Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT

Hozzászólások

(#601) dzson1


dzson1
tag

Senki nem tud segiteni ?
:O :O :O

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#602) dzson1 válasza DirectorX (#599) üzenetére


dzson1
tag

A x950BT lehet karival csatlakoztatni egy ilyen frissités nélkül ???

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#603) csepige44 válasza dzson1 (#602) üzenetére


csepige44
csendes tag

Nekem HD- m van és nagyon jól működik.Össze hasonlítottuk a srácokkal a 950Bt-val a kijelzője full fényerőnél jobb a HD-nek szebb színek vannak a navigációnál és a filmeknél is.

(#604) csepige44 válasza csepige44 (#600) üzenetére


csepige44
csendes tag

Sajna a Bt nem változott nincs könyvtár.

(#605) _kanga_ válasza csepige44 (#603) üzenetére


_kanga_
csendes tag

és itt meg is állt a HD dícsérete, szerintem ha csak navira kell, és Bt kell, akkor a sima jobb, mint a HD, márcsak naviprogram szempontjából is, jelenleg PNA-ra csak 480x272 felbontás van gyárilag, a többi felbontás mókolt.

(#606) SzaboZE válasza csepige44 (#603) üzenetére


SzaboZE
addikt

Sajnos viszont a CPU már kevés ehhez a felbontáshoz. Épphogy ki tudja szolgálni. A CNS is ugyanígy áll vele.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#607) Loituma69 válasza SzaboZE (#606) üzenetére


Loituma69
őstag

Nem kevés a cpu tökéletesen fut a 800x480 felbontású bármilyen navi szoftver!
Egy dologban kevés a proci a 480x272 nagyobb felbontású filmet beszaggatja rendesen! 800mhz vagy 1 ghz proci kellene ehhez a kijelzőhöz, de csak a hd filmlejátszás miatt, más minden tökéletes sebességgel működik!

(#608) Loituma69 válasza _kanga_ (#605) üzenetére


Loituma69
őstag

2009. febr. 11. ... Már 10 hónapja használhatják az utazók a Nav N Go iGO 8 navigációs ... Az ígéreteknek megfelelően új felbontások is natív támogatást élveznek, ... 400x240, 320x320, 640x400, 640x480 vagy 800x480 felbontást!
Más :
Az ígéreteknek megfelelően új felbontások is natív támogatást élveznek, mint az Xperia X1 által is használt 800x480 pixeles WVGA. Korábban kézzel kellett létrehozni egy ilyen felbontású profilt, illetve a konfigurációs fájlban rávenni a szoftvert, hogy ezzel próbáljon meg futni. Most viszont az X1 mellett például a Samsung Omnia, a legtöbb HTC-telefon, illetve a PDA-piacon az újabb ASUS-, HP-, Fujitsu-termékeket is kezeli a program. Sőt, a legtöbb olyan Windows Mobile-t futtató okostelefon vagy PDA, mely 240x240, 320x240, 400x240, 320x320, 640x400, 640x480 vagy 800x480 felbontást használ, külön beavatkozás nélkül képes futtatni az iGO 8.3-at. A megjelenéssel egyidőben frissül a támogatott készülékek listája is, melyen több mint 50 készülék szerepel majd.
Ez 2009 februári hír!

[ Szerkesztve ]

(#609) _kanga_ válasza Loituma69 (#608) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Akkor a Primo-hoz keresd meg ezeket a felbontásokat, bocs, de a navi szoftver neve kimaradt az előző hozzászólásból.

(#610) csepige44 válasza _kanga_ (#609) üzenetére


csepige44
csendes tag

Már meg vannak ,de mivel HD-t használok csak egy érdekel ebből.

(#611) SzaboZE válasza Loituma69 (#607) üzenetére


SzaboZE
addikt

Persze, fut rajtuk a navi szoftver kb 10-15 fps-sel. A vektorgrafikához nem elég a cpu. Ettől még elnavigál szépen, csak a vizuális élmény más. Ehhez képest a 480x272-es társaikon teljesen realtime a kép :) Hidd el a cns-sel és a wtq-el is ez a helyzet, próbáltam mindekettőn. A filmlejátszásnál a tcpmp-t kell használni, a wt beépített videolejátszója hamarabb elkezd kockázni.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#612) Loituma69 válasza SzaboZE (#611) üzenetére


Loituma69
őstag

Wayteq x950 bt hd használok amióta lehet kapni kb 1 hónapja minden nap és nem szaggat tökéletes gyors a wayteq külön 250 MHz-es DSP processzor a GPS számításokhoz és ezen felül az 500mhz proci grafikához!

(#613) Tompie


Tompie
őstag

E szerint a cikk szerint nem létezik 2 processzoros PNA :)

(#614) SzaboZE válasza Loituma69 (#612) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem is az van és nem 25 fps az igo ;) Ha a tieden úgy megy, akkor tudsz valamit.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#615) sysrq


sysrq
őstag

A wayteq dual core kifejezés csak a tompa agyú kötekedők szemét csípheti. Szó sincs arról hogy két ugyanolyan tudású "processzor" van egybe építve, csupán hogy két számolóegység van. Más feladattal. Ennyi erővel a HD megnevezésbe is bele lehetne kötni. Persze az egy másik márkánál is feltűnt.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#616) gipsztigris válasza sysrq (#615) üzenetére


gipsztigris
addikt

Szerintem rajtad kívül nincs még egy ember, aki ezeket a sorokat úgy értelmezné, ahogy Te leírtad az imént.

Dual core 500-as proci, és egy külön DSP proci a gps számításokhoz. Ez ebben a formában igenis megtévesztés.

Üljlefiamegyes! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#617) Tompie válasza sysrq (#615) üzenetére


Tompie
őstag

1. Nem azt mondtam, hogy két ugyan olyan tudású processzor van egybe építve csak annyit, hogy kettő azaz 2 darab.
2. A HD megnevezés nem félre vezető, mert minek a rövidítése a HD? High Definition azaz nagy felbontás, és tényleg nagy felbontásúak a HD készülékek? Igen!

[ Szerkesztve ]

(#618) Loituma69 válasza SzaboZE (#614) üzenetére


Loituma69
őstag

fps értéket mivel méred?

(#619) Rocko007


Rocko007
aktív tag

Sziasztok!

Van egy wayteq x950BT-m, szeretnék segítséget kérni az fm transmitterhez. Bekapcsoltam, rádiót ráhangoltam a frekvenciára, de nem történik semmi. Mit csinálok rosszul?

(#620) csepige44 válasza Rocko007 (#619) üzenetére


csepige44
csendes tag

A töltönek benne kell lennie,ő az antenna.

(#621) SzaboZE válasza csepige44 (#620) üzenetére


SzaboZE
addikt

Elég csak a kábel, tehát ha a sima usb kábel van bedugva, már akkor is működik.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#622) Rocko007 válasza SzaboZE (#621) üzenetére


Rocko007
aktív tag

Köszönöm!

(#623) nooel


nooel
csendes tag

Sziasztok

Wayteq x950-re szeretnék rárakni Nav N Go iGO 8.3.4.142975-at.A program már megvan...USB-kábellel szeretném rárakni a belső memóriára, és itt elakadtam hogy mit kel csinálni :DLépésről lépésre jólenne ha valaki leírná ^^.
Előre is köszönöm!
Üdv: Noel :R :R

[ Szerkesztve ]

(#624) BullZeye válasza nooel (#623) üzenetére


BullZeye
veterán

Remélem moderátorok az IP-d alapján bannolják az összes accountodat ^^ no offense, vagy ilyesmi :P minden jót ! :)

(#618) Loituma69
Úgy, hogy ha folyamatos, akkor legalább 24 FPS (mert mint tudjuk szemünk innentől látja folyamatosnak a filmeket), de mivel még a BTn sincs folyamatos lejátszás, ezért erősen kamu szaga van annak, ha valaki azt állítja, hogy HDn meg akadásmentes a navi program.

[ Szerkesztve ]

(#625) Loituma69 válasza BullZeye (#624) üzenetére


Loituma69
őstag

akkor kamuztam! Hú lebuktam! :C HAsználjatok papír térképet az folyamatos lesz 25kép/sec
Atom tudosok! :))

[ Szerkesztve ]

(#626) nooel válasza BullZeye (#624) üzenetére


nooel
csendes tag

Miért bannolnának?

(#627) sysrq válasza nooel (#626) üzenetére


sysrq
őstag

Ezért a kérdésért érdemes volt reggelned egy új nevet az oldalra. BullZeye kicsit sarkított, írjál privátot Bog-nak bizton számíthatsz rá. A válaszára nagyon kíváncsi lennék.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#628) _kanga_ válasza sysrq (#627) üzenetére


_kanga_
csendes tag

A választ akár itt el is ovashatod.

[ Szerkesztve ]

(#629) sysrq válasza _kanga_ (#628) üzenetére


sysrq
őstag

Ez után kíváncsi lettem volna ha ír privátot neki milyen választ kap.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#631) cool13 válasza sysrq (#629) üzenetére


cool13
őstag

Sziasztok!
Most vennék ilyen készüléket. Mondjatok róla valamit nekem. És egy fontos kérdésem is volna vele kapcsolatban. Feltehető a Mobipocket Reader könyvolvasáshoz kellene. Akksi mennyit bír olvasással?
Üdv Laci

(#632) csiza20


csiza20
csendes tag

Hali!

Wayteq x950 bt hd-m van. Igo primo tökéletesen fut rajta, egyetlen gondom van, h a km korlátnál a szám kicsúszik a körből, valamint a kamera jelzésnél szintén elcsúszik a méter!
Mi erre a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#633) _kanga_ válasza csiza20 (#632) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Keressél egy másik skint, mert amint a képernyőd nézem, ez az alap skin fapados verziója átalakítva 800x480-as felületre.

[ Szerkesztve ]

(#634) GPx8


GPx8
csendes tag

Sziasztok!
UTINavi szoftvert használ valaki? Érdekelnének a tapasztalatok, mondjuk az IGO6 -hoz képest...

(#635) _kanga_ válasza GPx8 (#634) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Valamelyik topikban találtam róla a következő értékelést, nekem nincs, nem is volt és az alábbiak szerint nem is szeretnék bővebben megismerkedni vele:
Úgy látszik, hogy csak én vagyok akkora "lúzer", hogy megvettem ezt a programot eredetiben?
Hátha mást is érdekel, amit eddig én tapasztaltam a programmal (Utinavi) kapcsolatban:
-A hangos navigáció szépen és érhetően beszél, magyar és angol van hozzá
-Teljesen jól fut WinCE5.0 és 6.0 alatt is
-A gyorsmenü testre szabható, ezért sok minden onnan könnyen elérhető (zoom be/ki, fizetős utak be/ki, stb)
-Mivel a kártyához van rendelve az aktiválás, ezért a program csak kártyáról futhat
-Hiába van a menüben "Forgalom" menüpont, a TMC-t nem kezeli, mert azért külön kellene fizeni, persze ezt nem mondta senki amikor megvettem a programot. Amúgy ha lenne TMC akkor is csak a GNS márkájút kezelné, Royaltekre és most itt idézek: "még folyik a fejlesztés"
-Nem lehet a készüléket készenlétbe rakni (X820), mert amint visszatér készenlétből a készülék a program lefagy
-Nem működött a gyorsmenüben a "Fizetős utak ki/be", de ezt már javították, csak szerintem más nem tud róla, lévén a fejlesztő cég honlapján a frissítés lap nem működik
-Mivel TeleAtlas térképalapanyagot használ, néhol érdekesen tervez, de valamennyire ezt kompenzálni lehet utak kitiltásával (például hiába vannak a földutak kikapcsolva, a térképen aszfaltosként van jelölve és ezért arra tervez a program)
-Nincs térképfrissítés!!! Eleve a program vásárlásakor már ezt jelezni kell, hogy te szeretnél hozzá, és ezt is csak most tudtam meg a fejlesztő cégtől (tudom, mit vártam ha program 6900 forintba kerül csak Magyarország térképpel)
-Bár sok helyen nem jelzik, de lehet, csak microSD kártyás formátumban kapni a programot, nem csak normál SD kártyás verzióban
-Nem lehet hozzá saját "bőrt" (szkint) rakni, csak a beépítettek vannak (ami összesen 5 darab és csak a színeket változtatja)
-Egyelőre a sebességmérő kamerákat sem lehet belerakni, csak mint saját POI-t
-Rengeteg helyesírási hiba (sok ebből már javítva)
-Az én kezdeti verzióm (v3.0.265) lefagyott a "Jogi" és a "Segítség" résznél, egyszerűen nem lehetett elolvasni, bár ezt már azóta javították
Látszik, hogy azért a fejlesztés folyamatos hozzá, csak így kiadni egy programot azért egy picit arcpirító, főleg, hogy a készítők résznél oda van írva, hogy tesztelte valaki...
Röviden ennyi. Ha még valami eszembe jut akkor megírom

(#636) GPx8 válasza _kanga_ (#635) üzenetére


GPx8
csendes tag

Köszi, gondoltam, hogy nem az igazi...

(#637) GPx8 válasza _kanga_ (#633) üzenetére


GPx8
csendes tag

Úgy érted, hogy az IGO-hoz kell másik skin?

(#638) _kanga_ válasza GPx8 (#637) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Igen, mert a felbontása nem jó, de lehet, hogy kellene csélni még a data és a brandig.zip-et is.

(#639) GPx8 válasza _kanga_ (#638) üzenetére


GPx8
csendes tag

Ilyeneket hol lehet találni?

(#640) _kanga_ válasza GPx8 (#639) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Brandingot TRob-tól tudsz beszerezni, data.zip link wareznek számít, abban nem segíthetek. ;]
A Primo topikban keress rá a skinre.

[ Szerkesztve ]

(#641) GPx8 válasza _kanga_ (#640) üzenetére


GPx8
csendes tag

Köszi!

(#642) Piedon válasza GPx8 (#634) üzenetére


Piedon
tag

Én voltam az illető aki leírta tapasztalatait az Utinavival kapcsolatban. Azóta tulajdonképp semmi nem történt, frissítés a programhoz továbbra sincs. A múlt héten írtam emailt a fejlesztőknek, hogy TMC támogatással mi a helyzet, de a válaszra még várok.

(#643) GPx8 válasza Piedon (#642) üzenetére


GPx8
csendes tag

Sajnálom. Ha jó, szívesen megvásároltam volna.

(#644) micro


micro
addikt

Sziasztok!

X950BT-n nem hall a masik fel semmit, ha kihangositom az eszkozzel a telefont.

Hiaba allitom a mikrofon hangerot a hivas kozben.

Lehet valahol mashol is allitani a mikrofont?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#645) _kanga_ válasza micro (#644) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Ezek szerint nem csak nekem vam problémám ezzel, de segítséget még én sem kaptam.

(#646) micro válasza _kanga_ (#645) üzenetére


micro
addikt

A Tied is teljesen nema?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#647) _kanga_ válasza micro (#646) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Nem teljesen, de hüjén jön ki, hogy kiabálnom kell, hogy haljanak.

(#648) Tillu


Tillu
tag

Gyerekek!

Egy kis segítséget szeretnék, még nem találtam rá jó megoldást:

Szinte bármilyen verziójú Primo-t teszek fel a 950HD-re, amelyik nem akad ki (be sem töltődve...) az elején a SKIN felbontásán, annak a menűjét nem tudom kezelni, mert egészen máshova érvényes a érintésvezérlés, mint ahol a funkció van. Olyan, mintha el lenne kalibrálva az egész. Lehet, hogy a kisfelbontású képek miatt van ez így, mert mintha a a bal oldalra lenne csúsztatva a 472*280-as érintő mező.

Tapasztaltatok ilyet?

Illetve: a alap TFAT memórián alapesetben szereplő gyári fileokat én letöröltem, lehet, hogy ez lenne a gond?

Köszönöm a segítséget!

Tillu

(#649) _kanga_ válasza Tillu (#648) üzenetére


_kanga_
csendes tag

Nem akarlak megbántani, de a HD felbontása 800*480, talán ahhoz való data és branding zip-et és skint kellene használnod. :))

(#650) Loituma69 válasza _kanga_ (#649) üzenetére


Loituma69
őstag

Na ja! :C

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.