Hirdetés

Aktív témák

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Arpee78 #34128 üzenetére

    Pont tegnap volt nekem hasonló, igaz pár tierrel fentebb.

    Replay

    Nekem volt egy tökéletesen játszó Tiger P-s társam, illetve egy Type is besegített egy kicsit, miután kijött az afk-ból. Én eggyel föntebb védek ilyenkor, ahogy a replay-en is látszik. Így mikor jönnek fel, lehet hasat lőni, lásd. IS-7 esetében. És persze neked a trollgunos KV ellen nem sok esélyed volt. Érdemes megnézni, hogy a Tiger P-ben ülő játékos átlagos eff értékkel rendelkezik mégis tökéletesen méri fel a helyzetet és nem rohan az IS-7 karmaiba. Jól használja a tankját, jól játszik egyszerűen. Én kétszer elcsesztem 1-1 lövést a két zsebcirkálóba, de a T-50-2-őt az arty-k gyönyörűen megoldották, a francia meg hibázott, hogy nem velem próbálkozott. Amit még talán érdemes megfigyelni, hogy próbálni kell az adott ellentank rád merőleges felületét lőni. Az IS-4 esetében párszor látszik, hogy jól sikerült ez, persze párszor meg nem, de én is csak átlagos vagyok. :)

    CactuS: Jogos, nagyon sokszor az arty-kon dől el egy csata, nagyon nem szeretem. Főleg ezért, nem is azért, hogy kilőnek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés