Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Moby válasza sith7 (#97) üzenetére


Moby
addikt

Ezen ne csodálkozz. Még azonos pécén belül is eltérően működik a steames, és a ms store-os verza. A steames feszt szaggat, mert 59.94fps-el megy, miközben a a monitor 60-al. Senki nem tudja miért, örjöngenek a hibákon a steam fóruimokban. Az MS Store-os meg rendesen 60-al, de ott nincs is 60-ra korlátozva, a 120-at tudó monitorokon megy 120-al (a steames nem). Totál katyvasz az egész.

(#102) Deck válasza Imilenni (#98) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót, de túl sokat takar a ruha... ;] :DDD

PS5

(#103) Moby válasza Deck (#102) üzenetére


Moby
addikt

Nyilván lesz a nude patch :)

(#104) Deck válasza Moby (#103) üzenetére


Deck
titán

Semmi ilyen nem érdekel, de nem szeretem az armorokat. (amúgy se PC-n játszok). :D

Ezek bőven elegek számomra:

PS5

(#105) S e t h


S e t h
nagyúr

Végre gép elé kerültem, de azt írja a játék, hogy nem lehet játszani jelenleg, mi a phasz?

Ráadásul csak kilencig tart a demo határideje?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#106) S e t h


S e t h
nagyúr

Megtaláltam a demot.
Érdekes hogy le lehet tölteni a végleges játékot, de miért?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#107) Deck válasza S e t h (#105) üzenetére


Deck
titán

Március 26ig tart.

PS5

(#108) sith7


sith7
nagyúr

Xbox - n ha piros támadást nyom a Boss, akkor B,B vagy B+irány a counter támadás ?

(#109) Moby válasza sith7 (#108) üzenetére


Moby
addikt

B, vagy B+irány. Mindkettő deflect. A B,B az dodge. (bár technkailag valószínűleg az első B-t beveszi deflectnek ha benne van a frameablakban, és onnan mindegy, hogy nyomtál mégegyszer)-

(#110) Deck


Deck
titán

Összefarmoltam ezt a General of Man szettet. Jó lesz majd ezzel kezdeni pénteken. Jobb mint a semmi :D

PS5

(#111) S e t h válasza Deck (#107) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az frankó, addig talán lemegy az első boss. :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#112) Deck válasza S e t h (#111) üzenetére


Deck
titán

Első bosst kell farmolni hozzá. Később meg a kovácsnál lehet fejleszteni 1-et a cuccokon. :D

PS5

(#113) S e t h válasza Deck (#112) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt most nem értem.
Az első boss legyőzéséhez az első bosst kell farmolni? :D

Zhang Liang első fázisa úgy ahogy, de a másodikat még nem tanultam meg, igaz nagyon türelmem sem volt hozzá.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#114) Deck válasza S e t h (#113) üzenetére


Deck
titán

Az első boss dobja a szettet amit összeraktam. Így őt kellet farmolnom, hogy dobálja. :D

PS5

(#115) Deck


Deck
titán

Lvl 20 a max a demoba :DDD

PS5

(#116) Deck válasza Imilenni (#98) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót mégegyszer. Megszereztem én is :K

PS5

(#117) sith7 válasza Deck (#114) üzenetére


sith7
nagyúr

király vagy, én még nem tudtam a 2. fázisban lenyomni

(#118) Deck válasza sith7 (#117) üzenetére


Deck
titán

Hajrá, meglesz az :R

PS5

(#119) sith7 válasza Deck (#118) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom ott mi változik ... kiesek a ritmusból, vagy nem tudom, de volt olyan, hogy meg se tudott ütni az első fázisban, aztán ... nem tudom ... ami az elsőben működött, az a másodikban nem ... :F

(#120) Deck válasza sith7 (#119) üzenetére


Deck
titán

Agresszívba kell nyomni az a leghatásosabb. Ezenfelül deflect majd támadás, piros támadás ellen meg deflect és háromszög. Közben figyelni mennyire megy fel a "posture" vagy mi az és mehet tűz is ellene folyamatosan, ha sikerül azt a csíkot kimaxolni akkor leszúrhatod. Később lesz Divine Beast is aminek a segítségével sokkal könyebb lesz legyőzni őket :D

PS5

(#121) S e t h válasza sith7 (#119) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is egész jól nyomtam már az első fázist és úgy ahogy írod, a másodikra teljesen kizökkenek és szinte instant halál.

Az a helyzet, hogy amint rutinná válik az első fázis, akkor kell megtanulni a másikat, mondhatni így megy ennél a stílusnál. :)

Én megörültem, hogy nem ma járt le a demo határideje, mert nem volt időm játszani, a következő héten majd remélem lesz időm esténként és próbálkozom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#122) Deck válasza S e t h (#121) üzenetére


Deck
titán

Pénteken már jön a teljes játék :C

PS5

(#123) Moby válasza Deck (#120) üzenetére


Moby
addikt

Deee ottvan vége a demonak, amikor azt megkapod. Vagy lehet tovább is nyomni?

(#124) Deck válasza Moby (#123) üzenetére


Deck
titán

Akár mehetsz az elejétől, vagy kiválasztod melyik map-ot akarod lenyomni a 2 közül a térképen. (minden cuccod marad)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#125) Moby válasza Deck (#124) üzenetére


Moby
addikt

És ottlesznek a bossok is, meg minden? Na ezt akkor megnézem. Tökre nem is néztem ezt, vége lett, kírta, hogy elvisz a storeba, hogy megvegyem, ott bezártam, és ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#126) Moby válasza Deck (#122) üzenetére


Moby
addikt

Xboxosoknak argentinára állaítva már csütörtökön :DDD

(#127) Deck válasza Moby (#125) üzenetére


Deck
titán

Igen, ott lesz minden. :K Sokszor lenyomtam már az egészet :DDD
A 2.pályán lévő npc is mehet veled ha akarod. Próbáld ki a Divine Beast-et elég OP... :P
Így lett meg nekem is a lvl20 (van még 10lvl-nyi xp-m) az első boss amit dob ful szett, az npc-t "kimaxolva" a szettje és fejlesztettem mindenen +1ig.
Coop is elég faszán működik.

Shrine - Travel (map nézet)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#128) S e t h válasza Deck (#122) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudom, csak az a baj, el kéne döntenem mit akarok.
Illetve tudom.

1 hónapja fejeztem be a Sekirot és az olyan élményt adott, amit itt nem érzek, sőt, még Nioh-t sem nagyon, max nyomokban.

Én ps elé vagyok gyógyulva, másik szobában meg Xbox, de az gyerek felségterülete, még egy játék miatt sem ültem át oda és most sem akarnám elkezdeni, meg nem is annyira áll rá a kezem a másik kontrollerre, csak ugye a game pass.

Szóval rágcsálom egy ideig a demot, hogy meglássam, be tud-e húzni annyira, hogy megvegyem.
Csak az szól mellette, hogy siralmas az utóbbi időszak termése, hol van már a tavalyi hó, illetve február......

Egyébként van vmi előrendelői bónusz, ami miatt érdemes lenne péntekig megvásárolni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#129) Deck válasza S e t h (#128) üzenetére


Deck
titán

Pár armor szett de semmi lényeges. Én a Digital Deluxe-ot rendeltem elő a Season Pass miatt mert, lesz idén 3 dlc 3 havonta. Mint, a Nioh esetében. :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#130) sith7


sith7
nagyúr

köszi a tanácsokat, próbálkozom még

(#131) Deck válasza sith7 (#130) üzenetére


Deck
titán

Sikerült azóta? Ha nem akkor kis segítség: [link]

PS5

(#132) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Tegnap délután Hogwarts Legacy helyett valahogy megint a demót sikerült elindítani :D Kimaxoltam az Oath levelt Zhao Yunnel, 200 ezer qi / amrita van nálam, szerintem ez egy "pár" levelre elég lesz pénteken (feltéve, hogy nem b.sz ki velünk a Team Ninja és nulláza le a progresst).

Aki esetleg szenved az első boss-szal, annak némi hint: valószínűleg nem véletlen, hogy a boss előtti zászló közelében sorban lehet stealth killelni az ellenfelek, amiért masszív moral boostot kap a karaktered ;) Ha nem megy 10-es moralon Zhang Liang, akkor 5-6 perc farmolással húzzátok fel magatokat 20 fölé, garantáltan jobban fog menni a harc. Illetve ha úgy gondoljátok, hogy ügyesen menedzselitek a spiritet, akkor tudtok block + deflectelni is, hogy ne kelljen folyamatosan healelni.

Vannak amúgy vicces dolgok a játékban. Személyes kedvencem az, amikor a második pályán a guruló farönköket is lehet deflectelni :D A martial artokkal nem annyira vagyok kibékülve egyelőre, bár jó eséllyel nem igazán láttuk még az igazán OP cuccokat. Rengeteg martial art animációja nagyon hosszú, mire betalálnál a hitboxba, addig kétszer megcsap az ellenfél, így nem igazán van értelme használni, maximum a boss fightban akkor, amikor piheg a boss.

Kipróbáltam a coopot és a random online assitance módot is, mindegyik elég jól működött. Az online assistance itt egy kicsit érdekesebb lesz, mint a Niohban volt, mert nem lesz elég simán csak speedrunolni a bossig a hostnak, mert nullás morale-on a segítség se sokat számít, muszáj lesz a zászlókat gyűjtögetni.

Nagyon várom a pénteket, akkor megyek a steelbookos fizikai kiadásért :)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#133) Deck válasza Kai_Rong (#132) üzenetére


Deck
titán

A pénteki egész napos program meg is van! :C

PS5

(#134) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv mindenkinek! Valami tanács a játék elejére, amit érdemes megfogadni mindenképp? (nem a demóhoz :) )

Live-Die-Respawn

(#135) Deck válasza oriic (#134) üzenetére


Deck
titán

Türelem, gyakorlás :DD

PS5

(#136) ρσгτσ válasza oriic (#134) üzenetére


ρσгτσ
őstag

8 orvosból 10 a Vicodin -t ajánlja.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#137) Moby válasza oriic (#134) üzenetére


Moby
addikt

Már nyomod? :D

(#138) oriic válasza Moby (#137) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Demót terveztem D2 leállás miatt, de közben beesett a teljes kiadás :D

Live-Die-Respawn

(#139) Moby válasza oriic (#138) üzenetére


Moby
addikt

Álldolgáltál az utcán, és egyszer csak rádesett? :DDD

(#140) Bad Pritt válasza Moby (#139) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kérdés inkább az, hogy az igazán jó játékok miért a többiekre esnek és nem rá? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141) oriic válasza Moby (#139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, kiadó küldte a teszt kódot :D Egyelőre ismerkedek a cuccal, meg szívok az első boss-al.

Live-Die-Respawn

(#142) Moby válasza oriic (#141) üzenetére


Moby
addikt

A kiadó nem mondta miért nem lehet a sima lemezes ps5 verziót sehol venni, és a steelbook verza is csak pár helyen van? Nekem nem kell, ps topikban vetődött fel. Mindenestre furi.

(#143) Deck válasza oriic (#141) üzenetére


Deck
titán

Ha szívsz vele nem tudod a deflect-et használni még rendesen, így gyakorolni kell :K

PS5

(#144) oriic válasza Moby (#142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, nem a magyar kiadóról van szó. :D

Amúgy itt a boss második fázisnál a mintha nem akarná rendesen venni a deflectet és pillanatok alatt kicsinál... :(

Live-Die-Respawn

(#145) Deck válasza oriic (#144) üzenetére


Deck
titán

[link]
(Weapon m1 amúgy.) Bár elnézve a videót ez se a legjobb. Semmit se szoktam ugrálni a boss ellen. Agresszívba rákell menni és deflectelni + támadás + tűz

[ Szerkesztve ]

PS5

(#146) sith7 válasza Deck (#131) üzenetére


sith7
nagyúr

:(

(#147) Deck válasza sith7 (#146) üzenetére


Deck
titán

Minden tamadását deflecteld, a legfontosabb hogy a pirosakat, úgy lehet a leggyorsabban megölni. Ha meg az élete alatt lévő csík majdnem megtelik neki mehet a tűz és akkor letudod szúrni.

Remélem összejön :R

PS5

(#148) S e t h


S e t h
nagyúr

Én tegnap akkor hagytam abba amikor a második fázisban a fele hp leverése után nem adta be azt a spirit, vagy guardian támadást amivel azonnal ki lehet végezni.

Mondom mi a túró, miért nem aktiválódik, aztán annyira csodálkoztam, hogy meg is haltam.

Utána inkább sorozatot néztem. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149) Deck válasza S e t h (#148) üzenetére


Deck
titán

Mire gondolsz? A Divine Beast-re? Az csak a 3.boss után lesz.

PS5

(#150) S e t h válasza Deck (#149) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vhol neten láttam, hogy az első boss második fázis hp leverése felénél talán kör+háromszög kombóra(ps5) instant kivégzés jön és ezt láttam több helyen is, vmiért nálam ez nem működött.

Vártam, hogy játék kiírja a két gomb kombinációját, mint ahogy láttam streamereknél, de nálam elmaradt.

Ahogy olvastam nem csak nálam, mások is panaszkodtak rá. Szerintem nem bug, hanem vmi mechanika, nem egyformán játszunk és bizonyos feltételek fennállása esetén adja csak be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.