Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Shadowguard válasza Deck (#450) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Köszönöm, akkor azt hiszem egy majomnak ma rossz napja lesz ;]

(#452) Deck válasza Shadowguard (#451) üzenetére


Deck
titán

Adunk neki mi is rendesen... ;]

PS5

(#453) sith7


sith7
nagyúr

Fel tudnátok tenni egy képet, hogy ki milyen statokkal, milyen build - el megy jelenleg ? :R

(#454) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem emlékszem mikor találkoztam utoljára ilyen durva fagyásokkal, mint amiket a játék produkál. Kétszer fagyott merevre, persze jött a ps hibabejelentés, hogy jelzem-e, de tényleg durva, amikor harc közben egyszer csak állóra merevedik a képernyő.

Most néztem streamben, hogy nem csak nálam jelentkezik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#455) S e t h válasza sith7 (#453) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én még nem specifikálódtam. Az aktuális legjobb fegyverhez igazítom a statjaimat, kicsit megengedő a játék, hogy bármikor újra tudod rakni a pontjaidat.
Játék elején inkább tűz alappal mentem, most egy brutál fegyver miatt vízzel. Nem is tudom van-e nagyon jelentősége első végigjátszás alatt specializálódni.

Google wo long best build keresés alatt már dob egy rakás találatot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#456) Deck válasza S e t h (#454) üzenetére


Deck
titán

Kb minden játéknál amivel játszottam volt már ilyen, de itt eddig nem.

PS5

(#457) sith7 válasza S e t h (#455) üzenetére


sith7
nagyúr

bármikor újra tudod rakni a pontjaidat.

:Y :Y :Y :W :W :W .... köszi :B

(#458) Deck válasza sith7 (#457) üzenetére


Deck
titán

A faluba a házba egyből az öreg fickónál.

PS5

(#459) S e t h válasza sith7 (#457) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hidden village talán a neve, öreg tatter, negyedik vagy ötödik főküldetés után, ha jól emlékszem az Aoye nevű kötsög boss után

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#460) S e t h válasza Deck (#456) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem azért lepett meg, mert hosszú ideje nem találkoztam ilyennel, itt meg pár órán belül jött kettő.

Még jó, hogy frankó az automatikus mentési rendszer.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#461) sith7


sith7
nagyúr

Még nem jutottam el semmilyen faluba, barlangban vagyok , tűzgyűrűs, teleportálós boss - nál

(#462) S e t h válasza sith7 (#461) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor még ne foglalkozz a pontokkal, utána újra tudod osztani majd őket, viszont költsd el, mert elveszik egy része, ha meghalsz.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#463) sith7 válasza S e t h (#462) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, mindig elosztom, abban nincs hiba :D

(#464) Deck


Deck
titán

Zöld cuccot én ng+on még nem kaptam a majom farmon kívül. Valaki igen? :))

PS5

(#465) Deck válasza Deck (#464) üzenetére


Deck
titán

222es luckal azért dobálja a zöldeket a majom :C

PS5

(#466) Deck válasza Deck (#465) üzenetére


Deck
titán

Na meglett a jó grace-s Sword-öm. Eltartott egy darabig :DDD ;]

PS5

(#467) Shadowguard válasza Deck (#465) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hát, nekem csak 153as luckom van, lehet az a hibás, de olyan 30 körüli runból egy sem esett. A legtöbb körben még csak sárgát sem kaptam, csak vacak 3 csillagosokat. Nem szeret engem ez a játék :(

(#468) S e t h


S e t h
nagyúr

Van ez a kis panda aki fémet eszik, eddig oké.
Viszont arra még nem jöttem rá, hogy pl felszerelések között a menűből, hogy tudom előhozni pl a drop lehetőséget.
Csak felvenni tudom, eldobni még nem sikerült, eddig nem foglalkoztam vele, most viszont kipróbálnám, de nem jövök rá a mikéntjére. Ps5.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#469) Deck válasza S e t h (#468) üzenetére


Deck
titán

Inventory - X - Drop

PS5

(#470) Deck válasza Shadowguard (#467) üzenetére


Deck
titán

Ne tudd meg mi is hányszor nyomtuk le eddig... :DDD

PS5

(#471) S e t h válasza Deck (#469) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem tudom miért emlékszem, hogy akkor fel is vette, de köszi, kipróbálom majd!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#472) Deck válasza S e t h (#471) üzenetére


Deck
titán

PS5

(#473) Deck


Deck
titán

Lassan kész a Grace amit használni akarok. Jöttek az íjak is már, sőt "yasakani"-sat is kaptam. :C

PS5

(#474) S e t h válasza Deck (#473) üzenetére


S e t h
nagyúr

Itt mi a yasakani megfelelője?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#475) Deck válasza S e t h (#474) üzenetére


Deck
titán

PS5

(#476) S e t h válasza Deck (#475) üzenetére


S e t h
nagyúr

Whoa, köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#477) Deck


Deck
titán

Ha farmoltok ng+on a majomnál mindenképp ice build-el tegyétek. 2mp és halt is. :D

PS5

(#478) Hazli17


Hazli17
aktív tag

Sziasztok!

ehhez a csöves lu bu-hoz van valami tippetek? Egyszerűen nem bírok vele.
feléig lenyomom a hp-ját, de onnan egyszerűen nincs tovább…

(#479) Kai_Rong válasza Hazli17 (#478) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Igazabol ugyanazt kell csinalnod, mert a tamadasai ugyanazok, csak kicsit agresszivebb. A tuzes formaja ellen hasznalj valami jeges varazslatot. Es persze egyszerre block + deflect, itt tenyleg jol jon, ha a deflectet nem sikerul beadnod, legalabb a hpd megmarad.
vagy farmolj meg ossze 5 moralet a 25hoz.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#480) Shadowguard válasza Deck (#464) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Nekem ma szépen dobálta, semmi olyan ami kellene is, de esett több zöld fegyver is és pár páncéldarab. De teljesen véletlenszerű, egyik pályán assassin dobott zöld duplakardot (jó lenne, csak rossz az art rajta), másikon egy sellőből esett páncél...
Btw, most jön NG+-on Lu Bu 2.0... Azt szerintem meghagyom holnapra...
Bár a tripla ellenfeles side questnél rosszabb nem lehet. :(((

(#481) Deck válasza Shadowguard (#480) üzenetére


Deck
titán

A Majmot farmolja mindenki NG+on a side mission-nél. Luck, Item Drop Rate, Equipment Drop Rate. Kb 2mp a boss fight és mehet újra, újra, újra. Annyiszor lenyomtuk már, hogy le se merem írni a számot :DDD ;]
Sok zöld cucc jön és sok grace-s. Sokat elrakok (hátha lesz majd grace inheritance stb)
Végre sikerült összerakni a Grace-t amit akartam, szóval megérte de jöhetnének zöldbe is. ;]

PS5

(#482) Deck válasza Shadowguard (#480) üzenetére


Deck
titán

A Spear-edből tegnap esett 3 is zöldbe. :DDD

PS5

(#483) Hazli17 válasza Kai_Rong (#479) üzenetére


Hazli17
aktív tag

Köszi.

Ma meglett, de nem volt egy egyszerű mutatvány.. az utána lévő boss (ami olyan hatalmas, hogy be se fér a képbe) pedig micsoda gagyi lett..

amúgy nagyon tetszik a játék. ha a végére érek, lehet előszedem a sekirot és újra megpróbálom… az ehhez képest milyen szintet képvisel? Egyszer már rápróbáltam, de akkor nagyon nem jött be az irányítás meg a harcrendszer.

(#484) Shadowguard válasza Deck (#481) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én (most még) nem a farmolásra megyek, meg akarom csinálni az összes küldetést is NG+-ba :) A legnehezebbeken túl vagyok, még az endboss az, akitől kicsit tartok, a többi nem hiszem, hogy különösebb meglepetést tudna okozni. Aztán lehet, hogy mégis, párszor Dong Zhuo is meg tudott lepni, az a 25ös morál kellemetlen tud lenni.
Viszont ha zöldek nincsenek is, de dupla szablyából már van jeges és tüzes változat is nálam :D Plusz el van téve egy harmadik is, ugyanolyan artokkal, ha esik megint elementál gem feljavítom azt is.
Kb 2mp a boss fight

Arról a karakterlapról képet kérek :D Nekem fél-egy perc között van, szerencsétől függően.

(#485) Deck válasza Shadowguard (#484) üzenetére


Deck
titán

Nincs nagy titok. Ice build ng+ farming. Így írd be youtube-ra :D Átálltam erre amíg a zöld cuccokat farmolom, simán nem használnám ezt mert full csalás. Remélem nerfelik majd miután megvan már minden amit akartam ;] (jelenleg olyan borzasztó a drop rate, hogy félelmetes. Így a lehető leggyorsabbab kell a legtöbbször lenyomni :)) )

PS5

(#486) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Sziasztok és szép vasárnapot mindenkinek először is, na de most lenne egy kérdésem!! (Most mi vaaan? Ez bug?) 🤔

Vissza mentem egy pályára (mert 1 db zászló hiányzik) és a végén újra jött a boss?

Itt mindig újra élednek a bossok is?
Nem úgy mint az Elden Ring-ben, tehát ha lenyomtam a fő boss-t és vissza megyek ,akkor nem lesz ott? Hmm.. 🤔
De itt újra leverhettem a teleportálós varázslót...stb.

Jah még egy kérdés a kovács csajnál kivettem a ruhából cuccokat (véletlen) na ezeket ,hogy tudom majd vissza rakni például más ruhába?

Tehát itt a lényeg ,hogy kivehetem egy adott ruhából vagy fegyverből az adott negatív cuccokat , vagy pozitív dolgokat és kreálhatok bármilyen ruhára akár egy saját custom ruhát? Igen csak ott nem engedi nekem berakni ki venni kivettem, de vissza már nem tudtam (gondolom valami item hiányzik?)
Köszönöm előre is!
Amúgy most jön a "nagy puli" boss 😲😄

(#487) Deck válasza Szoke1982 (#486) üzenetére


Deck
titán

Igen, ha újra elindítasz egy mission-t akkor az egész lesz az elejétől a végéig. Pont mint a Nioh-nál. :K
De a Shrine-nál (itt a játékba a nagy zászló) eltudsz utazni oda ahova akarsz, nem kell végig is nyomni 1 küldetést ha nem akarod.

Vannak statok amiket kilehet szedni és utána belerakni más ruhába. Ha nem engedi több oka lehet, ütközik egy másik stattal (pl speciális csak 1 lehet), nyersanyag hiány stb. Ha képet raknál be, hogy mi a helyzet egyszerűbb lenne :D

PS5

(#488) Szoke1982 válasza Deck (#487) üzenetére


Szoke1982
senior tag

Jah most lehet elbasztam a jó upgradelt ruhából csak egy Stat maradt benne ,ha jól mondom!
De majd dobok képet ha PS közelébe leszek!
(Amúgy Nioh kimaradt próbáltam de nem jött be, (béna vagyok) majd a sekiro -t akarom majd ha kb ehez hasonló ritmusos harc rendszer ahogy hallottam.

(#489) Deck válasza Szoke1982 (#488) üzenetére


Deck
titán

A Sekiro lassabb és könnyebb lesz, de jó játék :K :D

PS5

(#490) Bad Pritt válasza Deck (#489) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te valami nagyon más Sekiróval játszottál, ha szerinted könnyebb, mint ez. :D Wo Longon úgy rongyolsz át egy-két difficulty spike-tól eltekintve, mint óvodás a kindertojáson.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#491) Deck válasza Bad Pritt (#490) üzenetére


Deck
titán

A legtöbb boss first try volt a végigjátszásba de hamar lehet halni ng+on főleg, 1 hittől is. A legtöbb embernek gyors és ezért nehezebb lesz a Wo Long, mint a Sekiro ami sokkal lassabb és elég korlátozott. Én így gondolom, saját vélemény :K :R

PS5

(#492) Bad Pritt válasza Deck (#491) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legtöbb embernek ott a morale rendszer, follower sereg meg a koop, ha gondja lenne, ng+ meg a játékosok kis százalékát érdekli. Az összes soulslike közül ezt a játékot talán a legkönnyebb abuzálni, tökéletes kezdőpont egy újoncnak, szépen lehet fejlődni és egyre kevesebb segítséget használni.
Sekiro vagy megy vagy nem, ha nem, akkor cseszheted.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#493) Deck válasza Bad Pritt (#492) üzenetére


Deck
titán

Bele se megyek ezekbe, mert nem vagyunk egy állásponton. Maradjunk a játéknál. :K
TN > FS :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#494) Bad Pritt válasza Deck (#493) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is minőségről beszéltem, hanem nehézségről. :) Szerintem annál nagyobb achievement nincs egy ilyen típusú játékban, mint hogy ingame feature-ökkel, organikus módon lehet emelni a kihívást és ebben a Wo Long nagyon jó. :K

Meg amúgy is csak téged védelek az ellenvéleményemmel, nehogy valaki rád hivatkozva megvegye a Sekirót, aztán visszajöjjön, hogy ez a Deck átvert és az első ogrén se jutok túl. :D Megtörtént eset alapján...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#495) Deck válasza Bad Pritt (#494) üzenetére


Deck
titán

Teljesen igazad van! :R :C(az az ogre ölt meg legtöbbször a játékba :DDD)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#496) Deck


Deck
titán

Sok sok farm után végre egybe összeraktam azzal az armor darabokkal amikkel akartam. Lingbao Grace-el :P :C

[ Szerkesztve ]

PS5

(#497) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Hozzatok kepest kis faziskesessel bar, de en is a vegere ertem ma. En kifejezetten elveztem ezt a jatekot - nyilvan nem vartam egy NioH 3-at. Ez egy tisztesseges iparosmunka lett, se tobb, se kevesebb. Nem lesz egy Game of the Year, de pont be tudja azt a hianyerzetet tolteni, ami a kovetkezo TN cimig hatra van.

Sajnalom, hogy nekem lett igazam a jatek hosszat illetoen… contentre ez egy fel Nioh 2, a harmadik DLC utan talan lesz annyi mission benne, mint az elodokben, ami az arcedula lattan azert egy picit csalodast kelto. A vegefele egy kicsit tul sok volt a retcon a Niohkbol, a divine beastek egy resze egy az egyben copy paste volt, es tobb palyanal is a reskin vonalat ereztem.
Ami viszont tenyleg megdobbento volt, az az, hogy miert hianyzik egy csomo Quality of Life cucc, ami a Nioh-kban megvolt. A collectible-ok nem trackelhetoek (kiveve a tok feleslegesen trackelt zaszlokat), equipment. cuccokat nem tudok osszehasonlitani, palya vegen nincsenek igazan ertekelheto opciok (szegeny PS4 userek nezhetik a toltokepernyot jo sokszor), nincs nyilvesszo autorefill, nem artana storage, hogy ne azzal teljen el az ido a lootongnal, hogy discardolod az egy csillagos szarjaidat, a kovacshoz se szeretnek a faluban minden alkalommal elszaladni… ez az egesz hub rendszer eleg szar egyebkent, a Nioh 2ben meg csak beta szinten probalkoztak vele, itt ugye bele lett rendesen eroltetve (biztos megirigyeltek a From Software-tol, ahogy a forintos trackelhetetlen “mellekkuldeteseket” is).

Az NPCk csak nalam ennyire vilagi balfaszok? Esnek-kelnek. Nem mondom, hogy a Nioh annyival jobb lett volna e teren, de nem voltak ennyire vallalhatatlanul benak.

Ami viszont pozitivum, az a fegyver / armor statlining. Legalabb nem kell annyit bibelodni a statok temperingjevel, cserebe farmolhatsz naphosszat, hogy olyan cuccod legyen, amin jo a grace es a martial arts is :D Gondolom, a DLCben lesz majd feature arra, hogy a fegyverben cserelgetni lehessen a martial artokat.

Az NG+ egyelore izginek tunik, a bossok erezhetoen erosebbek (bar igazabol csak ra vagyunk kenyszeritve, hogy 25os moralra felhuzzuk magunkat a bossfight elott, ugy azert eleg kiegyenlitettek a feltetelek). Valami buildet meg osszerakok, hogy nyugiban lehessen varni az elso DLCt, de azt valahogy nem latom bele, hogy a Niohoz hasonloan a DLCig is rendszeresen jatsszak vele.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#498) Deck válasza Kai_Rong (#497) üzenetére


Deck
titán

30 óra a main kb, ha nem szopsz sehol és nem tévedsz el. A Nioh 2 40 óra. Hatalmas különbség? Nem. És ez nem jelenti, hogy nem örültem volna ha hosszabb. De nem tudjuk a dlc-k milyenek lesznek. A Nioh 2-be azok aztán rövidek voltak 2/3/2. Na és az Abyss 999... Bro, teljesen felesleges volt! A 2re tanultak belőle.
Nem feltétlenül baj ez, ha csak kitöltik lehet az lenne a baj, hogy minek töltötték csak ki.
Sok téren van előrelépés. Pálya design, fejlesztések, coop, pvp, harcrendszer (Nioh-ba de várta a human fightokat nem? Nem. Itt meg azok a legjobbak) grafika, van még save scumming stb.
Egyedül a Kínai cucc miatt gyengébb nálam de csak mert nekem a szívem Japánhoz húz és ismerem a sztorikat stb itt pedig az életbe nem hallottam senkiről :D
Örülök az új TN játéknak azért a sok ezer Nioh óra után végre valami új. Főleg, hogy ott még a soul coreokon is kifarmoltam az össze perfect statjaimat stb...
A NPC-k olyanok amilyenek de legjobb lenne ha nem lennének, nem kéne könnyíteni a játékon. Figyelemelterelés stb.

A játék még nincs kész, így nem fer a Nioh-oz mérni és minek is? Saját játékuk és én csak örülök neki és élvezem.

GOTY sose lesz egy játékuk se, mert nem olyan populáris, mint a FS játékok hiába jobbak. Nem akarok vitát valaki a gyors játékot szereti valaki meg a lassított felvételű, ezer éves delayes harcrendszert. Persze a hibáikat senki se látja, bármit csinálnak úgy tökéletes ahogy van. :DDD

Összegezve jó játék és amíg nincs Nioh 3 remélem kihúzza :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#499) Forraszto


Forraszto
tag

Üdv. Nagy hírem van, 15 óra és 375 halál után meglett az első boss, ahogy az acsi címe is mondja, kezdődik az utazás. :) Mit ne mondjak, nagyon jó érzés volt. Ez a stat azért nem annyira fényes szerintem, de nem érdekes, megvan. (akik 10 halál után törölték azt nem is értem, én 10 halál után még ott tartottam hogy beleestem a tűzbe meg ilyesmik)
A térképen most már megjelent a part 2, és ott a part 1 is. Szóval a hozzám hasonló kezdőknek üzenem, hogy első soulslike-játékosként, fa kézzel, lajhár reflexekkel is meg lehet csinálni, csak a block+deflect mellé még kell a türelem+kitartás is. :)
Kérdések:
Ha most visszamegyek a part 1-re, akkor a végén ott lesz megint a boss?
Az inventoryban van már sok lom, ilyen 6db 1csillagos podaokat eladhatom a sell menüpontban, vagy később valami kovácsnál be lehet törni nyersanyagra? Érdemes tartogatni?

Mindenkinek jó játékot!

(#500) rakkimcer válasza Forraszto (#499) üzenetére


rakkimcer
tag

tényleg kitartó vagy, gratula a sikeredhez
innentől már könnyebb lesz, kérhetsz segítséget is a következő pályáktól

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.