Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT

Hozzászólások

(#1) orbitalion


orbitalion
tag

Sziasztok!
Már be van harangozva szeptember elejére, és egy helyen már rendelni is lehet (itt).
Ha netán máshol is felbukkan rendelhetően, talán közös érdekünk lenne megosztani, hogy jobban tudjunk választani. Én ezen leszek...

Korábban írtam egy levelet a WayteQ szerviznek, amiben kértem őket, hogy jelezzék a gyártónak az MP3 lejátszó apró hibáját, remélem sikerült nekik továbbítani a kérést. Itt arról lenne szó, hogy a lejátszó az x950-ben ugyanolyan, mint az x920(BT) sorozatban, azaz nem jegyzi meg a gain és az equaliser beállításait a felhasználói pontban. Örülnék, ha ezt meg tudnák oldani a BT-ben(Az is lehet, hogy ezért késik egy kicsit? Vagy csak álmodik a nyomor... :) Meglátjuk...) Mindenesetre, ha sikerülne megoldaniuk, az szerintem futna a régebbi példányokon is, ami elég örömteli lenne gondolom azoknak, akik zenére is használják ezt a kiváló hangú navit!

Ha ez a hiba megoldódna, szinte tökéletes lenne a kütyü, miután az x920BT kurzor remegése már megoldódott az x950-ben.
Ha így lenne, akkor minden elismerésem a WayteQ-é! :R
Reméljük a legjobbakat...

Vannak dolgok, amiről mindenki tudja, hogy nem lehet megoldani. Aztán jön valaki, aki erről nem tud, és megoldja. A.E. Civic 2.2 ctdi mk8

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  WayteQ x950BT
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.