Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-02-27 08:17:40

LOGOUT.hu

Végigmegyünk azokon a fontos információkon és kérdéseken amelyek a legtöbbeteket érdekelhet, valamint a készülékről szóló általános információkat vesszük sorra.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9586) Torento


Torento
tag

Ice Armor 2
Nos a következőket tapasztalom kb egy hete:
Naponta többször is ledob a hálózatról a telefon (3-5 alkalom).. Amikor ez történik 1-2 percig nem is talál hálózatot..olyankor az sem segít ha kikerestem a beállítások meüponton belül a "hálózatkeresés" pontot...amikor "ő úgy gondolja" (1-2 perc) újra megtalálja a hálózatot..
Nem tudom h ezt mi okozza a szolgáltató,időjárás vagy mi.... de az biztos h azóta van ez amióta az Ice Armor 2 van a telón (amikor kijött a final verziója feltettem..arra már nem emléxek h már az próbaverziós Ice Armor 2-vel is csinálta-e... asszem igen..az csak 1 napot volt rajta)
Az imént olyat produkált h hívás közben dobott le a hálózatról (majd ah szokta 2 perc és újra volt)
Fontos még h az sem számít neki mennyin van épp a térerő.. szal nem téreő gond van..a térerő ugyanannyi mint más romok esetében (megvan már egy ideje a teló és tudom már h itthon munkahelyen stb mennyi szokott lenni és az rendben van)
Tiszta telepítéssel tettem fel,mint mindig
Szerintetek mi lehet? Tegyem újra v várjak még? Esetleg más tapasztalt hasonlót?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Skate
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.