Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT

Hozzászólások

(#751) .Anakin. válasza .Anakin. (#749) üzenetére


.Anakin.
tag

megvan már nemkell

(#752) DirectorX válasza #82903040 (#750) üzenetére


DirectorX
tag

Ugye a töltőkábel be van dugva a gépbe? Mert az az antenna.

(#753) #82903040 válasza DirectorX (#752) üzenetére


#82903040
törölt tag

Köszi, rájöttem közben :)

(#754) zazahoho válasza DirectorX (#752) üzenetére


zazahoho
őstag

erre nem is gondoltam :U ,dettó ezzel szívtam ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#755) whisky75


whisky75
tag

sehogysem tudom lecserélni az indítóképernyőt, mi lehet a baj? mindent elolvastam és kipróbáltam.
Kártya berak.... update fail.... update done.
és marad a régi kép.
sokkot kapok már. :O

(#756) csepige44 válasza whisky75 (#755) üzenetére


csepige44
csendes tag

Valszeg a felbontása nem jó.Ha mindent jól csinálsz,mondjuk jól adod meg a kép nevét.

(#757) Nkboy válasza whisky75 (#755) üzenetére


Nkboy
senior tag

A következő kritériumok szükségesek:

Megfelelő felbontás - 480×272 vagy 800×480, 24bit-es BMP formátum
Megfelelő név - Logopf05.bmp

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#758) gyurmagyuri


gyurmagyuri
csendes tag

Sziasztok!

Miért lehet az, hogy ha kártyával a gépben csatlakoztatom a pchez a navit, akkor nem kapcsolódik hozzá, de ha kiveszem, akkor igen?

(#759) DirectorX válasza gyurmagyuri (#758) üzenetére


DirectorX
tag

Töltsd le a frissítést a Wayteq honlapjáról.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#760) csepige44 válasza gyurmagyuri (#758) üzenetére


csepige44
csendes tag

Frissítetted ? Wayteq oldaláról letölthető!

(#761) Loituma69


Loituma69
őstag

Megjelent tts pro hang eszter_v185297
igo8 fökönyvtárba ez a fájl kell :
vautov5.dll fontos a méret 1.959.936 byte csak ez jó a tökéletes működéshez!

a sys.txt ben ez a bejegyzés kell :
[sound]
csv_voice_enabled=1

Primo v1.2-(9.2.1.179499) is tökéletesen működik.
Ezeket a fájlokat nem tudom honnét lehet beszerezni én csak a beállítási infot ismerem. Ne kérje tőlem senki a fájlokat! :))

[ Szerkesztve ]

(#762) DM43 válasza Loituma69 (#761) üzenetére


DM43
őstag

Na speciel pont a tts pro-hoz nem kell ez a sys bejegyzés :N

(#763) Loituma69 válasza DM43 (#762) üzenetére


Loituma69
őstag

Speciel a bejegyzés nélkül nem működik se a régi se az új tts hang ezzel a primoval : Primo v1.2-(9.2.1.179499) tehát kell hozzá a bejegyzés! Itt van előttem a pna-m és nincs eszter hang ki se tudom válsztani nem, hogy működjön! Ha beírom akkor látja és kiválasztható és működik is!

[sound]
csv_voice_enabled=1

[ Szerkesztve ]

(#764) PJ


PJ
csendes tag

Sziasztok!
Nem lehet az x950BT HD-be belevarázsolni az x920BT HD bluetooth progiját a telefonkönyv importálás miatt?

(#765) csepige44 válasza PJ (#764) üzenetére


csepige44
csendes tag

Szerintem nem volt 920 bt HD kütyü.
Inkább a 960bt HD val lehet majd okoskodni.

(#766) PJ válasza csepige44 (#765) üzenetére


PJ
csendes tag

igazad van, x920bt -ét akartam írni HD nélkül

(#767) csepige44 válasza PJ (#766) üzenetére


csepige44
csendes tag

Viszont ez a lényeg az okosok szerint,mert a felbontás miatt is nem működik.

(#768) PJ válasza csepige44 (#767) üzenetére


PJ
csendes tag

A sima x950bt-nél működne?

(#769) csepige44 válasza PJ (#768) üzenetére


csepige44
csendes tag

Szerintem van rá komoly esély.
Ahogy kutakodtam semeddig nem tartana a920bt böl kimásolni a cuccot.
Szerintem a hardver u.a.

(#770) Loituma69 válasza csepige44 (#769) üzenetére


Loituma69
őstag

Hardver nem ugyan az, ezért nem elég a szoftver frissítés. Wayteq info mail küldte a választ!
Ezér találták ki az X960bt állítólag abban más kicsit a hardveres rész ezért ott már megoldható a telefonkönyv. Na most ez vagy igaz vagy nem minden esetre holnapra igérték az x960 de tuti nem lesz holnap esetleg jövöhét eleje. Ha nem így lenne akkor nem magyarországon lennénk! Eleve amikor múlhéten megrendeltem azt írták az árlistában, hogy van tehát rendelhető, természetesen nem volt 12 re igérik az érkezést! A reény hl meg utoljára.

(#771) SzaboZE válasza Loituma69 (#770) üzenetére


SzaboZE
addikt

A szoftver biztos hogy nem elég (mint ahogy a 920BT szoftvere sem jó hozzá), ezért kell a firmware is, mert gondolom a bt driver más a wince alatt. Kizárt dolog, hogy más a hardver, mert annak nincs köze a telefonkönyvhöz. Egy BT vagy működik vagy nem, nincs olyan ami telefonkönyvet nem kezel :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#772) SzaboZE válasza Loituma69 (#770) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha megkapod, akkor szívesen megnéznénk az RF2 tartalmat, abból sokminden kiderülhet.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#773) Batibor


Batibor
csendes tag

Sziasztok!
Nem akar sikerülni az IGO8 elindítása, mindig adatbázis hibát jelez. Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#774) Loituma69 válasza SzaboZE (#771) üzenetére


Loituma69
őstag

wayteq ügyfélszolgálatosa írta a mailt, hogy más a hardver. Mellesleg ha nem más hanem ugyan az mint a régi pna hardvere akkor miért nem működik a telefonkönyv? Szándékos lebutítás mi értelme lenne!? X960 most kaptam meg, de melózok ma nem tudok vele foglalkozni majd holnap!

(#775) gyurmagyuri válasza DirectorX (#759) üzenetére


gyurmagyuri
csendes tag

Köszi!

Megoldódott! :R

(#776) Geree87


Geree87
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam meg a x960BT HD-met, életem első GPS-e, úgyhogy nem nagyon tudom, hogy hogyan kell nekifogni a navigációs program telepítéséhez. Először is iGO Primo v1.2 - 9.2.1.178658 vagy iGO8 v8.3.4.117940 kell nekem? Nem akarok memóriakártyát, hanem a gépre szeretném telepíteni. Hogyan álljak neki? Azt tudom, hogy a sys.txt-t kell módosítani csak azt nem tudom, hogy mit és hogy. Aki tud kérem segítsen!

Előre is köszöm.

(#777) morpheus133 válasza Loituma69 (#774) üzenetére


morpheus133
tag

Valószínűleg szándékos. Mert így sokan meg fogják venni az újat.
A bluetooth az csak egy átviteli szabván,. az csak a szoftvertől függ hogy mi az amit átvisz.
Ergo a 950BT-nek is tudnia kell kezelni a telefonkönyvet.

(#778) SzaboZE válasza Loituma69 (#774) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mert ez a dolga. Nem mondhatja azt, hogy persze megy a régivel is, mert akkor ki venné meg az újat?

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#779) Loituma69 válasza SzaboZE (#778) üzenetére


Loituma69
őstag

Gyalázatos üzletpolitika, hál isten én többért tudtam eladni az x950 BT HD-t mint amennyiért vettem! Így jó áron jutottam hozzá az x960-hoz ami már tényleg jól sikerült pna lett! Ami hiba volt az x950-ben azt az x960 kijavították.

(#780) Rick4 válasza Loituma69 (#779) üzenetére


Rick4
félisten

Neked megy az a funkció, hogy az éjszakai színeknél lejjebb veszi a fényerőt? Én képtelen vagyok megoldani x950HD-BT-nél.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#781) xcbiker válasza Loituma69 (#779) üzenetére


xcbiker
addikt

mik voltak azok a hibák?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#782) Loituma69 válasza Rick4 (#780) üzenetére


Loituma69
őstag

Nálam működött, de már x960 van :D

(#783) Loituma69 válasza xcbiker (#781) üzenetére


Loituma69
őstag

Olvass vissza pár hozzászólást és megtudod! Hál isten már nincs x950 bthd-m

(#784) Rick4 válasza Loituma69 (#782) üzenetére


Rick4
félisten

Valahonnan elő tudod kaparni a sys-t? Hogy látod, milyen az X960?

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#785) SzaboZE válasza xcbiker (#781) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem nem volt vele gondom! Akinek nem kell a net, annak szerintem felesleges váltania, mert másban nem különbözik a kettő. Nálam van egy eladó X950BT HD fél év garanciával, dobozában, az eredeti fólia még rajta van. Van egy CNS Globe HD is még kb 19-20 hónap garanciával.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#786) Loituma69 válasza SzaboZE (#785) üzenetére


Loituma69
őstag

X950 BT HD :
Filmlejátszás iszonyat szaggat élvezhetetlen.
Transzmitter nagy zavaró alapzaj amíg nem szól zene vagy szöveg csak sistereg ropog rettenetes.
Telefonkönyv nincs nem kapcsolható össze semmilyen mobiltelefonnal, tehát az agyonharangozott Bluetooth nem használható semmire azon kívül, hogy rajt fityeg a felírat a dobozán.
Telefonkihangosítás ezt a funkciót inkább telefon halkításnak írnám mert olyan halkan működik, hogy akivel éppen beszélsz az nem hall semmit abból amit mondasz mert olyan halk amikrofon bemenet erőssége, közben meg te már rég órdítasz. Maradt egy funkció amit még tud ez a pna az maga a gps térképkezelés ez az egy funkció ami jó és élvezhető bár itt is vannak gondok a primo szoftver erősen beszaggat 800x480 felbontás miatt, halvány gyenge ez a proci ehhez a szoftverhez vagy egyszerüen más hiba van! Tehát a net elérésen kívül minden másban is rossz hibás készülék az X950 BT HD. Pontosan tudom mit írok mert 4 hónapig nyüglődtem vele nap mint nap!
Az X960
tökéletesen játsza le a videokat az x950 BT hD-hoz képest
Transzmitter hibátlan néma csend honol és csak azt hallanai amit lejátszik nincs alapzaj
Telefonkönyv ez idáig 6 más és más tipusú mobiltelefonnal párosítottam minden egyes alkalommal 20 másodpercen belül hibátlanul ott fityegett a telefonkönyv az X960-on
Telefonkihangosítás tökéletes hangerő és hangminőség!
Internetet nem próbáltam nincs vélemény ezért!
Mintha a Primo szoftvert is valamivel röccenésmentesebben kezelné, de lehet, hogy csak én szeretném belelátni.
Lényeg Óriási különmbség van a két készülék között az X960 javára. Saját véleményem az X950 BT hD a wayteq cég kakukktojása szégyenfoltja lett 4 hónapos forgalmazás után ők is belátták ugyanis már nem lehet kapni sehol!

[ Szerkesztve ]

(#787) Loituma69 válasza Loituma69 (#786) üzenetére


Loituma69
őstag

Mielőtt valaki leírná rom frissítés megvolt, semmi nem változott vagyis annyi, hogy amit azidáig lejátszott filmet azt a rom frissítés után már nem vagy éppen a stop gomb nem működött filmlejátszás közben! És az idő beállítás is késik 1 órát hiába állítottam be az időzónát, mondjuk ez a hiba x960 fenn áll!

[ Szerkesztve ]

(#788) Rick4 válasza Loituma69 (#786) üzenetére


Rick4
félisten

Kérdés, a telefonkihangosítás hangját fm transzmitteléskor kiteszi-e az autó hangszóróira, vagy ha nem, mennyivel jobb a hangja? Nekem sikerült gond nélkül egy x10 minivel összepárosítani, megy a kihangosítás is, igaz, valóban szerényen. Ill. ami ment a 920BT-n, a fényerőállítás (éjszaka levéve sötétre, nappal fel) az itt nem megy, plusz az a fényerőállítás ami ebben van, valóban egy kalap kaki, nappal, totál napos időben jó, ha 70%-ig felnyomja a fényerőt, mikor a 100% is kevés... Remélem olvassák, és készítik a romfrissítést, mert én is készülök visszavinni....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#789) xcbiker válasza Loituma69 (#786) üzenetére


xcbiker
addikt

engem a gyenge fényerejő zavar a X950 BT HD-nél.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#790) Rick4 válasza Loituma69 (#786) üzenetére


Rick4
félisten

Kérdés, a telefonkihangosítás hangját fm transzmitteléskor kiteszi-e az autó hangszóróira, vagy ha nem, mennyivel jobb a hangja? Nekem sikerült gond nélkül egy x10 minivel összepárosítani, megy a kihangosítás is, igaz, valóban szerényen, telefonkönyv nincsen. Ill. ami ment a 920BT-n, a naviprogiban a fényerőállítás (éjszaka levéve sötétre, nappal fel) az itt nem megy, plusz az a fényerőállítás ami ebben van, valóban egy kalap kaki, nappal, totál napos időben jó, ha 70%-ig felnyomja a fényerőt, mikor a 100% is kevés... Remélem olvassák, és készítik a romfrissítést, mert én is készülök visszavinni....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#791) Loituma69 válasza Rick4 (#790) üzenetére


Loituma69
őstag

1 rom frissítés már van a gyártó oldalán de attól nem lesz jobb, X960 a megoldás :Y

(#792) SzaboZE válasza xcbiker (#789) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ezt nem tudom mire vélni, a csodacns egy kanyival sem jobb. Viszont a wayteqre lehet árnyékolót beszerezni, ami a még egyáltalán létező problémát is megoldja.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#793) SzaboZE válasza Loituma69 (#786) üzenetére


SzaboZE
addikt

Hát pedig nekem is X950 van mellette. FM transzmitterrel semmi gondom nincs, lehet hogy hibás a tied? Csendes, ha nincs adás, nincs semmi zaj. Kihangosítást soha nem használtam, mert egy tisztességes mobiltelefonnal kb ugyanezt lehet elérni, egyszerűen nincs értelme. Az X960-on ugyanúgy van időnként röccenés a videókban. Primo ugyanúgy megy. De még lehet hogy megfutom az X960 sw próbát a X950-en.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#794) SzaboZE válasza Rick4 (#790) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az automata fényerő egy felesleges csilivili, a legnagyobb baja az, hogy pont a készülék hátulján van az érzékelő... Kikapcs, fullfényerő és kész. A Primo nem állítja a 960-ét sem, de ez nem a készülék hibája, hiszen láthatod, hogy másik szoftver tudja állítani... A primo egyszerűen nem támogatja a funkciót a wayteqen.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#795) SzaboZE válasza SzaboZE (#794) üzenetére


SzaboZE
addikt

Na, megvizsgáltam a két készüléket. Két kép, felül az X950, alul az X960. A hardver ugyanaz. A ROM könyvtárban sokminden különbözik. A 960-as Bluetooth sw nem indul el a 950-en.

Az a kis Y szerű baloldalt felül az én művem, sima infó gombként funkcionál jelenleg.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#796) Loituma69 válasza SzaboZE (#793) üzenetére


Loituma69
őstag

Enyém nem hibás mert eladva! Nekem már csak x960 van hál isten! Kihngosítást a mobil is tudja érdekes! :C A mobil a zsebedben vagy táskában és a wayteq-n hallod a telefonálást és abba beszélsz ez nem ugyan az mint amikor a mobilod kiveszet a zsebedből öledbe teszed és abba beszélsz és onnét halasz kihangosítva. Szerintem ez nagyon fontos funkció!

[ Szerkesztve ]

(#797) Geby


Geby
tag

Sziasztok!

Van egy X950 -em. Olyan problémám van primo 1.2-vel, hogy nagyon későn mondja, hogy itt kanyarodj. Gyakorlatilag az utolsó 20-30 méteren kezd el beszélni, amikor már meg kéne kezdeni a fordulást.

Régen ez úgy működött, hogy pl 800méter múlva jobbra, 500 méter múlva jobbra, 100 méter múlva jobbra, következő lehetőségnél jobbra.

Na ezt hogy lehetne visszavarázsolni. Ez a régen, ez a 8.3.2-es programra vonatkozik, tehát abban még így működött. Primo alatt nem tudom, hogy miért de nem akarja az igazat.

üdv

(#798) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv! Tervezek egy X960BT beszerzést és lenne egy kérdésem: az ebook olvasó alkalmazást és a zenelejátszót le lehet cserélni? Hol találok erről infót, esetleg más ebook olvasó és zenelejátszó progikat?

[ Szerkesztve ]

(#799) Loituma69 válasza Khelben (#798) üzenetére


Loituma69
őstag

Remélem nem gond ez a kis reklám.
Itt regisztrálsz és mindent megtalálsz ami szem szájnak ingere. Profi userek működtetik az oldalt. Egy kicsit oda nyaltam :D Mert itt is olvasnak! :R
[link]

(#800) SzKo válasza SzaboZE (#795) üzenetére


SzKo
csendes tag

Az X960 ugyanugy sistereg a fulhallgato kimeneten, mint az X950, vagy a vegfokot is atterveztek? A kepernyo valtozott, vagy ugyanolyan gyenge fenyu csillogo mint az X950? (Medialejatszonak hasznalom, ezert lenne erdekes.) Nagyon koszonom elore is a valaszodat.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.