Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) marilllyo válasza Csabee86 (#350) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem jó!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#352) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem inkább a szombat délután, vasárnap délelőtt, vasárnap este lenne a jó.

“The wha-"

(#353) gyuromoj válasza Wlac (#352) üzenetére


gyuromoj
veterán

Vasárnap is belefér, holnap Végjáték negyed 6-tol.
Ma mikor kezdünk többiek?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#354) Wlac válasza gyuromoj (#353) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, nekem is az borítja a programot. :D

Egyébként ma este is jó nekem 6 után.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#355) Csabee86 válasza Wlac (#352) üzenetére


Csabee86
senior tag

Vasárnap délelőtt is jó nekem. Egy fél óra alatt tudunk végezni, nem?

Legyen akkor Vasárnap 10 óra?

(#356) Wlac válasza Csabee86 (#355) üzenetére


Wlac
Ármester

Nekem az tökély. És igen, a leírások alapján hamar megleszünk.

“The wha-"

(#357) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Majd írjon valaki hogy ma mikor kezdünk és akkor fent leszek. Estig ráérek.
Vasárnap is jó szerintem.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#358) Csabee86 válasza gyuromoj (#357) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szerintem akkor a Vasárnap 10 órában maradjunk.

(#359) marilllyo válasza Csabee86 (#358) üzenetére


marilllyo
veterán

Akkor vasárnap 10-et fixáljuk le!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#360) gyuromoj válasza marilllyo (#359) üzenetére


gyuromoj
veterán

Rendben, most még úgy is emésztem a Végjátékot. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#361) marilllyo


marilllyo
veterán

Na srácok! Én vagyok!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#362) gyuromoj válasza marilllyo (#361) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is, csináltam egy partit.
Szerk.:
Rajtad kívül nem tudom hogy kit kell behivni még. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#363) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Az érzés amikor másfél óra játék után, be zavarnak és kihagysz egy lampast, amiért már nem lehet visszamenni... :DDD :W

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#364) marilllyo válasza gyuromoj (#363) üzenetére


marilllyo
veterán

Vissza tudsz menni mindenhova.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#365) gyuromoj válasza marilllyo (#364) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ide nem hiszem, mert ahol bementem beomlott és lángol az egész épület. Lecsúszás végén pedig jött az autosave.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#366) marilllyo válasza gyuromoj (#365) üzenetére


marilllyo
veterán

Én úgy tudom, hogy collectibles-ből nincs missable. Csak a chatterboxból.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#367) gyuromoj válasza marilllyo (#366) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ez egy Challange, “petro lámpákat” kell leloni 5-öt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#368) gyuromoj válasza gyuromoj (#367) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerencsére volt kint több is amit egy másik guide mutatott. Így már sikerült a csellendzs. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#369) Csabee86


Csabee86
senior tag

Szevasztok.
Köszi a segítséget. Lenne egy kérdésem. Friday the 13th The Game trofikat valakinek nincsen kedve kiszedni?

Lehet külön partikat csinálni, úgy még fun is az egész.

Ha jól tudom PS+ játék volt.

Mit gondoltok?

(#370) gyuromoj válasza Csabee86 (#369) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jovoheten akar össze is hozhatjuk, majd letoltom akkor.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#371) Csabee86 válasza gyuromoj (#370) üzenetére


Csabee86
senior tag

Szuper lenne. Viszont legalább öten kellenénk.

Többiek?

(#372) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem sajnos az pont nincs meg, úgyhogy ebből ki kell, hogy maradjak.

“The wha-"

(#373) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Conan Exiles multi trofit valaki segítene megcsinálni? 5 perc az egész.

(#374) Wlac válasza Csabee86 (#373) üzenetére


Wlac
Ármester

Hali! Holnap ráérek segíteni benne.

“The wha-"

(#375) Csabee86 válasza Wlac (#374) üzenetére


Csabee86
senior tag

Köszönöm

(#376) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na TR kampány 100%, jöhet a grind... vagy mi az a módszer amit említettél vasárnap Rio?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#377) Wlac


Wlac
Ármester

Nekem tegnap lett meg a platina. Hát a multiba majdnem beledöglöttem az unalomtól, de örülök h a single előtt letoltam.

Egyébként a single-ben van egy durva hiba, állítólag sok embernél előjött, hogyha Shipwreck beachre utazik fast travellel, akkor összeomlik a játék és használhatatlanná teszi a save fájlt is, úgyhogy annyi tippet tudok adni, hogy ha eljutsz arra a részre, akkor csináld meg a 100%-ot azon a területen és csak utána menj tovább, hogy később ne kelljen visszajönnöd.

“The wha-"

(#378) gyuromoj válasza Wlac (#377) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nálam minden rendben volt. Multi 2 trofi kell még.
Lvl60 és mindent megvenni.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#379) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na toltam egy kis grindot.... Rescue 20 ládás BO3, 15 perces körökkel. Hát nem lesz a kedvencem ez a platina. :O
Igaz sikerült 4 szintet lépnem, ami majdnem 5 lett. Salvage is gyűlt cirka 30k, aminek a nagyrészét már el is költöttem a fegyverek fejlesztéseire.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#380) marilllyo válasza gyuromoj (#379) üzenetére


marilllyo
veterán

Valamit nem jól csinálsz.
20 láda 8 perc. Úgy, hogy közben dobáltam is. Ha jól emlékszem akkor 29.500 XP / kör.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#381) gyuromoj válasza marilllyo (#380) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgy adja igen, csak kicsit monoton. Szerintem napi pár kort fogok letolni, hogy ne égjek ki teljesen.
Azért volt 15 perc, hogy utána lehessen Salvage-t gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#382) marilllyo válasza gyuromoj (#381) üzenetére


marilllyo
veterán

Abból nem kell sok. Hála az égnek bugos a trófea és nem kell minden upgradet megvenni. Csak a karaktereket.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#383) gyuromoj válasza marilllyo (#382) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mondjuk az örvendetes, na remélem hamarosan hozom a jó hírt. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#384) marilllyo válasza gyuromoj (#383) üzenetére


marilllyo
veterán

Illetve ki lehet csalni idő előtt a karaktereket is, ha megvan az elegendő scrap.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#385) gyuromoj válasza marilllyo (#384) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt hogy?
Végülis mindegy, mert úgy is lvl 60 a cél, addig meg úgy is elérhetővé válnak.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#386) gyuromoj válasza marilllyo (#384) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na lehet még is csak érdekelne a dolog. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#387) marilllyo válasza gyuromoj (#386) üzenetére


marilllyo
veterán

Hi i am writing this because i could not find clear instructions on how or when to do this. I hope this helps others in the same situation.
1) select the MP from the man menu
2) select character selection

here you will may not notice but there are two character rings for each faction. each containing locked characters and ready to buy characters. As a minimum to do this glitch you must have a character ready to buy in each ring (you will know because it has bolt/scrap icon attached to it not a lock) and between 36,000 - 40,000 parts of scrap. Make sure you absolutely do not purchase these characters yet. Also if you already brought a character this will still work.

3) select a LOCKED character from any faction that you want to unlock
4) press triangle(swapping factions)
5) high light a character you can buy but DO NOT buy it
6) press triangle and cross at the same time.

Now if all done correctly you will have swapped faction's and be on the locked character asking you for confirmation to buy it. you can select yes and the requirment for the character will turn red taking the required scrap with it. do this till all locked characters on both factions have the requirments red then safely buy the already unlocked characters.

7) press back to get to the MP menu then press back again and get to the main menu.
8) press the PS button on the controller and close application
9) reload the game and the trophy will pop by the time you get back to the character select screen.

Final note: the characters that you brought due to the glitch can not be used till you reach the level requirment. You will also not need to repurchase them at the unlocked level either. I hope these instructions where clear. if not tell me and i,d be happy to edit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#388) marilllyo válasza marilllyo (#387) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem működött.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#389) Wlac


Wlac
Ármester

Két régebbi játékot néztem ki: Doom és Killzone Shadow Fall. A Doom multijában van még valamennyi élet? A Killzone pedig tényleg megcsinálható botokkal? Van valamelyikőtöknek tapasztalata ezzel a két címmel?

“The wha-"

(#390) marilllyo válasza Wlac (#389) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...ha csak a plati kell, az nem vészes. A Kz hosszabb. De azt én sem csináltam meg.
A Doom plati az pitiáner. A dlc-s trófeái viszont szép kis multi grind. Én két éve maxoltam. Dlc-kkel együtt. Nagyon élveztem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#391) Wlac válasza marilllyo (#390) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszi, lehet ez lesz akkor a következő nagy projekt, használtan eléggé jó áron mennek.

“The wha-"

(#392) marilllyo válasza Wlac (#391) üzenetére


marilllyo
veterán

Persze! Plusz ingyenesek a dlc-k. Csak az alapjátékot kell megvenni. Én nagyon élveztem. Annyi, hogy az egyik dlc-s trófeához fel kell menni presztizs 8-ig ha jól emlékszem. Az olyan... ~40 óra kb. Nem sokkal több mint a tomb raider multi grind. :DDD
De annyira fluid és jó a multija, hogy egy percet sem bántam belőle és így nem grind volt, hanem fun. Mondjuk pechemre pont mikor végeztem vele, akkor dobtak be egy dxp event-et.
Arra kell figyelni, hogy az alapjátékban van egy bugos trófea. Vannak elrejtve a pályákon ilyen rúna trial-ok. Időmérős, lövöldözős, ugribugri feladatok.. Ezekre keress rá, hogy hol találhatóak és ha megtaláltad egyből csináld is meg. Ezek elérhetőek a főmenüből is viszont sokaknak úgy nem adta be a trófeát. Ahogy megtalálod még itt a kampány folyamán nyomd is le. Akkor tuti beadja a trófeát. Ha bebuggol, akkor az egy teljesen új végigjátszást fog kérni. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#393) dollarZ18 válasza Wlac (#389) üzenetére


dollarZ18
tag

Nekem mindkettő platina + 100%. A Doom-ról Rió már leírt minden fontosat. A Killzone-ban pedig minden megcsinálható botokkal. Egy-két ability talán egyszerűbb és rövidebb, ha van egy segítőkész barátod. A multi részben van egy online collectibles trophy (dlc). Érdemes ezzel kezdeni, bizonyos szintig csak noobok közé dobál be, így nyugodtan tudsz keresgélni. Egyébként csak grind az egész, az Elite mode (dlc) fokozatot sem mondanám túl nehéznek.

(#394) marilllyo válasza Wlac (#391) üzenetére


marilllyo
veterán

Killzone-on sokat gondolkodtam. Megvan az alapjáték is meg a DLC-k is, de igazából mindig volt valami..más, ami jobban mozgatott.
Most a hónapban jön a Rage 2, úgyhogy azt nagyon várom. Driveclub VR-on filózom nagyon. Nem könnyű meg jövőre lehalnak a szerverek de tetszett az alapjáték.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#395) Wlac


Wlac
Ármester

Megjött a kedvem mindkét játékhoz, viszont közben visszatértem egy kicsit a PS3-ra. Az öcsém bejelentette, hogy szeretné végigjátszani a Red Dead Redemption 2-t, ami nagy szó, mert nála csak a Dark Souls 3 és a The Last of Us multi megy loopban, ezért kölcsön adtam neki a gépet, én pedig megpróbálok megszerezni pár régi platinát, amivel el vagyok maradva egy ideje. Splinter Cell 1-2, PoP: The Two Thrones, talán Just Cause 2 és Ni No Kuni. Ott figyel a HDD-n még a Demon's Souls, viszont nem tudom, hogy neki merjek-e esni. Egyrészt Souls játék, amiknek annyira nem vagyok a híve, másrészt mostanában annyi kommersz játékkal játszottam, hogy lehet pont erre a másik ingerre van szükségem.

“The wha-"

(#396) marilllyo


marilllyo
veterán

Egy PS3-mas játék van az accomon megkezdve. A Battlefield 4. Sajnos az úgy is marad. A PS4-en platináztam és tökre örülnék a 100%-nak is de az sajnos szervezést igényel. Nagyon halottak már a DLC-s mapok. 4 ember mondjuk egy nap alatt ledörgölné az összeset...Mondjuk a legjobb a PS3-mas boost lenne, mert akkor PS4-re is bedobál mindent. :)
Szívesen megcsinálnám 100%-osra az accomat, de ez már-már esélytelen. Ahogy trófis cimbim Dollár mondta, senki nem trófeásként kezdi és rengeteg olyan cím van megkezdve, amihez vagy nincs kedvem, vagy túl sok energiát igényel. Így jó mert tényleg csak olyan játékot veszek meg, ami érdekel annyira, hogy platkózzam is. A maxolt címeim 95%-a olyan, hogy számomra jó játékok és egyáltalán nem bántam azt az extra játékidőt, ami a 100%-hoz kellett. Talán a Killing Floor 2 meg az Uncharted 4 Survival DLC-je voltak olyanok, amik a "csakazértis" elven mentek tovább. Utóbbira mondjuk büszke vagyok mert tényleg legendásan nehéz...szóval hízik tőle a májam. De még egyszer biztos nem csinálnám meg. Black Ops 3 kampánya detto. Az egy fos, és én letoltam vagy 6x.... Azóta a két leg"rare"-bb platinám a BO3-BO4. Nem véletlenül...
Mondjuk a 4 az minden tekintetben egy fantasztikus játék. Kegyetlen nehéz a platija de én minden percét élveztem.

Ellenben, mióta trófeázgatok nagyon sok olyan cím van /lett, amik akkor tetszettek meg igazán mire 100% lett. Ilyen például a Doom multija. A platkóhoz kb 2 órányi multi kell...a dlc-khez olyan 30-40. Kegyetlen nagy darálásokat csináltam és hihetetlenül élveztem. Sosem tudtam volna meg, ha nincs rá trófea....
Ilyen pl az Overcooked is. Most ingyenes ugye PS+-szal. Alapban egy coop cím, de én a második felét azt solo-ban toltam le. Sokkal-sokkal nehezebb úgy. A végére belejöttem és -noha vért izzadva- megcsináltam. Nem bánom. Nehéz volt, de élveztem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#397) gyuromoj válasza marilllyo (#388) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem nem megy, na akkor marad a “szenvedés”. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#398) marilllyo válasza gyuromoj (#397) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem szenvedés mert így is beadja majd. Ha megvan a lvl 60 akkor megveszed az összes karaktert. Kilépsz a játékból és vissza. A mai napig bugos a trófea és game restart után beadja a másikat is. Szóval csak annyi scrap kell, amennyiből megveszed az összes karaktert. Az nem sok. Pár meccs alatt megvan.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#399) Wlac válasza marilllyo (#396) üzenetére


Wlac
Ármester

A 100%-os acc biztosan szépen néz ki, de túl nagy áldozattal járna. Olyan már volt, hogy csak a platina miatt játszottam egy játékkal (főleg rövidebb PS+-os játékok, mint a Burly Man at Sea vagy a Conan), de nem hagytam még ki játékot azért, mert már nem megszerezhető a platina. Ráadásul anno a PS Vitához csináltam az accot, és már a gép bemutatója is adott trófeákat. Na, én még azokat se szereztem meg. :D

Anno tizenévesként nagyon rá voltam függve a Ubisoft játékaira, és a Splinter Cell széria volt a kedvencem, na meg a Prince of Persia. Többször végignyomtam őket, a Splinter Cellben simán nyomtam a "ghost" végigjátszásokat, úgyhogy a fiatal énem előtt tisztelgek azzal, hogy megszerzem a platinájukat - még akkor is, ha mai szemmel ezek a játékok kritikán aluliak. A Splinter Cellről nem tudok nyilatkozni még, de a Prince of Persia felett sajnos nagyon el járt az idő, és ezen a gyalázatos port sem segít (gyenge látvány, grafikai bugok, konstans alacsony FPS nagyon sok indokolatlan droppal stb.). De akkor is lenyomom. :D

“The wha-"

(#400) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ilyenkor mind a 2 játékos sok XP-t kap vagy csak a host?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.