Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9009) Antimatrix válasza kavicssli (#8990) üzenetére


Antimatrix
tag

Szia
igen tényleg nem tudtam róla, találtam be volt téve műanyag tokba és abból vettem ki - de mint mindeki én is siettem nem teszteltem le emiatt irtam azt amit irtamn
odaadtam neked és ment - tényleg nem teszteltem le - örültem hogy neked ment és irtad is hogy elég de mivel a "jószándékkal van kikövezve" minden ösvény még a "rosszabikhoz" vezető is
és neked még " nem jött meg a videokártyád - mondtam hogy oda-adom 1 másik srácnak mert neki is szüksége van rá 7végén és neked szerzek 1 másik 80Gb HDD-t ha tudok

akkor viszgáljuk meg nem történt volna semmi csere marad nálad a vinyó akkor jó neked de közben BAD lett volna... akkor mondjuk kiderül 1 hét mulva akkor is én vagyok a hibás????

nekem nem szándékom megkárosítani senkit sem főleg hogy régóta ismerlek anna Misr@l
Az embernek csak 1 becsülete van 1 közösségben és ez egy közösség én pedig még mindig tartom magam becsületesnek mint másnak....

Bejöttél Debrecenbe a barátnődhöz hiszem mind2 barátnője ott volt és egy 4 tali volt ha úgy vesszük...
tényleg amit nem tudok visszacsinálni az hogy ez nem történt volna meg és élnék sértődöttség nélkül

a többi "anyagi" károdat tudom csak rendezni - a grátiszt is visszaadom - szerintem így lesz a legtisztességesebb.
nekem is időmbe került és üzemanyagomba került ez a incidenc
a "nem anyagi" dolgot pedig nekem sem áll módomban maradktananul visszaállítani a legjobb szándék mellett sem... :O

a legjobban talán a moderátor fogalmazott a" "furcsa" ember aki mindig rohan" kifejezéssel - ezzel inkább egyetértek mind a többi általad rámszórt "kifejezéssel"

tudom nem leszünk most már "havarok" mint régebben de a korrektséghez az tartozik hozzá, hogy mindenki elismeri a hibáit itt a topicban/forumban igyekszik amennyire lehet visszacsinálni a dolgot anyagi/erkölcsi téren

beismertem a hibáim belátom hogy nem voltam a legkorrektebb veled szemben -főleg az idődet nézve - de a szándékosságnak a legkissebb árnyékát is kérem magamról levenni...

most neked kell lépned....

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.