Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe

Hozzászólások

(#753) vaakuum válasza xkoti (#750) üzenetére


vaakuum
addikt

Én frame slotot vettem kettőt pluszba, és a fegyver slotok az original 8 van. Fegyvereknél azt csinálom, hogy ami a lootokból összejött, azt legyártom, felhúzom 30-ra, és eldöntöm, hogy tetszik-e vagy sem. Amíg van szabad slot, addig nem életbe vágó a döntés. Ez két frame slot esetén úgy működhet, hogy legyártasz egy olyan framet, amit éppen meg tudsz csinálni (kifejezetten jó, ha olyat csinálsz, amit igazából nem is akarsz kipróbálni, mert azt is fel kell fejleszteni 30-ra, hogy szintet léphessen a tennod), kihúzod 30-ra, és eldöntöt, hogy melyik a jobb, amit tárolni akarsz.
Ugyanis egy másik accon összefarmolni újra az összes fusion kártyát, void kulcsot, orokin-cuccot, alapanyagot, meg mindent azért hogy a másik framet is végig tudd próbálni az összes fegyverrel, az nem egyszerű mutatvány.

Nyugodtan add el, ha tényleg rendszeresen játszol, és tervezel még lenyomni vagy 300 órát ezzel a játékkal, akkor úgy is lesz folyamatosan kari, amit végig fogsz húzni, hogy lásd a tényleges potenciálját...ha meg kipróbáltad már az összes framet, akkor úgyis tudni fogod, hogy melyik kettő kell állandóra, és legfeljebb újra kihúzod azokat is. Viszont akkor már ott lesz mellettük az összes bevált fegyver, meg kártya, meg minden egyéb hasznos cucc.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Warframe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.