Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) marilllyo válasza eisento (#250) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor ennyi. Hagyd a mobilt. Egyik kontrollerrel Jodie -t irányítod ha Aidennel kell menni akkor meg a másikat veszed a kezedbe. Duo mód pipa...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#252) eisento válasza marilllyo (#251) üzenetére


eisento
addikt

ugy utalom ezt hogy vissza kell menni kukutyinba... pl nem tud dugni a gyerekkel mert a kocsmas chapternel vmit nem ugy csinaltam ahogy ugye a suttyok megprobaltak felhuzni jodie-t a lecre emiatt a sraccal se akar turbekolni.... na mind1 ugysincs semmi jatek majd szep lassan vegigtologatom. :D

van a minden cuccot gyujts ossze trofea. ugye mikor chaptert valasztok no save-re megyek nem tudom igy eltarolja vhogy hogy felvettem a cuccokat?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#253) RangerFox válasza eisento (#252) üzenetére


RangerFox
veterán

Ha megtaláltad, akkor egyből kiléphetsz utána, még a checkpointot se kell megvárnod, a játék elmenti magának. Amúgy itt tényleg mindent leírnak.

(#254) marilllyo válasza RangerFox (#253) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen! Azért guide nélkül nekivágni egy ilyen játék platinájának necces. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#255) eisento


eisento
addikt

En nemtudom de mindig bevasarolok remek jatekokbol. Most nfs payback...
Meg ilyen szar fos jatszhatatlan iranyithatatlan vmit. Fizikat meg hirbol se ismeri a jatek, az offroad teljesen kiakaszt megvettem az x6-os bmwt annak volt a legmagasabb pontszama amennyire tudtam tuningoltam most vmi 284 a kocsi szintje de a recommended a versenyhez 360... Es legjobb tudomasom szerint ha nyerek akkor ad magasabb szintu tuningot, csak utol se tudom erni ezeket a sinpalyan autozo szarcsitereket :C

Ha van vmi mukodo trukk glitch akarmi amivel az utso boss versenyeket (offroad) meg tudom nyerni irjon... A tobbit mar megszereztem suru anyazasokkal...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#256) Csabee86


Csabee86
senior tag

Playstation 3-mal játszik még valaki? Red Dead Redemption-höz kellene online segítség.

(#257) dollarZ18 válasza Csabee86 (#256) üzenetére


dollarZ18
tag

Szerintem itt nem nagyon fogsz találni embert, Facebookon elég jó magyar trófeás csoport van. Ott érdemes próbálkozni, vagy ha külföldiekkel is szeretsz játszani, akkor PSNprof boosting section, mai napig rengeteg trophy hunter tolja. Most főleg, hogy jön a 2. rész.

(#258) marilllyo válasza eisento (#255) üzenetére


marilllyo
veterán

Drift eventek megvannak? Az neccesebb! De gyere majd party chatbe aztán megbeszéljük. Én már kiplattintottam!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#259) Wlac válasza Csabee86 (#256) üzenetére


Wlac
Ármester

Él még a multija? Benne lennék én is az online trófeák megszerzésében.

“The wha-"

(#260) Csabee86 válasza Wlac (#259) üzenetére


Csabee86
senior tag

Él és virul. Nekem a Go Team trófea kellene. Ehhez 6 fő kellene. Ha gondolod megpróbálhatjuk. Ugyan úgy a Co-Op trofik is érdekelnek.

(#261) eisento válasza marilllyo (#258) üzenetére


eisento
addikt

Mar csak ez az offroados szar van... Marmint ezekbol a bossokbol ami trofit ad. Nem tudom le kell-e nyomni a feka csajt aki az elejen megcumiztatott... Matol betegallomany van egy hetig idegbecsipodes :O Szoval partytime :C

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#262) marilllyo válasza eisento (#261) üzenetére


marilllyo
veterán

Gyere majd 5 körül partyba. ;) Egyébként mindent meg kell csinálni!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#263) eisento válasza marilllyo (#262) üzenetére


eisento
addikt

Hogyertve mindent?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#264) marilllyo válasza eisento (#263) üzenetére


marilllyo
veterán

Először nyomd végig a Kampányt.
Aztán vannak ilyen cirkáló bossok. 4x3 asszem.
Sima és offroad.
Aztán jön a neheze.
Van 30-30-30-30 event
Jump, speed run, speed trap és drift. Na az szívás....!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#265) eisento válasza marilllyo (#264) üzenetére


eisento
addikt

micsoda? es meg azt irtad hogy megeri az 5000ft-ot ez a full szenvedes? en meg azthittem egy kenyelmes kis autokazas lesz... amugy fura mert easyre raktam az elejetol mondom minek szivassam magam annyira nem vagyok bena jatekos de nem tudom mi lehet hardon... :F :U

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#266) marilllyo válasza eisento (#265) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem a drift volt a neheze. Minden eventet kb egy órán keresztül próbálgattam. Ez így ment 30 órán keresztül. Plusz ugye sok eventnél várni kell az éjszakát a forgalom miatt. Egyes eventeket nappali fogalommal szinte impossibru. Én úgy gondoltam, hogy csak én vagyok a láma. Más biztos ügyesebb. :D
Ehhez képest a gymkhana dlc az kikapcsolt monitorral is menni fog.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#267) eisento


eisento
addikt

Soha nem elveztem meg igy jatek vegen az ending feliratozast...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#268) dollarZ18


dollarZ18
tag

130. Platina: God of War [link] :)

(#269) marilllyo válasza dollarZ18 (#268) üzenetére


marilllyo
veterán

Szép! Indul az AC maraton?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#270) dollarZ18 válasza marilllyo (#269) üzenetére


dollarZ18
tag

Köszi, igen. Szerintem hamar végzek, egyik sem nehéz. Talán az Origins lesz egy kicsit hosszabb :D

(#271) Gery9112 válasza dollarZ18 (#270) üzenetére


Gery9112
őstag

Az Origins grind picit meg a Brotherhoodban sok a collectibles meg 1-2 küldetést nehéz 100%-ra csinálni. Ezekre figyelj majd.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#272) eisento válasza dollarZ18 (#268) üzenetére


eisento
addikt

Gratula!

Ac origins-t nyomom egy ideje de annyi cucc van benne, hogy kb. jovore se vegzek... :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#273) Csabee86 válasza dollarZ18 (#268) üzenetére


Csabee86
senior tag

Gratulálok. Megkérdezhetem, hogy napi szinten mennyit szoktál játszani?

(#274) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Engem az érdekelne, van e köztünk olyan elmeroggyant bátor trófeázó, aki úgy gondolta jó ötlet a Trackmania Turboval bepróbálkozni :DDD

(#275) dollarZ18


dollarZ18
tag

Köszi mindenkinek! :)

(#276) dollarZ18 válasza eisento (#272) üzenetére


dollarZ18
tag

Már kíváncsi vagyok rá :) Az Ezio collection-be belenéztem, de érződik rajta, hogy nagyon régi. A Collection után jön a Rogue (nagyon sokan dicsérik), aztán végül Origins.

Csabee: Éjjel-nappal :DDD

(#277) Kvelstadt válasza Zsinder (#274) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Remélem nincs. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#278) eisento


eisento
addikt

aki platinazta az originst. van egy trofi ahol egyszerre 100 vmit kell eladni. az mit takar? azt olvastam, hogy nem art felhobe vagy pendrivera kimenteni elotte ha nem akarja beadni... de mibol kell 100-at eladni? jah es a koponyas ellenfeleket hogyan lehet kinyirni? mert kb 3 maflas es mar fekszek is...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#279) Zsinder válasza eisento (#278) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Az a 100 cucc a loot ami kiesik de kb. semmit nem lehet velük kezdeni, mert nem alapanyag, szóval érdemes a játék kezdetétől megtartani őket, mert ha eladogattad akkor a végén lehet szopóka.
A koponyás ellenfelek meg a szintedhez képest nagyon magasak, azokat békén kell hagyni amíg nem leszel elég kemény :D

(#280) eisento válasza Zsinder (#279) üzenetére


eisento
addikt

nem adtam el semmit, mindig csak gyujtok, fosztogatom az alapanyaggal szaladgalo embereket (is) kemenynek kemeny vagyok kerdezd meg az asszonyomat :D :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#281) eisento


eisento
addikt

Na meglett az ac origins platina. Koszi a segitseget :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#282) marilllyo válasza eisento (#281) üzenetére


marilllyo
veterán

Gratulálok! ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#283) eisento válasza marilllyo (#282) üzenetére


eisento
addikt

koszi. most megint neki kellene allni a rohadek csalo fos nfs paybacknek... :O :O :O

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#284) dollarZ18 válasza eisento (#281) üzenetére


dollarZ18
tag

Grat! Én az AC: Rogue-nál járok, az Eziot letudtam :) Rogue után jöhet nekem is az Origins ;)

(#285) RangerFox válasza eisento (#281) üzenetére


RangerFox
veterán

Megkérdezhetem, hogy mennyi idő volt? Én is azon vagyok éppen, de nagyon masszív játék, tele tartalommal.

(#286) eisento válasza RangerFox (#285) üzenetére


eisento
addikt

70 ora vagy 77? 70 tuti volt... igen van tartalom, bar ez lehet kevesebb is mert en jogyerek voltam sokszor segitettem predator tamadasnal meg sok animus izet is "megbosszultam" meg nem is siettem. ha egyszer kurta olcso lesz a dlc lehet megveszem, vagy hatha lesz vmi olcson jatek meg dlc akcioban a store-on... mert most lemezest kaptam kolcsonbe es ugy jatszottam...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#287) RangerFox válasza eisento (#286) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszi szépen! Nekem még csak 30 órám van benne, de nagyon élvezem, nagyon be tud szippantani a játék. Nekem inkább a sok fotózás veszi el az időmet a játékban :DDD

(#288) eisento válasza RangerFox (#287) üzenetére


eisento
addikt

van egy olyan trofi hogy 5x kell fotozni hat pont az otodik veletlenul egy csocsos szelfi lett. csaj ugy kirakta a dudakat... :DDD :DDD :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#289) marilllyo válasza eisento (#288) üzenetére


marilllyo
veterán

Na Payback? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#290) eisento válasza marilllyo (#289) üzenetére


eisento
addikt

Ne is mond... Banna a f@sz ha nem csalnanak a homo zsaruk. Meg minek van nitro benyomod es a tobbi is veled gyorsul nitro nelkul... Meg a fostos ford rendorauto lenyom egy lambot van koenigsegget... Vicc. Es easyn nyomom... :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#291) marilllyo válasza eisento (#290) üzenetére


marilllyo
veterán

Te még sosem játszottál NFS játékkal? :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#292) eisento válasza marilllyo (#291) üzenetére


eisento
addikt

de. a z elozot is platkoztam, meg a rivals-t is de nem volt ekkora buziskodas foleg nem a rivals-al...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#293) eisento


eisento
addikt

Mostansag nem irt ide senki. Szoval Mafia III platina. Egy igazi fostalicska jatek, unalmas ismetlodo vagyis minden bossnal szinte ugyanazok a kuldik.

felkeszul a crew2...

most a thehunter call of the wildot kezdtem el de lehet pihentetem mert elfogytak az allatok... :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#294) marilllyo válasza eisento (#293) üzenetére


marilllyo
veterán

Akartam mondani, hogy szívesen segítek a coop trófikat kiütni Crew 2-ben. Pikk-pakk megvannak.

Ez a Guacamelee! ez nehéz volt?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#295) eisento válasza marilllyo (#294) üzenetére


eisento
addikt

hat eleg kocsog jatek, bar szerencsem volt, van egy beteg farok o csinalta a nagy reszet en ugraltam ott mint vmi hulyegyerek :D

crew2-t irtad igen de akkor a mafia ugy felidegelt hogy mondom addig mig nem lesz platko nem hanyagolom mert utana soha tobbe nem nyulok hozza. most a vadaszos progi van teriteken, de pl itt a hosszu hetvege szoval akarmi lehet meg ebbol a crew2-bol :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#296) marilllyo válasza eisento (#295) üzenetére


marilllyo
veterán

Nyugodtan írj rám ha fenn vagyok (és nem Black ops 3 zombizok). :) P-sz-v ráérek. Szólj és lehozzuk. Kb 10 perc az egész.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#297) eisento válasza marilllyo (#296) üzenetére


eisento
addikt

na a multkoribol nem lett semmi :D

viszont lassan erik a platina, az elmult 2-3 napban mar szinte mindent kiszedtem belole mar csak az 50-es szint a max tuningolt verda meg az epic parts-os cucc van meg a coopos trofi. mikor ersz ra :D ha jol emlekszem menni kell 50km-t crewba? mikor ersz ra? :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#298) marilllyo válasza eisento (#297) üzenetére


marilllyo
veterán

Holnap délelőtt pl. Esetleg estefelé... Lehet, hogy ma is... nem tudom. Majd figyelem, ha online vagy és írok. ;)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#299) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Üdv.
Senki nem trofizza a Sinnert ugye?
Van egy nem is nehéz trofi amit sehogy nem tudok kiszedni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#300) eisento válasza marilllyo (#298) üzenetére


eisento
addikt

koszi a segitseget ^^

az este mar csak a kocsi maxolas maradt de mar rohadt faradt voltam meg reggel melo, de azert ma mar kiugrik ez a platko ha beledoglok is :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.