Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Deck válasza ρσгτσ (#250) üzenetére


Deck
titán

Én azt is furcsálom, hogy egyáltalán megjelenik PS-en kívül máshova. PC-re 1 évvel később szokott. De gondolom a Microsoft fizetett szépen :))

A legtöbb mai játékkal is mindig gond van PC-n.

Ne is legyen olyan túlhypolt, mainstream, mint más... :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#252) Bad Pritt válasza Deck (#251) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy pont fordítva, a Sony fizetett a Nioh-kért. Tobbi Ninja játék elég sűrűn tiszteletét tette más platformokon is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#253) Moby válasza Deck (#251) üzenetére


Moby
addikt

A legtöbbel azért nincs, de ja. Mostanában sokszor visszaüt a fakezűség :D

(#254) Deck válasza Bad Pritt (#252) üzenetére


Deck
titán

Ezer éve. Mint fut legjobban a játék? PS. Na de beszéljünk magáról a játékról inkább. Ha már Nioh nem lesz box-ra legalább örüljenek ennek :D

PS5

(#255) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Na jönnek a tesztek [lGN Teszt ]
Amúgy nem igaz , hogy nem lehet kapni dobozos verziót, jah és az csak fém tok +bónusz , és úgy 32ezer ugyan úgy, hát akkor marad a deluxe verza PS store abba legalább benne van a season pass stb is..

(#256) Deck válasza Szoke1982 (#255) üzenetére


Deck
titán

Igen, én is azt vettem :D

PS5

(#257) Imilenni válasza Szoke1982 (#255) üzenetére


Imilenni
addikt

R1+O
Ennek van valami értelme hogy így használja?
Sima O ugyanaz nem? :U

Press "F" to pay respects.

(#258) Deck válasza Imilenni (#257) üzenetére


Deck
titán

Mire gondolsz?
Sima O alapból a deflect és van deflect counter attack, mikor fegyvert is vált közben ez R1+X nálam alapból. Továbbá R1+O? Még ha L1-et nyomna ami a védekezés és úgy deflectelne annak értelme is lenne.

(nem láttam a videót)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#259) Imilenni válasza Deck (#258) üzenetére


Imilenni
addikt

L1+O bocsi! :D

Oké, szóval deflect counter attack, most már értem. :D

Press "F" to pay respects.

(#260) Bad Pritt válasza Deck (#254) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó az tavaly márciusnak is (Stranger of Paradise).
Havi egy ezresért hogy a viharba ne örülnénk neki, az ilyen játékokért éri meg a GP. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#261) Deck válasza Imilenni (#259) üzenetére


Deck
titán

L1+O
Akkor védekezik és abból kilépbe deflectel :D

PS5

(#262) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Amint hazaérek, már töltöm is le :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#263) Deck


Deck
titán

Úgy néz ki: 16 Main és 30 Side Mission van.

Max level-t tud valaki?

PS5

(#264) Kai_Rong válasza Deck (#263) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

16+30 = 46, hogy mik vannak :D
[Redditen már van aki végignyomta a játékot]
A sub missionök full Nioh style-ban mennek, szóval bossfightok, main missionök pályarészei, stb. A játék tehát fixen rövidebb lesz, mint a Nioh 2, mert a számok szintjén 40%-kal kevesebb a content benne.

A user elmondása szerint azért szerencsére nehezedik majd a játék, lesznek erősebb skillcheck bossok, nem lesz mindenki ennyire pushover, mint a kezdő két pályán. Loot rarity majd az NG+ módban fog nőni.

A max level a Nioh alapján szerintem 250 így az elején, aztán majd folyamatosan emelkedik a DLC-kkel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#265) Deck válasza Kai_Rong (#264) üzenetére


Deck
titán

Akkor is 40 órát mondtak a main részre. Majd ha végig nyomtuk kiderül. Lehetnek a pályák hosszabbak stb, így lehet indokolt. Reménykedem még :D

Továbbá nem hiszem hogy stimmelni fog a max level és hogy addig növelnék. Itt nem lesz ng++++.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#266) Moby


Moby
addikt

XBOX-on már megy, deeeeee tökre nem értem, ami történik.
Látszólag mindenem megvan, meg olyan, mintha onnan folytatná, ahol a demot abbahagytam (amikor vége lett a demonak, semmit nem tudtam azóta továbbjátszani), de olyan, mintha a második küldi újrakezdődött volna. Minden item újra a helyén van, az összes battleflag hely üres, stb.
Ami szintén nem oké, hogy így az achvimentek is kimaradtak. Gondolom az első bossért is járna, de így az sincs meg. Szóval egyelőre még nem tudom mennyire jó ötlet a demoprogresszt folytatni.
Egyébként eddig az xboxos végleges verzában sincs már szaggatás., legalábbis eddig nem volt, meg a megállás sem.

(#267) Moby


Moby
addikt

Szerintem én inkább újrakezdem.

(#268) ρσгτσ válasza Moby (#266) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Zhang Liang -ot nem látom a rejtett achik között sem.
Viszont ez így akkor is érdekes.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#269) Kai_Rong válasza Moby (#266) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A demo mentésed további pályák hiányában a második pálya elejére dob vissza (viszont minden megszerzett cuccod nálad van, beleértve a qit, az itemeket, stb.), szóval azon újra végig kell menned.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#270) Moby válasza ρσгτσ (#268) üzenetére


Moby
addikt

Mindegy, nem akarok ezzel kísérletezgetni, azt a pár órát ami a demoba belement, újra tudom nyomni, nem gáz.

(#271) Moby válasza Kai_Rong (#269) üzenetére


Moby
addikt

Igen, az itemek nálam vannak, meg minden megvan egyébként.

(#272) Kai_Rong válasza ρσгτσ (#268) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egy sztori related achi van, ami rögtön az elején feljön. De minden valószínűség szerint ha újrakezded az első pályát, akkor beadja...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#273) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Van ebben is multiplayer, mint a Nioh-ban?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#274) Kai_Rong válasza Rigormortiis (#273) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, PvP (invading) és coop is van. Meg a szokásos segítő behívás, mint a Soulsokban.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#275) Moby válasza Kai_Rong (#272) üzenetére


Moby
addikt

Kirpbóltam, de nem adta be. De az is lehet, hogy beadta a második pályánál, mert ott amikor elkezdte az első killeknél meg deflecteknél beadogatni, lehet, hogy ott becsörrent, mindjárt utánanézek melyik ez, és hogy megvan-r.

(#276) Moby


Moby
addikt

Hát nem, nem adta be. Úgy sem, hogy újrakezdtem...Ez nagyon fincsi lesz így...

(#277) Moby válasza Kai_Rong (#272) üzenetére


Moby
addikt

Na az az achi nem rögtön az elején jön fel, hanem az első boss után (Journey's Beginning)! Szerintem akkor is beadja majd, ha siman visszamentek, én egy új karival csináltam.

(#278) Kai_Rong válasza Moby (#277) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja, jó hülyén van akkor megfogalmazva a leírás (érthető a full kezdésre is az "ébredés" meg az újjáéledésre is Zhang Liang után) :D Akkor ez igazából tényleg az első bossért jár, csak nem így írja.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#279) Bad Pritt válasza Kai_Rong (#278) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kai Rong, neked tudnod kell a választ: mi a helyes kiejtése a játék nevének? Wo Long vagy Wu Long? :D Mind a kettőt hallani mindenfele és baromira zavar.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#280) Kai_Rong válasza Bad Pritt (#279) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A kínai írásjegy (卧) helyes kiejtése wò, ò-val, ami magyarul leginkább egy lecsapott hangsúllyal ejtett o-ra hajaz. Szó szerint a játék címe rejtett sárkányt jelent, átvitt értelemben pedig azokra a szerencsétlenül járt kínai császárokra alkalmazták, akik valamilyen oknál fogva rejtőzködni kényszerültek (lázadás az uralkodóház ellen és egyéb finomságok).

Szerintem a wulong / wolong mix abból fakad, hogy készülőben van a Nyugati utazás című középkori kínai "fantasy" regényt feldolgozó Wukong (ami a főszereplő majom, Sun Wukong neve), illetve maga a wulong szóösszetétellel gyakrabban találkozni, mert azt jelenti, hogy fekete sárkány, és van egy ilyen nevű teafajta is :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#281) Deck válasza Kai_Rong (#280) üzenetére


Deck
titán

:R :C

PS5

(#282) Moby válasza Kai_Rong (#280) üzenetére


Moby
addikt

Az se fog soha elkészülni...

(#283) S e t h


S e t h
nagyúr

Csak sikerült a kísérőm oath szintjét feltornászni 10-re( az a farmolás már kicsit sok volt), meg is érkezett a szett lándzsástól, bár már korábban is olvastam, hogy heavy, szóval elraktam későbbre.

A lándzsa move setje sem nyűgözött le, még mindig az első boss kalapácsával nyomom, mert a terület alapú egyik támadása eléggé begyere.

Egyébként érdekes volt a demo, mert az első boss vért izzadós, a másik kettő meg kb. mini boss feelingű a körülöttünk ugráló támogató karakter miatt.

Játék is letöltődött, ahogy látom a pre order bonusok is nehéz páncélok, öröm a köbön, nem lett volna rossz egy light is.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#284) ρσгτσ válasza Kai_Rong (#272) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja. Igazad van, azt nem is figyeltem. Csak a boss achit néztem.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#285) S e t h


S e t h
nagyúr

Az egyik kedvenc gamer youtuberem is kijött egy szösszenettel, ő kedveltette meg velem a soulslike stílust, meglepne ha lehúzná. :)

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#286) Deck válasza S e t h (#285) üzenetére


Deck
titán

Ő egy korrekt arc is :C

PS5

(#287) ρσгτσ válasza S e t h (#285) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sosem hallottam még róla, de nem igazán vagyok otthon a gamer videós emberekben. Mentem is szerintem a figurát, ha valóban ennyire jó. Mert nem vagyok otthon ebben a stílusban sem. Hátha szerzek jó tippeket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#288) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#287) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ő nagyon jó abból a szempontból, hogy mindenről is csinál videót általában, végigjátszás, 100% végigjátszás, tippek, trükkök, buildek. Nem egy eszelősen ügyes, egy szál tangában lvl1 leverek mindent játékos, de elég szépen el szokott mélyülni ezekben a címekben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#289) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#288) üzenetére


ρσгτσ
őstag

"tippek, trükkök, buildek"

Pont ez az ami nekem kell. Az első bosshoz is végig kellett néznem néhány videót, hogy megértsem normálisan a harc lényegét. Azért, mert egyrészt nem vagyok otthon ebben a stílusban. Másrészt meg sok videóban marhára nem magyarázzák el normálisan.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#290) Bad Pritt válasza Kai_Rong (#280) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lovely, köszi, akkor marad wólong. :D

Wukong is nagyon várós, bár az a játék szerintem ordas nagy lebőgés lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#291) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#289) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én anno a Nioh-t a Complete Editionnel kezdtem és Cowboy meg Fextra tematikus videói sokat segítettek, meg legutóbb az Elden Ringnél láttam, hogy nagyon sok embernek jöttek jól az anyagaik, velük szerintem nem nagyon lehet mellémenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#292) S e t h válasza ρσгτσ (#287) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy Bad Pritt is írta, ő nem az a virtuóz, aki csukott szemmel, háttal ver le mindenkit, de egyébként ügyes és ami a fő, olyan tartalmat oszt meg, ami rengeteg segítséget nyújt. Egyik nap olvastam egy videója alatt egy 70 éves gamer kommentjét, aki megköszönte neki, hogy átsegítette a sok nehézségen és neki köszönhetően játszik még ma is.

Nem lepne meg ha rövidesen jelentkezne best item, weapon, armor early on videóval és komplett, mindenre kiterjedő végigjátszással is. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#293) Deck


Deck
titán

Kíváncsi leszek meddig fog lekötni a játék mielőtt visszamegyek Nioh-zni :DDD ;]

PS5

(#294) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#291) üzenetére


ρσгτσ
őstag

+ S e t h:
Köszi nektek. Mindenképp rá fogok állni a videóira. Mert amúgy nagyon bejön a játék még akkor is, ha néha esetlen vagyok benne...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#295) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hajjajj, megjött az Elden Ring is. Nem tudom, melyik satuba lógassam bele először a heréimet :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#296) Imilenni


Imilenni
addikt

GamePassosok: Tegyétek át a windowst Új-Zélandra (régiót), akkor már tolhatjátok.

Szerk.: Elkezdett nálam frissíteni :U

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#297) Bad Pritt válasza S e t h (#285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Végignéztem a videóját, nagyjából ugyanazt mondja el, mint mindenki más, sok lehetőség, jó harcrendszer, sok könnyítés, gyenge enemy variety és level design.
Viszont ez a flickering, ami végigkíséri a videót valami eszement idegesítő, nem vagyok egy külsőségekre finnyás típus, de én így biztos nem játszanám PC-n.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#298) S e t h válasza Bad Pritt (#297) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pc-s vonal eléggé csalódásnak néz ki az eddigi reakciók alapján, de ami engem még meglepett, hogy bár olvastam miszerint a ps5 verzió a legfluidabb, de még így is fura volt, hogy kipróbáltam ps5-ön és xboxon is, és boxon az első 10 percben kétszer produkált olyan akadást, hogy azt hittem a one s-t hagyta a tévére kötve a kislányom.

Nioh és Sekiro fanként egyrészt örülök a játéknak, de a diverzitás hiánya, rövidebb játékidő miatt kissé én is csalódott vagyok, az Elden ring elég magasra tette egy éve a lécet, azzal együtt is, hogy annyi bosst felhasználtak újra.

Számomra nosztalgikus ereje van a romance of the three kingdoms érának, el sem hiszem, hogy a korszak meghatározó alakjai, mint followerek csatlakoznak a harchoz. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#299) Imilenni válasza Imilenni (#296) üzenetére


Imilenni
addikt

Ott folytatta, ahol a DEMO-nak vége lett.

Press "F" to pay respects.

(#300) Moby válasza S e t h (#298) üzenetére


Moby
addikt

Ezt XSX-en a demo csinálta, a teljes már szerencsére nem. A pécésre majd holnap ránézek, de egyelőre a HL-t kellene befejezni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.