Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) L_YKing válasza L_YKing (#27146) üzenetére


L_YKing
addikt

Giinos vagy valaki? :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27152) W1 válasza dilipok (#27149) üzenetére


W1
senior tag

Azért, mert RGH-zva van a gépem, már nem is tudhatom meg, szerintetek mennyi az ajánlott hőmérséklet, hogy hosszú távon se károsodjon?

(#27153) MasterMark válasza W1 (#27152) üzenetére


MasterMark
titán

Már bocs, de mi ezt honnan tudjuk?

Switch Tax

(#27154) WhiteWalker válasza L_YKing (#27146) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Fejből nem vágom :DDD , de gondolom : start gomb / settings / controller opcióknál lehet :DD

(#27155) Tigi válasza W1 (#27152) üzenetére


Tigi
őstag

A reális hőmérsékletről nincs infónk mivel csak az RGH-s gép mutatja.
Gondolom ennek te is tudatában vagy ezért teljesen feleslegesen teszel fel ilyen kérdéseket, mert senki nem tud rá válaszolni.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#27156) Gebriel válasza dilipok (#27149) üzenetére


Gebriel
veterán

Ne bazd már fel az agyam..

"Sziasztok!
Egy slim gépnek mik az ideális hőfokai, szerintetek meddig érdemes engedni, hogy hosszú távon se károsodjon? Jelenleg az 50fokot is ritkán éri el a gép fél nap játék után, de így elég hangos."

Ennek a kérdésnek mi köze van ahhoz, hogy a gép módosított vagy nem? :((

spanglee001
Az már csak az egyéni hülyeséged határa, hogy egy általános kérdésre nem válaszolsz mert neki módosítót gépe van. :U

[ Szerkesztve ]

(#27157) dilipok válasza Gebriel (#27156) üzenetére


dilipok
veterán

nem baszom... az az egyszeru oka, hogy nem is tudjuk, hogy mennyi fokos a gep. Megy, orulunk, kesz. Az mienk nem hangos. Most mondjam azt, hogy gariztassa le, mert az nem normalis? :U

(nem ertem a meglepodest amugy, mert a ps3 topicban tapasztalhattad, hogy ugyanez a helyzet. Honnan tudjuk, hogy a xy modositassal az a mukodes normalis-e?)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27158) MasterMark válasza Gebriel (#27156) üzenetére


MasterMark
titán

De nem érted, hogy nem tudjuk, és nem is érdekel minket hány fokos?
Ha baj van úgyis leáll a gép.

Legyen jól szellőző helyen és ennyi.

dilipok: Az meg a másik, de azt meg direkt figyelmen kívül hagyják.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#27159) Gebriel válasza W1 (#27152) üzenetére


Gebriel
veterán

Annyira nem tudhatod meg, hogy a Logout-on van neki egy külön cikk..de itt fel ne merd tenni a kérdést.. nevetséges itt pár ember komolyan.. :o

az 50fok az ideális.

(#27160) dilipok válasza Gebriel (#27159) üzenetére


dilipok
veterán

aztan mit csinaljunk azzal a cikkel? Ha elolvasom nekem is irja majd a box a homersekletet? ;] :P

amugy azert hanyaguljuk a temat, hogy meg csak alapot se szolgaltassunk a kovetkezo kerdesfeltevonek, hogy bezzeg valakinek meg segitettunk. Biztosan vannak erre szakosodott forumok, ott lehet kerdezni. Itt ilyennel kapcsolatban nem. Punktum.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27161) Gebriel válasza dilipok (#27160) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz arról ne is beszéljünk, hogy egy SZAKMAI topicban nem tudják, hogy mennyi az ideális hőmérséklete a GPU-nak meg a CPU-nak azt inkább már nem is említem mert a vicc kategória határa.. ;]
Hogy hány fontol postáznak, meg milyen állapotban érkezik meg a csomag azaz ideális téma.. :DDD

Nem bakker, ha elolvasod akkor megtudod mennyi az ideális hőmérséklet. :U
Ja az előbb linkelt fórum pont ilyen. :P

[ Szerkesztve ]

(#27162) WhiteWalker válasza Gebriel (#27159) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hagyjuk már ezt a cikket..több mint 4 éves...akkor még mentek a Falcon lapos gépek..amikor még kellett neki a hűtés , akkor aktuális volt a cikk..mára idejét vesztette... :U
Ezek a gépek kezdenek kihalni, nem is lehet kapni , akkor nem mindegy mennyi a hőmérséklet? :U

(#27163) Gebriel válasza WhiteWalker (#27162) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért is kéne hagyni?
Kérdés az volt, mennyi az ideális hőmérséklet?
Benne van a cikkben, hogy mennyi? Benne. Akkor meg???

Az meg, hogy téged nem érdekel az a saját dolgod, attól még mást érdekelhet. :U
Hogy a slim gépeknél ennek van-e jelentősége vagy nincs az megint más.

Szerk: Hozzá teszem, a nett teli van még fat gépekkel, amiket ráadásul kevés pénzből meg lehet venni. Az a cikk nem ideje vesztett..

[ Szerkesztve ]

(#27164) MasterMark válasza Gebriel (#27161) üzenetére


MasterMark
titán

Nane...

Switch Tax

(#27165) Gebriel válasza MasterMark (#27164) üzenetére


Gebriel
veterán

Probléma?

(#27166) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Nincs két hónapos az Xbox 360 Slimünk, amivel probléma jelentkezett. Szép koncentrikus körökben összekaristolta a hozzá adott FIFA 14-lemezt, amitől olvashatatlanná is vált, kiírta a cucc, hogy unreadable stb. Elvittem políroztatni, olyan gyönyörű lett, hogy el se hittem, itt tart már a technológia. :) Onnantól gond nélkül olvassa a konzol, de azóta drasztikusan megszaporodtak a fagyások. Nem tudom, lehet-e összefüggés a kettő között, vagy a fiam túl mélyre merészkedett a FIFA rejtelmeiben az átigazolásokkal, saját karriermóddal, letöltött keretekkel, ilyesmivel. Ma azzal hívott fel, hogy amikor a Meccs lejátszására kattintott, ötből ötször lefagyott, úgy marad a kép, gombokra nem reagál, újra kell indítani.
Egy új lemez megoldaná szerintetek? Vagy esetleg garanciális a probléma és hívjam a supportot?

(#27167) Gebriel válasza lesaux (#27166) üzenetére


Gebriel
veterán

Más lemezes játékkal is produkálja a fagyást? Ha nem akkor az a polir csak szép lett és nem hasznos.
Gondolom a számla meg van még a játékhoz. Ki kell cseréltetni a lemezt/játékot ahol vásárolva lett vagy az 576Kbye-ban is megteszik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#27168) raziel01 válasza lesaux (#27166) üzenetére


raziel01
veterán

Fel kell másolni a merevlemezre aztán kiderül, hogy rossz-e a lemez.
Ne állítva használd a konzolt.

(#27169) WhiteWalker válasza Gebriel (#27163) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Trabantot is lehet még kapni... :U

(#27170) lesaux


lesaux
veterán

Már felinstalláltam merevlemezre (nem tudom, ezt jelenti-e a merevlemezre másolás, mert így is kéri, hogy helyezzem be a DVD-t). Más játékkal sajnos nem játszunk, úgyhogy nehéz lesz tesztelni. :) Csak fektetve tartjuk a konzolt.
Azt mondjátok, gond nélkül cserélik a DVD-t a boltban? Mert akkor kicsit túlaggódtam a problémát. Bár nem tudom, annak fognak-e örülni, hogy összekarcolódott, majd felpolírozódott...

(#27171) Gebriel válasza WhiteWalker (#27169) üzenetére


Gebriel
veterán

És akkor mi van? :U

[link]
"hogy egy darab sz@rnak néznek, ha nincs meg mindenből a legújabb, legtrendibb cuccod az nem az egyén, hanem az elbaltázott, fals értékrendekkel rendelkező társadalom hibája..."
Azért mondott tegnap jó dolgokat is. :U

[ Szerkesztve ]

(#27172) raziel01 válasza lesaux (#27170) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem nem látják, hogy polírozva lett ha tényleg karcmentes a cucc.

(#27173) spanglee001 válasza Gebriel (#27171) üzenetére


spanglee001
addikt

nem én nem válaszolok. hanem a "kedves" emberek itt a fórumon.
én is kérdeztem párat itt, de kevésszer jött érdemleges válasz, pedig nem warezolok.
ezért csak olvasni járok ide leginkább.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#27174) WhiteWalker válasza Gebriel (#27171) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak annyi, hogy tök mindegy mennyi a cpu hőfoka ha új gépet vesz..ha régit akkor meg küzdjön vele...ne sértődjön meg ha néhány óra alatt megadja magát...

(#27175) Jegesmaci81 válasza WhiteWalker (#27174) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Csak annyi, hogy tök mindegy mennyi a cpu hőfoka ha új gépet vesz..ha régit akkor meg küzdjön vele...ne sértődjön meg ha néhány óra alatt megadja magát..."

Azért ez egy elég gusztustalan hozzáállás! Nem mindenkinek van pénze újra és sokan örülnek egy használt 5-6 évesnek is.

(#27176) WhiteWalker válasza Jegesmaci81 (#27175) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehet az, de tudod mi a sok: ha veszel egy használtat 30-35K-ért, majd bedöglik , viheted szervizbe , ahol tizezer alatt nem úszod meg...arról nem is beszélve ki tudja mikor fogja megadni magát legközelebb...Kidobtál kapásból 40-45K ft-tot, amiből már újat vehetnél....Utólag meg jön a sírás...Nem véletlen beszélünk rá mindenkit az új konzol megvételére ;)

Nekem sincs pénzem autóra, de nem is veszek használt 20 éves Opelt 200K-ért :U

[ Szerkesztve ]

(#27177) oriic válasza Jegesmaci81 (#27175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Visszakérdezek. Ha valakinek nincs most pénze normális gépet venni miért nem tud várni? Miért kell azon nyomban venni egyet? Valaki pisztolyt tart a fejéhez és azt mondja hogy tessék vegyél szart ami bármikor meghalhat? Vagy esetleg várjon egy hónapot, gyűjtsön még egy kis pénzt és vehet belőle egy normális hibamentes gépet? Nem kell újat venni, bőven jók a használtak, de annak semmi értelme nincs hogy az ember megfesz egy kacat fat gépet mondjuk 20-25 ezerért, aztán egy hét múlva jön ide a topicba hogy hát 3ledes lett. :U

Live-Die-Respawn

(#27178) W1 válasza Gebriel (#27161) üzenetére


W1
senior tag

Köszönöm, illetve az előző hsz-t is. :DDD :R

Sajnos én is elég sokszor tapasztaltam, hogy ilyen a hozzáállása itt az embereknek, pár napja annyit kérdeztem, hogy hogy tudok IP-t adni a boxnak, majd amikor leírtam, hogy Freestyle Dash van rajt, akkor szintén el lettem hajtva, hozzátenném a valós hiba annyi volt, hogy elfelejtettem csatlakozni a routerra. :D

(#27179) Jegesmaci81: +1

[ Szerkesztve ]

(#27179) Jegesmaci81 válasza oriic (#27177) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"értelme nincs hogy az ember megfesz egy kacat fat gépet mondjuk 20-25 ezerért, aztán egy hét múlva jön ide a topicba hogy hát 3ledes lett."

Én amikor a boxot vettem azt se tudtam mi az a 3 led! Most is csak annyit tudok róla hogy valami forrasztási hiba ami melegedés hatására jelentkezik régi gépeknél.
Miért nem számoltam vele vásárlásnál? Talán mert az ember nem keres rá olyan dolgokra amiről azt sem tudja hogy létezik.

miért nem vár a vásárló + 1 hónapot? Talán mert ajándékpénzből vagy bármely más nem várt bevételből szeretné megvenni hisz tudja hogy sose lesz képes havi spórolással összedobni egy boxra. Mire összejön a pénz másra kell, tönkremegy a mosógép a hajszárító vagy éppen a gyerek elszakítja a nadrágját.

Azt hittem hogy ez egy szakmai topic ahol épp az olyan problémákra kap az ember választ mint melegedés vagy éppen 3 led hiba. A kedves szakemberek akik itt legtöbbször a válaszokat adják egyre kevesebbszer adnak érdemi választ, ha pedig egy kicsit off beszélgetés jön a témában azonnal leállítják hogy ez egy szakmai topic ne offold tele.

(#27180) raziel01 válasza oriic (#27177) üzenetére


raziel01
veterán

Aki kibírt 8 évet, hogy nem vett 360-at az már simán várhat pár hónapot szerintem, hogy összegyűljön a pénz egy SLIM-re. Halkabb és megbízhatóbb.

(#27181) Gebriel válasza WhiteWalker (#27174) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja ha régit vesz akkor már nem is kell neki segíteni mi? Jó hozzá állás gratulálok. :U

(#27182) WhiteWalker válasza Gebriel (#27181) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szóval nem mondtam, hogy nem segítünk...honnan jött? :U Kb annyira lényegtelen kérdés, mint hogy milyen színű az az alaplap ami a boxban van :P

(#27178) W1:: 1: wrz téma, amit itt tiltott... 2: "valós hiba annyi volt, hogy elfelejtettem csatlakozni a routerra." , nem gyenge user error...így meg mondhatunk bármit segítség gyanánt.. :U

(#27179) Jegesmaci81: élből nem veszek 6-7 éves hardvert , ennyi idős konzolt meg pláne nem...
Aki meg nem tud 40-50K ft-ot össze spórolni, annak meg nem hiszem ,hogy az ajándék pénzt konzolra kellene költenie...

(#27183) raziel01 válasza WhiteWalker (#27182) üzenetére


raziel01
veterán

Ráadásul akinek a 40k nehézséget okoz az hogy akar majd játékot venni?
Ha meg RGH-t csináltat akkor ne is jöjjön ide.

(#27184) Jegesmaci81 válasza WhiteWalker (#27182) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

"Aki meg nem tud 40-50K ft-ot össze spórolni, annak meg nem hiszem ,hogy az ajándék pénzt konzolra kellene költenie..."

Kérlek oszd be neki hogy mit vegyen!! Ez kb olyan mint, hogy minek dohányzik az ilyen, vagy minek iszik, vagy éppen minek él? Fejbe is lőhetné magát! Tudod vannak emberek akik inkább nem esznek csak hogy örömet szerezzenek gyermeküknek.
Anno az apám egy C64-el jött haza hűtőszekrény helyett Ausztriából hogy nekem örömöt szerezzen. Anyám megkérdezte hogy hová tegyük a kaját mire mondta hogy úgyis jön a tél! :-) Biztosan rosszul döntött de örök emlék marad mindannyiunk arca a kicsomagolásnál.

Ezzel én befejeztem mert tényleg messze vagyunk a topik témájától de tanulságos megnyilvánulások vannak!

raziel: Talán majd az akciós 990es játékokkal el lesz meg a használt vagy kölcsön játékokból.

[ Szerkesztve ]

(#27185) WhiteWalker válasza Jegesmaci81 (#27184) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vannak fontossági sorrendek... :U

Nem véletlen van az ország eladósodva...azért gondolkodjunk már egy kicsit...
Nincs pénz a családban , de azért hitelre van a lakás,autó,TV, telefon , jah és vegyünk már egy konzolt is mellé - végül is ajándék pénz volt....
Jah, hogy a hónap végén mit eszünk ki tudja? Nem baj kérünk kölcsön... :W

De biztos én látom rosszul... :U

[ Szerkesztve ]

(#27186) oriic válasza Jegesmaci81 (#27179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Én amikor a boxot vettem azt se tudtam mi az a 3 led! Most is csak annyit tudok róla hogy valami forrasztási hiba ami melegedés hatására jelentkezik régi gépeknél."

Elnézést, nagyon sok dologhoz én sem értek, de ha veszek valamit azért utána nézek hogy mégis miről van szó, lehet-e később valami baja.

"miért nem vár a vásárló + 1 hónapot? Talán mert ajándékpénzből vagy bármely más nem várt bevételből szeretné megvenni hisz tudja hogy sose lesz képes havi spórolással összedobni egy boxra. Mire összejön a pénz másra kell, tönkremegy a mosógép a hajszárító vagy éppen a gyerek elszakítja a nadrágját."

Ne haragudj, de ha ilyen gondok adódhatnak, és elköltené a félretett pénzt akkor ne akarjon xbox-ot venni. Itt vagyok én a legjobb példa. Lenne rá pénzem hogy vegyek xbox-ot, fáj is a szivem érte mert nagyon jó lenne játszani, de mégsem teszem. Mert pl a spórolt pénzünkön most egy ágyat vettünk épp. Holott xbox-ot akartam, mégsem vettem meg a kacat fat-et. Az hogy valakinek még mennek a régi gépek az csupán szerencse kérdése.

Xbox-ot akar valaki? Gyűjtsön egy normális használt olcsó gépre amikkel nem lesznek gondok. Mert mit csinálsz ha megveszed az olcsót és mégi megtörténik a fennt említett probléma (mosógép, gyerek nadrág stb) Nincs pénzed mert boxot vettél, ergó vagy kölcsönkész, vagy eladod a megvett gépet. Szerintem ez nagyon nem jó érv. Értem én hogy mit akarsz mondani csak ugyanúgy ellentmondásokba keveredünk.

"azt hittem hogy ez egy szakmai topic ahol épp az olyan problémákra kap az ember választ mint melegedés vagy éppen 3 led hiba. A kedves szakemberek akik itt legtöbbször a válaszokat adják egyre kevesebbszer adnak érdemi választ,"

Ebben is van valami, a probléma viszont az, hogy a kedves érdeklődők annyira de annyira lusták hogy az ezerszer kibeszélt dolgok után nézzenek. Kereső használatához nem kell egyetemi végzettség.

Mert valljuk be, a topic hónapok óta (évek? ) pang.

Miről van szó itt legtöbbször. Milliószor kibeszélt témák, ha épp nem egy aktuális játékról beszélgetünk.

pár példa:

-warez minden formája. Igen a hőmérsékleti értékek is ide tartoznak mert fingunk nincs hogy mennyi a jó érték, hisz az ilyen csak módosított gépen megy. Ha valami baja van a gépnek kikapcsol Hűlni kell hagyni és újra játszani. Ennyi. Semmit nem kell foglalkozni vele.

-hogy kell joy-t géphez kapcsolni.
-milyen portokat kell nyitni
-milyen gépet vegyek.
-fat-et találtam nagyon olcsó 10k megveszem utána megsütöm jó lesz?
-mi az az rgh?
-hogy lehet külső vinyót hozzákötni
-bármilyen külső vinyó jó?
-router-re miért nem csatlakozik?

és a többi persze ami most így nem jut eszembe.

Elpunnyadt a topic nagyon, ne csodálkozzon senki, ha az unalomig ismételt kérdésekre egy idő után már nem válaszol senki, vagy olyan választ kap ami nem tetszik neki.

És igen, bár moderátori jogköröm nincs, az ÖSSZES warez téma moderáltatva lesz a jövőben továbbra is. (legyen szó jtag, rgh, hőmérsékleti adatok free dash, stb)

És off vége, bár nagyon úgy néz ki hogy nem számít már, max én is moderálva leszek. Lehet utálni most. :)

Live-Die-Respawn

(#27187) Gebriel válasza WhiteWalker (#27182) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz nem Te mondtad hanem más.

Hozzá teszem egy oda figyelt 6-7 éves konzol is nagyon jól működik, semmivel sem tudd kevesebbet mint a maiak, a fogyasztáson kívül.

27176
Fat gépek 7000ft-ból megvan, újabbaknak meg 11.000ft a legdrágább szervizelése.

(#27188) Gebriel válasza oriic (#27186) üzenetére


Gebriel
veterán

Minden kötekedés nélkül..
A hőmérsékleti adatok már miért tartozik a warezhoz..? Most komolyan?

Attól még hogy nem tudjátok, hogy mi a jó érték, csak annyit, hogy majd kikapcsol azért még nagyon szorosan a topickhoz tartozik.. ha meg nem.
Akkor írjátok át a topic címét.
Sznobok vagyunk, ide csak legújabb Xbox tulajok írnak.. :(((

Nem kell warez ahhoz, hogy valakit ez érdekeljen.. lásd..[link]

[ Szerkesztve ]

(#27189) Zeki válasza Gebriel (#27188) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gondolom, mert csak warezolt gépen láthatod a hőmérsékleti adatokat.

(#27190) oriic válasza Gebriel (#27188) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredeti módosítatlan gépen nem lehet semmilyen módszerrel megnézni a hőmérsékleti adatokat. Miért is kellene, semmi szükség nincs rá, a gép lekapcsol ha túl melege van.

Live-Die-Respawn

(#27191) Gebriel válasza Zeki (#27189) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]
"A méréseket termisztoros hőmérővel végeztem, a borda alsó részére, huzat mentes helyre téve, tehát az alsó sor értékei ezt mutatják."

orichalcos
Az újabbak lehet, és mi van a régi gépekkel?

[ Szerkesztve ]

(#27192) oriic válasza Gebriel (#27191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj kérlek ne legyünk naívak. Aki itt a topicban hőmérsékleti adatokkal jön, annak tudjuk milyen gépe van. Aki az általad linkelt módszert alkalmazza az nem kérdez, mert tudja az infókat, mert vélhetőleg ért hozzá. Muszáj ezeken átmenni újra és újra?

Live-Die-Respawn

(#27193) Jegesmaci81 válasza oriic (#27192) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ez az egész vita nem alakult volna ki ha valaki belinkeli Gabriel által közzétett LOGOUT cikket a legelején.

Önkéntes rendőrnek se kéne lenni hogy az éteren keresztül egyesek eldöntsék hogy a kérdező warezol-e vagy sem.Ez kb olyan mintha warezzal vádolnátok azt aki mondjuk az xbox videolejátszó képességeiről kérdez hiszen feltételezhető hogy nem jogtiszta filmeket akar lejátszani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#27194) Tigi


Tigi
őstag

Ha valaki warez-al kapcsolatos kérdést akar feltenni azt miért nem olyan helyen teszi meg ahol pont ezzel a témával foglalkoznak.
Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan oldalak (magyar is) amik direkt erre szakosodtak.
Nem, ők lustaságból belerondítanak a topic-ba ahol olyan emberek is összekapnak akiknek nincs is módosított gépük.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#27195) Gebriel válasza oriic (#27192) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát akit linkeltem nem úgy tűnt, hogy értene hozzá. :DDD

Naivság ide vagy oda.. Aki XBox 360 ideális hőmérsékletére kíváncsi, és nem arra, hogy azt a hőmérsékletet, hogy éri el az ne legyen már megkövezve.
Azért mert itt a többsége nem tudja a választ, akkor az már nem tartozik az Xbox-hoz? Na ne már..
Nem azt mondom, hogy engedjünk teret a wareznak, de jó páran tudjanak már különbség tenni kérdés és kérdés között.

[ Szerkesztve ]

(#27196) Zeki válasza Jegesmaci81 (#27193) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez kb olyan mintha warezzal vádolnátok azt aki mondjuk az xbox videolejátszó képességeiről kérdez hiszen feltételezhető hogy nem jogtiszta filmeket akar lejátszani rajta.
Van benne igazság... nem hiszem hogy sok jogtiszta divx film lenne a piacon. :)

[ Szerkesztve ]

(#27197) MasterMark válasza spanglee001 (#27173) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem minden kérdésedre választ kaptál.

Switch Tax

(#27198) zsotesz81 válasza Gebriel (#27195) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Az a baj, hogy sokan a goole-t sem tudják/akarják használni. Ez a hőmèrsékletes kérdés tipikusan ilyen amire fèl-egy perc guglizással meg lehetett volna kapni a választ.

(#27199) Gebriel válasza zsotesz81 (#27198) üzenetére


Gebriel
veterán

Igaz.
A topicba feltett kérdések 70% ilyen..

(#27200) W1


W1
senior tag

Én már ide tényleg nem tudom, mit tudnék írni.
Nem hittem volna, hogy ekkora gondot okoz, hogy hőmérséklet infokra voltam kiváncsi. Talán nem mondok butaságot azzal, hogy van itt a fórumon olyan ember, aki direkt az Xbox javításokkal foglalkozik.
Ennyi. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

szerk.: Első körben bármilyen hihetetlen, de utána kerestem, szimplán kiváncsi lettem volna itteni válaszra, tapasztalatokra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.