Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Bad Pritt válasza S e t h (#399) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Microsoft Store-os meg Xboxos változat között van csak, meg Play Anywhere játék, ha ez bárkinek számít esetleg.
Viszont ha jól tudom a MS Store meg Steam között sincs, ami viszont láma dolog.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#402) Moby válasza Imilenni (#398) üzenetére


Moby
addikt

Én a pc-s verziót annyiban hagytam. Romhalmaz. XSX-en kifogástalan. Viszont engem annyira nem darált be, és nem is annyira a core mecha miatt, azzal elég jól elvagyok tonképp. Szerintem ettől többek és jobbak voltak a Nioh-k. Ott sokkal inkább megvolt a progressz érzés, itt csak megyek előre gépiesen. Nagyon nincs is mit megtanulni benne, ha az első bosst lenyomtad, akkor megtanultál mindent, és onnantól pusztulgurul minden. A trashmobok nem érnek semmit, ahogy a loot sem. Ugyanabban a gúnyában, ugyanazzal a fegyverrel nyomom végig, tulajdonképpen csak atk, deflect, divine beast hármassal. Valami varázslatokat raktam be még az elején, szerintem háromszor nem használtam őket, nem is fejlesztem, minek. Lassuak, mint a szar. Nincs igazán progressz, csak menetelés pályáról-pályára.

(#403) Moby


Moby
addikt

Nem rossz játék, nem azt mondom, a rossz nem ilyen, de játszottam én ettől már sokkal jobbakkal is a zsánerben. GP-ben elmegy, huszonharmincezret biztos nem fizetnék érte.

(#404) S e t h válasza Bad Pritt (#401) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap a fél délutánon ráment, hogy a gyerekkel ökörködtünk xboxon az első bossnál, hogy utána kiderüljön, mi bizony nem fogunk együtt játszani ps-xbox tengelyen.

Akkor letojtuk volna mindketten a bosst, a motiváció az volt hogy apával együtt nyomni majd a gamet.

Persze felmerült, hogy akkor én nyomjam one s-sen.
Sok áldozatra kész egy apa, de azért a lófaxnak is van határa kedves Team ninja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#405) Deck


Deck
titán

Ez a sok rinya ami itt megy... Sok szeretettel mindenkinek: [link] :U

PS5

(#406) S e t h válasza Deck (#405) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nehéz átgörgetni?
El ne csessze a napodat!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#407) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Cowboy elkezdte a 100% walkthrough-ját, ha valaki esetleg a korábbi pályákon kihagyott volna valamit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#408) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha vkinek szükség lenne némi inputra, a srác is foglalkozik a játékkal.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#409) heihachi válasza Deck (#405) üzenetére


heihachi
addikt

Ezzel a posttal eddig te vezeted a rinya versenyt.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#410) sp8787 válasza Bad Pritt (#407) üzenetére


sp8787
addikt

Ez is olyan lesz mint a BB?
"How to cheat the game to get Platinum because I am a lazy whiny little bitch and can't beat the chalice bosses"

(#411) Rigormortiis válasza Moby (#403) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pontosan ezt gondolom róla én is. Egynek elmegy, ez egy simán "jó" játék, de semmi kiemelkedő. Én még elcsapkodok vele egy darabig, végülis GP-ben egy teljesen korrekt cím, de huszonezreket nem ér.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#412) Deck válasza sp8787 (#410) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#413) S e t h


S e t h
nagyúr

Két tipp.

Aki farmolni akar, annak jó hely lehet a shadow of the sacred mountain küldetés, ahol az egyik flag checkpoint mellett pár méterre van egy gorilla, ráadásul háttal, instant kivégzés, néhány ezer qi és pár másodpercen belül megismételhető.

A followerek oath szintjének maximalizálására jó lehet a The Uninhibited Heart mellékküldetés, ami mindig ad Cup of Cordialityt.

Megerősíteni nem tudom, redditen találtam.

Ezt is. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#414) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hali srácok! Belevágtam én is végre. Fostam a deflect-es harcrendszertől és hát joggal. :D
Az első boss-nál jártam kb 30x. de meglett. Nem mondom hogy profi lettem de talán kezdek ráérezni, a második boss lement hamar.
Kicsit úgy tűnik nekem hogy mindenáron bele akartak passzírozni a harcrendszerbe mindent ami eddig volt a Niohban, Sekiroban és az Eldenben (csak az ugrás). Gyakorlatilag ha nem támadod az ellenfelet mint egy őrült hanem csak dodgeolgatsz és védekezel meg taktikázol akkor hamar kifárad a karakter és kakukk. Agresszivitás lvl99. Vagy végzel a bossal kurva hamar hiba nélkül vagy "you died".
Sokat hibázni nem lehet. Jobban büntet mint eddig bármelyik játék, ha hibázol.

Nem is értem miért jött ki ez a játék most, talán hogy legyen "valami". Az átvezetők gyakorlatilag nioh copy teljesen. Kicsit szebb is lehetne hamár kijött ps5-re. Ja és ebben is néma a karakter, kivéve ha harcol, akkor bezzeg tud nyögdécselni. :D
A videókban csak néz mint egy szerencsétlen, néha biccent és ennyi.
Viszont a művészeti oldala nagyon tetszik, barón néznek ki a sárkányok, bossok, animációk.
Skillekre kiváncsi leszek, meg lesz-e fegyverfejlesztés egyáltalán..? Mert ez így fapadosnak tűnik a nioh 2 után.

Ellszek vele mert tetszik, egy jó minősítést megérdemel. 10/7~8
Az gáz mondjuk hogy steamen többnyire negatív az értékelése. :U Sokan elakadtak az első bossnál szerintem. :D

(#415) Bad Pritt válasza BOBAKILL (#414) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Steamen azért mostly negative mert hulladék a PC port.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#416) S e t h válasza BOBAKILL (#414) üzenetére


S e t h
nagyúr

Wo Long: Fallen Dynasty - Build Crafting Guide: Basics, Blacksmith, Followers, & More

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#417) sith7


sith7
nagyúr

Ki hogyan osztja el a skill pontokat ?

(#418) S e t h válasza sith7 (#417) üzenetére


S e t h
nagyúr

Varázslatra még nem raktam, fegyvernél meg arra amit kedvelek és azzal amivel scalel.
Most egy olyan fegyvert használok ami tűz és fa alappal szinteződik, ezért arra is pakolom a pontokat.
Ami fegyvert preferálsz, nézd meg az ABC betűi hol jelennek meg. Ha vminél A betű van, vagy B akkor frankó és kevésbé ha c, vagy d, e.

Találtam egy táblázatot, itt látható, hogy melyik fegyvernél mire érdemes, illetve javallott pakolni.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#419) sith7 válasza S e t h (#418) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#420) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha vki nem akar sokat tökölni a followerek fejlesztésével, vagy pont nem akar velük együtt harcolni, de vágyik az általuk viselt szettre, akkor itt egy lehetőség, amivel cup of cordialityt lehet farmolni.
Óvatos vélemények szerint is patchelni fogják.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#421) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Ma végeztem a Nioh2 dlc kel is, így neki kezdtem a játéknak. Kicsit fura a Nioh után, de tetszik így elsőre. Az első bossig jutottam,lett benne pár próba de meglett. Szerintem a játék szép, még a menü rendszert nem látom át teljesen. Olyan nem
lesz mint a Nioh 2 ,de szerintem szerintem szeretni fogom ezt is :R :D

(#422) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Nem nagyon volt idom jatszani, most ertem el Lu Buhoz. Na ezt mar nevezek, ez vegre nem egy pushover boss :D Elso probalkozasra nagyon elbiztam magam, es nem szamoltam azzal, hogy miutan masodjara is lemaszik a lorol, sokkal agresszivebb lesz, es belemasztam egy full felesleges tamadassal ket piros attackba :WPedig mar piros volt az eletcsikja, ket deflect es szevasz. Azota haromszor probaltam, de meg addig se jutok el, hogy visszamasszon a lora :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#423) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hétvégén rendesen ráfeküdtem a játékra és sikerült is a végére érni, szóval annyira nem hosszú, steam szerint kerek 34 óra. Még van három mellékküldetés, de az szerintem túl sok időt nem fog hozzáadni. Ezt ráadásul úgy, hogy minden pályát igyekeztem alaposan bejárni, volt ahol kétszer körbementem az utolsó zászlóért. Mondjuk a haszna megvolt, mert guide nélkül mentem és így is meglett a potis és a cicada shell-es achievement is.
Elég felemás érzéseim vannak, egyrészt a kínai történelem/mitológia nekem ismeretlen terep, a Nioh-nak az is egy hatalmas pozitívuma volt, hogy a szereplők egy részéról már előtte hallottam.
Másrészt a nehézség is érdekes volt. Anno a demóban megszenvedtem kicsit az első pályán, amíg begyakoroltam a mechanikát, de egyébként három olyan boss volt, ami nem ment le 2-3 try-ból. Abból az egyik az utolsó, ami magában megér egy misét, röpköd, pattog, fent ugrál a levegőben, ahol el se lehet érni... Mint valami agyontápolt Yoshitsune...
Nehézséghez tartozik az NPC-k kérdése is.. Én a harmadik pálya után jöttem rá, hogy el lehet őket küldeni, onnantól egyedül oldottam meg mindent. Egy side quest volt, ahol be akartam hívni valakit segíteni, ott nem lehetett (egyébként spiritet is csak ott használtam). Egyszerűen nem éreztem szükségét. Aztán ez lehet majd NG+ban változik, de "normálon" ez a könnyebb souls game-ek közé tartozik.
Attól függetlenül egynek jó volt, de remélem legközelebb egy igazi Nioh 3 jön a csapattól, mert a Wo Long sajnos messze van tőlük.

(#424) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Miért nem tudom kiszedni a storehouse-ból a nyílvesszőket? Már alig van valami az inventorymban, mindent kipucoltam, de még mindig azt írja, hogy full :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#425) Rigormortiis válasza Kai_Rong (#422) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én is ma értem Lu Bu-hoz és engem is szivat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#426) S e t h


S e t h
nagyúr

A kínai pantheonnak reszeltek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#427) Deck válasza Kai_Rong (#422) üzenetére


Deck
titán

Én befejeztem és tegnap már egész nap ment az ng+os 5*-os farmolási móka. Persze bejöttek a grace-k is. A drop rate borzasztó jelenleg, így mehet a szokásos farmolási statokkal luck, drop rate, equipment drop rate stb. Van yasakaninak megfelelő stat is, panda is ami egy sudamának felel meg. :P
A pvp nagyon fun és kemény az ng+,a light armornak is búcsút kellet intenem. :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#428) Shadowguard válasza Deck (#427) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Neked esett bármi 5*-os cucc? Én a sztori szerinti sorrendben pörgetem végig a küldetéseket, most vagyok a Lu Bu-s pályán, eddig egyetlen egy esett, azt is a panda dobta. Direkt a sárkány van betéve, mert úgysem használom sokat és növeli a drop rate-et is, de semmi. Mondjuk különösebben a 4 csillagos sem esik, szóval nem tudom mit csodálkozok.

Nehézséget aláírom én is. Gondoltam nem lesz ott gond, majd jól magam mellett tartom az NPC-ket, de hamar rájöttem, hogy nem jó ötlet. Amikor nem kellene akkor megakasztja a támadást, pont rosszkor tereli el a figyelmet, egyébként meg csak haldokolnak. Marad a single NG+-ra is.
A bikapolip nekem nagy mumus, ott csakazértis bent hagytam a csajt, de szinte instant halt minden alkalommal. :C

(#429) Deck válasza Shadowguard (#428) üzenetére


Deck
titán

Van már sok. Tegnap egész nap ezt farmoltuk, megfelelő grace-el kellenének persze :DDD Durva buildeket lehet összerakni :C

PS5

(#430) Deck válasza Deck (#429) üzenetére


Deck
titán

Több variáción is gondolkodom mivel megszoktam az Agility A-t. Vagy 1. Medium armor + Agility A (ilyenkor kell az Earth-re 44 pont vagy 2. Heavy Armor B Agility (ilyenkor csak 24 kell az Earth-re.)

A light armor szar ng+on, 1hit vagy már az elején is a critical támadásokkal szembe. Agility A és B közt a különbség kicsit több "ki" fogyasztás és a deflect-re az idő nagyobb picivel és jobb a reakció. Persze a B Agility a Heavy armorral is remek lenne a damage reduction miatt és csak pici a különbség a "ki" ben. Na meglátom még... :DDD

A gracenél meg ugye vannak speciális bónuszok "ultimate" statok. A Wood-os nagyon OP-nak tűnik.

Persze van még deflect-es stackelős damage (inkább pvp-s szerintem) , martial art-os, meg negatív effect-re stackelős damages (ez is elég fasza). De ez a Wood-ost könnyű aktiválni, nem jár le, damage-t ad, damage reductiont és spirit gain-t is. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#431) Deck válasza Deck (#430) üzenetére


Deck
titán

Reddit damage tesztek: [link]
Szóval akkor elég egyértelmű a helyzet :DDD

PS5

(#432) Deck


Deck
titán

Hasznos videók:
Cup of Cordiality farm: [link] (így maxoltam ki mindenkit)
5* Accessories Reroll NG+: [link] (bármilyen 5* dolgot ledobva a pandának 5* Accessories-t fog visszadobni.
5* Gear farm NG+ (Boss) [link] (hasznos a luck, drop rate stb)
Működnek ameddig működnek... :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#433) Kai_Rong válasza Deck (#427) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jó neked, nekem semmi időm nem volt játszani az elmúlt egy-két napban, szóval még mindig a 4-es régió harmadik fő missionjénél járok :(De legalább így sokáig fog tartani :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#434) Deck válasza Kai_Rong (#433) üzenetére


Deck
titán

Vár az endgame és a pvp bro... :P (ha tudnád még mik lesznek ott is maradnál ahol vagy :DDD ;]

PS5

(#435) Deck válasza Deck (#434) üzenetére


Deck
titán

Amúgy működik ami a Nioh-ba. Tehát mehet az íjra enemy sensor és zászló sensor illetve passzív damage pl. :P

PS5

(#436) S e t h válasza Shadowguard (#428) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem a játék elején az egyik sub mission bossa dobott egy 3 csillagos + 5-ös speart, nem akartam hinni a szememnek mennyivel múlta felül sebzésben az addigi fegyveremet,szinte cheat volt haladni utána.

Mondjuk ami rajtam volt ott mindenhol a luck volt az elsődleges prioritás, az alapján válogattam a felszerelést.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#437) sith7


sith7
nagyúr

Most értem egy olyan Boss - hoz, aki egy barlangban van, és tűzkarikát nyom maga körül, teleportál, és a végén, mielőtt levered, megjelenik 3 mágus/varázsló(?)

Ezt a 3 - t is le kell verni, vagy anélkül is le lehet győzni ?

Egyszer már majdnem sikerült, csak megzavart ez a 3 pali

(#438) Bad Pritt válasza sith7 (#437) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak a bosst és ha lenyomtad eltűnnek a minionok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#439) sith7 válasza Bad Pritt (#438) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#440) Kai_Rong válasza Deck (#435) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A marking flag sensort specifikusan valamelyik slotra kell tenni? Én kiheréltem a négycsillagos íjamat, de nem dobta fel sehol opcióként, csak az enemy sensort :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#441) Deck válasza Kai_Rong (#440) üzenetére


Deck
titán

Pedig simán rálehet rakni. [kép]
Bocs a minőségért, másnak küldtem még pár napja :K
Továbbá könnyű 4csillagos íjat szerezni. A faluba az öregnél lehet pörgetni ugye random íj-at. Néhány próbából ad. Előtte mentesz és visszatöltöd ha nem az. Tehát van save scumming a játékba még. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#442) Kai_Rong válasza Deck (#441) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja az íjra már rájöttem, amint a tutorial elmondta, hogy az öregnél tudsz Accolade-ért cuccot venni, elsőre ki is dobta a 4 csillagost :D (csak az hiányzott a 4 csillagos geares trófeához).

Ma este megnézem egy másik íjjal, hátha csak valami szett bónusz miatt nem lehetett rárakni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#443) Deck


Deck
titán

Patch!

PS5

(#444) Shadowguard válasza Deck (#432) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Cupról tudtam, lehet majd elsütöm. Annyit adott a játék menet közben, hogy Jing Jangot felhúzzam tízre az achi miatt, de annyira nem foglalkoztam vele. Az eredeti terv az volt, hogy majd NG+-ban már viszem magammal az NPC-ket, de mint fentebb is írtam, erről letettem...
Accessoryt már csináltam, arra hamar rájöttem, hogy rosszabb nem lehet amit visszaad csak jobb és tegnap estig csak accessory volt 5 csillagos. Tegnap Lu "lovask*cs*g" Bu előtti NPC miniboss dobott egy lándzsát, rögtön Ling Baosat :D Kár, hogy pont a fegyver olyan, amit nem akarok lecserélni :(
Gear farmot meg majd meglátom, egyelőre végigtolom az NG+-t teljesen, hátha esik még valami. Ha jól olvastam 150es szint a maximum, azt így is el fogom érni még a vége előtt, pedig direktben nem is farmoltam az XP-t és tele az inventory zseblélekkel is. És perpill a morálrendszer miatt nem is látom, hogy a DLC hogy hozhatna be további szinteket. NG++-ban 30 lesz a max morál az ellenfeleknek és már egy sima nyílvessző is megöl?

A maki dobhat speciálisan bossfegyvereket is NG+-ban? Triumphant Conquest-et szeretnék, sokat :D Vagy akkor az a megoldás, mint Nioh 2-ben, hogy a boss halála után még azelőtt kilépek a főmenübe, hogy a játék kidobna és mehetek az utolsó zászlótól?

Patch-et tegnap teszteltem, tényleg megjavították az egeres kamerakezelést, megszűnt az idegesítő fehér villózás, a stabilitás is jónak tűnik, bár az eddig is lutri volt. Egyszer hat órát játszottam egyhuzamban, máskor meg két pálya után kidobott, szóval utóbbit a fene tudja. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett már a demo után kijavítani az irányítást és akkor most lehet nem vegyes értékelése lenne a játéknak... Team Ninja :(((
Viszont aki nem PC-n játszik: Lu Bu másnál is rendszeresen eldobálja a target lockot? Azt nem tudom eldönteni, hogy nála az extra nehezítés vagy ez is bug, de ő az egyetlen boss, akinél rendszeresen elveszítem a lockot. Csak a lovas fázisban, amikor gyalog van akkor nincs baj.

(#445) Deck válasza Shadowguard (#444) üzenetére


Deck
titán

Nem kell a majomnál kilépni a side mission-nél csak rámész, hogy Challange the Same Battlefield Again. Aztán, farmolod amíg bírod :C

PS5

(#446) Shadowguard válasza Deck (#445) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Azt tudom :D Arra vonatkozott a kérdés, hogy dobhat-e mindent ő is vagy Dong Zhuot kell zargatnom, ha nekem speciálisan az ő fegyvere kell.

(#447) Deck válasza Shadowguard (#446) üzenetére


Deck
titán

Na ezt nem tudom. Lehet a majom nem jó neked akkor :D

PS5

(#448) Deck válasza Shadowguard (#446) üzenetére


Deck
titán

Mi a fegyvere neve? Ha esik szólok :D

PS5

(#449) Shadowguard válasza Deck (#448) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Triumphant Conquest. Az egyedi Martial Arts miatt meg akarom tartani, felugrik és egy elég durva AOE-t tol maga alá. Ráadásul közben a legtöbb támadást is ki lehet vele kerülni :D

(#450) Deck válasza Shadowguard (#449) üzenetére


Deck
titán

Pobt ma dobta. :DDD :D [kép]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.