Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#10701) PuffySite válasza alexdp7 (#10700) üzenetére


PuffySite
tag

nekem is azt mondta a t-mobilos szervizes, hogy 2 év van rá. szvsz nyugodtan vidd vissza. :K

(#10702) szezso15 válasza alexdp7 (#10700) üzenetére


szezso15
addikt

Ha szolgáltatótól vetted a gépet, akkor 2 év gari van rá! :K Állítsd vissza gyári állapotra, és vidd be hozzájuk...:)

*Hajrá Loki!* i15+

(#10703) alexdp7 válasza szezso15 (#10702) üzenetére


alexdp7
tag

köszönöm az infókat!!!

visszaállítottam:)

akkor mégiscsak visszaviszem:)

remélem kellemesen fogok csalódni :(((

Keeperv85: elolvastam ott vmi olyasmi van hogy 12 hónap gari és egy másik bekezdésben meg újabb 12 hónap....vagy vmi ilyesmi..ez lenne az 1+1:)))

[ Szerkesztve ]

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#10704) Keeperv85 válasza alexdp7 (#10700) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Két év a készülékre, egy a tartozékokra. :K Olvasd csak el újra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10705) Deeday válasza alexdp7 (#10697) üzenetére


Deeday
senior tag

Tök mind1 mit veszel sok 10ezerért az is kínai koreai vagy thaiföldi lesz... :)

LG G4

(#10706) PuffySite


PuffySite
tag

lehet valahogy androidon emelkedő hangerőt / fade-in effektet beállítani a csengőhangokhoz? :U

(#10707) Adamyno válasza energy4ever (#10689) üzenetére


Adamyno
tag

Úgy látom viszonylag sokan nincsenek tisztában az SD szabvánnyal, pár szóban akkor leírom:

1. A Class (CL) az osztályt jelöli, ami annyit jelent, hogy a memória kártya legalább a megadott szám értékének megfelelő MB/s sebességgel írható. Ez nálam egy CL4 kártya esetében annyit tesz, hogy üres kártyára kb. 10MB/s sebességgel tudok másolni, és ahogy telik a kártya úgy lassul, de 4 alá elvileg nem mehet.

Magyarul minél nagyobb ez az érték, annál gyorsabb a kártya.
Ezt leginkább a videokamerák miatt kezdték el jelölni. Egy modern HD videokamera nyers adatainak legalább egy Class 6-8 kártya ajánlott, különben váratlanul megszakadhat a felvétel, mivel a lassabb kártya nem képes megfelelő tempóban fogadni az adatokat.

2. SDHC

Ezt kicsit nehezebb lesz pontosan elmagyarázni, de remélem megérted.

Az SD ugye a Secure Digital rövidítése (ebben az értelemben, mert amúgy még sokminden másé). Ez egy flash alapú tároló eszköz (kártya) szabványosított formátuma, ami leginkább az MMC (MultiMedia Card) kártyákat hivatott leváltani. Leginkább a sebessége miatt. Később ebből gyártottak mini és micro méretűt. Ezek fizikai méretek, de a szabvány ugyanaz. Az SD szabványban hivatalosan 2GB maximum kapacitás van meghatározva, de sajnos néhány régebbi készülék csak 1-et vagy ennél is kevesebbet tudott kezelni. Mivel lassacskán szűkös lett ez a 2GB tárhely, ezért továbbfejlesztették a technológiát, és szabványosították. Ez lett a Secure Digital 2.0. Más néven SDHC (Secure Digital High Capacity). Tehát nagy kapacitású SD. A szabvány itt sorra Class 2,4,6,8,10-es osztályokat rögzít, amelyek a kártya minimum írási sebességét jelölik (fent említettem). Tárhelyre vonatkozólag pedig 2,4,8,16,32 GB kapacitás lehet. Tehát a 2GB-ot kitolták 32-ig. Igen, jól látszik, hogy a 2GB-os kártya lehet SD és SDHC is, szóval nem árt odafigyelni, hogy a készülék melyiket támogatja. (természetesen visszafelé kompatibilis) Viszont még egy probléma adódott. Hasonló mint a sima SD esetén az 1 és 2GB kártyákkal, itt némely eszköz csak 16GB kapacitásig kezeli a memóriakártyákat, a 32-est már nem. Emiatt érdemes az eszköz specifikációját átnézni, mielőtt kártyavásárlásba fogunk.

SDXC (Secure Digital eXtended Capacity)
Ezt a kártyaformátumot 2009-ben a CES-en mutatták be, jelentése: Kiterjesztett kapacitású SD Kártya. Ez már akár 2 TB-os is lehet.

SDIO (Secure Digital Input Output)
Kimeneti. Bemeneti SD kártya. Ez egy bővítő kártya, az ezt támogató eszközökbe SD kártya formájú csatlakozóval csatlakoztathatunk sokféle eszközt. Pl. webkamerát, GPS-t, RFID olvasót, vonalkód olvasót (Teszkóban régen WinMob 6.0-n SDIO kártyával csatlakoztatott kézi vonalkódolvasót használtak), hálókártyát, infra portot, stb...

FORRÁS

[ Szerkesztve ]

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10708) Adamyno válasza PuffySite (#10706) üzenetére


Adamyno
tag

tipp: audacytivel felkevered a hangfájlod elejét ;)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10709) PuffySite válasza Adamyno (#10708) üzenetére


PuffySite
tag

Igen, ezt csináltam, csak soundforge-al. Engem az érdekelne, hogy ezt valahogy pöcsölés nélkül meg lehet-e csinálni. Talán "there's an app for that" :D

(#10710) Adamyno válasza PuffySite (#10709) üzenetére


Adamyno
tag

Audacytivel 2 katt... de lehet, hogy 1 xD

Androidos alkalmazásról nem tudok, de vannak egyébként audiofájl szerkesztők, amikkel lehet vágni, de fel/lekeverést nem tudom, hogy lehet-e valamelyikkel.

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10711) qnadam válasza Adamyno (#10707) üzenetére


qnadam
veterán

ahogy telik a kártya úgy lassul

pontosítsunk kicsit, nem a telítettségtől lassul, hanem a attól hogy széttöredezik a szabad hely, és egy fájlt már nem lehet egy darabban felírni. jól néznénk ki, ha fényképezőgépben a kártya végére lassabban lehetne írni mint az elejére :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10712) Adamyno válasza qnadam (#10711) üzenetére


Adamyno
tag

Ez így van, de nem akartam még a töredezettséget is magyarázni xD

A lényege ugyanaz, egyébként pedig nem a hétköznapi értelemben vett töredezettségről beszélünk, mivel ez fájlrendszer-független, hardver szinten történik a flash memóriák fürtös felépítése miatt, ahogy ezek a fürtök telítődnek, úgy egyre tovább tart az adatok fizikai helyének meghatározása. Ez főleg kis fájlok esetén igaz, amihez még egy lassító tényező hozzájön, mégpedig az, hogy kivétel nélkül az összes microSD NAND alapú, MLC technológiával készül, magyarul egy cella ráadásul nem csak 1 bitet tárol, hanem mindjárt 2-t, ami 4 féle lehetőség, szóval a telítettség így még hatványozottan kihat a lassulásra, ráadásul az adatok a fürtökön belül csak sorosan elérhetők, tehát ki kell olvasni az egész fürtöt, ha épp a végéről kell valami. Persze sokban függ a vezérlő chip sebességétől az olvasás/írás is, de amint előbb mondtam: legnagyobb ellenség a sok apró fájl. De ez minden flash alapú meghajtónál így van (az SSD-knél is), mivel az allokációs táblát és a biztonsági másolatát is tárolni kell, így az kis fájlok esetén sokkal többször íródik, és ez is hatványozottan lassítja az I/O műveletet, de ezzel együtt a készüléket is, mivel a CPU ilyenkor megszakítási kérelmet kap. Éppen emiatt lehet választani I/O ütemezőt is sok ROM-ban a CPU beállítások mellett... ugye hogy összeáll a kép, hogy minden összefügg mindennel :D

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#10713) M0RGI


M0RGI
őstag

Még egyszer megkérdezem, hátha elkerülte a figyelmeteket. :B

Hogyan lehet megoldani azt, hogy a bal oldalon felül az értesítési sávban NE jelenjen meg nem fogadott híváskor a kis telefonkagyló? (CM romom van)

Jó lenne ha tudná valaki, mert szeretném a Droid Notify-t használni, ami popup ablakot dob fel nem fogadott hívásnál, de azt hiába nézem meg, a gyári értesítés sajnos ott marad.

[ Szerkesztve ]

(#10714) sto1911 válasza M0RGI (#10713) üzenetére


sto1911
veterán

Tegyel fel olyan launchert, ami el tudja rejteni a statusbart vagy egy reszet.

(#10715) jano_77


jano_77
nagyúr

Üdv. Mindenkinek

Feldobtam én is az Ice Armor II romot - köszönet érte Kelzsocának és Apeelme-nek :R - eddig nagyon pöpec, gyors a menüben lépkedve.
Az Automatikus háttérvilágítás ---> Fényérzékelő szűrés -en belül az Ablak hossz illetve a Küszöbérték valamint a Mintavételezési időköz mit takar, mit jelent, min változtat?
Igazából annyi lenne a lényeg, hogy az automatikus fényerőszabályzásnál, hogyan tudom elérni, hogy vmivel fényesebb, világosabb legyen a kijelző, mert jelen helyzetben sajna eléggé ki kell guvasszam a szemeimet?!

Egyenlőre ennyi lenne, de biztos lesz majd még kérdésem, felteszem azokat is. ;)

Köszi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10716) jano_77


jano_77
nagyúr

Sajnos lejárt a szerkesztési időm :U

Rom elindulása után Kelzsoca buborékos segedelmet nyújt widget formájában, amiben a 12/5 pontban az Akkumulátornál azt írja: IceArmor menüben válasszam az Akkumulátor kalibrációja menüpontot ----> nálam nincs ilyen menüpont?!? Csak nálam hiányzik? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10717) kelzsoca válasza jano_77 (#10716) üzenetére


kelzsoca
félisten

Jah, az benne maradt, mert az előző verzióban még volt.

Recovery, wipe batterystat, de egy google mérnök szerint @art se ér, tehát mind1 :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#10718) M0RGI válasza sto1911 (#10714) üzenetére


M0RGI
őstag

Gondolod van olyan?
Statusbart nem szeretném elrejteni, mert a többi info kell amit mutat.

Nem értem miért nem lehet egyszerűen kikapcsolni a hívásértesítést, az sms értesítéshez hasonlóan. :(

(#10719) hetfield1


hetfield1
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz, remek rom-ot kaptunk, hatalmas köszönet érte!

A névjegyeket hol tárolja a rendszer? nem igazán törölnék ki mindent egyesével mert megduplázódott.

(#10720) sto1911 válasza jano_77 (#10716) üzenetére


sto1911
veterán

Az vegul ki lett szedve mert a) recobol megoldhato, b) tok felesleges.

A tobbi nalam ala van irva, nalad nincs? :D Egyebkent annak a finomhangolasaban segit, h ne tul gyorsan valtson fenyerot a kijelzo, ezzel a vibralast csokkenti/szuri ki. En sose hasznaltam.

@(#10718) vzaza: a tererot, orat widgetkent ki tudod rakni a kepernyore, felmegoldasnak jo :)

[ Szerkesztve ]

(#10721) jano_77 válasza kelzsoca (#10717) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm.
A másik kérdésemre esetleg tudsz felvilágosítást adni? :F

szerk.: (#10720) sto1911: pont az érdekelne, hogy hogyan segíti, hogyan és mit változtat?
Vagy hol tudom beállítani, hogy mennyi legyen az automatikusnak az alapértéke (világosság szempontjából), ha lehet ilyet állítani egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10722) ux1 válasza jano_77 (#10721) üzenetére


ux1
addikt

megkaptad a választ... mi a "másik" kérdés? :D

Ha a fényerős cucc... akkor, az egyéni szintet piszkáld... Esetleg némi ( 1-2 ) oldalas visszaolvasás nem ártana mert volt róla szó :) :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10723) qnadam válasza M0RGI (#10718) üzenetére


qnadam
veterán

a megoldást nem tudom, de szinte biztos, hogy van :) miuiban ikononként lehet kapcsolni, hogy mi jelenjen meg, és mi ne, lehet létezik külön appként is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#10724) sto1911 válasza jano_77 (#10721) üzenetére


sto1911
veterán

Az also-felso hatarokat az Edit other levels...-nel tudod megadni. Aztan elmented es orulsz :) Ha csokkentest is akarsz, akkor az Allow light decrease-t is pipald be.

(#10725) jano_77 válasza sto1911 (#10724) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mivel Kelzsocáéknak köszönhetően - nagy örömömre magyar nyelvű a menü 98%-a, ezért esetleg tudnád magyarul az útbaigazítás állomásait? :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#10726) apeelme válasza jano_77 (#10725) üzenetére


apeelme
addikt

#10675

(#10727) ne_nezze válasza ux1 (#7076) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

ux1
itt a következő feladvány. még mindig ugyanaz a rom és teló, még mindig ugyanaz az usb hiba. lépések:
- telefon visszaállítva gyári állapotra (usb újra működik)
- oneclickrecovery majd ugyanerre a partíciókiosztásra felmegy a moldovai és jó az usb

művelet előről kezdve:
- telefon visszaállítva gyári állapotra (usb újra működik)
- kelzsoca féle 160/2/298-as TPT kiosztás, moldovai fel, usb sz...r

ez inkább valami firmware hülyeségnek tűnik nekem mint romhibának. a kelzsoca féle TPT melyik gyártói firmwaret teszi fel?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#10728) RogerRF


RogerRF
csendes tag

Srácok megéri egy Blade-t elcseréni egy iphone 3g-re?
Ha igen mivel tudna az többet?

(#10729) jegenye77


jegenye77
addikt

Ice Armor II
Hogy tudok új parancsikont csinálni a futó szolgáltatásoknak?
Másik rom-ban ha jól emlékszem volt olyan,hogy új parancsikon létrehozása.Ebbe nem találom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#10730) TRob1 válasza RogerRF (#10728) üzenetére


TRob1
veterán

Ha te kapod a Blade-et, akkor egyértelműen IGEN. Ha te adod (de ezt kizárnám, mivel jóhiszemű vagyok és mindenkiről jókat gondolok :P ), akkor egyértelműen NEM.

Ja és hogy a rohadtalma mivel tud többet? Olyanról nem tudok. :)) (max simább, "szmúszabb" a lapozás a "menüjében")

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10731) barnam_ válasza RogerRF (#10728) üzenetére


barnam_
nagyúr

Röviden: nem.
Esetleg a jobb hardver és a kisebb felbontás miatt 1-2 játék jobban menne, de ennyi.

(#10732) #19617792 válasza RogerRF (#10728) üzenetére


#19617792
törölt tag

ha 3GS lenne, akkor megérné.

(#10731) Aggregátor: a 3G-ben gyengébb a hardver, mint Bladeben, abban egy 412 MHz-es ARMv6 CPU van, 128MB RAM-mal, és iOS 4.x a plafon rá, amit már kicsit köhögve bír. iOS 3.x még jól fut rajta, de azzal már nem minden app megy.

[ Szerkesztve ]

(#10733) ux1 válasza ne_nezze (#10727) üzenetére


ux1
addikt

Ne haragudj... a te kedvedért se fogok se a moldáv, se a maláj rommal foglalkozni. :D A MoDaCo-n megtalálod a topicjukat. Esetleg ott választ találsz, vagy még Api29 foglalkozik ezzel az ággal és a TPT-vel a 'hudroidon... :K

Egyébként én nem igazán tapasztaltam ilyen hibát. Ha volt is, hogy USB-n nem látszódott, akkor egy reboot (a telón ) mindig megoldotta. ( LiNUX ) A Win van hogy "beragad". Ekkor jön jól az usbdeview. :) Onclick és egyéb ilyen új-keletű alkalmazásokat se használok, csak az ortodox módszert követem... ( adb, fastboot....) :K

(#10734) EarL 007

Ha nem jó a PC, akkor úgyse fog normálisan semmit helyrerakni... :) Én csak úgy kezdek a dolgoknak, ha a PC- a DFU-tól kezdve az összes mód látszódik, és működik... :) LiNUX alatt is és Win alatt is...

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10734) #19617792 válasza ux1 (#10733) üzenetére


#19617792
törölt tag

"csak az ortodox módszert követem... ( adb, fastboot....) "

én is. :DDD sokak számára is jobb lenne, de még a drivereket se bírják rendesen feltelepíteni, pedig nem ártana hozzá. :D

(#10735) TRob1 válasza barnam_ (#10731) üzenetére


TRob1
veterán

Miért jobb a hardver???

¤ R'n'R ¤

(#10736) RogerRF válasza TRob1 (#10735) üzenetére


RogerRF
csendes tag

Igen pont ezen okok miatt mondtam vissza ráadásul még rá is kellett volna fizessek.
Oké hogy IOS meg Apple (Amibe Chuck Norris harapott bele) de tényleg gyengébb..
Köszi skacok!

(#10737) barnam_ válasza TRob1 (#10735) üzenetére


barnam_
nagyúr

Bocs, összekevertem a 3GS-el. Abban 600Mhz-s Cortex A8 cpu, meg erősebb gpu van.

(#10738) Chosen válasza TRob1 (#10730) üzenetére


Chosen
addikt

Nem lehetne kultúráltabban nyilatkozni az Apple-ről? Nekem is Androidom van, mégsem köpködöm meg rohadtalmázom le más telefonját.

(#10739) maggi1886076 válasza Chosen (#10738) üzenetére


maggi1886076
addikt

szegény Apple... a lelkébe tapostak? a rohadt almások ugyanezt csinálják.ne itt próbáld védeni:D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#10740) TRob1 válasza Chosen (#10738) üzenetére


TRob1
veterán

Miről beszélsz? Úgy hívom ahogy akarom, főleg egy nem Alma topikban. Ha dícshimnuszokat akarsz róla hallani, akkor talán fáradj át a megfelelő "sznobtotyikba". ;) Akkor a "Droid vizel almára" bootanimot is szedjem le a telefonról, mert téged bánt?

¤ R'n'R ¤

(#10741) ux1 válasza Chosen (#10738) üzenetére


ux1
addikt

Mintha vélemény-nyilvánítási szabadság is létezne... ( bizonyos keretek között )... Szvsz ez belefér. Aki szerelmes egy "márkába" és ez lelki traumát okoz neki, annak inkább vmi. elmegyógyintézetben van a helye... :D

(#10730) TRob1

Csak azért szmúszabb mert olyankor minden mást megállít így a gfx-nek és az effektnek a legnagyobb a prioritása.( VPS= azaz VakuljParasztSystem ) :D :K

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10742) TRob1 válasza ux1 (#10741) üzenetére


TRob1
veterán

Igen, elég furcsa hogy úton-útfélen olyanokba botlani, akik vmi módon korlátoznák a szabad vélemény-nyilvánítást (nem is értem kinek hiszik magukat) Nah mind1.

Jaja, tudom miért szmúszabb, de a sznob parajoknak mondhatsz akármit, akkor is az ájfón a "tutiistencsászárlegjobbfón".

¤ R'n'R ¤

(#10743) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

Felment ismét az Ice armor II . Rendben működik, mostmár minden fel is települ. Viszont egy másik hibát is észrevettem a ROM ban. Pl: TElepítéskor ugye a Noti baron kiírja, hogy ez +ez feltelepült. Rámegyek elhúzom eltűnik. Most viszont van amikor ha rámegyek és elhúznám, akkor félúton megáll és ott is marad, Nem tűnik el, csak a telefon újraindításánál. Más is találkozott ilyen akcióval, vagy megint csak engem szórakoztat a plédem? :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#10744) ne_nezze válasza ux1 (#10733) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

nem haragszok... csak gondoltam jelzem nem romhibának tűnik amit oly bizton annak állítottál. ja és képzeld tudom melyik topik hol van akár itt akár hungarianandroidon akár modacon van. ennek ellenére úgy gondoltam idevaló és topikbavágó a téma minden kedves hozzáértő és hozzájáruló jelen van.

linuxom nincs vindózom van de az usbdeview egyáltalán nem jön jól. konkrétan sz--rtseér ebben a helyzetben. oneclicket a kényelmessége miatt használom de nem idegen az adb és a fastboot sem. nem mintha bármelyiknek is köze lenne a fenti problémához de ha már felhoztad...

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#10745) Brekecs válasza TRob1 (#10740) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Pedig olyan jól mutat ! :DDD

Az Almája !

[ Szerkesztve ]

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#10746) istnag


istnag
addikt

(#10747) Chosen válasza TRob1 (#10740) üzenetére


Chosen
addikt

Nem kértem semmi különlegeset, egy alapvető emberi dolgot, hogy tartsuk tiszteletben mást is ami nem a miénk. A vélemény nyilvánítás az amikor elmondod, hogy ez a telefon ezért vagy azért nem nem felel meg neked, és ennyi, nem az amit te csináltál, hogy mindenféle jelzőket tettél hozzá, aminek semmi helye egy fórumban. Attól, hogy nem Apple topikban vagyunk nem lehet mindent megtenni. Nem vagyok semmilyen fan, erre tökéletes bizonyíték, hogy a második Blade-em van már meg, lassan egy éve, csak nem bírom ezt az alulkultúrált bunkó kocsmai stílust.

(#10748) ux1 válasza ne_nezze (#10744) üzenetére


ux1
addikt

Nem probléma :) Ugye azért látod a smiley-kat és értelmezed is? :) Ennek ellenére én ROM hibának tartom, de lehet fw hiba is.Ugyanis akkor az USB debug is "eltűnik". :K Én sose használta a 160-as kiosztást. A 136-os az nálam ok. :K

@Trob1

Légyszi vedd fel értelmiségi mivoltod... :D ;] Érzékeny lelkű, munkahelyet nem látott értelmiségi palánták is járnak ám ide. Még nem tudják milyen az élet, mert vagy politikusok lesznek, vagy egyből főnökök :DDD ;] ( Szigorúan OFF :DDD )

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#10749) TRob1 válasza Chosen (#10747) üzenetére


TRob1
veterán

"csak nem bírom ezt az alulkultúrált bunkó kocsmai stílust" - Akkor miért nyomatod mégis, Okoska? Az ilyen "nagyontutinmegmondomafrankót" vamzerekből dunát lehetne rekeszteni, annyian vagytok... (és ez meg is látszik az országon).
És amíg egy fos a rohadtalma, addig azt is fogom róla állítani, ha tetszik, ha nem.
Na szeva, kattanj le a témáról, majd a kocsmában folytatjuk.

(#10748) ux1:
:C
Csak egy pillanat, még megkötöm a nyakkendőm, aztán folytatom a társalgást eme entellektüel "nagyemberrel". (szerinted a Windsor csomó avagy inkább a Fél Windsor csomó lenne a megfelelőbb? :DDD)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#10750) ux1 válasza TRob1 (#10749) üzenetére


ux1
addikt

A Zakadémiai tagoknak a frakk a kötelező viselet, ahhoz pedig a csokornyakkendő illik... :DDD

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.