Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61242) xmercedesx


xmercedesx
csendes tag

Üdv

Van egy
Asrock z370 professional gaming i7 alaplapom
https://i.ytimg.com/vi/PVrpE8yINZE/maxresdefault.jpg

A pch alapjáraton 60 fok (A vga kártyát nem tudom máshova tenni mindehogy rálog picit a chip hútőbordára)
A gép elejében van 3 db venti befelé fúj 1 van hátúl ami kifelé fúj a cpu hűtő szintén elölről hátra dolgozik.

Alap beaálításookal fut a bios és a gép még a memoriák sem futnak 3,2 ön (pedig direkt ilyet vettem) csak 2,1 en..... Ahogy oc ra kerül a sor a pch 65-67 fokot is eléri egy egy rövid játék alatt.

Ha leveszem a feszültséget 1 voltrol 0,900 környékére akkor esik a hő 50-52 fok alap terhelésnél max 54-55 (oc nem probáltam így) hátrány pár játéknál elkezd akadni picit a játék illetve az egérmozgás is.Más miatt nem lehet mert elég jó a konfig sztem 8700k a fenti lap, 16 gigabájt memo meg egy 1080 és m2 hdd

1.Nos a kérdés az alaplapról a gyári chip hőtőt le lehet szedni? Ha igen hogyan?
2. Egy ventis chiptővel többre megyek?

Várom a megoldást válaszokat köszi

az lemaradt hogy ha a vga kártya ventiket felhúzom akkor szépen lehülnek a chipek na de ezeket nem gyilkolnám potyára és ahogy melegszik a vga ugy a meleg levegőt fúja csak a chipre. szóval utána együt melegszik a 2 ellem..

Gondoltam a kártyát egy pci hosszabitoval függöbe állítom de a kártya és az üvegfal közt kevés hézag lesz így lehet a vga fog melegedni. Illetve achip hútése még mindig kérdés hiszen azért mert a 36 fokos idle vgáról nagyon nem melegedhetne 60 fok körülire.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.