Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Deck válasza Imilenni (#50) üzenetére


Deck
titán

Valószínűleg igen.

PS5

(#52) sp8787 válasza Imilenni (#50) üzenetére


sp8787
addikt

Szinte biztos, sot vszinuleg meg 2szer.

Remelem a Wild Hearts-bol is lesz demo de igy latatlanban most inkabb azt valasztanam.

(#53) Imilenni


Imilenni
addikt


Zöldeknél érdekesen alakul az árcímke :D

Press "F" to pay respects.

(#54) sp8787


sp8787
addikt

(#55) Deck válasza sp8787 (#54) üzenetére


Deck
titán

?

PS5

(#56) sp8787 válasza Deck (#55) üzenetére


sp8787
addikt

Tudod amikor az egymas utan jelennek majd meg a KT jatekok es nem ez lesz a jobb.

sztem

EDIT
Amaterasu amugy.

[ Szerkesztve ]

(#57) Deck válasza sp8787 (#56) üzenetére


Deck
titán

Vágom. De nézőpont kérdése kinek mi lesz a jobb :D

PS5

(#58) Deck


Deck
titán

Hamarosan srácok... Hamarosan! 23.03.03 :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#59) rakkimcer válasza Deck (#58) üzenetére


rakkimcer
tag

PS5 verziót keresek, arukereso.hu-n csak Steelbook verziót látok
nincs szükségem ilyenre, olcsóbb változat nem is létezik?

(#60) ρσгτσ válasza Imilenni (#50) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, február 24 -től lesz elérhető. Annál már átvihető lesz az elért eredmény a végleges verzióba. Már várom.👍

Gondoltam válaszolok rá, ha valaki nem figyelte volna a híreket, mert itt nem lett megemlítve.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#61) Kai_Rong válasza rakkimcer (#59) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

A launch editionben ajándék a steelbook. Max eladod külön, ha neked nincs rá szükséged (vannak olyan arcok, akik csak steelbookokat gyűjtenek, a játék nem kell nekik :D)

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#62) Deck válasza Kai_Rong (#61) üzenetére


Deck
titán

Nekem van Nioh-s de ez a Wo Long-os nem tetszik :D
Várod a játékot? Én igen meg minden de valahogy nincs az az érzésem, mint amikor Nioh gameplay-t látok. Egynek jó lesz de lehet csak egy végigjátszást fog érni:DDD

PS5

(#63) Deck


Deck
titán

Tölthető a demo :C

PS5

(#64) ρσгτσ válasza Deck (#63) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Már alig várom, hogy hazaérjek. :) Szerencsére ma rövid napom van, így rövidesen tolom én is.

Valami bosszantó bug lenne szóljatok. Mert az előző demó indulása sem sikerült túl jól minden platformon. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#65) Deck válasza ρσгτσ (#64) üzenetére


Deck
titán

Én meg dolgozom ma, majd holnap ránézek. :DDD

(Nioh light más platformokra ;])

[ Szerkesztve ]

PS5

(#66) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Kipróbáltam gyorsban két conf call között :D Az első pálya a tutorial, szóval a mentések átvihetők lesznek a végleges verzióba. Mondjuk ezzel együtt valószínűleg sok mechanika még nem lesz kipróbálható a demóban (bár nem tudom, hány pályát lehet majd végigvinni).
A korábbi verzióhoz képest előrelépés, hogy a parry window tényleg érezhetően nagyobb lett, konkrétan úgy mentem végig az első 15 enemy-n, hogy egyszer se hibáztam, pedig volt itt mindenféle arc, lándzsás, szablyás, kardos.
A vizuális része nekem bejön, pici előrelépés a Nioh 2-höz képest. A karaktergenerálásba még bedobtak egy rakat opciót.

A kínai szinkron pazar, nagy neveket sikerült leigazolniuk, tökre jól érthető, hogy mit beszélnek a karakterek, lehet ki is fogom kapcsolni az angol feliratot élményfokozás miatt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#67) Deck válasza Kai_Rong (#66) üzenetére


Deck
titán

Endgame a kérdés számomra... Hisz azt mondták nem lesz egy Nioh szint. De lesz benne multiplayer. Sima sztori game-re butították volna? Jelenleg elképzelni se tudom, hogy több száz óra menjen bele, nem hogy több ezer. Túl magasra tették a lécet... :D

PS5

(#68) Imilenni


Imilenni
addikt

Pazar lett, a parry ablakok mintha sekiroval játszana az ember.

Viszont nálam nagyon sz@rul fut :(
R5 2600
GTX 1070
16GB DDR4 3200mhz
SSD-n van.

Press "F" to pay respects.

(#69) Kai_Rong válasza Imilenni (#68) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

PC-n sokan panaszkodnak arra, hogy a demo nagyon gyatra színvonalon fut. PS5-ön szerintem teljesen rendben van.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#70) Moby


Moby
addikt

Ezt a bossfightot komolyan gondolták a demóban?

(#71) Imilenni válasza Moby (#70) üzenetére


Imilenni
addikt

Mennyi van a demoban tudni lehet?

Spoiler opciót lehet kérni a topciba valahogy? :R

Fenéztem redditre, látom sokan írják amit említettél.

Az első boss az előző demoban nehezen lett meg nekem, itt first try volt.
Bár akkor PS5-ön próbáltam, most meg PC-n.

Most jön a második boss, szerintem nagyon nagy könnyítés volt a parry ablak növelése, bár ígyis megtud szivatni a játék :C

Részemről a legnagyobb csomag előrendelve, remélem kezdenek valamit az optimalizálással, bár gondolom így 1 héttel megjelenés előtt már nem tudnak nagyot alkotni :O

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#72) ρσгτσ válasza Imilenni (#71) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. A Modker -be kell írni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#73) Moby válasza Imilenni (#71) üzenetére


Moby
addikt

Fogalmam sincs, mert a bosshoz eljutottam kb 3 perc alatt, ott viszont kb 50 tryból láttam a második fázisát kétszer, semmi esélyem továbbjutni, bezártam, és ennyi. Értem én, hogy bossfight, meg párezer darab mögöttem van a zsáner összes címében, és sokszor elakadtam az elején meztelen seggel, de ez neeeeeee.

[ Szerkesztve ]

(#74) Moby


Moby
addikt

Parry??? Milyen parry? Valamit nem vettem észre? Nekem csak deflect van, parryt én nem láttam :DDA deflect ablak viszont olyan szűk, hogy kettőből 1 ha sikerül a bossnál. Olyan mintha lagom lenne, de mozgásban nem érzékelm, eléggé reszponzívnak tűnik, szóval szerintem egyszerűen csak extrén kicsi az ablak. Vagy nem lehet minden ütését deflectelni, vagy csak valamit nagyon nem értek.

(#75) Kai_Rong válasza Moby (#74) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Deflect = parry, ezen a momenklatura issue-n ne akadjunk fent. A window pedig masszivan nott a demohoz kepest, ott talan 8 frame volt, itt meg 20+. Gyakorolni kell, ha szokatlan.

az elso demohoz kepest szerintem nagyon konnyu a jatek, nagyonb kihivasra szamitottam

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#76) Woodslave válasza Kai_Rong (#75) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezzel az első bossal nem tudok mit kezdeni. Első fázisa még tetszik is el lehet kapni a ritmust de a masodikban kettőt nem tudok raverni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#77) Woodslave válasza Woodslave (#76) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na közben sikerült. Nem rossz ez. Elég dinamikus a harc ez tetszik. Végig nyomtam a demot hát azért nem a legkönnyebb amivel játszottam :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#78) Deck válasza Kai_Rong (#75) üzenetére


Deck
titán

Igen. Pont, mint a Nioh demok esetében. Könnyítettek a játékon :K

PS5

(#79) Deck válasza Moby (#73) üzenetére


Deck
titán

Git Gud. Ez nem DS. Nem lesz elég a vágás, dodge és nem lassított felvétel a játék. :D

PS5

(#80) Moby válasza Deck (#79) üzenetére


Moby
addikt

Nem is mondta senki, hogy az. Ez egy sekiro copy nioh graffal, meg hangokkal.

(#81) Deck válasza Moby (#80) üzenetére


Deck
titán

Az persze, azért megy neked is olyan jól ahogy látom :DDD
A FS és a TN teljesen más játékokat csinál. A Ninja Gaiden meg előbb volt mint a Dark Souls és társai...
A Nioh-ba meg sokkal jobb a grafika. Játékügyileg meg ver mindent is :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82) Moby válasza Deck (#81) üzenetére


Moby
addikt

Ez a Dark Souls nálad nagyon be van akadva. Mennyibe más a mechnaika, mint a Sekiroban? HJótugyanaz. Addig deflectelsz, amíg felmegy a csík, és be lehet vinni a találatot. Ennyi. Így működött a Sekiroban, így működik ebben is. Teljesen mindegy, hogy mi meg hogy volt a NG-kkel.

(#83) Deck válasza Moby (#82) üzenetére


Deck
titán

Platina a Sekiro nálam, 4x-er játszottam végig és nem ugyanaz a kettő, max ahoz hasonlít a legjobban.

PS5

(#84) Moby válasza Deck (#83) üzenetére


Moby
addikt

Nálam is platinán van a sekiro, mondjuk 4x nem játszottam végig, mert azt sem szerettem (csak tetszettek benne a bossok). Nem teljesen ugyanaz, több minden van benne, mint abban, de az alapműködése ugyanaz. E tekintetben nem vhasonlít a Nioh-kra, ilyenmódon a DS-re sem (a Ninja Gaidenekre meg pláne nem).-

(#85) Deck válasza Moby (#84) üzenetére


Deck
titán

A NG csak azért említettem, mert elkezdted a copy-zos szöveget.

Előbb talán játszd végig a demo-t, mielőtt kijelented hogy ugyanaz :DDD Mert, nagyon nem

A Sekiro pedig a legjobb FS játék. :K

PS5

(#86) Moby válasza Deck (#85) üzenetére


Moby
addikt

Ebben nem értünk egyet. Örültem, hogy a FS nem folytatta azt a vonalat. Itt sem örülök neki, hogy elmentek ebbe az rányba, remélem, hogy náluk is csak egy egyszeri kitérő lesz. Nekem marhára nem hiányzik ott sem, és TN-nél sem. Nekem egy doszt elég volt belőle.

(#87) Deck válasza Moby (#86) üzenetére


Deck
titán

Pedig elég fasza ez a modernizálás. A játék jutalmaz ha agresszív vagy :D

PS5

(#88) Deck


Deck
titán

Elég rövid volt. Lehet benne darálni és a bossok pillanatok alatt megvannak :C

PS5

(#89) Bad Pritt válasza Deck (#88) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Időben kb mennyi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#90) Deck válasza Bad Pritt (#89) üzenetére


Deck
titán

Kb 2-3 óra. Attól függően menyire megy és vagy alapos :K

PS5

(#91) Bad Pritt válasza Deck (#90) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az előző demo/teszt olyan 3 óra volt és csak a madarat offoltam végül. Cserébe a vége boss másodikra meglett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#92) Deck válasza Bad Pritt (#91) üzenetére


Deck
titán

Itt van 3 boss :D

PS5

(#93) Moby válasza Bad Pritt (#91) üzenetére


Moby
addikt

Nekem 3 óra volt, de kegyetlenül sokat szoptam az első bossal. Aztán a másik kettő meg egy fing. Viszont ez pár nap múlva megjelenik...én nem tudom, ezt ilyen moslék állapotban gondolták kiadni? XSX-en konrétan van, hogy másodpercekre megfagy a kép, és az összevisszaszaggatás az konstans framerate módban is. Ettől már csak a pc verza rosszabb, mert az stutterfeszt, grafikai opciók nem léteznek, és arra nem vették a fáradságot, hogy legalább az xboxos kontrollergombokat mutassa a pc verzió, de köpködik is rendesen steamen is.
Értem én, hogy gamepassban nyit, de ezt így komolyan gondolták? PS5 verza nem tudom milyen lehet, azom már nincs.

(#94) Deck válasza Moby (#93) üzenetére


Deck
titán

Performance ritkán droppol, nem vészes. A Resolution mód már kicsit gyakrabban de nem vészes az se. Az optimalizálás nem egy Nioh szint, de a sok mai játék mellett jónak számít... :DDD (Elden Ring is pl a mai napig droppol... :U )

[ Szerkesztve ]

PS5

(#95) Moby válasza Deck (#94) üzenetére


Moby
addikt

Nem a droppokkal van a fő gond, hanem hogy konrétan megáll a kép másodpercekre. Mintha valami IO művelet fogná az egészet, de nem konkrét helyeken hanem random.

/harmadik boss előtt újra kellett indítanom, mert átmentem a kapun, feket kép, hang nuku, alul a "skip" gombot tudtam előhozni, de semmire nem reagált. Ilyeneket fog csinálni a végeleges, akkor lázadni fog a nép. Kicsit sok mostanában a betegség a játékok terén (atomic heart, majd rögtön utána ez, ha ugyanilyen állapotban jön)

[ Szerkesztve ]

(#96) Deck válasza Moby (#95) üzenetére


Deck
titán

Semmi ilyen gond nincs a PS5 verzióval.

PS5

(#97) sith7 válasza Moby (#95) üzenetére


sith7
nagyúr

Érdekes, amit írsz, SS konzolom van, és semmi ilyent nem tapasztaltam :F

(#98) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha kimaxoljátok Zhao Yun-nál az "oath" szintet, megkapjátok a szettjét.
Kíváncsi vagyok ez is átjön-e majd velünk a teljesen játékba.

Press "F" to pay respects.

(#99) Bad Pritt válasza Moby (#93) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lekopogom, XSS-en nincs vele nagyobb gond, reszponzív, működik. Mondjuk az is igaz, hogy indokolatlanul ronda, bár Imilenni PC-s képe a #98-as kommentben még nekem is mellbevágó volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#99) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én csak Series X -en játszottam vele, ott nekem sem volt ilyen gondom. FPS módban.

ZX Spectrum - Commodore 64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.