehet indítási javítást kísérelni meg akármi mást, semmi nem segít. A win log fájljából se derül ki semmi.
Aztán újabb kísérlet 1-2 perces kimaradással, ugyan ez történik, esetenként viszont még a win boot-nál is megszakad a metódus.
Viszont ha kivárom a 10 percet lekapcsolt táppal akkor minden tökéletesen fut a következő váratlan leállásig.

Táp hibára nem gyanakszom, több és több fogyasztó érkezett a gépbe, ha megy akkor hibátlanul megy. Amúgyis ha táp hiba lenne, a win indítási javítás lefutása alatt is restartolnia kéne.
BIOS verzió: 3503
Eszközkezelőben sincs telepítetlen egység.

Ti mit gondoltok?

(#81526) bobalazs válasza sanyek2 (#81525) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Miért mi történik "lekapcsolt táppal"? Szerintem vegyél bele elemet, vagy csesztesd a biost amig jó nem lesz.

(#81527) sanyek2 válasza bobalazs (#81526) üzenetére


sanyek2
senior tag

A BIOS-t átnéztem, de ha ott van valami akkor azt nem látom hogy ott kéne-e kutakodni.
Gondoltam rákérdek, nem-e egy tipikus alaplaphiba.
Az elemcserét holnap megejtem. Kíváncsi leszek.

(#81528) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
[ASUS PRIME B560M-K]-n van két darab PCIe M.2 slot is. Egyszerre vajon tud kezelni 2db PCIe 3.0 SSD-t?
A [manual] annyit ír, hogy PCIe 4.0 M.2-t csak 11. generációs procival lehet használni. Illetve a másik slot SATA módban osztozik az egyik SATA csatival a sávszélességben.
Én mindkét M.2 slotba [970 EVO Plus M.2 PCIe 3.0]-t raknék i5-11400-al.
Ezesetben SATA háttértárat nem is akarok rakni bele.
Előre is köszönöm!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#81529) varmi2 válasza TomMusic (#81528) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ha 11. Gen cpu-d van, akkor mehet minda kettőbe ssd. 10. Gen cpu esetén a felső nem használható semmire.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81530) bobalazs válasza sanyek2 (#81527) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Hát ha van beállításokrol menthető profil, akkor bootloopnál bios reset, profil betöltése opciót alkalmaznék.
Ha meg nincs mentés, akkor kézzel kell újra beállítani mindent. Boot loopos cuccal csak gagyibájtnál találkoztam anno a 2nd gen i5-el, mert az a bios minden volt csak nem stabil.

(#81531) TomMusic válasza varmi2 (#81529) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi!
Az gondolom nem baj, hogy mindkettőbe PCIe 3.0 megy (és nem 4)?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#81532) varmi2 válasza TomMusic (#81531) üzenetére


varmi2
nagyúr

Az nem gond.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81533) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Cseréltem egy Asus x370 Prime Pro alaplapot, egy Asus Rog Strix B550-F alaplapra.
Mindne más ugyanaz maradt.
Proci 3900x, ram G.Skill Ripjaws 2x16 GB ram.
Oprendszer: win 11.

Azzal szembesültem, hogy a lap az alaplapon lévő 2006-os (2021/04/08) bios-szal tökéletesen megy, míg ha frissítek 2806-os (2022/11/29) legújabb biosra, akkor folyamatos kékhalált kapok a windowsban.

Más bios verziót nem próbáltam még.

Lehet az a gondja, hogy 3000-es sorozatú proci van benne és nem 5000-es?
Támogatási oldalon azt írják hogy a 3900x-et is supportálja a 2806-os verziójú bios.

Más találkozott már ilyennel?
Vagy esetleg van valami valós hiba az asusnál a 2806-os b550-es biosokkal?
Keresgéltem a neten, de nem találtam semmi erre vonatkozót.

Segítségeteket előre is köszönöm.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#81534) TomMusic válasza varmi2 (#81532) üzenetére


TomMusic
őstag

Szuper, köszi!

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#81535) KiTomi87 válasza jokeph (#81510) üzenetére


KiTomi87
újonc

Igen! Már minden próba amit leirtatok meg volt.Menni megy a venti csak nem látni, hogy mennyire. Azért köszönöm a segítségeteket! :)

(#81536) Csorbi válasza Tanisz (#81533) üzenetére


Csorbi
addikt

Driverek (pl. chipset, LAN, stb.) frissek, legutolsók, vagy szimplán a Windowsra bízod a telepítésüket (beépített driver)?

(#81537) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Újonnan vásárolt Asus Prime Z690-P D4 alaplapot már olyan biossal adják, ami tudja fogadni a 13. generációs intel procikat, vagy frissíteni kell előtte a biost?

(#81538) , válasza Golyobis (#81537) üzenetére


,
addikt

Frissíteni kell.

(#81539) Tanisz válasza Csorbi (#81536) üzenetére


Tanisz
senior tag

Winfosra bízom, bíztam.

Megcsináltam azt is, hogy friss bios.
Első körben csak lap csere, régi win 11, régi bios-nál nem volt gond, kb fél órát telepítgettem.

Aztán legfrissebb bios fel. Vga driver frissíteni akartam és kékhalál.
Aztán már 2-3 perc után is kékhalál, ha csak neten böngésztem.

Ezután fogtam, legyalultam az SSD-t és friss win11 telepítésbe fogtam.
Telepítés közben is kékhalálozott.
Szóval szerintem nem feltétlen gyári driver függő, mivel egy tiszta, friss rendszert tudjak már feltelepíteni, szerintem, bár lehet naív vagyok :D

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#81540) barca4ever


barca4ever
tag

Sziasztok!

Egy kis apróságban szeretnék tanácsot/ segítséget kérni!
Nem egy nagy kérdés de én vagyok annyira hülye hogy furdalja az oldalamat.

Kérdésem az lenne hogy adott nekem egy GB Aorus b450 pro lapom melybe procit cseréltem fejlesztés miatt!
Levettem a hűtőt proci csere megvolt minden jó!

Aztán vettem észre hogy a hűtót tartó csavar alatt van egy karcra emlékeztető "sérűlés"? (lsd kép) Ez csak akkor látszik ha közvetlen erős hideg fény éri. tapintatra sem sorja,sem más nem érződik, illetve olyan mértanilag egyenes hogy az már szinte művészi.
Sem csavarhúzóval sem a hűtő lefogatóval nem bántam felelőtlenül. Amúgy is háklis vagyok a cuccaimra, dolgaimra.

Szerintetek ez az lehet? Ha igen akkor hogyan ?

Előre is köszönöm a tagoknak a tippeket! :R

[kép]

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#81541) Csorbi válasza Tanisz (#81539) üzenetére


Csorbi
addikt

Ha már telepítés közben is van BSOD, akkor egyszerűen tegyél vissza egy régebbi BIOS-t. UEFI only (CSM/legacy OFF), Secure Boot ON módban telepíted, bekapcsolt fTPM-el, ugye?
Próbáld meg a 2803-assal is. Ezenkívül drivert csak és kizárólag az eszköz gyártójától szerezz be! Chipset az AMD-től, LAN az Inteltől, egyedül az Audio menjen az ASUS oldaláról a saját add-onok miatt.
Ramok a default slotban vannak? (általában A2/B2)

[ Szerkesztve ]

(#81542) szucsinka válasza Golyobis (#81537) üzenetére


szucsinka
őstag

Alzaba vettema héten Prime Z 690 2303as BIOS kezelte egyből a 13600kf-et :K

[ Szerkesztve ]

(#81543) Tanisz válasza Csorbi (#81541) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszi :R

Az eredeti, amivel jött a lap (2006-os) bios-szal felment a winfos. Bekapcsolt fTPM-el ugye. Legacy off-t nem tudom, azt leellenőrzöm.

Chipsetet akkor felrakom az AMD-töl, nem a win és asus oldaláról pakolom fel.

Audio nem érdekes, dedikált hangkártyám van, annak van saját drivere.

A RAMok a defaultban vannak.

A bios updattel meg fogok próbálkozni, de ma már elég volt a winfosból és a hülyeségeiből :D

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#81544) , válasza szucsinka (#81542) üzenetére


,
addikt

2303-as BIOS? Melyik alaplapot vetted konkrétan?

(#81545) szucsinka válasza , (#81544) üzenetére


szucsinka
őstag

Asus Prime Z690-p DDR4

Bocsi : 2003as BIOS volt rajta..👍

[ Szerkesztve ]

(#81546) , válasza szucsinka (#81545) üzenetére


,
addikt

2212-es BIOS a legújabb hozzá, de ez annyira új, hogy kb 2 hetes:
https://www.asus.com/hu/motherboards-components/motherboards/prime/prime-z690-p-d4/helpdesk_bios/?model2Name=PRIME-Z690-P-D4

1620-as BIOS óta támogatott a 13. generáció amúgy, ami tavaly augusztusban jelent meg. Ha legalább ez van rajta, akkor nincs gond, ha régebbi, akkor van.

Szerk.: Közben látom javítottad, igen a 2003-as már bőven jó, az tavaly szeptemberi BIOS.

[ Szerkesztve ]

(#81547) varmi2 válasza barca4ever (#81540) üzenetére


varmi2
nagyúr

Szerintem ez nem karc. Ha tapitasra nem érződik. Inkább a gyárban keletkezett a hiba, mikor felvették a nyákra a forrasztást gátló maszkot. Ha eddig is működött ezután is fog.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#81548) barca4ever válasza varmi2 (#81547) üzenetére


barca4ever
tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors és profi választ! :R
Végre megnyugodtam! :K

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#81549) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Szerintetek a Gigabyte H97-D3H alaplapom kezelné, látná ezt az M.2 SSD-t: SAMSUNG 500GB 970 EVO Plus M.2 PCIe M.2 2280 MZ-V7S500BW? Jelenleg ezzel használom, ezt váltaná: ADATA SU800 512 MB. Köszi! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#81550) varmi2 válasza Anubis_9 (#81549) üzenetére


varmi2
nagyúr

Elvileg igen, de valószínüleg nem menne max sebességen.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.