Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-25 19:21:40

LOGOUT.hu

Xiaomi AX3600 WiFi 6 AIoT Router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41) Black&White


Black&White
addikt

Lehet paranoia, de én ilyenbe be nem dugnám.... :)
Ezek az átalakítók tényleg ipari hulladék kategória.
Nálam a minimum ez, de a legtöbb xiaomi cuccom már át lett alakítva eu dugvillásra.

(#42) Jozsó válasza Black&White (#41) üzenetére


Jozsó
tag

Ennek a dugónak csak fémes kapcsolatot kell biztosítani az eszköz és az áramforrás között. Ezt a feladatot egy darab drót is tudja, így nem igen látok minőségi különbséget.

(#43) -FreaK- válasza Jozsó (#42) üzenetére


-FreaK-
veterán

Azért ez nem ilyen egyszerű. Az érintésvédelmi szabályoknak meg kellene felelniük legalább, meg egyéb EU-s szabályoknak, ezt nem mindegyik kínai eszköz teszi meg sajna. Én sem bízom ezekben, majd kíváncsi leszek mi jön a külön kivalasztott "DE" dugóként.

(#44) karicsek


karicsek
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#45) mike13


mike13
csendes tag

Sziasztok!

Az éjjel új firmware-t kapott a router benne a Mesh funkcióval. Máris rendelek még egyet. :D

Xiaomi AIoT Router AX3600 stable version log 1.0.66 (updated on June 22, 2020)
Hello, the rice noodle of Xiaomi AIoT Router AX3600.
This important upgrade for AX3600 will bring you a long-awaited Mesh function!
1. Support to mix with multiple Xiaomi AIoT routers AX3600 or Xiaomi routers AX1800 to form a Mesh network, and the whole house covers WiFi6
2. When the device moves between multiple routers, it automatically switches, seamless roaming, and does not drop while playing
3. Support maximum 2402Mbps wireless rate or 1000Mbps wired rate high-speed networking between two Xiaomi AIoT routers AX3600
4. After two Xiaomi AIoT routers AX3600 group Mesh network, the main route and sub-route still support 160MHz dynamic over-bandwidth function
5. After Mesh can support dual frequency integration or 5G, 2.4G frequency division
Note: If you have previously set the restart plan and health mode, you need to reset it after this upgrade.
When setting the Mesh function for the first time, you need to upgrade the router and App to the latest version.
To ensure the user experience, it is recommended not to exceed 4 networks at most.

(#46) L4mie válasza mike13 (#45) üzenetére


L4mie
veterán

nem csaptak véletlenül angol nyelvet a webes felülethez? ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#47) mike13 válasza L4mie (#46) üzenetére


mike13
csendes tag

Azt azért nem, sőt nem is hiszem, hogy tervben van a közeljövőben. Tudtommal belpiacos routernek szánták.

(#48) -FreaK- válasza mike13 (#47) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nem hiszem, hogy belpiacosnak szánták, mert a marketing anyag az Angol nyelven is ment egy rakat hírportálhoz.

Az enyémet 06.08.-án feladták légi postával, azóta (15 napja) nincs újabb bejegyzés a trackingben. Ez normális szerintetek vagy kezdjek aggódni? :)

(#49) mike13 válasza -FreaK- (#48) üzenetére


mike13
csendes tag

Normális. Én a Geekbuying-ról rendeltem. Május 27-én adták fel, június 15-én ért Németországba, 22-én kaptam meg.

(#50) -FreaK- válasza mike13 (#49) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szuper, köszi, akkor csak türelem kell még :)
Ha nem titok, te mennyiért vetted, és vámolták? Ha igen, úgy mennyire jött ki a vége?
Nekem Ali-n $98 volt, így elvileg csak az áfa, meg a 3600Ft kezelési költség jön rá, ha megfogják persze.

(#51) mike13 válasza -FreaK- (#50) üzenetére


mike13
csendes tag

137 USD volt és EU Priority Line-nal kértem, így nem vámolták.

(#52) Goose-T válasza mike13 (#45) üzenetére


Goose-T
veterán

Fura, nekem nem jelez frissítést a router, még mindig 1.0.50-es verzión van.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#53) Black&White válasza Goose-T (#52) üzenetére


Black&White
addikt

Rakd fel manuálisan.
Jó cucc ez, már várom én is!

(#54) dethroner válasza Goose-T (#52) üzenetére


dethroner
veterán

Amikor megjött és bekapcsoltam, egyből jelzett hogy frissíteni szeretne.
Most hiába nyomtam rá a frissítésre, nekem is azt írta nincs frissebb. Kézzel betallóztam és így már frissít.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#55) dethroner


dethroner
veterán

Ha 720 percről duplájára akarom növelni a DHCP bérleti jogot, átírom a számot, de hol lehet elmenteni?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#56) thgabi31


thgabi31
újonc

Sziasztok, ebben a routerben van lehetőség link aggregációra?

(#57) dethroner


dethroner
veterán

Aki frissítette erre az új Mesh-t tartalmazó fw-re, nem takarja ki az új menüpont a további beállítások menüpontot? Nálam teljesen rámászott, csak a Mesh-re lehet kattintani.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#58) mike13 válasza dethroner (#57) üzenetére


mike13
csendes tag

Tény, hogy rátakar, ha lefordíttatom az oldalt, de nekem attól még választható mindkettő:

@thgabi31
Nem láttam rá lehetőséget a menüben, illetve a specifikációban sem láttam megemlítve. Szóval azt mondanám, hogy nem tudja.

(#59) dethroner válasza mike13 (#58) üzenetére


dethroner
veterán

Nálam teljesen egyben van az egész

Ha angolra fordít a chrome akkor normális a láthatóság

Ez valami böngésző marhaság lesz :((
Ha hagyom a kínai csirkelábakat, akkor is egyben van az egész.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#60) Norbi1974 válasza Goose-T (#39) üzenetére


Norbi1974
tag

Én is tervezem hogy veszek egy AX3600-at, mivel Xiaomi fun vagyok, de az első képen szereplő adapterbe még egy 1 dolláros cuccot sem dugnék. Szedj szét egy ilyet és meglátod miért kerül kb 0.2 dollárba az egész. Ha már kiadtok 90-100-120 dollárt egy eszközre, akkor 4-6 dollárt ne sajnáljatok egy normális átalakítóra.

Xiaomi MI 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.