Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#949) Nyúltáp válasza op9 (#936) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

hűbazz, kicsit szét voltam kenődve hétvégén...mára úgy nagyjából magamhoz is tértem(lagzi vót:DDD)...erre mit látok?...op9, nagyon jól sikerült a modell:C
nehogy itt abbahagyd, pár apró finomítással nagyon szép rendert lehetne összehozni, bár ígyse rossz.
Javaslatok autóhoz:
A rendezői jobb:DDD fényszóró belelóg egy picit kasztniba
A gumin 2 bump-ot kéne használnod az egy helyett(redők-feliratok), vagy legalábbis mindenféleképpen finomítani kéne a kerék redőzöttségén, mert így most tök doomIII-assan néz ki. feliratok meg lehetnének élesebbek...ill. speculart szedd lejebb picit, a gumi nem csillog ennyire.
felni-féktárcsa tükröződése ízlés kérdése.

Render/környezet:
Szépek a fények, talán előlröl nem ártana kis derítés (esetleg erősebb skylight/secondary bounce), mert a lökhárító szinte teljesen elveszik.
Felületek találkozásán finomíthatnál. plö kis szemét a fal tövébe/patka-út találkozásához.
A bump rettenetesen hiányzik aszfaltról, ha nagyon megnöveli renderidőt, mehetne külön pass-ba is, aztán kompozit. Amúgy biztos vagyok benne, hogy kis finombeállítgatással le lehetne szorítani renderidőt, bump-nak nem szabadna ennyit dobnia rajta.
Ha a csatorna fedelet mindenképp meg akarod tartani, akkor muszály lemodellezni. Így nagyon nemjó...nameg arányaival is baj van, ha a kocsihoz viszonyítjuk, minimum 2x ekkorának kéne lennie.

Asszem ennyi. Ha ezeken finomítanál, rettenet ütős lenne. De az eddigiekért is megérdemelsz pár::C:C:C:C:C -t :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.