Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- GoodSpeed: Kell-e manapság egérpad vagy sem?
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál... 2. rész.
-
LOGOUT
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
válasz
VGYke
#101119
üzenetére
Előzőleg kifejezetten az 1. beállítási lehetőséget kerested, mert hogy az számodra inkább megfelelt, egyszerűbb volt,, már bevált stb. Vagyis akkor nem teljesen világos a mostani kérdés miértje. Ha mindegyik felhasználói mappát külön-külön akarod áthelyezni, variálva a meghajtón belüli mappalehetőségekkel, akkor inkább a 2., de amúgy meg egyszerűbb az 1. A OneDrive-ot meg a másik válaszban már kifejtették.
"akár kis méret, akár írás kímélés"
Normál esetben egyik miatt sem létszükséglet az áthelyezés, mivel ha van külön D meghajtó, akkor a személyes fájlok, letöltések stb. mehetnek nyilván oda. Általában akkor szokás így áthelyezni, ha pl. a (1.0-s) felhasználó erővel a C-re akar mindent pakolni és valamiért nem képes, nem akar máshova menteni. Az SSD írásterhelésének csökkentése miatt pedig aztán végképp felesleges, hacsak nem arra torrentezel nagyüzemi szinten 24/7-ben. De az utóbbi esetben is nyilván akkor ér valamit, ha a D eleve egy másik fizikai meghajtó (pl. HDD). Ellenben ha ugyanazon SSD-n csak egy másik kötet (partíció), akkor nyilván nem sokat.
-
andreas49
senior tag
válasz
VGYke
#101119
üzenetére
Hali
OneDrive áthelyezése:
Ez csak közvetlen a "OneDrive" beállításoknál lehetséges, először leválasztod a "Fiók" résznél a számítógépet, majd "Fiók hozzáadás" résznél módosítod a "OneDrive" könyvtár helyét. Itt van lehetőség arra is, hogy ne minden a felhőben lévő fájl legyen letöltve a PC/notebook-ra. (Mappák kiválasztása)
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2978
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

