Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Kai_Rong válasza Forraszto (#499) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Gratula, így kell ezt! Kitartás és az ego mellőzése meghozza a sikert. Az első boss az első zsánerbeli címből az alázatra nevel :)

Igen, ha visszamész a Part 1 missionjére, a boss ott lesz a végén. Igazából a key item lootokat leszámítva minden visszaáll az eredeti állapotra, megint meg kell szerezni a zászlókat, interaktálni az interaktálható dolgokkal, stb. Ez minden pályára igaz lesz.

Nyugodtan add el a cuccokat, úszni fogsz a lootban. A kovácsnál lesz majd salvage opció, az 1 csillagos vanilla cuccokból úgyis csak jewel esik, ami a legalapabb upgrade material, a játék végére lesz belőle több ezred :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#502) Deck válasza Forraszto (#499) üzenetére


Deck
titán

GG a kitartáshoz! :R

Én is block+deflect-et használok így ha elrontanám akkor védekezek legalább. :K

Mindenképp temperelj a kovacnál enemy sensor-t és a zászló jelző statot az íjra, ezek megkönnyítik az ember életét :P

Ha el is kezdesz egy map-ot bármikor abbahagyhatod ha a nagy zászlónál a Travel-re mész.

PS5

(#503) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

A majomnál továbbra sem esik semmi hasznos, igaz nem is viszem túlzásba, csak napi 30 killt pazarolok rá. Ellenben tegnap kioldódott NG+-ban a Yuan Shao párbaj is, első körben két 5 csillagos itemet dobott, utána röpke 11 kör alatt meglett a teljes set. Pedig abszolút nem farmolós felszerelésben mentem.
Tudom, hogy nem egy nagy valami a set, de a bónusza ennek is ad + droprate-et, ha más nem majd ebben farmolom a makit :D

Különben van egy olyan érzésem, hogy a későbbi pályákon egyébként is jobb a droprate, a második Lu Bu-s pályán két zöld is esett sima mobokból.

(#504) S e t h válasza Forraszto (#499) üzenetére


S e t h
nagyúr

Gratula!

Én is nagyon szívtam vele, mert párhuzamosan csináltam playstationon és xboxon, kb. sosem állt rá a kezem a másik kontrollerre. :)
A következő bossok könnyebbek lesznek, de lesz még bőven kihívás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#505) Deck válasza Shadowguard (#503) üzenetére


Deck
titán

Nálam már halt 1000+. De mostanában a pandázok amíg megnem kapom amit akarok, aztán újra majom :DDD

PS5

(#506) Forraszto


Forraszto
tag

Kösz mindenkinek a bíztatást. Az enemy sensor és a zászlójelző jól hangzik, meg fogom nézni. Igen, az is motivált többek között, hogy nem ilyen ez végig, csak az első kiugróan nehéz. Mikor már belefásultam a halálokba, visszaballagtam a zászló előtti kis táborba gyakorolni kicsit, ott más csupa régi ismerős várt, a Nyilas, a Szefos, a Bamba meg az Ideges, (naná hogy elneveztem őket) Még párszor a Büdös Macskához is visszamentem. Nem kell felkapni a vizet, ha már éreztem hogy idegből ütöm kicsit mást csináltam. (a kontit sem akarom tönkretenni)

De nincsenek illúzióim, ezt betanultam+gyakorlatot szereztem pár alap mechanikában, de távolról sem lesz sétagalopp. Olvasom itt hogy Lu Bu, majom, teleportálós, stb., kíváncsi vagyok rájuk. :)

(#507) Deck válasza Forraszto (#506) üzenetére


Deck
titán

Deflect+Támadás ha ezeket elsajátítod nem lesz gondod. Ha bármikor segítség kéne, páran remélhetőleg mindig leszünk itt :D

PS5

(#508) Bad Pritt válasza Forraszto (#506) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nézd a jó oldalát: ha játékórára lebontva nézed akkor ez a játék neked iszonyatosan meg fogja érni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#509) rakkimcer


rakkimcer
tag

megérkeztem Lu Bu-hoz, újra úgy érzem magam, mint mikor kezdtem az 1. bossnál
lesz jó pár halál, mire ráérzek a támadásaira :)

(#510) Deck válasza rakkimcer (#509) üzenetére


Deck
titán

Jó fight nagyon :K Nála átkellett mennem passzívba :DDD

PS5

(#511) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Legjobb tipp a harchoz: "Do not pursue Lü Bu!" :D Tetszik, hogy áthozták ezt a Dynasty Warriors mémet.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#512) Deck válasza Kai_Rong (#511) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#513) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Na jó, most lett elegem az NG+-ból, ez a szánalmas Yoshitatsu utánzat Liu Bei normálon még elment, de lehet csak szerencsém volt vele. Nem csinál mást try-okon keresztül csak a nyomorék lightning orbokat spammeli. Néha hajlandó támadni is rendesen, de tízből maximum egyszer. Bemegyek, már dobja is le a két orbot. Se critical támadás, semmi. Ehhez képest meg a 3 nyomorék vs. 1 harc is szórakoztató volt, de ez a szánalom magas iskolája...
Most erősen gondolkozok el rajta, hogy behozok két NPC-t a harcba, szórakozzon azokkal.

Szerk... Oké... Számoltam... Hétszer zsinórban csak gömbök... Én ezt elengedtem, nem idézek NPC-t se... Majd holnap még ránézek, de ez nevetséges fos

[ Szerkesztve ]

(#514) Kai_Rong válasza Shadowguard (#513) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Fura, nálam vagy háromszor idézett csak le gömböket, és elég smooth volt a harc is. Én eddig senkit nem éreztem nagyságrendekkel erősebbnek a sima NG-hez képest, pedig nincs csisszre húzott buildem, egyszerű 4 csillagos cuccokkal megyek, föld-fém hibrid builddel.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#515) Shadowguard válasza Kai_Rong (#514) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem konkrétan rendszeres volt, hogy az egyik pár gömb még lent volt, de már ledobta a következőt. Maximum egyszer rám repült közben és már ment is vissza idézni. Lehet beakadt nála valami vagy a franc tudja, de ez rendesen kiidegelt most.
Eddig nekem sem volt gond, a két Lu Bu fight volt, amivel többet kellett szenvedni NG+-ban, de a másodiknál inkább csak az volt a baj, hogy fáradtan mentem neki és mikor négy gömböt dob három helyett a negyediket rendszeresen arccal vettem le :D
De volt aki NG+-ban is lement elsőre, NPC-k nélkül.

(#516) Deck válasza Shadowguard (#513) üzenetére


Deck
titán

Relax. :K

PS5

(#517) PETEE78


PETEE78
senior tag

pvp-ről mi a véleményetek? én minidig ótvar béna voltam, különösen a ds szériáknál, de itt vagy nagyon beletaláltam a buildbe vakon, vagy csak bénák invédeltek, de eddig mindegyik feküdt 1v1 ben, igaz még első végigjátszásnál vagyok...
light build +dual sword, fire virtue ~44 wood~22 nagyon fekszik, vajon meddig lesz elég?

[ Szerkesztve ]

You are being revived

(#518) Deck válasza PETEE78 (#517) üzenetére


Deck
titán

Szuper lett a pvp :C

PS5

(#519) Shadowguard válasza PETEE78 (#517) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az a véleményem, hogy szerencsére a lábam mellett van a router és amikor látom, hogy nem NPC invade-el már húztam is kifelé. :DDD A fene se tudja mivel jár, ha invader öl meg, gondolom ugyanúgy elveszítem a fele XP-t, de nincs kedvem kísérletezni.
Mondjuk idáig csak háromszor fordult elő, az elsőnél még gondoltam is rá, hogy küzdjek vele, de mikor egy tűzgolyó majdnem oneshotolt úgy voltam vele, hogy ezt nem kérem. :(((
Sosem voltam nagy pvp-s, már a WoW-ban is utáltam.

(#520) Deck válasza Shadowguard (#519) üzenetére


Deck
titán

Kilehet kapcsolni a beállításokban nem?

PS5

(#521) Bad Pritt válasza Deck (#520) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De, első dolgom volt indulásnál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#522) PETEE78 válasza Shadowguard (#519) üzenetére


PETEE78
senior tag

Haha :D de mint láthatod van a beállításoknál is egy "unplug ethernet cable" lehetőség :DDD

You are being revived

(#523) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Kicsit off, de épp akciós a sekiro és be is húztam, anno írtam majd jó lenne beszerezni, és áá kurva jó! :DD
Lehet még a Wo long is parkoló pályára kerül, mert most nem tudom letenni a sekiro-t!
Jah volt róla itt "vita" könnyebb vagy sem a Sekiro.. hát még nem tudom, itt csak most dögledezem az első boss ha minden igaz , (mini boss) viszont a sima enemik könnyűek...
Na erre is rá kell érezni asszem majd..

Meg még írtam azt is, a Nioh 2 nem jött be mert én béna teljes nehéz felszerelésben indultam el! (Azért tudtam egy vagy kettő vágást mert nehéz volt páncél!(pff na a lényeg Nioh 1 próbáltam ,mondom elindítom streamingelve, és akkor jöttem rá én hülye miért nem.ment a nioh2.

Úgy ,hogy egy darabig elleszek :DD (nioh1-2 , Wo long ,sekiro...)
Bocsi az offert...

(#524) Deck válasza Szoke1982 (#523) üzenetére


Deck
titán

Fasza mindegyik, jó játékot mindhez :C

PS5

(#525) Szoke1982 válasza Deck (#524) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Köszi! :R
Jah és még a dark souls 1-2-3 is kimaradt!
Csak ott nem tudom melyiket érdemes beszerezni, nekem azt mondták ,hogy inkább csak a harmadik részt+DLC szerezzen be!
Nem tudom.... például a Nioh 1 is most jobban tetszett például mint a 2 rész (az a pár óra)

(#526) S e t h


S e t h
nagyúr

A szintlépésekkor szerzett pontok elosztásakor tűnt fel, hogy a statokra addig rakott pontok összege nem egyenlő a szintem számával.
Láttam olyan játékost, akinek több pont volt elosztva, mint ahányas szintű volt, de volt kevesebb is, ez mitől függ?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#527) Shadowguard válasza Deck (#520) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ja, én nem is néztem :D Azt láttam, hogy offline lehetne menni, de a zászlók egyébként nem zavarnak, néha még hasznuk is van. Már annyi mindenképpen, hogy a bosszúállásért kapott pénzből vettem rengeteg dupla szablyát. Van belőlük öt, mindegyiken rajta van a Beckoning Pine és mindegyiken másfajta elementális effekt van.

És akkor nekem ennyi elég is volt a játékból, majd a DLC előtt csinálok egy másik karaktert, akivel csak normálon szaladok végig. Lenne még mit csinálni (companion, geart is farmolhatnék és csak lvl149 vagyok), de nem érzek rá késztetést.

(#528) S e t h válasza S e t h (#526) üzenetére


S e t h
nagyúr

Bug.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#529) Kai_Rong válasza Szoke1982 (#525) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

You're in for a good journey! Én tavaly nyomtam le a DS 1 - DS2 - DS3 - Bloodborne - Elden Ring ötösfogatot, mert ezekkel nem játszottam korábban, csak a Niohkkal és a Sekiróval. A DS-ből azért mindenki a harmadik részt ajánlja, mert az a legmodernebb rész, tökéletesített mechanikákkal. Ettől függetlenül én nagyon nem bántam meg, hogy sorba mentem a DS-ekkel, egyrészt jó látni a fejlődést részről részre, másrészt mire a végére érsz, nem is biztos hogy a harmadik rész lesz a kedvenced. Nálam személy szerint a DS2 a favorit, a PS4 / XBox One konzolokra kijött verzió már a javított verza.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#530) Kai_Rong válasza Shadowguard (#527) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Gratz! Nekem még part 7-ből van hátra pálya, köztük a nagyon kedves trial :D
Szerintem az NG+ végével én is pihentetni fogom a játékot. Tartok attól, hogy a korábbi TN játékokhoz hasonlóan itt is endless nerf / powercreep lesz, szóval lehet, hogy sok tíz órányi farming megy majd a levesbe a következő patch-csel / DLC-vel :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#531) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#532) S e t h


S e t h
nagyúr

Új patch.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#533) Imilenni válasza S e t h (#532) üzenetére


Imilenni
addikt

A második változtatás már kellett..

Press "F" to pay respects.

(#534) S e t h


S e t h
nagyúr

Pandás glitch is orvosolva lett, ha minden igaz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#535) Shadowguard válasza S e t h (#532) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Igazán felesleges nerfelni a három bunkót :D Alig másfél óra alatt megoldottam NG+-on is, cserébe imádtam nézni, mikor valaki más belefutott először.

Kai_Rong: Annyira nem is volt vészes az NG+, még az endboss is aránylag hamar lement, szerintem normálon többet szenvedtem vele. Egyedül a villanymadár akasztott ki, de az is amiatt, mert beakadt a villámspell. Más bossnál is láttam már olyat, hogy néha megakad és egy-egy támadást ismételget, de azokat egyszerűbb counterelni. Pld. Dong Zhuonak szokása tőrt dobálni addig amíg meg nem ütöm, de Yuan Shao is leragadt párszor egy-egy spellnél mikor farmoltam a setjét.

Mondjuk az is érdekes volt, hogy nekem Lu Bu minden egyes try-on, mindkét nehézségen úgy kezdte a gyalogos fázist, hogy ugrós crit és utána grab crit. Mindig... És egy streamernél azt láttam, hogy nála meg teljesen véletlenszerű volt, nem is mindig crittel kezdett... :F

[ Szerkesztve ]

(#536) Kai_Rong válasza Shadowguard (#535) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Egyetértek, szerintem sem volt vészes az NG+. Nehezebb, mint a Nioh 1-2 NG+ fokozata, ezt nem vitatom, szerintem az lepte meg az embereket, hogy erősebb difficulty spike volt, de abszolút kezelhető. Valami minimál buildszerűséggel viszont teljesen abszolválható mindegyik küldetés. Itt is koopozgattam, ami még több nehézséges vitt a rendszerbe, egészen meglepő bossok váltak hirtelen nagyon durvává :D Dong Zhuót pl. csak vagy harmadjára tudtuk koopban leverni, dupla HP-val nyomta az öreg, meg neki tényleg voltak új kombói. A dobótőrözés nálam új szintre lépett, az utolsó runon, ahol kinyírtuk, konkrétan egymás után 5 tőrt dobott, néztem is, hogy ezt mégis hogy.
Nekem még 8 szint van hátra a 150-hez, lehet, hogy azt még kihúzom, de aztán szerintem parkolópálya a játék a DLC-ig.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#537) Forraszto


Forraszto
tag

Alakul ez, az első boss után valóban visszavettek a nehézségből. A következő, a majom olyan 10-15-ből meg is lett (nagyon nehezen tudtam eltalálni a deflectet, de végül ráéreztem), az azt követő vaddisznó még gyorsabban, talán 5-6. Nem hiszem hogy ez általános lesz, de semmiképp nem 100-200. Még rájöttem közben arra, hogy harc előtt fel kell tolni a morale-t, ha 10-el kezdtem a majomnak elég gyorsan lenyomott, de ha a zászló körül őgyelgő bakákkal feltoltam 23-ra rögtön más volt a helyzet, kevesebbet sebződtem ÉS többet sebeztem. (igaz a deflect nem lett jobb persze)

Most megjelent a travel menüben a fő küldetés mellett egy "sub-battlefield". Ez jól sejtem, mellékküldetés? Arra gondolok hogy a main quest folytatása helyett jobb lenne-e előbb ezt megcsinálni, hogy tápolja kicsit a karaktert, és úgy tovább a maint? Vagy mindegy?

(#538) Kai_Rong válasza Forraszto (#537) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igen, a sub-battlefieldek a mellékküldetések. Érdemes végignyomni, nemcsak az XP, hanem a loot miatt is, mert lehet, hogy jobb cuccok fognak esni, vagy esik épp olyan, ami kell. Plusz nyersanyag, panda, meg miegymás is lehet a sub battlefieldeken, szóval megéri ezeket lenyomni.
A level egyébként a Nioh-hoz hasonlóan itt kevésbé számít, sokkal inkább fókuszálnod kell arra, hogy a fegyveredet meg az armorodat upgradeld a kovácsnál.
A morál pedig valóban damage given / taken esetében releváns, érdemes a pálya végi bossoknak legalább 20-as morállal nekimenni, de még jobb, ha farmolsz plusz pár morál szintet, mert könnyebbnek fogod érezni a lehetetlennek tűnő harcokat is.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#539) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Végigértem a játékon.
Összességében nagyon tetszett! Volt egy-egy boss ami igazi kihívás volt. Főként lu bu, hát ott azthittem megbolondulok.. a part 6 igazán jó volt, talán a leg nehezebb része volt a játéknak. A real player invaderek persze mindig akkor jöttek be, amikor a legnagyobb fight ment a játékban, így nem mindig tudtam lereagálni, hogy mi is történik, de aztán nyertem is ütközeteket a játék során.
hogy ng+ lesz-e, azt nem tudom. Lehet inkább rákanyarodok a sekirora, vagy a nioh/ds szériára.

szóval tényleg tetszett, jó kis játék lett, főleg így gamepassba, ingyé.

(#540) rakkimcer válasza Hazli17 (#539) üzenetére


rakkimcer
tag

szintén végére értem kedd este
3 esetben kellett behívnom segítséget :)
Lu Bu két formációjánál és végén már nem volt idegzetem a vak gyerekhez
DLC-t egyenlőre nem rendelem be, megvárom milyen boss-ok lesznek, ha túl sok Lu Bu meg a repülős, akkor kihagyom
NG+ bementem az első boss-hoz, jó volt látni, az eddigi páncélomban 2 csapás és feküdtem :)
itt még elszórakozok egy kicsit, de DLC-t annyira nem várom már
viszont ezen felbúzdulva kihagyom a Sekirot, mert ha jól gondolom az is a deflect-re épül, de ott nem tudok behívni senkit sem

elég sok a visszáság a játékban, támad, megy a deflect rá, felrúgom a levegőbe, majd onnan egyből megint nyom egy piros támadást

(#541) lajosx válasza rakkimcer (#540) üzenetére


lajosx
őstag

Nem tudom hogy a sub missionokat csináltad e? De volt az egyikben 3 sima emberke 20morallal na azok mellett lu bu elbújhat :C kb 2-3 órát szívtam velük mire meglettek. Én még nem értem a játék végére, de eddig lu bu volt az egyetlen boss ( a legelső után) ami tetszett. Igaz nehéz de tanulható, és nem idegesítő! Ez a 3 bánat felhúzott rendesen. :DD

(#542) rakkimcer válasza lajosx (#541) üzenetére


rakkimcer
tag

másodjára meg volt, meg is lepődtem mikor beestem és hároman vannak
ha egyedül megyek ezt használom a saját küldetéseknél
Soaring Ursine Mace (Panter's Grit miatt is) wood: A-, earth: A, metal: C-
Rampancy Set
Spell: Stone Weapon(earth), Perfect Restoral(wood), Flame Weapon (fire), Imposing Slab (earth)
ehhez a sethez ez van most: wood: 40, fire: 12, earth: 87, metal: 2, water: 1
earth a fegyver miatt, wood meg a HP, a többi meg csak spell miatt

mace special effect-vel szét tudom őket választani, legalábbis 1 félretolok, amennyit tudok sebzek, közben deflect, meg védekezés és megint tolás
ezzel a fegyverrel és effect-vel minden olyanat kezelni lehet, amelyik nem teleportál össze-vissza, illetve ott sem rossz, mert odaszalad közben
de van vele egy kis gond, ha az enemy a kiütés állapotba kerül (megjelenik a piros kör, nem tudom ezt hogy mondják szépen), akkor nem szabad effecttel tovább nyomulni, nem lesz idő megütni, addigra lemegy a piros csík, szépen leveri :)

viszont ez a set a Lu Bu-ra és a vak gyerekre nem jó, minden mást ezzel oldottam meg, mikor letudtam segítséggel a Lu Bu-t, ott adta először ezeket a cucokkat értelmes statokkal, upgraddel felnyomtam mindig

nem vagyok profi, ezért sokat Lobby-ztam, mások csatája közben figyeltem, hogy kéne, mivel kellene, ki hogy csinálja
ez így most egy kicsit tank karakternek tűnik, deflect nem inden esetben sikerül, Perfect Restoral segít abban, az első csapát kivédi

majdnem olyan magas már a level-em, mint egy profinak az NG+ végére,, miközben kb. 125 körül végeztem az alap játékkal

van egy water-es set-em ice miatt, de azon gyenge a páncél és HP, ügyelni kell a távolságra, kevés közelharc :)

(#543) Hazli17 válasza rakkimcer (#540) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Nekem igazából az első boss, a tehénfejű, lu bu első kör, ami tényleg nehéz volt és sokáig tartott. Viszont lu bu-nál annyira feltápoltam magam, hogy onnan a part 5 szinte könnyű volt. A part 6 ami hozott nehézséget, aztán a vak gyerek egész jó volt, de telenyomtam magam “negative effekt on enemy”-vel, (vagy mi a pontos neve) úgy azért lement.

lajosx az a 3 enemys egész jól lement. Ami sub missionben nekem nehéz volt az a part6 ban az “elektromos” csávó. Viszont az is szerintem azért, mert nem volt jó a szettem.

Pl ez is tetszett, hogy a ruhákon/fegyvereken sok mindent lehetett variálni. Biztos van benne még, lehet az összes achievment miatt lesz majd egy ng+.

(#544) Hazli17 válasza Hazli17 (#543) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Ja igen, meg liu bei báttya is rendesen megizzasztott.

(#545) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem bírtam ki röhögés nélkül, főleg a hozzászólásokkal fűszerezve. :)

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#546) lajosx válasza Hazli17 (#543) üzenetére


lajosx
őstag

Hát nekem valamiért az a kis sub mission volt eddig a legnehezebb, igaz még csak part 5 végén vagyok. Biztos lesz benne amivel szívni fogok még :D de sokat olvastam
Lu Bu-ról , milyen nehéz boss, én azt nagyon szerettem. De ugye kinek mi, általában olyannal szívok mindig, amivel más nem, ami meg nehéznek számít az hamar lemegy. Pl nekem az első boss is pár próba volt. Mondjuk inkább tartott volna tovább, mert akkor nem szívok utána, azzal megtanultam volna a játékot. :D Elvileg azért lenne ott. Hálisten azért már kezdek belerázódni, de nioh2 után furcsa volt a harcrendszer. Pont hogy végeztem a második részével , utána fogtam hozzá ehhez a játékhoz. De tetszik egyébként, nem bántam meg hogy meg vettem. Csak már most azon aggódom, ezután mivel is kellene játszani? Sajnos nem sok olyan játék van ami érdekel, Souls vonalon , meg elvileg már minden meg van.

(#547) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok!
Végre végére értem ennek a kínai csodának. :D Vagyis akarom mondani befejeztem a ng-et.
Hát...
Elmennek a sunyiba a Ninjások. Baromira tetszett a játékban eleinte sok minden. A design, a combat skillek, erre ideb..sznak nekünk egy olcsósított kínai Nioht. Még a deflect harcba is belejöttem, igaz a Sekiroban sokat kínlódtam vele. De itt Lu Bu-nál beletanultam. :D
A bossok 1-2 kivételével nem voltak túl élvezetesek. Inkább frusztrálóak. Hiába tanulod ki a move-ját, ha elbaszod egy pár tized másodperccel a deflectet.
Ami tetszett az első Lu Bu harc, meg a végén a vak csórikám. És az npc 1v1 küldik. Ott valahogy működtek a reflexeim rendesen. Izgalmas volt.
De az a lightningos ventillátor boss az kiidegelt például. Liu Bei asszem. A legjobb az amikor azt se látod hogy jön hátulról valami amit ki tudnál védeni mert a targetlock miatt nem látod. :D Mert a csávó repked körbe-körbe, a kamera meg követi. Szörnyű volt. :DDD
A vén trotty a végén meg egy vicc volt. Belefáradtam hogy rohangáljak utána mert állandóan vagy elteleportált vagy dodgeolt hátra vagy 500m-t. Inkább kivártam a támadásait. Könnyű harc lett az így a végére még a sárkánnyal együtt is.

A sztori az totál érdektelen volt nekem, olyan értelemben hogy ez gyakorlatilag ugyanaz mint a nioh sztorija. Picit kínai, picit gagyibb de nioh. NPC-k ugyanígy érdektelen figurákra sikerültek. Pályadesign kínaisítva de Nioh. Az utolsó pályán kanyargó ösvény vajon mire emlékezetetett...sose láttam még ilyet...

Összefoglalva nekem hiányzott az az élmény mint a Nioh-ban hogy szinte vártam hogy újra megküzdjek egy bossal. Vártam a sztorit mert érdekes volt, főleg az utolsó dlc tetszett nagyon. Vártam volna valami újdonságot de csak kevesebbet kaptam mindenből. De az legalább nehezebb. :D
Vártam volna valami jó cuccot a vége felé vagy ng+-on de semmi.
Azért eljátszok vele még egy darabig mert szeretem kínozni az idegeimet. :D
De azoktól, akik képesek voltak egy Nioh 2-t lerakni az asztalra, ez csalódás számomra. Szégyeljék magukat. :P
Remélem a dlc-kel kárpótolnak.

(#548) Forraszto


Forraszto
tag

Akit esetleg érdekel, most jött egy nagyobb (20GB) javítás, sok kisebb változással. A hozzám hasonló kezdőknek két fontos dolog:

"
- Made some adjustments to the level of difficulty for the battle against Zhang Liang in the main battlefield “Village of Calamity,” including the following:
- Decreased the maximum HP of his first form
- Adjusted each type of damage
- Adjusted the AI
- Adjusted camera movement during airborne attacks

- Added a tutorial to the battle against Zhang Liang in the main battlefield “Village of Calamity.

Könnyebb lett az első boss, úgy fest, és kapott egy tutorialt is.

UPDATE | Wo Long: Fallen Dynasty (teamninja-studio.com)

[ Szerkesztve ]

(#549) S e t h válasza Forraszto (#548) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még nem néztem meg, de elsősorban a collectibles érdekel, hogy nyomon lehet követni mi hol maradt el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#550) floatr


floatr
veterán

Jópofa amúgy. Elég béna vagyok ezekhez a játékokhoz, de a sekiro után kifejezetten könnyű

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.