Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT

Hozzászólások

(#651) DirectorX válasza Tillu (#648) üzenetére


DirectorX
tag

Azok a gyári file-ok, mint már biztosan észrevetted, vissza is íródtak a gépre a ki-be kapcsolás után.:)

[ Szerkesztve ]

(#652) Tillu válasza _kanga_ (#649) üzenetére


Tillu
tag

azt választottam... legalábbis leírás szerint, de ezt tudom valahol csekkolni?
_kanga_ : köszi!

[ Szerkesztve ]

Tillu

(#653) m.jeno válasza Tillu (#652) üzenetére


m.jeno
senior tag

A sys.txt-ne a következő sorokat nem árt ha beteszed:

[rawdisplay]
class=landscape
highres=1
screen_x=800
screen_y=480
stretch=0

Bontsd kia data.zip-et és a bent lévú ui_igo9 alatt mézd meg. hogy szerepel e a 800_480 as mappa, brandignál hasonló a helyzet.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#654) Tillu válasza m.jeno (#653) üzenetére


Tillu
tag

itt volt a kutya elásva...
Mert hiába volt a leírásban a HD támogatás (data) ha a file nem az volt, aminek írták. Megoldódott az ügy, köszönöm mindenkinek a segítséget!

Mindazonáltal, egymás mellé tehettem a HD-s és a sima 950-et és navinál nem tapasztaltam sok előnyt a hagyományos felbontáshoz képest... szebb igaz, de kicsivel lassúbb is. Igaz ez csak full megjelenítésnél van így, és nem szoktam csak az utakat bekapcsolni, így meg szinte ugyanolyan gyors. Az akksija viszont jobban bírja, mint gondoltam, majdhogy tudja azt, mint a sima verzió...

tillu

Tillu

(#655) GPx8


GPx8
csendes tag

Bocs, nem tudom, hogy lehet a topicban keresni, biztos volt már róla szó. :/
Kérdésem, hogy a x950HD-n a Win CE -ben a felbontást lehet valahogy állítani? Nagyon pici rajta minden így 800x480 -ban...
A másik: most hoztam haza az új készüléket, de az akksija teljesen üres, bekapcsolás után egyből kikapcsol. Töltés közben használható. Nem kéne lennie "gyárilag" ebben egy kis töltésnek? Lehet, hogy vihetem vissza...? :(
Mennyi idő alatt töltődik fel nulláról USB-n keresztül?
Előre is kösz a válasz(oka)t!

(#656) DirectorX válasza GPx8 (#655) üzenetére


DirectorX
tag

A felbontást nem lehet állítani, viszont lehet rá tenni külön SI-t amibe nagyobbak az ikonok(mondjuk nekem nem sikerült, de nem is akartam annyira). Majd megszokod.
A töltés az lehet, hogy csak annyi volt de lemerül ha kevés van benne akkor is ha ki van kapcsolva hosszú idő alatt. Usb-n max egy óra a fullig kb.

[ Szerkesztve ]

(#657) Rabidsnail válasza micro (#644) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Esetleg nem egy Nokia a párosítandó eszköz?

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#658) dtrans


dtrans
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, Waytek 950 HD, kártyán fent van a sygic, az exe-t kitallózva elindul a program, kiírja a készülékazonosítót, ezt bemásolom a KG-ba, generál egy kódot, amit beírok a naviba, hogy aktiválja a programot, de mindíg azt írja ki, hogy érvénytelen a kulcs.
Mi van ilyenkor?

(#659) SzaboZE válasza dtrans (#658) üzenetére


SzaboZE
addikt

Érvénytelen a kulcs. Esetleg kell venni egy eredeti szoftvert.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#660) Loituma69 válasza _kanga_ (#647) üzenetére


Loituma69
őstag

A bluetooth a wayteq x950 BT HD szégyene! Kínai gagyi kategória!

(#661) SzaboZE válasza Loituma69 (#660) üzenetére


SzaboZE
addikt

Velős indokot mondtál.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#662) Loituma69 válasza SzaboZE (#661) üzenetére


Loituma69
őstag

ez nem indok ez tény!

(#663) L1MaT


L1MaT
tag

Hello

Segitséget szeretnék kérni van egy wayteq x950bt-m Igo Primoval rajta és olyan problémám van hogy rengetegszer elhagya magát és ne fog gps jelet. Ahogy megfigyeltem ez olyankor adodik mikor 1 helyben vagyok nem mozdulok elkezd újratervezni és begágyul és azt mondja nincs gps jel.A másik gyakori eset hogy olyan helyen állok hosszab ideig ahol ö nem talál utat egy ideig vár szintén újra tervezget és ugyan ugy mint az elözö esetben gps jel nem találhato és jó fél órán át vagy tovább nem talál jelet holot már a világ másik felén járok.
Gyakori hogy szélturbinák közelében is elhaggya az erö Bábolna környékén ha járok pl.

Amivel orvosolni szoktam ki be kapcsolgatom 1 20 percig és általába visszajön.
Ami érdekes hogy 3 kanyart mentem vele europába tökéletesen müködött a 4. kanyaromnál pedig elkezdte ezt a hülyeséget. ami érdekes hogy eddig mindenhol jó volt kb ugyan azon a szakaszokon járok most is vele és most meg elhagya az erö a drágaságom.

Ötletek tapasztalt már valaki hasonlót? dobjam vissza gariba ? :S

Elöre is köszönöm

(#664) m.jeno válasza L1MaT (#663) üzenetére


m.jeno
senior tag

Szerintem nem a készülékkel van a gond, a GPS jelet ellenőrizd, hogy a készülék mit mutat ha nem vagy a navi programban.
Inkább el tudom képzelni, hogy valami frissítéssel szedtél össze valami hülyeséget.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#665) L1MaT válasza m.jeno (#664) üzenetére


L1MaT
tag

Ha a primon belül vagyok akkor van hogy mutat müholdakat szürke pöttyöket de nem éri el öket. vagy van hogy egyáltalán nem lát semit és küszködik.

Primobol ha kilépek hol tudom megnézni a jelet ?

Elképzelhetö hogy valami frissités lesz mert lettek új hangok is a gépben angol nyelven pl azok se voltak.

Megtaláltam a GPS info menüt. Itt mit kell néznem majd ?

[ Szerkesztve ]

(#666) m.jeno válasza L1MaT (#665) üzenetére


m.jeno
senior tag

A sys-be írd be a következőket:

[gps]
protocol = "NMEA"
port = 1
baud = 38400
set_messages=0

A GPS menüben talál műholdakat?
Remélem a szabadban nézegetd mindezt és nem leárnyékolt helyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#667) L1MaT válasza m.jeno (#666) üzenetére


L1MaT
tag

Most a lakásban néztem a kütyüt ezt akkor tom majd letesztelni ha a hibát észlelem utközben.Ha a kütyü talál a primo meg nem akkor ez orvosolja amit irtál majd?

és kérdés mit jelent ez amit bekéne irnom és hol kell ezt véghez vinnem ? :D
Sajnos nem vágom még ezeket. :)

(#668) snowdog válasza GPx8 (#655) üzenetére


snowdog
veterán

Bocs, nem tudom, hogy lehet a topicban keresni, biztos volt már róla szó. :/
Kérdésem, hogy a x950HD-n a Win CE -ben a felbontást lehet valahogy állítani? Nagyon pici rajta minden így 800x480 -ban...
A másik: most hoztam haza az új készüléket, de az akksija teljesen üres, bekapcsolás után egyből kikapcsol. Töltés közben használható. Nem kéne lennie "gyárilag" ebben egy kis töltésnek? Lehet, hogy vihetem vissza...?
Mennyi idő alatt töltődik fel nulláról USB-n keresztül?
Előre is kösz a válasz(oka)t!

- Attól függ honnan léptél be. Ha az itcafe.hu oldalon keresztül, akkor a jobb felső részen találsz egy "részletes keresés" felíratot, és jobbra tőle egy szövegmezőt (gyorskeresés van beleírva). Oda írd be hogy mit keresel. Nagyon jól működik!

- Nem lehet állítani.

- Ha az akku fel van töltve, akkor is folyamatosan gyengül. 1-2 hét után teljesen lemerül. Tehát az hogy vásárláskor le van merülve, még nem rendellenes. Ha jól emlékszem minden készülék leírásában mindjárt az elején szerepel, hogy használat előtt az akkumulátort fel kell tölteni. Elolvastad a kezelési útmutatót? Az első töltést semmiképpen sem ajánlatos USB-n keresztül végezni, mindenképpen a hálózati töltő ajánlott. Lehetőleg gyári. Aztán később is 1-2 hetente fel kell tölteni, akkor is ha nem használod.

(#669) m.jeno válasza L1MaT (#667) üzenetére


m.jeno
senior tag

Közvetlen a primo mappa alatt talász egy sys.txt fájlt, ebbe kellene belevarázsolnod bármilyen szövegszerkesztővel.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#670) L1MaT válasza m.jeno (#669) üzenetére


L1MaT
tag

Itt egy kép: a fájlokrol ami karikázva van akkor abba mehet bele ?
http://noob.hu/2011/02/17/gfdgdf.JPG

Csak úgy hübele balázsmodjára az elejére jó lesz ha beirom ?
És hogy tanuljak 1 kicsit ez a parancs mit takar mit csinál ? Magyarul mit jelent majd ?

Bocs ha sokat kérdezek de biztosra akarok menni hogy jól csinálom :D

(#671) snowdog válasza L1MaT (#670) üzenetére


snowdog
veterán

[gps] - GPS beállítások
protocol = "NMEA" - A protocol (nem tudom másképpen nevezni) meghatározása, lehet SIRF vagy NMEA (mindkettőre keress rá a gugliban, hatalmas irodalmuk van)
port = 1 - portszám, ahol a program a GPS vevőt keresi
baud = 38400 - adatátviteli sebesség, mértékegysége baud
set_messages=0 - nem fogja átírni a gps firmware-ében a GSA/ GSV/RMC/CGA NMEA parancsok frissítési idejét.

Bárhova írhatod, csak ne szúrd be egy létező szekcióba (szögletes zárójellel kezdődik)!

[ Szerkesztve ]

(#672) m.jeno válasza L1MaT (#670) üzenetére


m.jeno
senior tag

Törölve !

snowdog

gyorsabb és részletesebb vagy :C

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#673) L1MaT válasza m.jeno (#672) üzenetére


L1MaT
tag

Köszönöm a türelmetek és a segitséget remélem orvosolja a problémát :)

(#674) snowdog válasza L1MaT (#673) üzenetére


snowdog
veterán

Igen nagy a valószínűsége, hogy segíteni fog. :K

Ugyanis a Wateq gépek hivatalosan nem támogatottak az NNG programokban, tehát a program nincs rá felkészítve. Ezért elképzelhető hogy a program folyamatosan kereste a GPS vevőt, és ezért dobálta a pozíciót. Ha ezeket az adatokat megadod, akkor a program már pontosan tudja, ennél a gépnél mit hol kell keresnie.

(#675) L1MaT válasza snowdog (#674) üzenetére


L1MaT
tag

Úgylegyen :) Életem elsö GPSe eddig imádtam de most elszomoritott hogy küzködik és jó érzés ha külföldön az isten hátamögöt teszi ezt éppen váratlanul és jöhet a térkép nyálazása hogy hol is vagyunk :D már ha van :)

Ha olyan lesz mint volt akkor összeteszem a 2 kezem és éjjenzek hangosan :D

(#676) Kopaszsas


Kopaszsas
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni,van egy wayteq 850-em, primo fut rajta, és van hogy naponta többször lefagy menet közben, ezt álltalában elágazás előtt csinálja. Ha van valakinek valami ötlete hogy mit lehetne tenni hogy ez ne forduljon elő megköszönném.

Üdv: Kopaszsas :W

(#677) equinox777


equinox777
csendes tag

Sziasztok!Tudom lehet már ezerszer hallottátok,de azért rákérdezek.
Van a családban két db wayteq készülék egy sima x820,és egy x950 HD

Na most mindkettőn a 8-al végződő program fut,de a hd-n érezhetően lassabban.

Pl:x820 nem szaggat,950 igen,berepülésnél x820 kb. 5 másodperccel gyorsabban végez.

Kérdés:normális,vagy csak én voltam béna?

Köszönöm előre is a segítségeteket.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#678) laszlohu válasza equinox777 (#677) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Nekem nincs ilyen készülékem.
Ez nem biztos, hogy segít, de kiadtak egy viszonylag új firmware - t
a Wayteq X950HD és X950BT-HD kütyükhöz.
Ez talán orvosolja a sebesség kérdés problémát:

http://www.wayteq.hu/hu/node/309

[ Szerkesztve ]

(#679) m.jeno válasza equinox777 (#677) üzenetére


m.jeno
senior tag

Én is rendelkezem mind a két készülékkel, nekem pont fordítva van.
A paraméterezésed egyforma a két készüléken?
Lehet, hogy a HD-n túl sok funkciót állítottál be.

laszlohu

Az a javítás sajnos csak az USB kapcsolatot rendezte a PC-vel, de azért nem árt ha megvan.

[ Szerkesztve ]

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#680) bensm válasza m.jeno (#679) üzenetére


bensm
csendes tag

Csak ötletelek...

Függhet-e a progik sebessége attól, hogy a belső memóriából futnak, vagy SD kártyáról? (Úgy tudom, hogy ezekben a készülékekben SSD memória van, ami - tudtommal - lényegesen gyorsabb, mint az SD kártya.)

Volna egy - más témába vágó - kérdésem: valaki látott esetleg olyat már, hogy wayteq x850/950 navin futott Sygic Aura? Egyáltalán lehetséges ez?

(#681) equinox777 válasza m.jeno (#679) üzenetére


equinox777
csendes tag

A paraméterezés hasonló,ugye amiben eltér az a felbontás beállítása a sys. fájlban.
De minden más majdnem megegyező.
A HD-n meg amúgy csak a 2d-s részét futtatom,szóval nem lehet probléma.
Viszont esetleg ha elküldenéd a sys fájlodat a mail címemre megköszönném.
equinox@indamail.hu

A sebességről pedig annyit hogy nekem belső memón,és külső kártyán is egyforma a sebessége.

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#682) m.jeno válasza equinox777 (#681) üzenetére


m.jeno
senior tag

E-mail elment!

bensm

Wayteq-et hivatalosan sygic-cel lehet vásárolni, akkor miért ne müxene rajta. :D

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#683) bensm válasza m.jeno (#682) üzenetére


bensm
csendes tag

Őőőő ... szerintem elkerülte a figyelmedet, hogy "Aura". (Azt csak az x990-essel lehet venni, illetve az x990-est nem is lehet máshogy, csak Aurával.)

A kérdésem arra vonatkozott, hogy x990-en kívül a gyengébb WayteQeken egyáltalán futtatható-e? (Látott-e már valaki ilyet?)

(#684) equinox777 válasza m.jeno (#682) üzenetére


equinox777
csendes tag

Köszi Jenő :) Ahogy látom neked a Primás verzió van,nekem csak a sima 8-as,de megpróbálom átvenni a lényeget.Még egyszer köszi!

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#685) m.jeno válasza bensm (#683) üzenetére


m.jeno
senior tag

Bocsánat igazad van, megnézem a honlapját, amint látom ez mobil-ra készült, a felbontása 800x480-as lehet, ezért szerintem csak a HD-s készülékekken futtatható.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#686) bensm válasza m.jeno (#685) üzenetére


bensm
csendes tag

Androidra és iPhone-ra letölthető (megvehető), ráadásul az androidos verzió támogatja az alacsonyabb felbontásokat is (kipróbáltam a hétvégén a 7 napos verziót egy Xperia X10 mini pron, és tetszett).
Viszont a WinCE-s verzióról az égegyadta világon semmi hír nincs, pedig az x990-es WinCE-t futtat...

(#687) DM43 válasza bensm (#683) üzenetére


DM43
őstag

A kérdésem arra vonatkozott, hogy x990-en kívül a gyengébb WayteQeken egyáltalán futtatható-e? (Látott-e már valaki ilyet?)

Az N800-n kívül meg sem moccan egyiken sem. És ez nem véletlen, mert SiRF Prima processzoron fut csak (a wince verzióról beszélek)

[ Szerkesztve ]

(#688) bensm válasza DM43 (#687) üzenetére


bensm
csendes tag

No, akkor legalább nem kell vágyakoznom utána :D

(#689) Herr Vida


Herr Vida
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nem teljesen vág ide a téma, de az x990-es topic nem pörög annyira, mint ez, úgyhogy itt is felteszem a kérdéseimet, hátha tudtok segíteni...

Én jelenleg egy Mio P560-as PDA-t használok Igo8-al navigációs célra, de azt tervezem, hogy váltok, mert egyébként a PDA-t nem használom semmire, és akkor inkább azt eladnám, és vennék egy PNA-t, ami viszont csillivilli :B

Éppen a Wayteq x950BT HD és az x990 között vacilláltam, mert alapból az x990 tetszene jobban, de a BT hiány azért elég fájó.
Azonban az x950 BT HD-ről meg egy csomó rosszat olvastam (pl. Bulcsu kollega kimerítő írása stb.), pl.a BT erősen "korlátozott" funkciójáról, meg az akadó videolejátszásról és navigációról :(

A kérdéseim:
1.) Szerintetek a közeljövőben várható x990 BT?
2.) Ha igen, akkor abban orvosolják az x950 BT hibáit (pl. azt, h nem olvassa ki a telefonkönyvet)?
3.) Az x990.hez adott Sygic Aura mennyire jó navi program? Én világéletemben Igo-t használtam, és nem szeretnék belefutni valami "mérsékelten használható"-ba az helyett (tudom, h elvileg rá lehet hegeszteni az Igo Primo-t is az x990-re, de azt amíg lehet, kihagynám...)

Ha esetleg vannak ötletek/tapasztalatok a fenti kérdések kapcsán, örömmel fogadnám őket!

Előre is köszi! :R

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#690) equinox777


equinox777
csendes tag

Probléma megoldva :) A 8-as programmal,és az utódjával is kiválóan muzsikál a 950 HD,sőt így hogy van benne memóriakártya mindkettő fent is maradhatott.Majd váltogatom őket :)

"Ha a kenyér beszél,a morzsák hallgatnak... "

(#691) csepige44 válasza Herr Vida (#689) üzenetére


csepige44
csendes tag

http://www.wayteq.com/X990.htm
Itt azt írja ,hogy opcionális de 950-nél is azt írja ha meg nézed.

(#692) Herr Vida válasza csepige44 (#691) üzenetére


Herr Vida
tag

Igen, ezt néztem, azonban a hazai boltok kínálatában levő x990-esek specifikációjánál sehol nem tüntették fel sem a BT-t, sem az FM transmittert - gondolom, ha lenne benne (vagy rendelhető lenne ilyen is), akkor azt nagy betűkkel kiírnák.

Ha jól tudom, az x950-nél is kicsit később jött ki az x950 BT...

Amíg rendszeresen ittam, mindenre vissza tudtam emlékezni, akár megtörtént, akár nem. /Mark Twain/

(#693) kispalsz


kispalsz
tag

Sziasztok!

Van egy nemrég vsárolt wayteq x950bt hd készülékem. Minden szépen és jól működik. Egy valamit nem találtam meg benne:

Hogyan lehet a telefonkönyvet benne szerkeszteni. Ha hívást fogadok és bluetoothon keresztül össze van párosítva , akkor kiírja a telefonszámot. De ugye nem tud az ember minden telefonszámot észben tartani ( jó, mondjuk a telefon kiírja a nevet, de az nincs mindig kéznél, kabátzseb stb...), ezért gondoltam arra, hogy a telefonkönyvben felveszem a telefonszámokhoz a neveket. Csak nem találtam benne telefonkönyvet. Hogyan lehet? Tudja valaki?

Esetleg lehet valahogy szinkronizálni egyszerűen nokia telefonnal? Van erre megoldás?

Köszi.

(#694) Oldboy57


Oldboy57
csendes tag

Wyyteq x850BT HD készülékem van. Minden működik szépen, de az FM transmitter abszolút nem megy. Frekvencia beállítva, FM használat kipipálva ( ilyenkor az indított zene sem szól), de semmilyen FM rádión nem tudom venni. Valamit még állítani kéne ? Kérem ha valaki tud, segítsen ! Előre is köszi.

(#695) m.jeno válasza kispalsz (#693) üzenetére


m.jeno
senior tag

Sehogy! :DDD :DDD :DDD
Jelenleg semmi lehetőséged nincs ere, de sajnos még azt sem olvastam,, hogy orvosolnák valaha ezt a problémát.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#696) Oldboy57 válasza technoboy28 (#248) üzenetére


Oldboy57
csendes tag

Üdv, csak blindre írom, ugye nem úgy próbálod, hogy közben nem dugod rá a kocsiban a töltőre v. az USB portra a PC-n (kézben tartod, akkuról járatva próba idejéig). Ugyanis nem megy enélkül. Mondanom sem kell, hogy a transmitter menűből ne a "ki" gombbal szállj ki a zene indításhoz, hanem a mellette levő ikonnal (kis méretre váltás).

(#697) Oldboy57


Oldboy57
csendes tag

Helló !
BullTeye zárójeles mondatától világosodott meg az elmém. Köszönöm neki.
FM transmitter haszálatnál kocsiban a töltő madzagja v. PC-n az USB portra csatlakozni kell. Enélkül nem működik ez a funkció.
Gondolom ezek antennaként működnek ilyenkor (mint pl. mp3 lejátszó rádiójánál a fülhallgató). Más kérdés hogy ott legalább leírják a kezelési utasításban...

(#698) DirectorX válasza Oldboy57 (#694) üzenetére


DirectorX
tag

Csak a gps-be kell bedugni a töltőkábelt nem fontos a kocsi szivargyújtójába is, csak antennaként szolgál. Műxik töltés nélkül is a gps aksiról csak jobban merül.

(#699) Omass


Omass
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudtok egy jó epub olvasót x950 hd-re? Thx!

(#700) kispalsz válasza m.jeno (#695) üzenetére


kispalsz
tag

Wayteq 920 készüléken valakinek sikerült telefonkönyvet szerkesztenie:

[link]

Ezt próbálta már valaki 950 bt-n?

"Residentflash2\YFAPP\BlueTooth\Phonebook.log" fájlt emlegetnek benne.

Most nincs nálam a készülék, azért nem tudom csak kipróbálni.... :F

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.