Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:42:01

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 5 Global ( kódnév: whyred ) topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Tompika777 válasza vicces (#25950) üzenetére


Tompika777
senior tag

Azért ki ne dobd :N
Amint lesz egy ki szabadidőd, próbálkozz még, tuti sikerülni fog.

(#25952) banda1981 válasza vicces (#25950) üzenetére


banda1981
aktív tag

Még probáld meg a 3 gombos kombot.....
Hangerő fel+hangerő le+power gomb 1x-re nyomva tartása!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25953) Tom51 válasza Tom51 (#25836) üzenetére


Tom51
csendes tag

:W A kihangositás gyengesége javításra került!! Teljesen véletlenül , kihangosított beszélgetés közben megnyomtam a hangerő fel gombot és előugrott a kihangositás erősségét beállitó csuszka. Úgyhogy a saját tudatlanságom okozta a problémát.De párom 4X telóján is csak kb 2/3 ig volt felnyomva,pedig Ő sokat beszél kihangosítva.Most az is jóval hangosabb lett.Most már okosabbak lettünk ezzel is. :)

(#25954) Tompika777


Tompika777
senior tag

A MIUI12-t most akkor visszavonták OTA-n Note 5-re? Csak azért kérdezem, mert nekem fent van, de egy barátomnak tegnapelőtt néztük, és neki már nem kínál fel frissítést 11-ről...

(#25955) beller válasza Tompika777 (#25954) üzenetére


beller
aktív tag

Ez érdekelne engem is. Eddig nem kínálta fel a frissítést. Neked mióta van fent?

(#25956) Tompika777 válasza beller (#25955) üzenetére


Tompika777
senior tag

Amikor linkelték a letöltö linket, akkor még nem raktam fel, csak letöltöttem, utána pár nap múlva OTA-n is felajánlotta... Én betallozással telepítettem, de van itt is olyan aki OTA-n töltötte le. De most már OTA-n ezek szerint nem elérhető.... Igazából azt jó lenne tudni, hogy miért...

(#25957) beller válasza Tompika777 (#25956) üzenetére


beller
aktív tag

Köszi. Igen én sem tudtam frissíteni idáig, pedig örülnék neki.

(#25958) Tompika777 válasza beller (#25957) üzenetére


Tompika777
senior tag

Akkor keresd ki a linket, biztos él még és töltsd le és telepítsd

(#25959) wwenigma válasza Tompika777 (#25956) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért mert random bootloop-ot okozott telepiteskor vagy utána bármikor használat közben...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25960) Tompika777 válasza wwenigma (#25959) üzenetére


Tompika777
senior tag

Uhhh... Ezt értsük úgy, hogy aki telepítette, az egy "időzített bombán" ül, mert emiatt bármikor nagyobb eséllyel búcsúzhat a telefonjától?
Ha így van, készül elvileg valami javítás?
Mert abban biztos vagyok, hogy nem párszáz emberről van szó nemzetközi szinten aki már telepítette, és a gyártó hibája miatt durva lenne, ha csak abban merülne ki a support, hogy visszavonták a frissítést, a többieknek meg "sorry, így jártatok"...

(#25961) wwenigma válasza Tompika777 (#25960) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, kb ezt olvashatod fórumon is (mi.com)...volt aki már így járt.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25962) tillatrilla válasza wwenigma (#25961) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Akkor az enyém is bármikor megállhat?

Üdv: Attila

(#25963) banda1981


banda1981
aktív tag

Nem tudom,hogy miért féltek annyira!
A Snapis procit könnyen vissza lehet hozni a halálbol!
Már jó néhányat én is megmentetten,köztük anno a sajátomat is.......

[ Szerkesztve ]

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25964) Tompika777 válasza wwenigma (#25961) üzenetére


Tompika777
senior tag

Sajnos nyelvtudás hiányában nem igazán tudok ott jelen lenni...
Viszont ha esetleg van némi infód onnan, hogy készül javítás ez ügyben, vagy marad ennyiben az egész?

(#25965) wwenigma válasza Tompika777 (#25964) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezért lett visszavonva, lesz majd normális. :) No para, már tudnánk ha tömeges probléma lenne, ez nekem így esetlegesnek tűnik.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25966) cal84


cal84
tag

Van valakinek megoldása arra a problémákra, hogy a mobilon feloldás után egy ideig nincs internet? Más mobilnak nincs gondja a wifivel, látszólag ez is rá van csatlakozva csak nincs internet ugy 1 percig. Hivatalos global rom.

(#25967) robi64


robi64
aktív tag

Fórum társak.
Nem tudom,de én telepitettem (05.01.2021.-kén) a "miui_HMNote5Global_V12.0.2.0.PEIMIXM_e714180088_9.0.zip"-et az előzö "miui_HMNote5Global_V11.0.5.0.PEIMIXM_45f26eac62_9.0.zip"-re.
Azzal,hogy az új MIUI 12 zip-et behelyeztem szerkesztett mappába (belső memórijan) ‘downloaded_rom’ és elinditottam a telepitést:Frissitőcsomag kiválasztása.
Edig még nem észleltem semmijen random bootloop-ot vagy random rebootot,pedig számtalanszor rebootoltam font,tema csere miatt.
A bootloaderom nyitott,Redmi Note 5 3/32.
Eddig minden rendben.

[ Szerkesztve ]

(#25968) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Újraraktam a ketyerét Recoveryből, a Global romot [link] szedtem le. Azóta nem tudok régiót váltani. Alapból Kína van megadva... Hard reset volt. Rossz helyről szedtem volna le? Mókolni nem szeretnék nincs máshol Global ROM ami műküdik frankón? Amúgy V12.0.2.0.PEIMIXM

Köszi a segítséget! :R

(#25969) szemmelver válasza szemmelver (#25968) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Közben megoldódott az innen letöltött MIUI_region_fix-el. Recoveryből kellett telepíteni.
Akkor már csak annyi kérdésem lenne, hogy hogyan tudták elrontani? Frissen telepített ROM és nem lehet régiót állítani? Vicc. Ha valaki megírná érthetően szívesen fogadnám :)) :R

(#25970) crok válasza szemmelver (#25969) üzenetére


crok
nagyúr

Lekestem a valaszt, itt volt mar rola szo es volt leiras [link] mindent leirtam, leirtam azt is miert van [link] (tl;dr a fastboot ROM-ban ugyan benne van a persist.img es az md5 hash-t ellenorzi is de nem flasheli.. hiaba gyari ROM..).
Csinald meg a persist.img flash-elest mert amit talaltal az nem igazi megoldas, csak atir par dolgot de a regiospecifikus beallitasok/appok nem kerulnek a helyukre, nem lesz "igazi gyari".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25971) crok válasza crok (#25970) üzenetére


crok
nagyúr

Igazaból a /cust es a /persist tartalma ami ebben a helyzetben lenyeges de a /cust-ot azt flasheli a fastboot ROM scriptje.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25972) szemmelver válasza crok (#25971) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Köszi! Megcsináltam ahogy írtad, vagyis gondolom hogy úgy csináltam. Kína nincs a listában. Ha Indiára állítom felrakja a szokásos appokat, de ha hongkongra rakom, csak pipa és már be is állította, szóval nem tudom jó-e. Az arcalapú feloldás működik szóval, valamit biztos állít, csak nem tudom, hogy így "gyárias"-e.

A flasht úgy csináltam, hogy a fastboot rom-ból rámásoltam a telefontárhelyére a cust és a persist .imgt, majd Orange Fox-ban, ahogy a képen bejelöltem elhúztam jobbra, feltelepült és mindegyik után nyomtam egy restartot. Amatőr vagyok nagyon, szóval jól csináltam? :U


(#25973) crok válasza szemmelver (#25972) üzenetére


crok
nagyúr

Ez így teljesen jó és felül is írta amit a talált zip-ed csinált a rendes gyári image-el.
Egyébként ha a full gyári állapot volt a cél (ami az OrageFox miatt ugye így se lesz meg (nem a gyári recovery van fent)) akkor miért nem MiFlash + fastboot ROM? Mondjuk a persist.img akkor is kéne még csak ezt mindig elfelejtik.. a Xiaomi is : D

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25974) szemmelver válasza crok (#25973) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Full gyári állapot volt a cél. Azért nem miflash + fastboot ROM, mert ennyire hülye vagyok hozzá :DDD úgy elrontottam, hogy csak egy hard resetnek indult, de végül legyalultam mindent, és csak a Redmi logóig jutott :D végül .zip-ből sikerült visszarakni, de most ez a régió baszakodott. A MIUI_region_fix amúgy csak addig működött amíg újra nem indítottad, vagy ki nem kapcsoltad a telót. Utána megint visszarakta kínaira. Ezzel amit leírtál, megmarad a régió. :R

Tehát akkor a Miflash + fastboot ROM ugyanúgy kínai régióval indul, és ott sem változtatható? A persist.img ugyanígy megkell csinálni?

(#25975) crok válasza szemmelver (#25974) üzenetére


crok
nagyúr

Ha elolvasod ami hozzászólásokat linkeltem akkor leírtam ;) TL;DR: Akkor van vagy lehet rá szükség általában, ha a gyári ROM-on kívül volt fent másik custom ROM, mint pl. Xiaomi.EU vagy AOSP alapú ROM, ilyenkor "szokott" (khm.. Xiaomi együttható.. khm.. ) törlődni.. vagy sérülni. De amint látható amúgy egyszerűen helyrepattintható a dolog.
Ha nem lett volna sose fent más ROM és a /cust és a /persist tartalma alapvetően sérülésmentes (és teljes) lett volna akkor elég lett volna a MiFlash + fastboot ROM is, de ez nálad nem volt elég, úgyhogy nálad valami nem volt egyenes - ezért kellett ez a kis kitérő.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25976) robi64


robi64
aktív tag

Amit a persist illeti nekem elszált mikor frissitettem 8.1-9.0 ra Fastboot frissités.
Pie 9.0-an elszált a WI-FI MAC cimem:02:00:00:00:00:00 ugy ,hogy nem volt WI-FI kapcsolat,ha visszaálltam Oreora 8.1 minden renden volt.
Szerencsére nyitott volt a bootloader,telepitettem TWRP-t és rootoltam,majd a DroiDMester segitségével visszaállitottam a MAC cimet.
Azóta minden renden MIUI 12.0.2.0.
Előte 8.1 volt par custom ROM,de mindig sikeresen visszaállitottam,lehet,hogy ez is belekavart a persist ügybe.

(#25977) puritan


puritan
csendes tag

Kedves hozzáértők!

Nekem is egy Redmi Note 5-ös telefonom van közel három éve. Eddig semmi baj nem volt vele, de ma délután a bekapcsológombbal felébresztettem, hogy megnézzem az időt, aztán ugyanevvel el akartam altatni, de akárhányszor megnyomtam, nem reagált rá. Akkor megnyomtam hosszan, újraindúlt a telefon és ez a menü jött rajta elő:
Már többször rebootoltam, de mindig ugyanerre a menüre jutok vissza. Az adatokat nem akarom törölni, és egyelőre a MI Asistantal sem akartam kapcsolatba lépni.
Ha békénhagyom, időnként magától újraindúl, de mindig ez a menü jön elő.
Van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne újraéleszteni a telefont?

(#25978) xabolcs válasza puritan (#25977) üzenetére


xabolcs
őstag

Szerintem "beragadt" az egyik hangerogomb, s azert kerul a telefon a recovery-be.
Hogyan is kell belepni recovery-be? :B

Megbizhato szerviznek a miuiszerviz.hu-t tudom ajanlani.

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#25979) banda1981 válasza puritan (#25977) üzenetére


banda1981
aktív tag

Ha a Reboot-ra lépsz a hangerő gombokkal,és a Power gombal le okézod akkor mit csinál?

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25980) banda1981 válasza xabolcs (#25978) üzenetére


banda1981
aktív tag

Hangerő fel+Power=Recovery
Hangerő le+Power=Fastboot

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25981) Tompika777 válasza banda1981 (#25979) üzenetére


Tompika777
senior tag

Azt írta, hogy ugyanide jut vissza,ha jól értelmeztem

(#25982) puritan válasza xabolcs (#25978) üzenetére


puritan
csendes tag

Kedves xabolcs!

Köszi a segítséget!

Ez a baja a telefonomnak. Valami megnyomta a hangerő gombot, és egy kicsit be is hajlott. Sajnos nincsenek szerszámaim hozzá, hogy kíméletesen levegyem a hátlapját, szétdrincsolni meg nem akarom.
Nem pesti vagyok, Miskolcon meg még sosem voltam telefonszervízben. Na majd holnap kitalálok valamit.

(#25983) Tompika777 válasza puritan (#25982) üzenetére


Tompika777
senior tag

Haverom szintén hangerő gombbal szenved, neki egyszer fastboot-ba kapcsolt be, de valahogy visszanyomkodta, de jelenleg a gombjai nem működnek, bekeményedtek mint a cövek.
A szervizbazt mondta neki, hogy ez 2-10ezer között bármennyi lehet... Persze akinek van érzéke hozzá és ki tudja venni és vissza a kijelzőt otthon,hogy ránézzen vagy kicserélje a gombokat, annak egyszerűbb és olcsóbb az élet.

(#25984) puritan


puritan
csendes tag

A körmömmel sikerült a hátlapot megfeszíteni egy kicsit, annyira, hogy a fel hangerőgomb ne érintkezzen, így elindult az android. Annyit csináltam még vele, hogy kikapcsoltam, meg kivettem a kártyát belőle.

A szopás az a dologban, hogy van egy tiszta új Samsung A20-asom, amit céges telefonnak kaptam néhány hónapja, de csak néhány napot használtam, mert meg se közelítette a Note 5-öt. Gondoltam ebbe átteszem a kátrtyát, és minden OK, honap tudok dolgozni. Ez viszont kéri a belépéskor a jelszót. Amire gondoltam, azt nem fogadja el, innentől pedig lövésem nincs mit állítottam be jelszónak néhány hónappal ezeleőtt. A Xiaomin van egy jelszótároló programom, abban lehet, hogy benne van, de az jelenleg üzemképtelen. Kétszer írtam be rossz jelszót. Hányszor lehet hibázni? És mi van, ha nem jut eszembe később sem?

(#25985) xabolcs válasza puritan (#25982) üzenetére


xabolcs
őstag

Szia!

Orulok, hogy tudtam segiteni! :K

#25980 banda1981: :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#25986) szemmelver válasza crok (#25975) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Hát valami nagyon nem volt egyenes, mert csak gyári rom volt rajta új kora óta. A lényeg, hogy jó lett. Nyúztam egésznap és eddig frankó minden. Az üzemidő lényegesen jobb lett, pedig ugyanúgy használom. Tavaly is csináltam egy hr-t, de az nem hozott akkora üzemidő javulást. Lehet a 12 miatt😊

Köszi mégegyszer a segítséget, hasznos infókat! :R :C

(#25987) crok válasza szemmelver (#25986) üzenetére


crok
nagyúr

Örülök hogy megoldódott.
Ha már úgyis benne vagy akkor még [ezt] ajánlom a figyelmedbe simán ADB-vel PC-ről (ha nincs root, mert az gondolom nincs):
adb shell cmd package compile -m speed -f -a
adb shell cmd package bg-dexopt-job
Sokáig fut, nem kicsit.. utána egy restart.. megéri.
A linken leírtam mit csinál pontosan.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25988) wwenigma válasza crok (#25987) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sokáig fut, nem kicsit..

Poenbol elkezdtem, 449 csomagom van. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25989) crok válasza wwenigma (#25988) üzenetére


crok
nagyúr

Nalam csak 389 pedig szet van boritva teljesen amit most hasznalok, 0 bloatware (gyari MIUI12 EEA egy Joyeuse-on).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25990) banda1981 válasza crok (#25987) üzenetére


banda1981
aktív tag

És ha van root,arra milyen más tipped van?
Esetleg Recoverybe valami zip fájl telepítése?

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25991) dugo_ válasza banda1981 (#25990) üzenetére


dugo_
veterán

Ott van a linkelt bejegyzésben.

(#25992) crok válasza banda1981 (#25990) üzenetére


crok
nagyúr

Ahogy dugo_ mondja ;) Flash-elhető csodazipeket nem ajánlok, ami Magisk modult én összaraktam azt is úgy csináltam hogy gyak. minden egyes sora dokumentálva van hogy mi van benne és mi mit jelent benne, annak magában a modul readme-jében benne van minden is, így ha valaki késztetést érez akkor MagiskHidePropsConfig-al akár egyesével is hozzáadhatja belőle a prop-okat és beállításokat ami neki tetszik, a benne levő script-et is fel lehet használni akár külön is script-ben vagy kernel manager-el (jó kernel managerre meg van ajánlás itt :D EXKM vagy FKM, esetleg a SmartPack) - igazából a modult is inkább "gondolatébresztésnek" szántam hogy továbbhasználják (meg is tették, pl. a Smiley_Tweaks is átvette egy részét 1:1).

Meg itt csináltam még rengeteg leírást a Telegra.ph posztjaimban
(..angolul, mert Telegramon aktívabb vagyok):
Android memória menedzsment

Android rendszerek fine-tune-ja

(De itt írtam le először a későbbi Magisk topik összefoglalóját is, először azt is angolul.. meg van ott még olvasnivaló.. pl. hogy miért univerzálisan helytelen a SoT-ot "mérőszámnak" tekinteni :D Ezek gyakorta előjönnek és untam már mindig leírkálni egyesével, inkább egybeszedtem és már csak a linkeket kell küldeni és így lehet szerkeszteni is..)

A csomagoptimalizálás kényszerítése mellé említeném még a doze mód és doze profilok áttanulmányozását esetleg. Meg a fentebb említett hogyan működik a memória menedzsment és a doze mód, aztán lehet állítgatni azt is akár kernel manager app-al meg doze mode szerkesztővel (minden le van írva). Sorry, ennél jobban nem tudom offtopikba tenni.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#25993) banda1981 válasza crok (#25992) üzenetére


banda1981
aktív tag

Köszi!

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25994) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv urak!
Kis segítség kellene, el vagyok veszve (régen csináltam): jelenleg egy régi (miuihu-hoz való) régi TWRP van feltéve. Szeretném felrakni a Havoc OS-t (nem tudom van jobb?).

Gondolom ehhez Orange recovery kell. Azt fel tudom rakni a régi TWRP alól is? Ha igen, hogyan, milyen sorendbe csináljam, milyen törléseket hajtsak végre? :F :R

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25995) tranceplanet válasza F.B.I. (#25994) üzenetére


tranceplanet
addikt

Szerintem nem kell én TWRP alól raktam fel a Havoc OS-t.
Elég stabil, amit én használok. Android biztonsági frissítést kellene felraknom. Szerintem én megvárok egy stabil MIUI 12 EU romot friss android biztonsági csomaggal, valószínűleg azzal fog menni az örök elektronikai vadászmezőre. Várd meg a szakikat írnak neked valami über rendszert! Én nem vagyok naprakész.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#25996) F.B.I. válasza tranceplanet (#25995) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tehát a régebbi (1.5 éves TWRP) alól mehet fel egy új (Android 11-es) Havoc Os? Az komoly lenne. Köszönöm azért, megvárom a szakikat, full vakon vagyok én is. :R :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25997) F.B.I. válasza F.B.I. (#25996) üzenetére


F.B.I.
veterán

Esetleg ebből a régebbi TWRP alól felmegy, egy új 12.5 MIUI eu is? Vagy az full béta? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25998) banda1981 válasza F.B.I. (#25994) üzenetére


banda1981
aktív tag

Érdemes a recoveryt is frissíteni,mert nem tudja az új androidokat kezelni.......
TWRP link
Orange Fox link

Könnyű annak, akinek nem nehéz!!!

(#25999) F.B.I. válasza banda1981 (#25998) üzenetére


F.B.I.
veterán

Amint otthon leszek ránézek de ezt lehet a már meglévő TWRP alól is, ugye? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#26000) dugo_ válasza F.B.I. (#25999) üzenetére


dugo_
veterán

Igen. Install menü és alul Install image, hogy kilistázza a recovery .img kitejesztését is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.