Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Sirandrish válasza erahurka (#50) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kizárt. Bár függ attól is hogy hány játékról kell cikkeznie 1-1 hónapban. Ha csak 1-2t kap, akkor lehet hogy a kedvenceinek nekiáll :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#52) PistiSan


PistiSan
addikt

Látom játékok közben, hogy írja éppen milyen trofeat kaptam, azon kívül hogy kiirja és örülök neki, van valami gyakorlati haszna? Plusz pálya, feladat, ilyesmi? Ha igen, merre találom ezeket?

(#53) Sirandrish válasza PistiSan (#52) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs. Csak a melledet verheted hogy ezt meg azt is megcsináltad, és örülsz neki :K
Haszna mint olyan az ég egy adta világon semmi sincs.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#54) Goldwin


Goldwin
aktív tag

(#55) Goldwin válasza erahurka (#50) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Greg Miller's PSN profile: GameOverGreggy

[ Szerkesztve ]

(#56) Bogyi007 válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Bogyi007
veterán

Csak tudnám hogy csinálod.... :C

Az oldal szerint 5 éve szereztem az első trófeám azóta 995 követte.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#57) Sirandrish válasza Bogyi007 (#56) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem nincs közel sem 1K trófeám :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#58) Sirandrish válasza Goldwin (#55) üzenetére


Sirandrish
legenda

35 platina több mint 7 év alatt...nem túl kiemelkedő..
Nah persze nem azért fizetik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) Bogyi007 válasza Sirandrish (#57) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az igaz, de már 11-es szint, telis-tele vagy Very Rare trófeákkal....
Mindezt fél év alatt.... :DD ;]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#60) Sirandrish válasza Bogyi007 (#59) üzenetére


Sirandrish
legenda

Telis-tele...van 5 darab :DDD
Nincsenek is ritka trófeáim amúgy mert ha szopós akkor bele se kezdek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#61) Garada válasza Goldwin (#54) üzenetére


Garada
őstag

Ennek nincsen esetleg PS4-es variációja is? :
Egyébként tudja esetleg valaki, hogy régebbi konzollal játszó emberek tudnak az újabbakkal beszélni? :)
Szívesen összehívnék néha egy kisebb party szerűséget és kilehetne beszélni pár trófeát. :K

[ Szerkesztve ]

(#62) Bogyi007 válasza Sirandrish (#60) üzenetére


Bogyi007
veterán

Rare szó mit is jelent? :C

és akkor számold meg hogy abból mennyid is van. :)) :DD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#63) Sirandrish válasza Bogyi007 (#62) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó...PS Rare-ből van 24, de igazán ritkákból (én azt nevezem annak amik 5% alatt vannak) egy sincs..és sanszos hogy nem is lesz. Persze nem is az a cél :N

Most egyébként a Rayman Origins van tervbe, amit elvileg a vele játszók több mint 10%a Platinázott, viszont ezzel rengeteget kell szopni :D Eszméletlenül ki van számolva 1-2 dolog benne..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64) erahurka


erahurka
félisten

5. Platinum: LA Noire :))

(#59) Bogyi007: Nekem van egy Ultra Rare is ;]

(#65) Garada


Garada
őstag

Top 10 2014 legkönnyebb platinái. :)
Egyébként platinázni kívánó embereknek kötelező ez a csatorna, nagy segítséget tud nyújtani akár több óra szívástól is képes felszabadítani. :K

[ Szerkesztve ]

(#66) Sirandrish válasza erahurka (#64) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fuu mekkora raj vagy tesó :DDD :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67) erahurka válasza Sirandrish (#66) üzenetére


erahurka
félisten

5 centit nőtt az e-péniszem :DDD

(#68) Garada


Garada
őstag

Megvan a játékban lévő legvégső trófea is, igaz mivel minijáték nem platina de azért élveztem. :K :K

(#69) Sirandrish válasza erahurka (#67) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak már aztán nehogy lelógjon az internet széléről :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#70) Garada


Garada
őstag

Következő két platinára váró játék:
- Strider (13hrs)
- inFamous: First Light (7hrs)

Ezek első körre annyira nem tűnnek vészesnek, de kell ám időt áldozni, hogy eljussak a végéhez. :D

(#71) Sirandrish válasza Garada (#70) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te most komolyan az alapján választasz játékot hogy melyiket könnyű és gyors platinázni? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#72) Garada válasza Sirandrish (#71) üzenetére


Garada
őstag

Félreérted a dolgot, mivel ebben a hónapban nem hiszem érkezik olyan cím ami érdekelne, abból építkezem ami van és amihez kedvem van. :D

(#73) erahurka válasza Garada (#72) üzenetére


erahurka
félisten

Ezek megvannak vagy csak azért veszed meg őket mert könnyű platinák? Megszállott vagy ember :DDD

(#69) Sirandrish: Arról már lekéstem, Damoklész kardjaként lóg a fejem felett :DDD

(#74) Garada válasza erahurka (#73) üzenetére


Garada
őstag

Mind a kettő PS+ mellé kapott játék, és most ezeket akarom szép lassan mind kivinni. :)
Ennyire megszállottnak tűnök? Mi lesz majd akkor ha tényleg belekezdek a platinázásba? Világvégét okozó epénisz növelés? :DDD
Ajándék lónak ne nézd a fogát, de van pár olyan is köztük amit soha többé elő nem veszek. :)

(#75) TazLeacher válasza erahurka (#64) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

3 Ultra Rare... ;]

You Found Me! You Found Me!
Mortal Kombat
3.46%
ULTRA RARE

Randomizer Randomizer
SingStar
3.92%
ULTRA RARE

Don't stop the music Don't stop the music
SingStar
4.91%
ULTRA RARE

Egyébként nagyon le vagyok maradva az itt lévő átlaghoz képest. 4 éve van PS-em asszem, de nagyon keveset játszottam. Összesen 1 platinám van. Mondjuk sose játszanék azért egy játékkal, mert könnyű trófeát szerezni benne. Érdekelnek a trófeák, de csak azok, amikkel egyébként is játszom.

Ez az oldal mennyire gyakran frissül? Nekem elég régi adatokat mutat rólam...egyrészről már kiírtottam a 0-ásokat, másrészről több játékban sem úgy állok már, ahogy ott. Ez kb. 1 ével ez előtti állapot. A "Public Trophies" tegnapig naprakész (nálam éjszaka frissít a PS).

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#76) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Rájöttem hogy lehet frissíteni... :B

Itt a profilom: TazLeacher

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#77) Sirandrish válasza erahurka (#73) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor erről ennyit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#78) erahurka válasza TazLeacher (#75) üzenetére


erahurka
félisten

Jó Singstar-nál ott kezdődik minden trófea hogy Rare mert senki sem játszik vele :DDD

Én is így vagyok vele, ha egy játék alapvetően érdekel annyira hogy megvegyem csak akkor gondolkodom el azon hogy rámenjek-e a platinára.

(#79) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Rayman Origins Platina!!!

A ps trophies.org szerint 8/10es a nehézsége..
Amikor elsőnek elolvastam a trófeákat, akkor csak kacagtam..ez 8/10? Hát így visszagondolva abszolút megértem...brutál volt :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80) Garada válasza Sirandrish (#79) üzenetére


Garada
őstag

Mennyi időt szántál rá összesen? :)

(#81) Sirandrish válasza Garada (#80) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát meglehet ezt nézni valahol? Mert erre így nehéz lenne válaszolni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#82) Garada válasza Sirandrish (#81) üzenetére


Garada
őstag

Erre általában a játékon belül szokott lehetőség lenni, de mivel nem ismerem ezért nem tudom.

(#83) Sirandrish válasza Garada (#82) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tippre olyan 35-45órát mondanék.
De azt hozzáteszem hogy rengeteg időt elb*sztam arra hogy minden medal meglegyen holott az pl nem is kell trófeához...de a maxhoz igen :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#84) erahurka válasza Sirandrish (#83) üzenetére


erahurka
félisten

Ha megkeresed a játék mentését és rajta állsz kicsit, soknál mutat statisztikákat.

(#85) Garada válasza Sirandrish (#83) üzenetére


Garada
őstag

Értem, én épp szenvedek a BF4-el. :DDD
De, a trófeáknak köszönhetően rájöttem az első végigjátszásnál biztos nem figyeltem volna ilyenekre sokkal könnyebben megvan az aranyfokozat a pontszámokból.Például a pályán ahol tartok most egy bronz trófeához kellett összesen 30 fejlövés.Már itt elég sok pontot összeszedtem és bőven 10,000 pont fölött voltam aki kellett az arany fokozathoz.Ehhez képest az első végigjátszás során még az ezüst is éppen meglett.
Viszont van itt szívás rendesen mert nem elég, hogy elég sok idő elmegy a Normal módos kijátszáshoz, amit egyáltalán nem bánok még hardon is ki kell tolni.Az egyik ezüst pedig multin belül egy kézifegyverrel való sorozatos ölése után kapható szóval van most kihívás rendesen. :)

(#86) Sirandrish válasza erahurka (#84) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt megkukkantom.. :K
szerk: ez nem mutat..

Garada Az ilyeneknek neki se állok a trófeázásának..a multi miatt.
Nem vagyok egy nagy multiplayeres konzolon, aztán kerülöm ahogy tudom..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#87) james001


james001
veterán

Most nézem csak ezt a topikot :D Bedobom már én is akkor a statisztikáimat :)
PS3-as profilom: [link]
PS Vitás profilom: [link]
Tegnap szereztem meg a Wipeout 2048-ban a Beat Zico trófeát,hát izzadtam rajta rendesen. Bár még mindig könnyebb volt mint a PS3-as Wipeout-ban a Beat Zico trófea,az meg sincs. :D Akinek platina bármelyik Wipeout játék,na az előtt le a kalappal.

(#79) Sirandrish: Rayman Origins-t kiplatináztad? :Y Grat,én nem mernék belefogni,Vitán már így is felhúzott mint az állat :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#88) A`rpi válasza Garada (#85) üzenetére


A`rpi
addikt

BF4-nek én egyből HARD-ban ültem neki, egyik barátom könnyű fokozatban kezdte és mondta, hogy nem sokkal könnyebb. Mikor gyűjtögetést csináltam én is tapasztaltam, azt már könnyű fokozatban csináltam.

(#89) Sirandrish válasza james001 (#87) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi...durván 36szor kaptam kőkemény agyf*szt de nem hagytam ott :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#90) Garada


Garada
őstag

Ez a Valiant Hearts egy zseniális játék.A felénél járhatok de a történet és a hangulat magával ragadó.Ez egy élő példa arra, hogy nem kell platina ahhoz, hogy egy igazán király játékot gond nélkül teljesen kivigyen az ember. :K

(#91) A`rpi


A`rpi
addikt

Szomorúan látom, közel 100 hozzászólás után kifulladt a topic, ejnye-bejnye. :(

(#92) Sirandrish válasza A`rpi (#91) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én jelen vagyok, de mivel mostanában nem trófeázok így nincs miről beszélni.
Hacsak nem a Walking Dead Season 2-ről, de az meg adja a trófeákat ingyen, ráadásul platina sincs benne.
Viszont most végeztem a második epizóddal és HUBAZZEG...nem gyenge a cucc :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#93) A`rpi válasza Sirandrish (#92) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyszer lehet ránézek, majd ha fillérekért osztják, "free" trófeáiról olvastam már. Van olyan Walking Dead rész ami azt hiszem platinát ad a végigjátszásért.

(#94) Sirandrish válasza A`rpi (#93) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az az első rész. Az is megvan és már végig is vittem.
Kicsit féltem ettől az "interaktív film"től, de hihetetlenül kellemeset csalódtam. Ajánlom mindenkinek...mármint mint játékot, nem mint ingyen trófeát.

Egyébként most akciós mindkét rész..azért vettem meg én is haverral :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#95) erahurka válasza A`rpi (#93) üzenetére


erahurka
félisten

Bizony, most elég jó áron vannak. De ne csak a trófea hajtson, nagyon jó sorozat mindkettő (szándékosan nem játékot írtam :DDD )
Egyébként a 2. évad nekem annyira nem jött be, nagyon egy kaptafára készültek az epizódok :(

(#96) Sirandrish válasza erahurka (#95) üzenetére


Sirandrish
legenda

A másodikban mikor felbukkant Kenny még komolyan mondom megörültem :)
A végén viszont nem tetszett annyira a történés :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#97) erahurka válasza Sirandrish (#96) üzenetére


erahurka
félisten

Mi lett a vége nálad?

(#98) Sirandrish válasza erahurka (#97) üzenetére


Sirandrish
legenda

SPOILER!!
Hát ugye lelőtték Waltert, aztán feljebb mentünk a hegyen kicsit, és mivel tiszta célpont volt Carver ezért mondtam Kennynek hogy lőjön, és ugye el is találta, de sajnos csak megsebesítette így az megölte Alvint is. Aztán meg elhurcoltak minket.
Most még Luke nincs meg..gondolom/remélem majd utánunk jön!

SPOILER VÉGE!!!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#99) erahurka válasza Sirandrish (#98) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hittem már befejezted :)

(#100) Sirandrish válasza erahurka (#99) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neeem..mondtam hogy epizód 2 :K

Sajna nincs annyi időm játszani, mint amennyit szeretnék :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.