Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Garada


Garada
őstag

Mivel eddig nem találtam ezzel a témával foglalkozó topicot, úgy gondoltam itt az ideje nyitni egyet.

A trófeák fokozatai:

A trófeák 4 fokozatba vannak sorolva. A fokozatokat különböző tényezők határozzák meg, például a trófeák megszerzésének nehézségi szintje. A trófeák száma és fokozatai, valamint a megszerzésük feltételei játékról játékra változnak.

Trófea előfordulási mértéke:

A trófeák előfordulási mértékének 4 szintje van. Az előfordulási mérték szintje függ azoknak a játékosoknak a százalékarányától, akik megszerezték ugyanazt a trófeát. A trófeát megszerzett játékosok arányának csökkenésével a trófea előfordulási mértéke az alábbi sorrendben nő: általános, ritka, nagyon ritka, rendkívül ritka.

(#2) haddent


haddent
addikt

Nem tom meddig fog élni a topik, de akkor itt egy jól összeszedett segítség a Bloodborne platinához: [link]

(#3) Garada


Garada
őstag

Kezdeném azzal, hogy a The Swapper játék 2014 egyik legkönnyebben megszerezhető platinái között volt, ingyen adták a PS+ előfizetés mellé és nem sokkal több mint 1 óra alatt kijátszható.Elgondolkodtató feladatokkal és remek grafikával van megáldva, bár kevésnek tartom a játékmenethez tartozó időt.

(#2)Reméljük a legjobbakat! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bekukkantottam hogy meglegyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Garada


Garada
őstag

Ajánlom mindenki figyelmébe a trófea megszerzése során automatikusan képernyőmentést készít a konzol lehetőséget. :)

(#6) Sirandrish válasza Garada (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az ad Platinát?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) A`rpi válasza Garada (#3) üzenetére


A`rpi
addikt

The Swapper, mint olyan csak mini játék, nincsen platinum trófeája.

Amúgy a topicnak örülök, jómagam is "trófea vadász" vagyok. :C

[link]

(#8) Sirandrish válasza A`rpi (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..a BC-t hogy Platináztad? Nem arról volt szó hogy már nincs benne valami ami a Platinához kéne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Garada válasza A`rpi (#7) üzenetére


Garada
őstag

Ezt pont egy év végi összefoglaló videóban láttam, ahol a top 10-es listában volt benne. :)
Mivel én valahol 90% fele járok kicsit csalódottam hallom, hogy nincsen de ez nem változtat semmit a remek játékélményen. :K

(#10) Sirandrish válasza Garada (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van TOP10es lista a legkönnyebb Platinákról? :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) A`rpi válasza Sirandrish (#8) üzenetére


A`rpi
addikt

Pontosan, vettem tört gépet és megoldottam, sors iróniája, rá két héttel csináltak valamit a játékkal és most újra megszerezhető legálisan a trófea.

(#12) Sirandrish válasza A`rpi (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem gyenge azért hogy ezért szereztél egy tört gépet :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Garada válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Garada
őstag

Decemberben láttam egy ilyen összefoglalót.Utólag belegondolva lehet csak hatásvadász cím volt és csak ilyen minijátékokat tartalmazott amiben nincsen platina.De biztosra veszem, hogy van valamilyen összeállítás azzal kapcsolatban is, melyek a legkönnyebb úton zsebelhető platinák bár le merem fogadni azokért is meg kell küzdeni rendesen. :)

(#14) Sirandrish válasza Garada (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Walking Dead...minden trófeát megkapsz a játék során. Semmit nem kell érte tenned csak végigjátszanod.
A második részben tudtommal már pont emiatt nincs is platina. Nah nem mintha ettől még nem lehetne végig vinni. Én épp tegnap vettem meg, mert annyira tetszett az első hogy akartam a folytatást :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Garada válasza Sirandrish (#14) üzenetére


Garada
őstag

Igen erre én is emlékszem, ráadásul egy elég szép mennyiséget kapsz. :)
Egy másik játék amire így kapásból emlékszem az a MotoGP 14.Sajnos nem az én világom, ismerősöm nagyon bele van őrülve a motorok világába és elég hamar megszerzett mindent. :K

(#16) A`rpi válasza Sirandrish (#12) üzenetére


A`rpi
addikt

Én mondattam hogy csak azért is meg fogom oldani a dolgot, gondolkoztam hogy előhozakodom vele ps3 topicban, de aztán letettem róla, hogy elmesélem töviről hegyire, mit hogy sikerült stb stb. Lényeg nem lehetetlen, a dolog, bármit fel tudok oldani. Kitiltás kérdéses mint olyan, de én vállaltam a rizikót.

[ Szerkesztve ]

(#17) Sirandrish válasza Garada (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem vagyok egy nagy Trófea vadász..csak abban szerzem meg a platinát ami leköt és könnyű megszerezni. Én nem szerencsétlenkedek több száz órákat 1-1 trófeáért :N
Sajnos nincs már türelmem ilyenekhez, pedig maga a rendszer nagyon tetszik egyébként :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) Sirandrish válasza A`rpi (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kétlem hogy ezért bannolnának bárkit is.
Legalábbis ahogy elnézem a "TOP" playereket...kizárt hogy ők ténylegesen fullolnak MINDENT..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Garada válasza Sirandrish (#17) üzenetére


Garada
őstag

Én nagyon imádom.Mondok is egy példát.
Battlefield 4-et a rendszer nélkül nem vittem volna ki minden nehézségi fokozatban,nem töltöttem volna plusz időt azzal, hogy minden fegyvert és dögcédulát megszerezzek, valamint megadott feladatokat csináljak meg pluszban egy adott pályán(pl ölj meg 30 embert xy pályán fejlövéssel).Tehát összesítve én ezt élvezem, hogy egy pluszt ad abba amit amúgy is szeretek csinálni. :)

(#20) A`rpi válasza Sirandrish (#18) üzenetére


A`rpi
addikt

Majd kiderül. Hát igen, de nem kell olyan messzire menni feltétlen :). Van az én ismeretségi körömben is néhány trófea vadász akinek havi szinten 3-4 platinája van. Én nem tudom, nem mondom nem vagyok egy top gamer, de ha neki kell valaminek feküdni én megoldom, de el nem tudom azt képzelni, hogy lehet azt bírni, hogy kimaxol egy játékot és már kezdi is a másikat. Embertelen.

(#21) Sirandrish válasza Garada (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt mondom én is.
Pl a Far Cry 3ban vagy a Far Cry 4ben nem volt probléma mert imádtam barangolni a nagy világban, és megoldani a feladatokat.
De ha van egy játék ami mondjuk nem tetszik annyira, vagy tényleg több száz órán át kell ugyanazokat a köröket futni, csak mert egy trófea azt megkívánja akkor azt otthagyom a picsába, mert az nekem már nem szórakoztató. Ha ehhez még az is hozzájön hogy mocskos nehéz is az adott feladat...akkor nekem nem kell :D

A`rpi AZ már olyan lenne mintha ez lenne a munkám..márpedig sajnos ezért nem fizetnek szóval nem kell az a 3-4 platina nekem havonta :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Garada válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Garada
őstag

Ebben bizony hasonlítunk mert annyira azért én sem vagyok megszállott, hogy a végletekig elmenjek, a szórakozás határait megtartom. :)
Persze ezek alól kivétel az olyan játék amiben átlagon felül szórakozom és nem bánom a dolgot. :D

(#23) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak, hogy meg legyen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#24) Garada válasza TazLeacher (#23) üzenetére


Garada
őstag

Battlefield Hardline megvan esetleg valakinek?
Hasonló a felépítése trófearendszer téren az elődhöz?
Gondolkodtam a megvételen, de eddig nem vett rá a lélek a megvételére.Így is van most még egy pár cím ahol farmolni kell egy jó adat trófeát. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) A`rpi válasza Garada (#24) üzenetére


A`rpi
addikt

Trófea listákat ezen az oldalon megtalálod: http://psnprofiles.com/

Battlefield Hardline-trófea listája

BF4 platinája aránylag könnyű, azt ajánlom figyelmedbe! Nem mondom hogy legkönnyebben megszerezhető platinum, de nehéznek sem mondanám...

Battlefield 4 ~ Trophy Guide and Roadmap

Trophy difficulty: 4/10 (vote here) ebből lehet következtetni a nehézségére.

8-9 nehézségnél már vannak bajok, alatta csak idő és sok türelem kell...(Ez teljes mértékben igaz BF4-re.)

[ Szerkesztve ]

(#26) Garada válasza Sirandrish (#21) üzenetére


Garada
őstag

Hány játéknál van meg a platinád? :)

(#25)Ismerem az ilyen helyeket, BF4 platinázva.Szimplán csak az volt a kérdésem, hogy itt is fegyver és dögcédula illetve egyéni küldetések megoldása a fő szempont e. :D De ahogy elnézem egész más.

[ Szerkesztve ]

(#27) erahurka


erahurka
félisten

Pont ma kaptam kedvet platinázáshoz. Az amúgy 90%-on álló LA Noire került elő. Nem rég gyalultam le a gépet hogy a GTA V digitális verziója korrektül fusson, úgyhogy újra kellett telepítenem a játékod, de a mentéseim pendrive-ról meg voltak.

Viszont valamiért nem voltak befrissítve a gépen az LA Noire trófeái, így telepítés után 0%-kal indult. Aztán jött a hüledezés, hogy most ha szinkronizálom vajon gépen lesz 90%, vagy feltolja a 0%-ot PSN-re. Szerencsére előbbi jött össze, úgyhogy hamarosan megszerzem az 5. platinum trófeám :))

Amúgy ezeket a címeket maxoltam ki eddig:
Darksiders
Lego Indiana Jones 2.
The Wolf Among Us
Need For Speed: Hot Pursuit

Nem vagyok amúgy nagy vadász, akkor megyek rá ha elérhetőnek érzem. Pl. egy Unchartedet szerintem soha nem fogok megcsinálni ilyen szinten. :B

(#28) Garada válasza erahurka (#27) üzenetére


Garada
őstag

Nagy szerencséd volt. :D
Én közösen használtam annak idején PS3-as accot egy ismerőssel, és mivel ő nem nagyon teheti meg az új konzol megvételét még egy jó ideig marad azon a platformon, ezért én tiszta lappal kezdtem el az egész PS4-et. :) Ott sem volt tetemes mennyiségű platina de itt igyekszem az utóbbi évekre egy jó párat összekaparni azért. :K

(#29) szarvasbogár


szarvasbogár
aktív tag

Lehet, hogy vérciki de én még egy platinàig sem vergődtem el:D skyrim és az ff13 volt olyan 80% körül pedig volt bennük pár órám..:)

(#30) Garada válasza szarvasbogár (#29) üzenetére


Garada
őstag

Nem mindenkit tud egyformán lekötni a rendszer. :)
Ebben az izgalmat kell keresni, le merem fogadni te is fogsz egy olyan játékot találni amit nem bírsz platina nélkül otthagyni. :K

(#31) szarvasbogár válasza Garada (#30) üzenetére


szarvasbogár
aktív tag

Eddig ez a két játék kötött le a legjobban:) bár lehet, hogy ha egy picit csalok és kipuskázom a netről azt a pár rejtett trófeát akkor sima ügy:)) inkább csak igyekeztem magát a játékot vagyis a karaktereket kimaxolni. De legalább egyet tényleg be kéne zsákolni:)

[ Szerkesztve ]

(#32) Sirandrish válasza Garada (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Poén de nem tudom...talán 5-6 :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#33) A`rpi válasza Garada (#26) üzenetére


A`rpi
addikt

garada0211 ez lenne a PSN ID-d nem ?

Csak azért kérdezem, mert ez alapján platinum trófea nincs meg... :DDD

(#34) Garada válasza A`rpi (#33) üzenetére


Garada
őstag

Mint mondtam a 28-as hozzászólásomban új platform, új profil.Nagyon kell pedálozni mert itt mindennel le vagyok maradva. :) :)

(#35) A`rpi válasza Garada (#34) üzenetére


A`rpi
addikt

Ja értem. Elsiklottam felette.

[ Szerkesztve ]

(#36) erahurka válasza Garada (#34) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs az az isten hogy én újra nekiálljak a meglévő platináimnak ha esetleg elveszne. Arcom lekapartam néhánynál mire meglett az összes trófea, nem hiányzik mégegyszer :DDD

(#37) Garada válasza erahurka (#36) üzenetére


Garada
őstag

Én csak egy két játékban kezdem el újra összegyűjteni a dolgokat, minden más új megjelenés esetében csak.
Annyira nem vészes szerintem, ha az ember már elérte a 10-15-öt ott már stabilan jól szokta mindenki érezni magát. :)

(#38) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Itt az én profilom.
Természetesen nem egy nagy szám, viszont én csak 5 hónapja vagyok PS3 tulaj szóval ezt bele kell kalkulálni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) Garada válasza Sirandrish (#38) üzenetére


Garada
őstag

Még mindig jobban állsz min én, aki már lassan 1 éve PS4 tulaj.
Persze aláírom, elég kevés időm volt és most tavasszal tudok több időt rászánni. :)
Bár hozzáteszem azt is, nincs még annyi húzócím. :K

[ Szerkesztve ]

(#40) Sirandrish válasza Garada (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én meg pont most nem tudok. Télen sokkal jobb időm van. Most örülök ha hétvégén be tudom kapcsolni a PS-t :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Garada válasza Sirandrish (#40) üzenetére


Garada
őstag

Amíg tart ez az igen érdekes idő, addig ki is használom, de amint jönnek az igazán király napszakok irány bringázni vagy futni. :K Mivel aktív sportoló vagyok, télen is eléggé elfoglalt időbeosztásban vagyok. :)

De hogy ne legyen annyira off, a The Swapper VI trófeájánál tartok a X-ből és nagyon élvezem.
Végigmazsoláztam és rengeteg játékba bele sem kezdtem szóval lesz mit bepótolni de ha mindenbe sikerül egy kis energiát belefektetni könnyen felmegyek 5-ről 10-15-re.Amivel lesz egy kis szenvedés az a GTA V ismét platizánása, előző generáción is tudott egy kis fejtörést okozni. :D

(#42) Sirandrish válasza Garada (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

"de ha mindenbe sikerül egy kis energiát belefektetni könnyen felmegyek 5-ről 10-15-re"

Ezt nem nagyon értem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) Garada válasza Sirandrish (#42) üzenetére


Garada
őstag

Playstation profilra gondolok. :)
Egyébként olvastam egy közleményt aki nagyobb szinten van általában sokkal nagyobb közösségi ember, persze ez változó.Elvileg sokkal nagyon eséllyel szervez partikat, ír blogot az adott játékról, vagy épp segít a nála kisebb embernek a trófea szerzésben. :D

Bekapcsoltam a trófeaszerzés után képernyőmentés azonnal funkciót, így minden nagyobb trófeát képi jelleggel is megosztok veletek. :K

[ Szerkesztve ]

(#44) Sirandrish válasza Garada (#43) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen opció PS3on is van vagy ez a PS4 sajátja?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) erahurka válasza Sirandrish (#44) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem csak PS4-en van, eleve a képernyőmentés problémás PS3-on :(

(#46) Garada válasza erahurka (#45) üzenetére


Garada
őstag

Igen elvileg ha jól tudom ez most érkezett talán a legújabb frissítés után, de nem vagyok benne annyira biztos.
Mindenesetre egyetlen gondja van, hogy néha a szimpla töltőképernyő a háttér mikor megkapom, szerencsére az esetek 80% hasznos. :)

(#47) Sirandrish válasza erahurka (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah nem mintha olyan gyakran kapnék ritka trófeákat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) ldave válasza Sirandrish (#38) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Fél év alatt több trófeát szerezntél, mint én 3 és fél év alatt :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#49) Sirandrish válasza ldave (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Linkeld csak a profilod, had nézzem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50) erahurka válasza Sirandrish (#49) üzenetére


erahurka
félisten

Egy játékújságíró profilja is érdekes lehet. Vajon van kedvük munka mellett néhány játékot platinázni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.