Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10111) T-unit válasza Eflek (#10109) üzenetére


T-unit
őstag

+ lényegesen olcsóbb, ellenben jó szarul is néz ki. Azért az már nagyon a hulladék kategória.
Én ezért limitáltam be nálam a max példányszámot, ha nem tettem volna, viccen kívül 800db körül is lenne már, így meg van max 500. Így utólag már jobb is így nincs hálég többnek helyem, és csak a számomra fontosak maradhatnak, nekem már rég nem a mennyiség, hanem a minőség a lényeg.
Edrink gyűjtés nálam egy érzés is, kipróbálhatod az új ízeket is, ugye ami főleg külföldieknél van, és még az aludobozok is nagyrészt ma már ami sikeres edrink külföldön, alapfeltétel náluk a szép külső is, tehát jól is néznek ki polcon is, lásd kint a 2legnagyobb edrink gyártó monster/r*, fiatalok 90% azokra gerjed leginkább nem hiába. Ráadásul én nem is tizenévesen, hanem 21évesen kedveltem meg ezeket az italokat annyira el is kezdjem őket gyűjteni, leginkább ugye akkor húztam bele mikor 2éve ilyenkor monster kijött, előtte 5-6évvel jó ha max évi 1-2t ittam, korábban kb ismertem én is a rb, burn, bomba, adrenalin, watt, xl-t esetleg azt annyi nem is nagyon volt sokkal több visszaemlékeztek még ugy 2005 környékén se itthon.

[ Szerkesztve ]

üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.