Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-25 14:42:20

LOGOUT.hu

Ebben a témában VPN-el kapcsolatos kérdéseket lehet megbeszélni, különféle VPN szolgáltatók, és VPN képes eszközök, pl. VPN-t is tudó routereken, NAS-okon a VPN használata. Különféle VPN típusok (PPTP, L2TP, OVPN, WG, SSTP, stb...), pl. melyiket érdemes, mik a különbségek, előnyök-hátrányok.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#304) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

tud valaki segíteni vpn tűzfal beállításában? Eddig egy linksys router volt amin elvileg jól ment a dolog, de elromlott most egy tplink routeren próbálom beállítani de panaszkodnak, hogy nem megy

ezek a beállítások vannak a routerben:

most épp mindent beállítottam amit találtam, hogy engedélyezni kéne bár a 1723as port beleesik a 1024-65535 tartományba, utóbbit most állítottam be, még nem teszteltem

Az érdekes pl mobil internetről egyből csatlakozik, és hol megy hol nem, de nem vagyok ott amikor csatlakozni akarnak otthonról, nem látom mit ír ki pontosan, az ip cím nem változik, az nem lehet probléma

valaki le tudja pontosan írni, mit állítsak, az első kép egyértelmű, a második kép a modify gombra kattintva jelenik meg, mindegyiknél ugyanolyan

Thx! :R

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.