Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wordin


wordin
újonc

Szióka :))

Szeretném ha meg maradhatna ez a topik és ez a felhasznáó név, hogy a bloggal rendelkezőknek írhassunk véleményt az általuk leírtakhoz.

Ha szeretnél írni ide a topikba, akkor megteheted a wordin/wordin felhasználónév/jelszó -val.

Amennyiben ez a szabályzatba ütközik, akkor kérném törölni a topikot és a felhasználót is.

Köszönöm.

wordin álá point billack

(#2) wordin


wordin
újonc

Sztem ez jó dolog, már én is gondolkodtam, hasonlón, csak kicsit más megoldásban, de határozottan tetszik.

Ha nem ütközik, akkor abszolút támogatom!

Üdv. Papa-Georgo

wordin álá point billack

(#3) wordin


wordin
újonc

Izé...

Ez nem jó?

Bővebben: link

Esetleg még azt tudnám elképzelni, hogy egy moderátor áttené a linkelt topicot ide a blogok közé. Úgy legalább mindenki saját nicken írhatna véleményt.

Gh0sT

wordin álá point billack

(#4) wordin


wordin
újonc

Támogatom az ötletet, de nem így és nem ebben a formában.

Ha lenne egy topik, ahol a my blog-on belül mindenki a saját nevén írhatná a véleményét vagy hozzáfűznivalóját az korrekt lenne. De ebben a formában, hogy mindig be kell jelentkeznem más nickel és jelszóval csak most az egyszer.

''guga''

Egyébként csak annyi így röviden, hogy rühellem a kedves blogom megszólítást :DDD

wordin álá point billack

(#5) wordin


wordin
újonc

Ezt énis támogatom szerintem jó ötlet hogy lehessen véleményt írni a blogokról :)
Mer van 1-2 ami szerintem annyira felesleges semmitmondó hogy csak na, szegény zeneszerző barátunk az égadta világon nem ír semmiről :D

[Szerkesztve]

wordin álá point billack

(#6) wordin


wordin
újonc

Hát ez tök jó. Nekem mellesleg teljesen mindegy, de jó volt egy kicsit álruhában garázdálkodni.

Woodslave

wordin álá point billack

(#7) wordin


wordin
újonc

Zsír 5let.Hagyjuk élni.



Kain

wordin álá point billack

(#8) wordin


wordin
újonc

1: #3-ban linkelt topic-ba lehet irni velemenyeket a blog-okrol
2: guest roxx
3: viszont ez igy jokis visszaelesre adhat okot - mondjuk most megyek es lehordom a moderatorokat mindenfelenek (persze valami proxy-n keresztul, hogy az ip se arulkodjon)

p.s.: na ki talalja ki, hogy ki vagyok? :DDD

szerk.: juteszembe: megvaltoztattam a jelszot (na jo, csak vicceltem :P)

[Szerkesztve]

wordin álá point billack

(#9) wordin


wordin
újonc

Ne süllyedjen el ez a topic!

K.

wordin álá point billack

(#10) wordin


wordin
újonc

Kain, beleolvastam a blogodba, csak gondoltam beírok, hogy tudjál róla, nem csak te olvasgatod :D


Esmein

wordin álá point billack

(#11) wordin válasza wordin (#10) üzenetére


wordin
újonc

a tiedet sem csak te olvasgatod :DDD:DDD:DDD

bogingrol

[Szerkesztve]

wordin álá point billack

(#12) wordin válasza wordin (#11) üzenetére


wordin
újonc

bogingrol és Esmein : én mindkettőtőkét olvagatom :D

Kain

[Szerkesztve]

wordin álá point billack

(#13) wordin válasza wordin (#12) üzenetére


wordin
újonc

:Y:Y

bogingrol

[Szerkesztve]

wordin álá point billack

(#14) wordin


wordin
újonc

Gombóc Artúr:

A blogok nagyrésze üres, mondanivalótól mentes maszlag, és mint ilyen fölösleges. Ha már valaki elhatározza hogy csinál ilyet, és nyíltan mindenki elé tárja, akkor legyen mondanivalója. Legyen eredeti...

wordin álá point billack

(#15) wordin


wordin
újonc

egy-ket alapvetoen elvetelt elgondolas a blogolassal kapcs, ami talan annyira nem is elvetelt :
1.masnak a blogjat olvasni nem kotelezo
2.ha azt irja ra valaki hogy mondanivalotol mentes stb az valszeg elolvassa.akkor miert olvassa ha hulyeseg?
3.altalaba az emberkek az eletuket irogatjak meg ilyen formaju memoarokba.most kepzeld el, valaki azt mondana hogy a te eletednek nincs a szamara eleg mondanivaloja es nem eleg erdekes neki, es mint ilyen teljesen felesleges hogy te elj?
4.ha a ph! gurujai ugy talaljak hogy belefer a ph!-ba meg a blogolas, mer kell allandoan baszatni azokat akik blogolnak?

en szereny velemenyem szerint siman torolnem vagy az ilyen totyikokat vagy beszuntetnem a blogolast.egy ilyen jo oldalt enny fasza gyerekkel tonkrecuccolni tisztara kar ilyen dolgok miatt.

pisz, no flem meg riszpekt meg minden

bogingrol

wordin álá point billack

(#16) wordin válasza wordin (#15) üzenetére


wordin
újonc

Gombóc Artúr


többek közt a te blogod kapcsán is jutottak eszembe ezek a gondolatok, amiket fentebb írtam.

4.

Olvasd el a hozzászólásom, és keresd meg, hogy hol személyeskedtem benne! És azt is, hogy hol ''basztatok'' én bárkit is.

3. Nem számomra kell hogy mondanivalód legyen, a blogot magadnak írod, ha nem írsz semmit (a tegnap nyertem Counter Strikeban vagy, ma 2szer lefagyott a gépem gondolato... ESEMÉNYEKEN kívül) akkor épp hogy te mondod el hogy tulajdonképpen mennyire nincs mondanivalód, csak írsz hogy legyen valami ide írva . Az nem blog, az erőlködés! [az E/2 személynek ismét nem személyeskedés a célja]

1-2. Nem az a címe, hogy ne olvasd el mert úgyis untatni fog. Valamint engedd már meg, ha elvolvasom akár a te írásodat egy nyilvános fórumon, akkor hadd legyen róla véleményem is. Köszi.

Nem kötekedésképpen, de szerintem alapból magadra vetted azokat amiket mondtam, külömben nem reagáltad volna le olyan élesen.

wordin álá point billack

(#17) wordin válasza wordin (#16) üzenetére


wordin
újonc

ne haragudj, de ha neked akartam volna irni az eszreveteleimet, neked cimezve akkor a hsz-edre reagalva valasz kent irtam volna nem csak ugy egyszeru hozzaszolas gyanant.azt hiszem oda kellet volna irnom hogy akinek nem inge ne vegye magara de ha megnezed az ''antibloger'' hozzaszolasokat mas totyikban ami ezzel foglalkozik mindenki ugyanazt szajkozza es nem tom, de marha unalmas. en bantani, megbantani teged nem akartalak es ha szemelyeskedes szeru volt a dolog bocsanat.nem kell rogton az ember torkanak ugrani csak mert blogot ir.

tovabbra is no flem meg riszpekt pisz meg lav es ezt mar NEKED irtam.szal beke!

tsa

bogingrol

wordin álá point billack

(#18) wordin


wordin
újonc

Nekem nincs saját blogom, talán azért mert eléggé üresjárat lenne.
Elolvasva azonban egynéhány emberét, az mondó vagyok, hogy feleslegesen generált hozzászólásokról van szó.
Tisztelet a kivételnek.

Sándor.

wordin álá point billack

(#19) wordin


wordin
újonc

Mindenki azt tükrözi a blogjában, ami. Ha csak a tartalmas emberek nyitnának blogot, kábé meg is szűnhetne a rovat :) Joga van mindenkinek szavakba önteni a tartalmatlanságát. Ez a publicitás.
Közvéleménykutatásnak ideális ez a dolog :) Tartalom kontra tartalmatlanság.

Console

wordin álá point billack

(#20) wordin


wordin
újonc

Most szereztem tudomást erről a topikról és úgy döntöttem felhozom, hogy a többiek is láthassák itt a Blogoszférában.
Ide jöhetnek a vélemények, tanácsok, segítségek a többiekhez, akik blogot vezetnek.
Hamarosan én is írok majd pár szót, ez most egyenlőre legyen csak egy nagy UP.
Ha valaki írni szeretne ide, akkor jelentkezzen be a wordin felhasználónév/jelszó párossal és máris lehet hozzászólni.
Hasznos kis topik, élesszük fel :)

Üdv.: The DJ

wordin álá point billack

(#21) Viktor0610 válasza wordin (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi az értelme ennek a topiknak? :F
Amennyiben valaki értelmes indokkal szolgál, nem zárom be a témát, nem tiltom ki wordint...

Samsung Galaxy A54

(#22) wordin válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


wordin
újonc

Felvetés: [link]
Válasz: [link]

Tehát VladimirR irányított ide...

Üdv.: The DJ

wordin álá point billack

(#23) wordin válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


wordin
újonc

2005.04.09 óta nem zavart senkit, de azért taláj egy indokot a zárásra... :(

Azazello-

wordin álá point billack

(#24) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

The DJ:
Ok, kösz.

Azazello-:
Mert nincs értelme egy ilyen témának.
Miért is?
Mert ha vissza szeretnél jelezni egy, bloggal rendelkező számára, nagyon jó szolgálatot tehet pl. a privát üzenet küldése.
Arról nem beszélve, h. a Fáradt gőzben van egy Blogok téma (Gh0sT linkelte itt korábban), amiben szintén elfér jelen téma, annyi különbséggel, h. ott nem kell wordin ''bőrébe bújva'' beírni a megjegyzéseiteket...
Ennyi.
Rögtön kettő indok is lett.

Samsung Galaxy A54

(#25) wordin válasza Viktor0610 (#24) üzenetére


wordin
újonc

Kicsit valóban sántít ez a topik, de nem teljesen értelmetlen!
Itt az egyetlen gond az az, hogy más bőrébe bújva kell írnunk a hsz-eket, ami kicsit illúzióromboló, időigényes és felesleges...
Én úgy gondolom, hogy ennek a témának van itt helye, csak kicsit alakítani kellene rajta.
Nyitni kellene egy új topikot itt a blogoszférában valami hasonló figyelemfelkeltő címmel, esetleg piros kiemeléssel is, a csavar pedig abban rejlik, hogy oda mindenki írhasson jogosultságtól függetlenül!
Sokkal praktikusabb lenne minden téren, szem előtt lenne, nem zavarna semmi vizet és mi rendeltetésszerűen ki tudnánk használni.
Szerintem egy PH! Technikusnak nem lenne olyan bonyolult megbabrálni a jogosultságokat és máris értelmet nyerne a téma!
Ha nincs igazam szóljatok nyugodtan, de úgy érzem így lenne a legtökéletesebb.

Üdv.: The DJ

wordin álá point billack

(#26) Viktor0610 válasza wordin (#25) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahogy Azazello--nak is írtam:
Arról nem beszélve, h. a Fáradt gőzben van egy Blogok téma (Gh0sT linkelte itt korábban), amiben szintén elfér jelen téma, annyi különbséggel, h. ott nem kell wordin ''bőrébe bújva'' beírni a megjegyzéseiteket...
Az pedig, h. a téma nem itt, hanem a Fárad gőzben van, csupán részletkérdés.

Samsung Galaxy A54

(#27) wordin válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


wordin
újonc

Tudok a témáról már egy ideje mégsem írtam bele, mint ahogy mások sem igazán...
Én ezt annak tulajdonítom, hogy a blog írók többségének tudomása sincsen arról a topikról.
Véleményem szerint egyértelműen itt kellene elhelyezkednie a feedback topiknak, itt mindig szem előtt lenne, fenn tartaná a közösség és nem kellene ezért előtúrni a fáradt gőzből egy rég elfeledett témát.
Ezt így teljesen elfogadhatónak találom.
Nem vitatkozásképpen erősködöm itt, csak azt szeretném ha mindenki egyenlő esélyekkel szólhasson hozzá, könnyedén, egy kattintással egy olyan topikba, ami szem előtt van azok számára is, akik csak blogot írni néznek be néha.
Az lenne a lényeg, hogy ebbe a topikba saját felhasználónévvel írhasson a blogvezető közösség, mivel aki ilyet vezet az úgysem a hozzászólások gyűjtése miatt fog bele írni, ugyanis már nem számolja a motor mégis vagyunk néhányan, akik már itt ''telepedtünk'' le és nem akarnék átvándorolni egy erre szakosodott site-ra.
Ha megoldható lenne valamilyen módon, akkor úgy érzem hasznis és építő jellegű kis újítás lenne ez ennek a részlegnek.

Üdv.: The DJ

wordin álá point billack

(#28) wordin


wordin
újonc

Na legalább én használom ezt a topikot :D

Ami most éppen a szemem előtt van és nagyon tetszik:

pussy_cat blogja: Gyönyörűen ír, fogalmaz, minden bejegyzése megfogott...

guga blogja: Mert tetszenek a történetei és jó olvasni...

twollah blogja: Mert alapmű... :D

A többit legközelebb, mert van még jópár ''kedvenc'' ;)

Üdv.: The DJ

wordin álá point billack

(#29) wordin


wordin
újonc

A guga szerintem is oké, bár nem hiszem, hogy amit ír az meg is történt vele, neki nem ezen a fórumon lenne a helye, hanem egy könyvespolcon :D :U
A második kedvencem Twollah, amennyire érdektelenek az írásai, olyan intenzitással olvasom :D

rdi! Mindig is utátam a verseket, de amiket te írsz, azokat értem.

Imre voltam :)

wordin álá point billack

(#30) wordin


wordin
újonc

Tök izgi más bőrébe bújva írni... :D
Bár ennél több értelmet még mindig nem látok ebben a felhasználóban.
A korábbi kirohanásom ellenére lepattanok a wordin témáról.
Köszönöm.


Üdv:
Viktor0610

wordin álá point billack

(#31) wordin válasza wordin (#30) üzenetére


wordin
újonc

'' Tök izgi más bőrébe bújva írni... ''

De kié ez a bőr :F :D (ha közös, akkor a tiéd is :DDD )

wordin álá point billack

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.