Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12382) JMarco


JMarco
csendes tag

Sziasztok!

Egy kicsit fura kéréssel jönnék hozzátok, bocsi, hogy csak kérdezek, de nem hagy nyugodni a dolog. Az a helyzet, hogy leesett szegény v5-öm, a kijelző alsó sávja pedig nem működik, ez kb a menüsor + kb 5 mm. Ami fura, hogy a többi rész változatosan működik, boot után néha tovább, akár percekig, amúgy meg feloldás után 2 mp-ig.

Természetesen a megoldás majd kijelzőcsere lesz, de jelenleg próbáltam még alacsony büdzsével megoldani a dolgot. Mivel fura volt ez a néhány másodperces dolog, gondoltam egy factory reset, illetve esetleg egy ROM frissítés, ami már esedékes is volt hátha segít rajta. Eddig az 1.16-ig jutottam, de én balga nem vettem számításba, hogy az usb debugging beállítás így ugrani fog. Szóval úgy vagyok most, hogy van egy cwm backupom, amit nem tudok visszarakni, és van egy stock 1.16 romom, amin nem tudok túl sok mindent csinálni. Ami segítene, az valamelyik screen rotater app, mert 90-180 fokosan le tudnám okézni az usb debuggingot, de az a röhej, hogy az ismeretlen forrásos apk-t se tudom a leokézás nélkül felrakni. Szerintetek van rá bármilyen megoldás, hogy bárhogy rávarázsoljam az appot, vagy csak szerezzek egy otg kábelt és egérrel oldjam meg? Az lenne a legegyszerűbb, csak sajna nincs sok tech bolt itt Glasgowban, ebay és társai meg lassúak, de persze lehet ez a leglogikusabb megoldás, de hátha valahogy rá lehetne a screen rotatert varázsolni. Bocsi, eléggé hosszú beszámoló lett és köszönök minden esetleges segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.