Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Shadowguard válasza Kai_Rong (#600) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nem hiszem, a Beckoning Pine a megjelenés óta OP :D Az osztódó eunuch-ot is azzal öltem meg, röhögve és soha nem értettem, hogy másoknak miért annyira megakasztó. Mióta a DLC-re csinált karakteremmel jártam ott halberddel már értem.

Közben meg módjával pörög a NG++ nálam, haladok sorban a küldetésekkel, most végeztem a Lu Bu-s pályával. Egyelőre elég meh...

Első két pályán teljesen megörültem, hogy rendberakták a drop rate-et, esett egy rakás piros (6 csillagos) cucc, azóta meg alig. Mutatóban van egy-kút DLC-s ellenfél, pár helyen kicseréltek a nagyobb mobokat útközben, de semmi extra. A max morál szint 30 lett, a bossok is azon kezdenek, cserébe mi is ki tudunk farmolni +5 szintet táposabb ellenfelekből. Különösebb kihívás nincs bennük így se.
Az is papíron jó dolog, hogy a bossok már csökkentik a max morálunkat is, ha eltalál a critical, de az említett Lu Bu például oneshotolt vele, szóval nah... :F

(#602) Kai_Rong válasza Shadowguard (#601) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én is haladgattam Soaring Dragonon, Lü Bu volt porondon tegnap délután. Mi coopban nyomjuk, és ott azért a HP sponge effekt eléggé érvényesül a bossoknál a coop beállításai miatt :D Lü Bu-t szerintem biztosan 15 percen keresztül ütöttük, mire hajlandó volt meghalni. Hatszor ütöttük le a lováról... De amúgy összességében tényleg nem vészes a nehézségi szint, nyilván ha jól ismered a játék alapmechanikáit (és két végigjátszás alatt azért kitanulható), akkor nagy probléma nincs. Nyilván a damage outputot lehet jobban min-maxolni.

Érdekes coop bugokba futottunk amúgy bele: revenge-es ellenfeleknél néha az egyik játékosnak 5-tel magasabb morált mutat az adott ellenfélre a HUD, de a damage-ben ez nem igazán látszik :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#603) Deck


Deck
titán

Rég játszottam de halál nélkül végig ment a dlc. :P
Utolsó boss nagyon tetszett :C
Hiányzott már a játék, jó nagyon és kedvet is kaptam az ng++hoz :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#604) Deck


Deck
titán

Dual Sword-öt használ valaki? Lehet kipróbálom a sima helyett kicsit, tetszik hogy az Earth-re scalel. Így mehetne a heavy armor + A agility. Jelenleg medium van + A agility-vel. :D

PS5

(#605) Shadowguard válasza Deck (#604) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Beckoning Pine legyen rajta, mint képesség és akkor sima liba :D Nekem végre kiesett az ötödik is, igaz mind csak sárga, de nekem az többet ér, mint plusz egy stat. És így minden elementális sebzésből van egy majdnem ugyanolyan példány. Lehet menet közben cserélgetni, nem kell visszamenni a kovácshoz és nem kell spell sem hozzá.
Már esett egy piros is tegnap, de teljesen használhatatlan artokkal, mérgemben megetettem inkább egy setesütivel ;]

Main karival nekem is megvolt halál nélkül a DLC, azért sokat számít, hogy azzal a karakterrel farmoltam egy keveset és nem csak abban mentem ami esett menet közben.

(#606) Deck válasza Shadowguard (#605) üzenetére


Deck
titán

Max levelt tudsz esetleg? Nem találok rá választ :D

Ahogy láttam nincs több stat a piros cuccokon, csak magasabbak a statok.

Equipment drop armor, weapon statnak örülök.

Grace inheritance jöhetne... :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#607) Deck


Deck
titán

Az online része viszont elég szar a játéknak. Sok deflectet nem vesz be a játék, akad, megáll a játék 1pillanatra. És amúgyse az igazi többen 1 boss ellen, ez a harcrendszer nem működik se így, se ha ellened vannak többen.

(másnak mentem be segíteni)

PS5

(#608) Shadowguard válasza Deck (#606) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nem játszottam még annyit vele, de egyébként is elég lassan jönnek a szintek :D A kampány felét végigtoltam NG++-on és most vagyok 173-on.

Viszont ami jól működik ezen a szinten azok az NPC segítők :C Trash-t takarítani meg szoktam hagyni őket, mert azokban nincs különbség a nehézségek között és kicsit gyorsabban lehet így haladni, de a börtönös pályán bevittem a kígyóasszonyhoz Cao Cao-t... Mire én odaértem a bosshoz már feküdt :DDD
Vagy ez minden nehézségen így működik? Bosshoz most használtam második alkalommal NPC-t... Még első végigjátszásnál visszamentem a Lu Bu-s pályára magasabb szinten, hogy majd jól megalázom és bevittem két NPC-t... Ő alázott :B

(#609) Deck


Deck
titán

Nyomjátok a duplicate glitch-et, mert már fixálták a következő updateben! Erre persze van idejük.. :(((

Pirosban meglett a komplett buildem tegnap.(kivéve íj) Gyors nyersanyagozok még ha tudok reggel. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#610) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Lassan a végére érek a Soaring Dragon nehézségnek. Nem tudom, nekem ez a játék ebben a formában csalódás... Nagyon sokat kellene az utolsó két DLC-nek villantania, hogy materiálisan másképp vélekedjek róla.
A Nioh 2-ben valahogy volt értelme a Demon nehézségnek, ötletesek voltak az újítások, a "nehezítések", meg valahogy az egész jól össze volt rakva. Itt csomó pálya a copy-paste érzetet kelti (a tengeres pályán pl. kb. minden korábbi Demonic Officer egy tüzes-lándzsás istenverése lett, nagyon "fun" volt a harmincadikat kinyírni a pályán...). Alig dobál 6 csillagos lootot a játék, igaz, nem farmoltam különösebben, de szerintem ha 10 darab 6 csillagos cuccom van a Soaring Dragon 5. chapterében, akkor sokat mondok. Rengeteg pálya kész gyötrelem, a challenge kimerül annyiban, hogy jönnek veled szembe 6-10 morállal nagyobb ellenfelek, és akkor uccu neki, üssed őket, míg fel nem farmolod magas azonos szintre a pályán. Jól el van cseszve a balance is, a velem azonos morálon lévő tüzes-lándzsás szarba kell 3 killing blow, hogy hajlandó legyen meghalni, míg a nálam 3-4 morállal nagyobb krokodil egyből, a madár meg kettőből padlót fog. Bossokról már nem is beszélek, mindenki egy HP sponge, cserébe neked továbbra is elég egy piros attackot benézni, és már fekszel. A bossok spirit csíkja egy lehelletnyi nem deflectelt, de blokkolt ütéstől is kellően felmegy, te meg ütheted látástól mikulásig, hogy lecsípjél belőle.
Farmoláshoz ilyen körülmények mellett végképp nem sok kedvem van, a Niohban örömmel szedtem ki a Smithing Texteket is, itt valahogy nincs meg bennem a kellő csí ehhez.

Következő nehézségnek adok még egy esélyt, de ha az is ilyen botrányosan unalmas lesz, akkor hagyom a francba, kijátszom még a maradék két DLC-t Soaring Dragonon oszt csókolom, trófeához annál több úgyse kell majd :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#611) Deck válasza Kai_Rong (#610) üzenetére


Deck
titán

Hogy akadhat a játék ha offline... Utána meg gyorsítva megy. Mint, mikor bufferel egy videó, nem megy a kép de a hang igen, majd gyors utoléri... :DDD

Az online coop rész hulladék. Ami szomorú, mert lehetne jó is... Nioh-ba sose volt gond.

Endgamere szerintem ez a Moral Rank-os dolog nem igazán működik jól. Nioh-ba simán rusholtad a pályákat akár, de itt kb muszáj megcsinálnod a zászlókat és a boss még akkor is sokkal durvább lesz. Nagyon túl van tolva a sima enemyk szívossága is. Sekiro NG+ok, Nioh NG+ok-ba közel se volt ilyen. A játék a Sekiro - Nioh között akar lenni de az első nagyon messze a másiktól. Vagy az egyik vagy a másik... Teljesen értelmetlenek a buildek, csak a damage reduction-t kell nagyon használni, különben a szél is megöl. A Sekiroba jól megoldották az egészet (buildek nélkül) ahogy a Nioh-ba is a buildeket de itt semmi.

Egyik PS-em offlone-ba van és ott megy még a duplicate glitch... Szóval, mindent is megcsináltam pirosba keményebb armor szettel. :DDD
Fuxi (vagy Nuwa) ami kell NG++ra, minden kiemelt statba és kiegészítőre is damage reduction. Így nem öl meg egyből a piros.

Nioh esetében, ahogy írtad is boldogan farmolt az ember... Itt meg csak a nerfek, nerfek, gondok. Ha van 1 jó glitch véletlen kb azonnal patchelik is.

Néha elindítom azért, jó játszani vele olykor olykor. A sima végigjátszást szerettem is. :K Az endgame-t nem. Nem szórakoztató. Hagyni is fogom ha valami brutális módon nem változik meg... :(((

PS5

(#612) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Tegnap kijött a második DLC. Tartalomra kb. annyi, mint az első DLC volt, annyi, hogy bekerült a journey mód, ami első ránézésre szegény ember Abyss / Underworld pótlékának tűnik.

Jött egy jó hosszú [patch notes] is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#613) Shadowguard válasza Kai_Rong (#612) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Jah, tegnap este végig is toltam, összeszedtem az achikat is. Elsőre a direkt DLC-k miatt csinált alt karakterrel akartam, de az utolsó bosstól besokalltam és előszedtem a main karakterem. Az biztos, hogy ezeket a hulladék DLC pályákat én még egyszer nem fogom megcsinálni, mocsok spammer bossok.
Megnéztem az új nehézséget, a tutorial pálya elég is volt. Semmi különösebb változást nem láttam, esett egy kék nadrág (az új 7 csillagos ritkaság), a boss lement másodikra, nem érzem, hogy folytatni akarnám.
Journey mód érdekelt volna, mert ott lehetne szerezni nyersanyagot a martial arts fejlesztéséhez, de egy 6 csillagos kard fejlesztéséhez kell 6 kristály, ahhoz kell 18 érme és egyet ad/pálya, de legalább három potival kellene megoldani. Harmadik pályán kaptam egy Dong Zhout, ott el is engedtem. Nem fogok azért órákat farmolni, hogy fejlesszek egy fegyvert, amit lehet lecserélek a következő pályán.

(#614) Deck válasza Kai_Rong (#612) üzenetére


Deck
titán

A lényeg:

PS5

(#615) Deck


Deck
titán

Kinek, hogy tetszik a tuningolt Yoshitsune 2.0? :DDD

PS5

(#616) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Játszik még valaki ezzel a csodával?
Kedden kijött az utolsó DLC, gondoltam gyorsan végig tolom, az első meglepetés ott ért, hogy valami kavar volt a mentéssel, mert a második DLC-t úgy vette, mintha el se kezdtem volna a main karakteremmel... Oké, semmi gond, letolom újra... Az endboss még mindig így fos, de legalább hellyel-közzel túl vagyok szintezve és már ismertem is, másodikra meglett.
Az új DLC nagyrészt innen-onnan összeszedett cuccokból áll, az első pálya eleje Nioh 2 Mount Tenno, a második szintén Nioh 2 Eternal Rivals pálya eleje (az amritabánya), szóval semmi extra. Az új mobok többsége is csak a régiek átdolgozása. Például a tigris most már villámot is szór, a corpse demon meg van jeges és villámos változatban is. Meg van egy remek új fegyver, az ostor... Mondjuk azt, hogy érdekes...
Na de az endboss... Érdekelne, hogy ki az aki szerint ez így ebben a formában jó ötlet volt? Alapból már a DS-ek óta rühellem amikor a boss HP-ja elfogy és hirtelen rájön, hogy neki még van egy fázisa. Valamiért ez mostanában mindenhol kezd divattá válni. A másik, hogy a qrva bossok ne meneküljenek előlem. A fight 90%-a azzal ment el, hogy a bosst kergettem és jó esetben bele tudtam ütni egyet, aztán már ugrott is a pálya másik végébe.
Mellette minden elementtel támad, nem megy fel rá semmi és ütközésig ki van húzva az élete.
Ja és P2-ben még esélyesen bugos is, mert többen írták fórumon is, hogy az egyik spell random oneshotol. Komolyan fontolgattam, hogy megtöröm a hagyományaimat és behívok valami coop partnert, oldja meg az, de 5 perc után nem talált senkit. Szóval a végén két NPC-vel öltem meg, 25re húzott morállal.
Ja és az ajánlott szint dupláján volt a karakterem, hatcsillagos fegyverrel és így volt ekkora szenvedés.
Viszont sikerült ezt is kimaxolni, a többi küldetés/párbaj már hamar meglett, azóta töröltem is a játékot... Most pedig visszateszem a Nioh2-t, az fényéveket ver erre a kalap sz@rr@ :K

(#617) Deck válasza Shadowguard (#616) üzenetére


Deck
titán

Vannak jó dolgok is a játékba (amik nekem tetszenek) de úgy nagyjából egyetértek azzal amit írtál. Bár az egész történet, lore se érdekelt itt semennyire. A Nioh a legjobb :K :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#618) Shadowguard válasza Deck (#617) üzenetére


Shadowguard
senior tag

A Nioh nálam már ott előnnyel indult, hogy nekem az ott szereplő fő karakterek nagyobb része ismerős volt. Itt meg van egy csomó név bedobálva, amiből talán kettőt hallottam már...
Egyébként nem azt mondom, vannak jó részei a játéknak, de összességében a mérleg nyelve a rossz felé billen. Ennél még az FF: Origin-t is jobban élveztem a csapattól :DDD

(#619) Deck válasza Shadowguard (#618) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek. A Nioh-ba minden érdekelt és értettem is. :C

PS5

(#620) Kai_Rong válasza Shadowguard (#616) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Sajnos egyet kell értsek. Nekem személy szerint nagy reményeim voltak a játékkal szemben a megjelenés előtt - magát a történelmi periódust, amiben játszódik, azt imádom, az egyetem alatt végigolvastam a Három királyság története regény teljes verzióját, megnéztem az összes filmet meg rajzfilmet, ami a témában elérhető, a kínai ösztöndíjas év alatt a korszak alapján készült Sanguosha nevű kártyajátékot napi szinten játszottam. Ezt csak azért írom le, hogy lássátok, miért kellene alapból elfogultnak lennem a játék irányába :D De ennek ellenére hihetetlenül alulmúlta a várakozásaimat a cucc :( A sztoriból csináltak egy kínai nevekkel megtűzdelt Nioh 2-t, mindenféle logikus keretrendszer nélkül ugrálunk jobbra-balra az időben, a cutscene-ek nagyrésze a forrásművet nem ismerők számára értelmezhetetlen (sőt, néha még nekem is erősen kellett kutatkodnom az emlékeimben, hogy hol vagyunk most a timeline-ban). A harcrendszeren és a morálrendszeren kívül új ötletekkel nem igazán lehet találkozni a játékban, reskinelt Nioh / Nioh 2 pályákon szaladgálunk, reskinelt Nioh / Nioh 2 ellenségekkel harcolunk a kicsit feljavított textúrájú Dynasty Warriors karaktermodellek oldalán.

A harmadik DLC-t én tegnap kezdtem el, még csak most kezdődik a harmadik főküldi, de igazából már nincsenek elvárásaim. Az első DLC alatt még lelkes voltam és végigvittem a Soaring Dragon nehézséget is, de a többi nehézségre már nem tudom rávenni magam. Egész egyszerűen nem szórakoztató a játékkal játszani. Ez a Thousand Miles Journey se jött be, mondjuk kemény két levelt vittem végig. Nem tudom, mi és hol ment félre ennyire, de hát ez van.
Szerencsére az achievement listán a Niohkkal ellentétben itt nincs magasabb nehézségi fokozatot igénylő trófea, valószínűleg hagytam volna a fenébe az achik 100 százalékolását, ha Soaring Dragonon mindent meg kellett volna csinálni :D Végigviszem a DLC-t, aztán instant delete.
Kicsit bánom, hogy ez is első napos vétel volt, ráadásul a jóval drágább steelbookos limited változatot vettem meg. Mondjuk ezzel legalább játszottam egy 80-90 órát, ellentétben a szintén első napos Hogwarts Legacyvel, amivel sikerült 8 órát játszani, azóta is a polcon hever :D

Annyi hozadéka legalább van most a DLC-nek, hogy megjött megint a kedvem a műfajhoz, szóval ezután majd jöhet a Lies of P.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#621) Deck


Deck
titán

[link]
Ezzel nagyon Nioh 1 érzésem támadt :DDD Ez az 1 hit dolog.

PS5

(#622) S e t h válasza Deck (#621) üzenetére


S e t h
nagyúr

Még sosem tudtam beazonosítani a zenét, pedig próbáltam már.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#623) S e t h válasza Kai_Rong (#620) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egyszerűen nem tudom rávenni magam a Hogwartzra annyira idegen tőlem az a világ. Könyvet nem olvastam, filmet nem láttam mégis mindent tudok róla.
Még az open world sem áll tőlem távol, de vmiért ez nem tud megfogni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#624) Deck válasza S e t h (#623) üzenetére


Deck
titán

Én se voltam nagy HP-s, könyveket se olvastam és nem is különösebben érdekelt de ez a játék remek lett. Leszámítva a voice-t ami kb a WD Legion-el van egy szinten. Lies of P, Hogwarts Legacy és a Wo Long a top3 nálam idén. :C

PS5

(#625) S e t h válasza Deck (#624) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem a Lords of the Fallen is nagyon bejött, bár a Lies of P szintjé nem éri el.

De te alapból Harry Potter fan is vagy?
Vagy a könyvek, filmek nélkül is behúzott a játék?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#626) Deck válasza S e t h (#625) üzenetére


Deck
titán

Nem vagyok HP fan. Nem érdekelt különösebben se a világ és a könyveket se olvastam, csak láttam a filmeket. Sőt megvenni se akartam a játékot. De aztán platina is lett amiz nem bántam meg. A Lies of P mellett a másik cím amivel teljesen elégedett vagyok :K

Lords of the Fallen számomra kuka.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#627) floatr


floatr
veterán

Csak engem zavar, hogy ez a játék sehol nincs megemlítve így év végén? Mintha meg sem született volna, nemhogy díjat, de jelölést sem kapott

(#628) Deck


Deck
titán

Ennek a 3.dlc főbossának a 2.phase nem semmi... :)

PS5

(#629) BOBAKILL válasza floatr (#627) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Kár volt ennek a játéknak ebben a formában megjelennie. Nem csodálom hogy jelölést sem kapott. Én sem adnék neki. Végigjátszottam pedig nem egyszer hátha...de az idegességen kívül semmi maradandót nem ad a játék. Csak elvesz. Hitvány. Nioh 2 után egy ilyet kiadni...

(#630) Deck


Deck
titán

Visszatértem a játékhoz kicsit a Ronin előtt. És eléggé élvezem a harcokat benne :C

PS5

(#631) Kai_Rong válasza Deck (#630) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Lehet, hogy a játék titka az volt, hogy nagyon sporadikusan és kis dózisokban kell vele játszani? :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#632) Deck válasza Kai_Rong (#631) üzenetére


Deck
titán

Mióta utoljára játszottam vele azóta sok minden változott. Sok új szett, fegyver, átgondoltabb loot, azt dobja amit használsz rendesen stb. Nioh-ba is a végére hozták egyensúlyba ezt. Az 1v1 humanoid fightok a legjobbak és gyors, pörgős ugye de azért itt is (minden más játékba is) néha a kamera az ellenség... :DDD
Azért, a kínai sztori nem japán (személyes preferencia kinek melyik a jobb de képtelen vagyok 2-3 névnél többet megjegyezni míg a Nioh-ból mindenkit felsorolok neked) de tényleg egy remek játék lett a végére. :K
Most végig megyek mind a 4 ng+on és végzek a Thousand Miles Journey-vel. Ami jobb megoldás mint az eddigiek.

Amúgy igen, pihentetni kellett. A sok farm és 0 lootba belefáradt az ember a majomnál... :DDD

Ronin-t veszed? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#633) Kai_Rong válasza Deck (#632) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ronin első napos, természetesen :D
Ezt a Wo Longot nálam a januárban végigjátszott Strangers of Paradise mentette meg a legrosszabb Koei Tecmo / TN játék nem annyira megtisztelő címétől, ahhoz képest még ez is egy remekmű lett :D
Nálam az utolsó DLC után törölve lett a játék, és valahogy nem érzem a csít arra, hogy újrajátsszam valaha is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#634) Deck válasza Kai_Rong (#633) üzenetére


Deck
titán

Én is így gondoltam egy darabig :D

PS5

(#635) floatr válasza Kai_Rong (#633) üzenetére


floatr
veterán

Vicces ez, hogy kinek mi jön be. Nekem a sekiro, a dark/demon's souls meg a lords of the fallen volt céltalan dögunalom. Niohval nem próbálkoztam, de a lies of pi, a steelrising, meg a wo long is egyből beszippantott. Leginkább ez

(#636) Mr X válasza floatr (#635) üzenetére


Mr X
veterán

Elden Ring-et próbáltad? A "zárt pályás" souls játékok engem sem tudtak elkapni, cserébe az ER úgy beszippantott, hogy 200 óra környékén vagyok lassan.

(#637) Kai_Rong válasza floatr (#635) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A két Nioh után ez a játék sok tekintetben nagy visszalépés - még úgy is, hogy menedzseltem az elvárásaimat, és nem egy Nioh 3-at vártam a helyébe. Ha első Koei Tecmo / TN játékként jön ez szembe, akkor biztosan nagyobb a varázsa.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#638) rakkimcer válasza floatr (#635) üzenetére


rakkimcer
tag

DS remaster közben voltam, mikor kijött az Elden Ring, azt végigvittem, de már nem tértem vissza a DS-hez, lehet már nem is fogok, bár ha lenne egy jó ár mindháromra, akkor talán
utána folytattam a Nioh1-et, de ezt nem vittem végig, Nioh2-t meg NG+-ban hagytam abba, de visszafogok térni hozzájuk
közben a Wo Longot is megcsináltam, de a végét már nagyon untam, DLC -t nem is tervezem egyenlőre
Bloodborne közben vagyok, dungeon-t innen vehették az ER-hez, annyira ismerős mikor ott bóklászok
múlt hónapban ingyen megkaptuk a Steel Risng-ot PS-nél, nagyon bejött, rögtön végig is vittem, éppen akciós a DLC 03.21-ig, BB után ez jön

egyet értek veled, ez a DS, fallen történet szál kesze-kúsza, nem igazán tudni mi merre, nincs időm, sem kedvem kipróbálni a végtelen számú lehetőséget
Nioh, Steeel Rising egyértelmű történet, elég csak arra koncentrálni milyen cuccom van, azt hogy tápolom és kész, történet szépen lineárisan megy, van egy kis segítség, mégis hol keressek valakit, valamit

bőven elég volt, mire ez ER-t videók alapján végigvittem

[ Szerkesztve ]

(#639) floatr válasza Mr X (#636) üzenetére


floatr
veterán

A nyílt világú, sandbox szagú souls játékok még annyira sem kötnek le, mert nemhogy történet nincs mögötte, de legalább bolyonghat az ember céltalanul. A lányom játszott sokáig a ringgel, de nekem ez is olyannak tűnik, mint egy DS-sekiro öszvér. Megértem, ha valakinek tetszik, mert bejött neki több korábbi hasonló, de engem még a hypeja is taszít.

Továbbra is úgy gondolom, hogy a wo long nem egy gáz játék

(#640) Deck válasza Kai_Rong (#637) üzenetére


Deck
titán

A humanoid fightokra sokkal jobb ez a harcrendszer mint a Nioh-ba lévő. Ez tény. Vagy szerinted nem? :D

PS5

(#641) Deck válasza floatr (#639) üzenetére


Deck
titán

Jó sok mindenben egyetértünk. :D Remek játék a Wo Long de a Nioh-k jobbak. Minden souls game meg csak ezután jön, bár a Sekiro a legjobb. (túl rövid, szar a zene) Az OW dolog meg nem tett jót az Elden-nek bár ott az ezeréves delayes fos "harcrendszer" van. Bukfenc vág. Nevetséges na :DDD :C

PS5

(#642) Kai_Rong válasza Deck (#640) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jobbnak nem mondanám, másabb :) A dueleket ebben a játékban tudtam élvezni, ez kétségtelen. De sajnos eltörpül mindazzal a frusztrációval szemben, amit a szörny bossok okoztak :D Illetve nekem az is a problémám, hogy kb. 2 emlékezetes boss fight van az egész játékban, míg a két Niohban ez sokkal nagyobb számosságú.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#643) Deck válasza Kai_Rong (#642) üzenetére


Deck
titán

Nálam nincs nagyobb Nioh fan de elismerem amiben jobb a Wo Long. :D
Kár, hogy nem Japán téma lett.

PS5

(#644) floatr válasza Deck (#641) üzenetére


floatr
veterán

Elővettem a nioh 2-t, csak hogy tudjam, miről beszélek.
Hát ez full ugyanaz, mint a wo long (: Jó persze vannak eltérések, de mintha egy újraskinezett verziója lenne.

(#645) Deck válasza floatr (#644) üzenetére


Deck
titán

A Nioh előbb volt és hát azért vidd végig a 4ng+t az Underworld-öt stb. A harc is teljesen más. Szeretem a Wo Long-ot de a Nioh a legjobb :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#646) floatr válasza Deck (#645) üzenetére


floatr
veterán

Nem azt mondom h nem jó, csak h ugyanarra a sémára készült. Még a karakterek és a hangeffektek is ugyanazok. Mondjuk Gozuki az elején nagyobb szívás, mint Zhang Liang release után, de kivitelezésre nekem érdekesebb a Wo Long, nem a boss fightok kötnek le.
Valószínűleg újra sem fogom játszani, inkább az RDR2 sokadjára (:

(#647) Kai_Rong válasza floatr (#646) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A Wo Long retconolta nagyon sok tekintetben a Nioh-kat. A Nioh meg a Koei Tecmo korábbi Musou játékait, már ami a karakterdesign-t illeti.
A Nioh harcrendszere is komplexebb, mint a Wo Longé.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#648) Deck válasza Kai_Rong (#647) üzenetére


Deck
titán

Egy Nioh 3-ért a lelkem is eladnám :C

PS5

(#649) Bad Pritt válasza Kai_Rong (#631) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy igen, engem most kapott el így egy év után. :D Megjelenéskor meg a demo alatt csak a hibáit láttam, mindennel bajom volt és nem tisztult le, hogyan kell játszani, ilyen Nioh at home feelingem volt a játékkal kapcsolatban, de most pár küldetésenként haladok, mellette semmi más arpg-vel nem játszok és rendesen hiányzik néha az aprítás.
Mondjuk lehet az is segít, hogy a tavalyi gimmick hülyeségek után most egy sima wood karaktert építek, az azért elég easy mode.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#650) Deck


Deck
titán

Nagyon nem kellett volna a bevált stílust lecserélni a Ronin-ra. A Nioh és a Wo Long is mestermű de úgy néz ki ez most nem jött össze. Aki hasonlót akar OW-be annak ott a Tsushima.

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.