- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Gurulunk, WAZE?!
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
stork13
aktív tag
válasz
superfly2 #135363 üzenetére
Aham, értem.
3 T95-nél nézheted melyik lövi el magát, mert ha nem te kapod, akkor a csapattársad. 3 tank feltart 4-6-ot, eközben a többi gondolom már átverte a másik oldalatok (hacsak nem végjáték, bár akkor már nem sokan lesznek full hp-n tőletek).
Ha platoonba tolják és 3-an egyet lőnek, egy T10 full hp-ról kb elpárolog egyből.
Morálisan jó kis elrettentő erő már egy 750-es puszi is. Ritka az olyan aki bevállalja a hp veszteséget randomban, a csapat érdekében. Ráadásul itt értelme sem lenne. -
sebijani1982
senior tag
válasz
superfly2 #135363 üzenetére
Superfly te most szimplán trollkodsz???
Ugyanis bőven olyan játékosoknak is próbálsz észt osztani, akik már nem egy - két kezdőnek, haladónak is segítettek. Sőt volt statisztikai alapon elég nagy merítéssel felmérés és kiértékelés a játékról!
Ha azt kezded el magyarázni jónéhány játékosnak, akik évek óta itt vannak, hogy akkor kell lőni, ha ellőtte magát az ellenfél, az több, mint tiszteletlen dolog.....(Természetesen nem magamra gondolok!!!!!!!!!! Éppen, hogy az átlag játékosokat súrolom alulról.)
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
superfly2 #135363 üzenetére
En mindent elhiszek neked, de mutass egy ilyen replayt please. Nem életszeru amit irsz, persze lehet néha összejön, de kb annyira gyakran minthogy egy arty kicsap fullhp-ről. (ofc magasabb tierben)
91 csatát játszottál arty-val, S-51, megértem hogy nem érted mi miért történik. Nem ismered őket csak amikor ritkan elkapja a grabancod.
Új hozzászólás Aktív témák
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Lexus, Toyota topik
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen légkondit a lakásba?
- Gitáros topic
- Milyen okostelefont vegyek?
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- Milyen videókártyát?
- A HyperOS 3-ra helyezi a fókuszt a Xiaomi
- Autós topik
- További aktív témák...
- Thinkpad T14 Gen3 14" FHD+ IPS i5-1245U 16GB 256GB NVMe gar
- FULL CTO MACBOOK PRO 16" - APPLE M1 MAX - 64 GB RAM - 1 TB SSD - Garancia
- Akció! Gigabyte Vision Z590 D Wi-Fi Alaplap! LGA 1200!
- Garmin Vivoactive 5 Okosóra, Bontatlan, Új, 0 Perces, Krémarany, 1 Év Garancia
- Garmin Vivoactive 5 Okosóra, Bontatlan, Új, 0 Perces, Fekete, 1 Év Garancia
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- ÁRCSÖKKENTÉS Dell Latitude E6320 notebook eladó
- Azonnali készpénzes Apple Macbook Air felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1