Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT

Hozzászólások

(#201) DM43 válasza bacisteve (#200) üzenetére


DM43
őstag

Tudom én azt, egész véletlenül meg van nekem annak is a teljes rf2-je :DD
Pontosan ezért írtam, hogy ha majd lesz kölcsön ...

(#202) bacisteve válasza DM43 (#201) üzenetére


bacisteve
csendes tag

Hálás köszönet érte ! :R

[ Szerkesztve ]

(#203) bacisteve válasza DM43 (#201) üzenetére


bacisteve
csendes tag

Hálás köszönet érte ! :R

(#204) gulyatoma válasza DM43 (#201) üzenetére


gulyatoma
csendes tag

szerintem sokan reméljük hogy hamar kapsz kölcsön!!! :C :R

(#205) ngg válasza DM43 (#201) üzenetére


ngg
csendes tag

Hello, fel tudnal tolteni valahova (vagy esetleg akarki mas?) x950bt-nek az rf2 tartalmat? x920bt-mre szeretnem feltolteni (vagy elkuldeni emailben nggegyeb@gmail.com-ra)
nagyon koszi,
ngg

(#206) DM43 válasza ngg (#205) üzenetére


DM43
őstag

Regisztráció után itt megtalálod

(#207) DM43


DM43
őstag

Vállalkozó kedvűek még egy dolgot kipróbálhatnak: erre kellene lecserélni a residentflash2-ben levő bluetooth könyvtár tartalmát (persze csak mentés után).

(#208) DM43


DM43
őstag

Ez dolgot nem írtam: ha bárki bármit cserél az rf2-ben, akkor az csak reset után lesz hatásos!

(#209) lacko34


lacko34
csendes tag

Üdv!
Gratula DM43-nak az SI-hez,és lenne egy kérdésem.
Hol tudom megváltoztatni az elérési útvonalat,ha mondjuk az egyik navi-t a memóriakártyáról szeretném indítani.
Köszi
Laca

(#210) DM43 válasza lacko34 (#209) üzenetére


DM43
őstag

Ha elárulnád, hogy melyik SI-ről van szó (verzió ???), akkor könnyebben tudnék segíteni.

(#211) lacko34


lacko34
csendes tag

Ja bocs,a verzió:SI-V6.4 wayteq x950bt-re.

(#212) lacko34


lacko34
csendes tag

A navi amit meg ki akarok tenni kártyára, a közismert naviprogram 8.3.4-es változata.

(#213) DM43 válasza lacko34 (#212) üzenetére


DM43
őstag

Mivel a közismert navi program nevét sem ildomos kiejteni, ezért pm-ben válaszoltam.

(#214) Roobi86


Roobi86
csendes tag

Sziasztok!

Eddig csak figyelője voltam a fórumnak,ismerkedtem a GPS-el, de "BullZeye" hozzászólását követően elkezdtem én is vadászgatni videó lejátszókat a Win CE-hez,mert én is úgy vettem észre,mintha kicsit szaggatna, meg megáll 1-2 másodpercre,de a hang megy tovább majd utoléri magát a kép is!Találtam "betaplayer 0.72" de arra folyton codec hibát írt ki! :O Ha tud valaki valami jó lejátszó progit kérlek írja, meg!

A másik kérdésem hogy a Win CE-re ami nem .cab fájl, hanem .exe, vagy .zip, azt hogy lehet feltelepíteni? Nekem win-7 van!

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

(#215) bacisteve válasza DM43 (#207) üzenetére


bacisteve
csendes tag

Amit megadtál az még mindig sokkal kevesebb, mint ami a BT mappában található ! Mi legyen a többivel ?Settings,BluetoothV4, stb ?

(#216) DM43 válasza bacisteve (#215) üzenetére


DM43
őstag

Csak az kell, amit linkeltem

(#217) sysrq


sysrq
őstag

Kedvencek mentésénél hogy írok kisbetűvel?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#218) Rabidsnail válasza DM43 (#207) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Próba megvolt! Áll néma csend!Nem reagál a Bluetooth gombra. Olyan érzésem kezd lenni,hogy hardveresen változtattak a bluetooth-on.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#219) DM43 válasza Rabidsnail (#218) üzenetére


DM43
őstag

Az a helyzet, hogy én is végeztem néhány kísérletet, és az eredményből én is a hardveres dologra kezdek gyanakodni.
1. Feltettem a 920bt-re a 950 (sima 950) RF2-jét. Azt már régebben is tapasztaltam, hogy megjelent a BT gomb. De most ki is próbáltam élesben, és működik a telefonkönyv is.
2. Feltettem a 950BT RF2-jét. Már a párosítás nem sikerült. Elkezdett 60-tól visszaszámolni és 2-3 másodperc múlva kilépett.

Amit belinkeltem, az a sima 950 bluetooth mappájának tartalma, csak átneveztem a file-okat 4 végűről 5-re. Egyébként a 950bt-ben levő 4 végű file-ok ugyanezek.

Azt hiszem, hogy a 950BT tulajoknak hozzá kell szokni a gondolathoz, hogy ez funkció végérvényesen elveszett :((

[ Szerkesztve ]

(#220) Rabidsnail válasza DM43 (#219) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Pipa is vagyok miatta rendesen!! A vezetékes hang kimenet erősítőn keresztül hulladék,telefonkönyv zéró,DUN internet elérés ugrott. Miért is cseréltem le? Mert sehol nem említi a Wayteq részletesen,hogy mik a változások.Azért köszi,hogy megpróbáltad. Ott kezdtem el gyanakodni,amikor a WinCE felület vezérlőpultjában bluetooth-os internet beállításakor hardver hiányára hivatkozott.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#221) SimonYana válasza DM43 (#219) üzenetére


SimonYana
addikt

Jól tudom , hogy az X950BT nagyobb memóriával rendelkezik?
Mert akkor majdnem csak ez az ár különbség van. A Többi nem használható rendesen de van.
Én ma gondoltam , hogy veszek egyet és a Sima X950-em neki adom Faternak...
Ahogy olvastam a kihangosító része SonyErissonnal működik valakinek rendesen.

® SimonYana ®

(#222) DM43 válasza SimonYana (#221) üzenetére


DM43
őstag

Elvben a 9-es sorozat 4GB belső memóriával van szerelve egy ideje.

(#223) BeregiZs válasza SimonYana (#221) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Mielőtt döntenél, olvasd el a hozzászólásaimat e tárgyban a megfelelő helyeken. Én is lecseréltem egy bt-s változatra, aztán gyorsan vissza. SE telóval próbáltam, a hang vagy torz, vagy ha csökkented a hangerőt, hogy ezt ne tegye, nem hallod. A hívott fél többször visszakérdezett, hogy mit akarok mondani. :(

[ Szerkesztve ]

Zsolt (Wayteq X950)

(#224) bacisteve válasza SimonYana (#221) üzenetére


bacisteve
csendes tag

Az X950BT 4GB memóriával lett kiadva, ettől kezdve a 950-t is ekkora memóriával forgalmazzák . / Wayteq honlap /

(#225) SimonYana válasza bacisteve (#224) üzenetére


SimonYana
addikt

Megsúgom nektek , hogy amit Augusztusban vettem az csak 2gb-os! :W
Most olvasom , hogy mind 4-el jön ki!
Kicsit lehúztak ! :W

® SimonYana ®

(#226) BeregiZs válasza SimonYana (#225) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Ne érezd így, ez ilyen dolog a technikai termékekkel. Lehet, hogy 3 hónap múlva már jönnek a 8 GB-os PNA-k. :N

Zsolt (Wayteq X950)

(#227) SimonYana válasza BeregiZs (#226) üzenetére


SimonYana
addikt

Ez tiszta bolond!
Megnyomom a Bluetooth gombot és elindul a Primo! :W :W :W

® SimonYana ®

(#228) BeregiZs válasza SimonYana (#227) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Ha még csinál egy-két ilyen jópofa dolgot, én a helyedben reset, majd gyári visszaállítás. Valamint a "cuccot" is újra raknám. :K

[ Szerkesztve ]

Zsolt (Wayteq X950)

(#229) SimonYana válasza BeregiZs (#228) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem jon megy a rádió hullámon , bár van egy ici pici zaj , de nem vészes.
Viszont a GPS-t és a kihangosítót nem lehet egyszerre használni? Mert nem tudok a GPS alatt hozzá jutni a Bluetoot menühöz és a híváshoz! :W

® SimonYana ®

(#230) BeregiZs válasza SimonYana (#229) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Ezt beírtad a sys-be?

[bluetooth]
btappl="/ResidentFlash2/YFAPP/Bluetooth/BlueToothV5.exe"

Ha igen akkor a skin BT beállításnál még a "külső"-t kell választani. Nekem így működött!

Zsolt (Wayteq X950)

(#231) SimonYana válasza BeregiZs (#230) üzenetére


SimonYana
addikt

Ha igen akkor a skin BT beállításnál még a "külső"-t kell választani. Nekem így működött!

Na erre nem jöttem rá hogyan jutok oda , hogy skin BT beállítás.
Odáig eljutottam , hogy ha párosítom akkor aktív marad a GPS alatt is , de ha lekapcsol akkor nem kapcsolódik vissza , csak ha újra rámegyek a Bluetooth ikonra , de ugye ahhoz ki kell lépjek ismét a GPS-ből , majd vissza! Készenlétből sem kapcsol vissza a bluetooth.
Gondolom ehhez kell a skin BT-t.

® SimonYana ®

(#232) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Próbálta már valaki a sima 950-es ResidentFlash2-ben lévő állományát átírni a 950 Bt-be?

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#233) BeregiZs válasza SimonYana (#231) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Gurjon skin esetében:
gurjon skin beállításai-rendszer beállítások-bluetooth gomb megjelenítése, válaszd a külsőt
bluetooth és térképcserélő gombok a főmenüben, pipa be
Ekkor az indító képernyőn megjelenő bt gombra kattintva belép a navi bt menüjébe.

Zsolt (Wayteq X950)

(#234) BeregiZs válasza Rabidsnail (#232) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Mert reményeid szerint a mikrofon is benne van a sima X950-ben?
Jó lenne, ha ilyen könnyen tudnánk bt-s PNA-t csinálni! :F

Zsolt (Wayteq X950)

(#235) BeregiZs válasza BeregiZs (#234) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Bocs, most látom, hogy te fordítva akarod!!! Miért??????

Zsolt (Wayteq X950)

(#236) Rabidsnail válasza BeregiZs (#235) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Mert én használtam a820BT-n a sima 950 YFAPP-jét. Ment minden gond nélkül. Most 950BT-m van,amin nincs telefonkönyv,DUN internet,stb. Próbálkoztam a bluetooth részt áttenni,de nem működik. Viszont az egész YFAPP cseréjével még nem próbálkoztam,bár majdnem biztos vagyok a hardveres különbségben. Azért egy próbát megérne,de ha valaki már próbálta,nem töltöm vele az időt.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#237) SimonYana válasza BeregiZs (#233) üzenetére


SimonYana
addikt

Sorry , de én ezekkel a PNA-kal teljesen kezdő vagyok és elképzelésem nincs miről beszélsz és hol van az a gurjon skin beállításai-rendszer beállítások-bluetooth gomb megjelenítése, válaszd a külsőt . :F

Nálam ilyen a menüben a beállítás!

® SimonYana ®

(#238) Rabidsnail válasza SimonYana (#237) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Szerintem BeregiZs a Primo programhoz használatos Gurjon skin beállításairól beszél,Te pedig a Pna oprendszerének menüiben keresed a megoldást.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#239) gulyatoma


gulyatoma
csendes tag

Próbáltad már a komplett x 920 br rashidntflash 2 őt ráhúzni a 950 bt re?

(#240) gulyatoma


gulyatoma
csendes tag

Rabidsnail.

Bocs mellé nyúltam,természtesen az x 920 bt re gondolta :U m.

(#241) Rabidsnail válasza gulyatoma (#240) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Még nem. Van erről tapasztalatod? A sima 950 YFAPP-je egyébként kezeli a bluetooth-ot.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#242) gulyatoma válasza Rabidsnail (#241) üzenetére


gulyatoma
csendes tag

Sajnos még nincs,holnapra terveztem hogy nekiállok fabrikálni. Ha van valami fejlemény írok.

(#243) Rabidsnail válasza gulyatoma (#242) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Megköszönöm!! Holnap csak este leszek,de nagyon kíváncsi vagyok!Itt megtalálsz mindent.
[link] Előre is köszi!!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#244) BeregiZs válasza SimonYana (#237) üzenetére


BeregiZs
csendes tag

Először is szerezd be az említett skint (gurjon 2.18). Telelpítsd a PNA-ra. Hogy ezt hogyan kell, és honnan tudod beszerezni, a különböző fórumokon megtalálod. Ha ez megvan, akkor meg fogod látni, mennyivel bővült a navid tudása. Ekkor lesz érvényes, amiket az előzőekben tanácsoltam. ;)

Zsolt (Wayteq X950)

(#245) gulyatoma válasza Rabidsnail (#243) üzenetére


gulyatoma
csendes tag

Hát sajnos nekem nem jött össze. :O Több variációt is kipróbáltam nem akarja az igazságot. Arra gondoltam írok a wayteq nek,hogy nem lehetne e ezen gyárilag javítani,és mondjuk az oldalukra feltenni frissítésként?! Max azt mondják hogy NEM.

(#246) SimonYana válasza BeregiZs (#244) üzenetére


SimonYana
addikt

Beszereztem és megoldottam!
Minden működik frankón és van egy rakás extra beállításom is!
Teljesen fullos lett!
THX.!!! :R

® SimonYana ®

(#247) Dracula


Dracula
senior tag

Sziasztok!

Ilyet tervezek venni (elég régóta vártam már a BT verziót...), és a kérdésem, hogy van, ahol "Sygic 7.7"-el árulják. Milyen az? Én a régi PNA-mon iGo8-at használtam. Ahhoz képest milyen ez? Tekintve a kezelőfelületet, magát a navigálást, stb. Térképei mire épülnek? Navteq? Topmap?

Azért is érdekelne, hogy megéri-e ezzel venni, vagy "üresen" elég...

Üdv!

(#248) technoboy28


technoboy28
csendes tag

Sziasztok!

Nekem olyan gondom van a műszerrel (Wayteq X950BT), hogy nem mükszik az FM Transmitter. Hiába állítom be a frekvenciát a beállításokba,és hiába pipálom ki az "FM használata" négyzetet, az autó rádióján beállítom a GPS-en beállított frekvenciát,és nem működik!Nem a rádióval van a gond,mert a telefonom rádióján is hasonlót észlelek,és a házban lévő rádiók sem "látják" a GPS által kibocsájtott jeleket! Van még valami beállítás a GPS-en amit nem állítottam be?Ha valaki tud segíteni,légyszives írjon!
Előre is köszi!

(#249) DM43 válasza technoboy28 (#248) üzenetére


DM43
őstag

Dugtál a pna-ba antennát (töltő kábel, vagy egy mezei usb kábel)?

(#250) mclaren777


mclaren777
senior tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy miközben navigáltok és közben megy a zene, ezt hogyan oldja meg a készülék? Amíg beszél a navi lehalkul a zene? Beledum@l? Vagy mégis hogy működik ez? :)

Azt pl. be lehet állítani, hogy a navi a saját hangszóróján beszéljen, míg közben a zene menjen Transmitteren vagy 3.5 mm-es Jack-en az autórádió felé?

A beépített Transmitter milyen minőségű? Hozza egy 3-4 K-s külön kütyü szintjét?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.