Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) S e t h


S e t h
nagyúr

Elég jó ng+ grace buildek a kísérletezőknek.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#552) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Ez a topik / játék elég gyorsan elfáradt :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#553) Deck válasza Kai_Rong (#552) üzenetére


Deck
titán

Majd jönnek a dlc-k :D

PS5

(#554) BOBAKILL válasza Kai_Rong (#552) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Egy beta állapotú játéknál nem csoda. Balance=0 Próbáltam megszeretni mert tetszik a harc, de nem megy. Kimaxoltam a karaktert amennyire lehet, megvan a platina de nem hálálta meg a játék semmivel. A majmot farmoltam a cuccokért de alig esett valami értelmes. Ami fegyver jó volt abba szar volt a skill. Ugyanez páncélra. Nem éri meg a ráfordított időt. Sokat büntet, cserébe szart se ad. Csalódás. :( De azért a dlc-ket végigviszem hátha addigra élvezetes játék lesz belőle... :D De azért megy mellette a Nioh2 hogy azért enyhítsen valamit a fájdalmamon. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#555) Deck válasza BOBAKILL (#554) üzenetére


Deck
titán

Az biztos, hogy nem egy Nioh. Jónak jó de kevés, egyszerűbb, rövidebb stb... Nioh 3 talán 2025-be jön.

PS5

(#556) floatr válasza Deck (#555) üzenetére


floatr
veterán

Ezzel a "sztorival" még hosszú is :)

(#557) Deck válasza floatr (#556) üzenetére


Deck
titán

Rövid és könnyű :D

PS5

(#558) Forraszto


Forraszto
tag

:D Én a kezdő pl. még tolom. Aoye ellen van valami tuti stratégiátok? Tudjátok, az a nagy tehén a szarvaival meg a csápjaival. Eddig különösebb fennakadás nélkül eljutottam (leszámítva az első boss-t persze), de ez a jószág már 20x megölt.

Másszak rá és ne hagyjam szóhoz jutni vagy távolság és várjam a pirosat? Mindkettőt próbáltam, részeredmenyim vannak. Ált. fél élete lemegy, egyszer pirosba is fordult, de eddig ennyi.

(#559) Deck válasza Forraszto (#558) üzenetére


Deck
titán

Én agresszívba toltam ellene + deflect :D

PS5

(#560) Forraszto válasza Deck (#559) üzenetére


Forraszto
tag

Igen, ez tűnik kicsit jobbnak, csak a deflect nála valahogyan nehezebben megy, kicsi talán az időkeret vagy ilyesmi.

(#561) Deck válasza Forraszto (#560) üzenetére


Deck
titán

Martial Arts-ok is hasznosak + a tűz így az a csíkja kisebb ami után letudod szúrni. A legelső Guardian Beasted is elég jó ellene. (később a kígyó lesz a legjobb) Na ezeket durván kombináld és menj rá agresszívba :DDD Persze pár hasznos stat is van amitől több a sebzés stb. Én legelőször az első boss szettjével nyomtam végig a játékot, a Berserk bónusz elég jó volt :D

PS5

(#562) Forraszto


Forraszto
tag

Meglett végül. Mielőtt újra nekiugrottam, előtte kicsit változtattam a felszerelésen, beraktam egy másik varázslatot. Jobban figyeltem a harcnál hogy ne menjen az életem a fele alá, többet használtam a varázslatokat, és a martial artot, így már nem volt olyan nagy legény.

Most hogy meglett az öreg, így már tudom variálni az elosztott pontokat a felszerelés függvényében, ez eddig különösen hiányzott.

Egy kérdés: mire való az öregnél az accolades vagymi, ez Ilyen szerencsejáték?

(#563) Kai_Rong válasza Forraszto (#562) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ha játszottál a Nioh-val, akkor ugyanazt a funkciót tölti be, mint a Glory.
Ha nem játszottál vele, akkor ezeket az öregnél be tudod váltani cuccokra: consumable-öket, emote-okat, illetve különböző rarityjű fegyvereket tudsz venni (DLC után remélhetőleg majd skineket is, bár a fene se tudja, hogy most miért spórolták ki belőle...). Egyedül a fegyvereknél van luck faktor, hogy hány csillagos lesz (ha jól emlékszem van fix 1 csillagos, 2 vagy 3 csillagos, illetve 4 vagy 5 csillagos végeredmény).

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#564) Forraszto válasza Kai_Rong (#563) üzenetére


Forraszto
tag

Köszi. Nem, a Nioh-k kimaradtak, ezért is nem zavar hogy mindenki a Nioh 2 höz hasonlítja.

Másik dolog: azt látom hogy a kovácsnál a fegyver és páncél statokat lehet pakogatni, de a kiegészítőkét nem? Illetve, mikor kiválasztom hogy egy slotba mi legyen az új stat akkor egy listából választhatok. Na, ebbe a listába azok a statok kerülnek, amilyen cuccokat salvage-eltem, vagy ez egy fix lista, ezek vannak és kész? Csak mert van pár cucc, amiket nem vennék fel, de 1-2 statja még jó lehetne.

(#565) Deck válasza Forraszto (#564) üzenetére


Deck
titán

Vannak alap statok amiket pakolhatsz, van amit csak ha kivontál, de vannak ütközések is mint a Nioh-ba.
Accessories statokat még nem lehet módosítani. Csak a pandával rerolloltarni mindent.

PS5

(#566) Forraszto válasza Deck (#565) üzenetére


Forraszto
tag

A pandával? :Y Én itt valamit benéztem akkor ezzel a kis pandával. Az nem azt csinálja hogy egy itemet dobok neki, és dob valamit random helyette??

(#567) rakkimcer válasza Forraszto (#566) üzenetére


rakkimcer
tag

pl. adj neki 11 db Jewel Fragment-et

(#568) Forraszto


Forraszto
tag

Tegnap lecsaptam végre a saját magát másolgató tatát, Zhang Rang-ot. Ez azért nem volt egyszerű, beletelt pár próbába míg kiismertem. Azt vettem észre, hogy ha minden klónt levertem, akkor ha elfogyott az élete fele újra indult a fénymásoló. Így meghagytam 1-2 másolatot, és úgy estem neki a pasasnak, így már nem volt olyan nehéz. Előtte többször a második klónok támadásánál elbuktam, valahogy agresszívebbek voltak, és hát sokan vannak na, 9 vagy mennyit számoltam + az öreg.

Most viszont megkaptam Cao Cao set-jét, de nem tudom aktív-e. Azt írja a státusznál hogy 4/6 akkor még van 2 darabja csak lehagytam gondolom. De így már nincs is meg a set bonus?

Illetve: így sajnos a zöldből sárgába hajlik a súly, kicsit látom is hogy lassabban megyek. A föld virtue-ra pontok rakásán kívül tudok ezzel kezdeni valamit?

(#569) floatr válasza Forraszto (#568) üzenetére


floatr
veterán

Zhang Rang klónjait agresszívan sorra ki lehet iktatni egy-két csapással, autolock + 1 másodperc csapás(ok) + fatal strike, ami közben nem tud senki sebezni.

Az unscrupulous hero set darabjait side questben is meg lehet szerezni, amikor "gyakorlásképpen" harcolsz Cao Caoval (Green Plum, Warm Liquor). Ezzel a side questtel lehet XP-t farmolni is.

A súllyal én kevésbé törődtem, végig lehet csinálni úgy is, hogy nem a zöldben vagy

(#570) Forraszto


Forraszto
tag

Meglett Lu Bu is! :D Nem volt könnyű, de élveztem, jó harc szerintem is. Ok, volt időm kiélvezni, elkapott azért sokszor, de nem volt olyan nagy szenvedés mint a legelső boss.

Több buildet is próbálgattam, a vége egy föld-es lett, a jeges nem jött be. Előtte felfarmoltam a moralt 25re és behívtam két npc-t is, ők lekötötték én meg ütöttem ahogy értem...

(#571) Deck válasza Forraszto (#570) üzenetére


Deck
titán

Nagyon gyönyörű megoldás.

PS5

(#572) Forraszto válasza Deck (#571) üzenetére


Forraszto
tag

Egyszer felidegesített: Benéztem egy pirosat, 1mm életem maradt, pont inni akartam, erre a körben futkosó ELÜTÖTT! :W Erre nem számítottam...

(#573) Deck válasza Forraszto (#572) üzenetére


Deck
titán

Pedig van ilyen :DDD

PS5

(#574) melega válasza Deck (#13) üzenetére


melega
őstag

Te a 2025 ben erkező Rise of the Ronin akkor jön nekem a Wonder woman es remélem a GTA6 is megjelenik.

Szóval a Rise of the ronin is Nioh szerű soulsborne lesz, vagy mas jellegű játék?
Azt olvastam új idők új dalai, meg az lesz az új AC írta a pc guru.

(#575) Deck válasza melega (#574) üzenetére


Deck
titán

A Nioh az Nioh, nincs értelme bármit is hozzá hasonlítani. ;) :B

A Ronin OW lesz, bármi is lehetséges :D De a következő évbe jöhet a Nioh 3 + előtte még idén 3 Wo Long DLC. :P

PS5

(#576) Deck


Deck
titán

Jöhetne már a DLC, új ng+ stb... Nyomnám a játékot... :P :DDD

PS5

(#577) westlake


westlake
félisten

A mai frissítésben (v1.08, 2023.05.26) bekerült a játékban több AI support:
- Added the graphics settings AMD FSR 2, XeSS, and DLSS.

Aki PC-n játszik, nézze már meg, hogy egyáltalán kiválasztható-e az XeSS és ha igen, akkor valóban működésbe lép-e (magasabb FPS, stb..). A négy szükséges file-ból csak három van jelen, az egyik hiányzik (igxess.dll), legalábbis a SteamDB szerint.

Play nice!

(#578) Deck


Deck
titán

The first DLC will be available to play on 29th June 2023, featuring the new scenario, "Battle of Zhongyuan". The DLC includes new stages, a new difficulty level and weapon type, enemies and more, promising an exciting experience for Wo Long experts and novices alike. Check back soon for more information!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#579) melega válasza Deck (#578) üzenetére


melega
őstag

Lehet karácsony előtt kipróbálom, meg egyedül megpróbálom végigvinni ps 5 ön.
Addig van más játékom.

Na az olvastam könnyeb mint a nioh játékok, meg az Elden Ring.
Mármint a Gamekapocs és a Gamestar oldalán.

(#580) Deck válasza melega (#579) üzenetére


Deck
titán

Ha megy a gyors parryzés akkor könyebb, ha nem akkor nem az. Számomra a Sekiro pl nagyon könnyű volt ahogy a Wo Long is. De a dodge-vágás játékok nehezebbek-e... Kinek mi :))

[ Szerkesztve ]

PS5

(#581) melega válasza Deck (#580) üzenetére


melega
őstag

Kicsit ismét off azért demóban a Lies of P nekem jobban ment mint a Sekiro, és Nioh.
Ennyi.
Nálam lehet a final Fantasy XVI mellett a lies of P lesz az évjátéka.

Amúgy csak soulslikeval játszol vagy más jellegűvel is?
Witcher kilőve.
Kocsissal, sporttal, és Cod jellegűvel én már évek óta nem játszok, csak akció, de látszik a videóimon és hozzászólásaimon is szerintem.

(#582) Deck válasza melega (#581) üzenetére


Deck
titán

Azzal játszok ami jó :P :K

PS5

(#583) floatr válasza Deck (#580) üzenetére


floatr
veterán

Könnyebb, mint a sekiro, és kevésbé unalmas is ;)

(#584) Deck válasza floatr (#583) üzenetére


Deck
titán

Kinek mi, nem akarok kijelenteni semmit, mert valaki úgyis írja az ellentetjét. Mindegyik kiváló játék, ahol a ritmusérzék dominál. Ha van könnyűek, ha nincs nehezek. :D

PS5

(#585) melega válasza Deck (#584) üzenetére


melega
őstag

Én nagyon megszenvedtemn a Demon Souls remake, Dark Souls 1,2,3 játékoktól, meg hasonlóktól magatól.

A tánchoz sincs semmi ritmusérzékem.
Mindegy büszke vagyok magamra hogy sok béne azokatr se tudná végigjátszani, az elden ringbe se jutna el magától Morgottig, nem Margitig, hanem Morgottig.

Sokan még a Surge 1 be se jutnak túl a 3. bosson, még addig se.

Én pedig ügyesebbnek tartom magam náluk.

[ Szerkesztve ]

(#586) Deck válasza melega (#585) üzenetére


Deck
titán

Nem kell leszólni senkit se, hogy béna. Mindig van egy jobb játékos akinek meg te vagy az, ebből a szempontból. Mindenkinek más játékok jönnek be, másba ügyes stb.

A klasszikus fs souls játékai a szar hitbox és a delayes támadások miatt nehéz, de a dodge vágás számomra már eléggé elavult, a súlyát se lehet így érezni a harcnak. A Nioh más hisz az egy h&s soulslike játék akár ha eljutsz arra a szintre, buildezés stb. A Wo Long és a Sekiro meg a ritmusérzék ha van nem nehéz, és attól függően, hogy a gyors vagy lassú jön be, lesz nehezebb az egyik a másiktól. Bár a Wo Long-ba van coop, segítő stb... Amiket én nem szeretek. De több a lehetőség a játékba mint a Sekiroba sajnos, mivel leszarja a FS... A legjobbak címüket (saját vélemény) :K

PS5

(#587) melega válasza Deck (#586) üzenetére


melega
őstag

Igen. Nekem még ami nehéz volt Dead Space 1 remake csak sztori módban tudtam végigvinni,
Resident Evil 0,1 remastered egy idő után madjnem feladtam
GTA 3, Vice City, San Andreas Dfinitive Edition mikor például másodpercre pontrosan kellett a lopott kocsit elvinni, úgy hogy az nem sérülhetett, és nyakamban a fél miai vicei rendőrség

A többi nekem nem volt húzos.

125 játékot játszottam ki, ebből 115 akció.

[ Szerkesztve ]

(#588) floatr válasza Deck (#584) üzenetére


floatr
veterán

Ez nem feltétlenül igaz ebben a formában, mert a wo long nem büntet annyira, és engedi az xp farm alapú buffot. Könnyebb egy bosst kifektetni, ha csak 20x kell megcsapni, nem 100x. A sekiro rákényszerít erre, a wo long engedékenyebb.

(#589) Deck válasza floatr (#588) üzenetére


Deck
titán

Ezért, mondta hogy nézőpont kérdésed kinek melyik és miért nehezebb. Nem tudsz itt annyit farmolgatni és fejlődni, hogy OP legyél az elején főleg, minimális a különbséget. Ellenben a Moral Rankod ha felviszed 25re és úgy mész a Bossoknak + be is hívsz valakit vagy 2 npc-vel tolod akkor könyebb lehet + mindent tudsz deflectelni. De ha meg nem bírod a gyors parryzést akkor vége is. A Sekiroba ezek a segítségek nincsenek de elég könnyű kitanulni, és lassabb. Kinek mi továbbra is... De több a segítség a Wo Long-ba ez tény. Én szeretem mindegyik játékot. :C

PS5

(#590) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Srácok, ezt az új gauntlet pályát, ami az 1.08-as patch-csel jött, meg tudta valaki csinálni? :D Most léptem be március óta először a játékba, gondoltam, megnézem, hogy mit tud ez az új pálya. Nagy mellénnyel a rising dragon nehézségre mentem, de gyorsan helyretett már a második gauntlet boss is. Na nem mintha normalon annyival jobb lenne a helyzet, Yu Ji-ig eljutok, aztán ő simán elintéz, képtelenség ezt lehozni 10 heal potionből. Bárkinek bármilyen tipp / build ehhez? Most így hirtelen azt mondom, hogy ennél még a Sekiros gauntletek is barátibbak voltak...

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#591) Deck válasza Kai_Rong (#590) üzenetére


Deck
titán

Van ilyen a játékba? Na mindjárt meglesem. Végre lesz miért elindítani, de ne legyen csalódás... :D

PS5

(#592) Kai_Rong válasza Deck (#591) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Jaja, most került bele, az Other missionökön belül keresd, a basic training tutorial fölött. Normalon elvileg 100 a recommended level, rising dragonon 150. És mint mondtam, engem a normal is rendesen helyretett :D
Elvileg 6 boss + 1 dual boss van, egyben kell lenyomni őket.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#593) Deck válasza Kai_Rong (#592) üzenetére


Deck
titán

Jaja vágom, miért írtad hogy Gauntlet pálya :D :K

PS5

(#594) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Kb. egy órája tölthető a DLC. Trófeák eléggé standard Nioh DLC-s trófeák :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#595) Deck válasza Kai_Rong (#594) üzenetére


Deck
titán

Demó? Nem a dlc? :DDD

Trailer-t láttam tegnap de nem kapott el a must have érzés, mint a Nioh dlc-k esetében. Kíváncsi leszek rá, szerintem max pár órás úgyis.

PS5

(#596) Kai_Rong válasza Deck (#595) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Ja, nem tartott sokáig... Középszer DLC.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#597) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Tegnap gyorsan meg is csináltam a DLC-t a direkt erre tervezett karakteremmel, az utolsó boss kivételével elég felejthető sétagalopp volt, ott is inkább az volt a baj, hogy ez a karakter nagyon nincs optimalizálva. Szerintem a main karakterrel simán meglesz.
Viszont a mainnel ránéztem a következő nehézségre, érdekesen lett megoldva a dolog, de első nekifutásra nekem tetszik a rendszer :D Lehet hétvégén nekiugrok és kipörgetem azt a szintet is.

Megcsináltam a gauntletet is a main karakterrel, egyedül (Ding) Dong Zhuo tudod megakasztani benne, kicsit elfelejtettem már a move setjét. Elsőre csak egy potim maradt, az nem lett elég, de következő nekifutásra meg is maradt három.
Ahogy én csináltam (ha még kellenek a tippek):
- Main karakterrel csak dupla szablyákat használok és lényeg az egészben a beckoning pine. Nem kerül sokba és folyamatosan lehet spammelni. Yu Jit simán meg lehet fogni vele.
- Az első két jelentkezőnél lightning enchantos fegyverrel mentem, ez inkább Yuan Shaonál kellett, nagyon nem bírja a villámot. Utána váltottam ice enchantra. Pedig akkor nem is tudtam ki lesz a végső ellenfél :D
- Spiritből Xiezhi, olcsóbb a beckoning és nem is tud olyan gyorsan elkotorni előlem az enemy a slow miatt. Magát a spiritet csak egyszer használtam, mikor Ding Dong fél HP-n volt.
- Potival jól lehet spórolni, ha ki van rakva az absorb vitality. Fatal Strike előtt kell eltolni, akkor jóval többet tölt. Egyébként nem spelleztem, csak azért volt kirakva egy földes buff, hogy leszedje Yuan Shao debuffját rólam.

(#598) Deck válasza Kai_Rong (#596) üzenetére


Deck
titán

Nincs sok kedvem játszani vele most. (Nioh-nál ilyen nem volt) Mentem W3-azni inkább :P

PS5

(#599) Kai_Rong válasza Deck (#598) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Lehet jobban jársz, ha decemberben kanyarodsz rá vissza, amikor minden kint lesz már.

Ma kicsit játszogattam a DLC-vel NG+-ban is, már pozitívabban látom tegnaphoz képest, de azért nem az az instabuy. Van benne egy-két jó momentum, az új bossok közül az egyik kifejezetten fasza és challenging, de a problémát, ami a játékot úgy generálisan jellemzi, nevezetesen hogy túl rövid, az a DLC-re is jellemző. A három main missionből kettő konkrétan egy submission szintjén mozog, nagy felfedeznivaló nincs benne, minden szembejön konkrétan. Sokat nem kotlottak a pályadesignon ezúttal sem.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#600) Kai_Rong válasza Shadowguard (#597) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Köszi szépen, ránézek majd valami hasonló setuppal. Szerintem simán csak a buildem szar, én még mindig az Azure Glaive-es föld / fém alapú poison builddel megyek, amivel az NG+t játszva végigjátszottam. Annyira nem követtem, hogy mit nerfeltek azóta, de a Niohból tanulva az OP dolgokat gyorsan le szokta követni a Team Ninja :D

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.