Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gyuromoj


gyuromoj
veterán

HZD platinához van valami trofi amire figyelni kell, nehogy kimaradjon?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#702) Wlac válasza gyuromoj (#701) üzenetére


Wlac
Ármester

Platina istenünk útmutatója alapján egy darab sem.

“The wha-"

(#703) gyuromoj válasza Wlac (#702) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szuper, köszi. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#704) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na pörög a HZD stáblista, holnap jöhet a DLC, ami a nehézségi és ng+ trofi miatt nem lesz 100%. :DDD
Korrekt kis játék volt, kíváncsian várom a majdani folytatást majd PS5-ön.

szerk.:
Sylens a végén :Y

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#705) marilllyo válasza gyuromoj (#704) üzenetére


marilllyo
veterán

Nehogy ott hagyd... Ng+ legnehezebb szinten kevesebbszer haltam meg mint normalon. Ráadásul ha csak a főküldikre mész akkor 6 óra alatt lezavarod.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#706) gyuromoj válasza marilllyo (#705) üzenetére


gyuromoj
veterán

45 óra és csak a fent említett 2 trofi maradt.
Szerintem majd a folytatás megjelenése előtt letudom újra és akkor meglesz a 100%. (talán :B )

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#707) marilllyo válasza gyuromoj (#706) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindenképp. Egyébként jobban tetszett legnehezebb szinten, mint alapon.
Nálam most days Gone challengek pörögnek. Hosszabb meló lesz ez a 12 challenge, mint a két végigjátszás. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#708) gyuromoj válasza marilllyo (#707) üzenetére


gyuromoj
veterán

Lattam ps4 topikban, kitartás úgy is lenyomod. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#709) Wlac válasza marilllyo (#707) üzenetére


Wlac
Ármester

Én végignéztem a listát és elkönyveltem magamban azt, hogy sajnos nem jött be a játék annyira, hogy a platinán felül még ezekkel is szívjak. Kitartást! :D

Én most Vampyre-ozok, utána jöhet az Infamous 2.

“The wha-"

(#710) marilllyo válasza Wlac (#709) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj vele, hogy első próbálkozásra olyan undorító nehéznek tűnik, hogy megőrülsz.... Magadtól még a bronz is vállveregetés. A guideok egy része glitchekre épül, amiket már rég patcheltek. A másik gond, hogy a hordák és az emberek mozgása nagyon random. Ami egyiknek bejön egy guide-nál az nálad nem biztos mert nem úgy mozog az enemy. Szóval bizonyos szemszögből neked kell kitapasztalni. Egyelőre 5/12 arany. A motorosokra még rá sem néztem, ahogy olvastam az lesz az igazán mélytorok...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#711) marilllyo válasza Wlac (#709) üzenetére


marilllyo
veterán

Novemberig be szeretném fejezni. Akkor jön az NFS. Addigra szeretném ezt már letörölni. :D A Star wars squadronsnak nem állok még neki, amíg ennyi bugos trófeája van. Majd ha már minden oké vele...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#712) Wlac válasza marilllyo (#710) üzenetére


Wlac
Ármester

Látom a PS4 topikban, hogy meglett. Gratula!
Én befejeztem a Vampyrt (és ezzel meglett a bűvös 100. platina :D) és már előkészültem az Infamous 2 lemezzel, de még nem vágtam bele. Most valahogy nincs kedvem játszani, barátnőm pedig rákapott az Uncharted 4 multira, úgyhogy inkább őt nézem, és maximum 1-2 körre ugrok be. Ugyan nem ad trófeát, de a nagy célom az lenne, hogy minden ládából nyitható fegyvert és kiegészítőt megszerezzek. Soká lesz meg, de most valahogy nincs ingerem aktívabbnak lenni.

A Vampyrt viszont ajánlom mindenkinek, tök jó játék és a platina is könnyű volt.

“The wha-"

(#713) marilllyo válasza Wlac (#712) üzenetére


marilllyo
veterán

Milyen volt a Vámpír???
Érdekesnek tűnik.
Last lófasz 2 100% valakinek?
Most szerintem letolom a Doom Eternal dlc-t aztán jön az NFS amit már Előrendeltem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#714) gyuromoj válasza marilllyo (#713) üzenetére


gyuromoj
veterán

TLoU 2-t eddig úgy gondoltam hogy majd csak PS5-ön kezdem el, de mivel 2x kell végigjátszani a platinához, így lehet még idén letolom Pro-n, aztán majd valamikor PS5-ön még1x.
Viszont ezzel a Vampyr-al teszek egy próbát, a fentebbi ajánlás apropóján.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#715) Wlac


Wlac
Ármester

A Vampyr-nak/nek (ezzel az írásmóddal ez most "vempájör" vagy "vámpír"? :D ) nagyon jó a hangulata és a története, valamint imádom a semi open world szerkezetet, amit itt jól megcsináltak. Ami rém gyenge a játékban, az a harc, valamint sok a fagyás és a crash. Trófea szempontból nem nehéz, a Not even once-ra kell figyelni, de amúgy könnyen megvan.

A The Last of Us 2 DLC még hátra van, bár onnan a multit várom inkább.

“The wha-"

(#716) Gery9112 válasza Wlac (#715) üzenetére


Gery9112
őstag

A DLC nem nehéz de ha a megjelenése előtt végigvitted a játékot akkor érdemes még kétszer végigvinni. A perma+grounded megoldható de a bossharcos fejezetek tudnak kellemetlenséget okozni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#717) Wlac válasza Gery9112 (#716) üzenetére


Wlac
Ármester

Szerintem az téli projekt lesz, előtte lenyomom az olyan játékaimat, aminek a platinája várat még magára.
Tegnap befejeztem a Detroitot (már áprilisban végigjátszottam, de még egy-két trófea hátra volt), illetve ma a Titanfall 2-t próbálom letudni. Már csak ("csak") a híres 33 másodperces gyakorlópálya van hátra. Mindig elmondom, hogy én türelmes játékos vagyok, nem ügyes, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy mikorra jön össze. :D

“The wha-"

(#718) marilllyo válasza Wlac (#717) üzenetére


marilllyo
veterán

Összesen kb. 2 óra volt nekem mire megadta magát és úgy, hogy még hibáztam is. Szóval egy minimális error belefér. A legeleje a gránáttal volt szopás. Azt jól eltalálni...Uhh. A többi nem tré szerintem. Szépen sorban vannak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#719) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
Medal of Honor (2010)
Battlefield 3
Medal of Honor Warfighter
Eme három játékhoz keresnék játszótársat az online trófeák gyűjtögetéséhez. Tudom PS3 meg minden de hátha.

(#720) Wlac válasza marilllyo (#718) üzenetére


Wlac
Ármester

Kb. másfél órát szórakoztam vele, aztán feladtam. Nekem az elején már egész jól megy a gránátozás, azonban a végső nagy terem kifog rajtam. A katonákat nem találom el, de legalább a falról is mindig leesek. 40.00 mp így a rekordom, van még hova fejlődni. Felháborító, hogy nem lehet valahogy glitchelni :D

Csabbee86: sajnos egyik játék sincs meg, hogy segíteni tudjak. Egyébként a PS3-as AC (AC2: Brotherhood, AC2: Revelations, AC3, Black Flag) és/vagy Max Payne szerverek élnek még vajon?

“The wha-"

(#721) Wlac


Wlac
Ármester

Meglett a The Last of Us 2 két DLC trófeája is. Kicsit csaltam, mert bekapcsoltam a beállításokban elérhető rásegítő dolgokat, de még így is meg tudott izzasztani. Nem lehetetlen a grounded és a permadeath (per chapter) így együtt, de kell türelem hozzá, mert a halálnál van, hogy 30 perces progresst is bukunk. Ha külön csinálja az ember, akkor annyira nem vészes, de tudni kell előre, hogy mikor jönnek a nehéz részek (pl. Rat King).

Egyébként 12 halálom lett az egyik platformer résznél lett, mert sokszor egyszerűen nem úgy vette be a játék az ugrást, ahogy én terveztem. Kicsit azért vicces, hogy az Uncharted készítőitől ennyire nem felhasználóbarát ugrálós részeket kaptunk.

“The wha-"

(#722) gyuromoj válasza Wlac (#721) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én is múlthéten szereztem be és ezzel búcsúztattam a Pro-mat.
Majd PS5-ön egy második végigjátszással kiszedem a platinát, de az a 2 DLC-s trofi részemről offos. :DDD
Grat hozzá amúgy. ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#723) marilllyo válasza Wlac (#721) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is úgy csaltam le. Grounded + permadeath + collectibles egyben. Az a szar, amikor a chapter végén halsz meg mert akkor a collectiblest is újra fel kell venni.
Soha többet Naughty dog játékot.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#724) eisento válasza marilllyo (#723) üzenetére


eisento
addikt

:DDD
en meg ugyan nem kezdtem el majd ps5 ha meglesz akkor megveszem ami ugye jo esetben jovo nyar :D
most a farming simulator 19 porog, 1 trofea hianyzik mar csak :D aztan nem tudom mi lesz mert semmi jatekom nincs bratyo fianak karira megvettuk a tsushimat, nem tudom mikorra jatsza ki...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#725) Zsinder


Zsinder
aktív tag

PS4es AC Black Flag 100%-ra esetleg van jelenkező? :DDD
Van 2 dlc trófea ami kb lehetetlen boost nélkül, minimum 4-én kell legyünk ha jól néztem.

(#726) Wlac válasza Zsinder (#725) üzenetére


Wlac
Ármester

Nincs meg a játék, de ha akciós lesz és lesz rá banda, segítek / beszállok.

“The wha-"

(#727) eisento válasza Zsinder (#725) üzenetére


eisento
addikt

ha kellek szolj elotte 1 nappal le kell toltenem :R

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#728) gyuromoj


gyuromoj
veterán

1 hónap ps5 és 3 plat, igaz nem nehezek. :B
Astrobot, Control és pár perce Maneater.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#729) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Concrete Genie is plattant. Tetszetős kis játék volt, igaz nem voltak túl művésziek a lényeim. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#730) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hétfőn előfizettem még gyorsan 380-ért 1 hónap ea play-re, hogy ki tudjam végre platinázni az Anthem-et.
Szinte már csak a gyűjtögetés maradt hátra, de ezzel elleszek ahogy olvasgatom a tippeket. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#731) Wlac válasza gyuromoj (#730) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is elő akartam fizetni egy hónapra ennyiért, de pont lecsúztam róla. Mondjuk annyira sok időt nem is áldozok mostanában a játékokra, hogy 1 hónap alatt végig tudjam vinni. Most épp a Shadow of the Tomb Raider második végigjátszását csinálom, utána pedig a Nier: Automata a terv. Már tavaly beszereztem, de "féltem" beleugrani egy több tíz órás kalandba, úgyhogy sokszor ha van egy szabad órám, inkább megcsinálom az Uncharted multi napi challenge-eit. Bár nem ad trófeát, de a célom az, hogy minden (még) feloldható cuccok megszerezzek a ládákból. Fogalmam sincs, hogy mennyi van még hátra... :D

“The wha-"

(#732) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Valaki tudna segíteni kiszedni az alábbi trofit? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#733) eisento válasza gyuromoj (#732) üzenetére


eisento
addikt

nem irtal eczkenek? :F

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#734) gyuromoj válasza eisento (#733) üzenetére


gyuromoj
veterán

Mondjuk 1 ember kellene a földre én meg repkednék ha sikerül.
Üres szerveren.
:DDD :DDD

szerk.:
Neked csak be kéne ülnöd egy olyan lövegbe én meg kibombázlak belőle ha sikerül. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#735) eisento válasza gyuromoj (#734) üzenetére


eisento
addikt

mondanam, hogy megcsinalom de bfbe a legi jarmuvekkel mindig bena voltam, egyszer megprobaltam, elkezdett gurulni a gep felszallashoz mondom akkor huzzuk fel a madarkat aztan ugy felhuztam hogy 4mp utan a foldbe csapodtam, mondom jo akkor keressunk olyat aki profi :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#736) eisento válasza gyuromoj (#734) üzenetére


eisento
addikt

privat szeron nem mukodik sztem. meg ahogy nezem a glitchet javitottak 1.44-be de alul van vmi leiras mit hogy [link] . van egy kis trofeas csapatunk most ac-t tolnak a fiuk de lassan a bf v is sorra kerul ha mas nem megcsinaljuk ugy

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#737) gyuromoj válasza eisento (#736) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jólvan, nem sürgős.
Majd akkor DC-n írj ha aktuális lesz a csapatnak. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#738) marilllyo válasza gyuromoj (#737) üzenetére


marilllyo
veterán

Megy privát szerón, de 4 ember kell hozzá hogy elinduljon.
Szívesen segítek ha kellek. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#739) gyuromoj válasza marilllyo (#738) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az szuper lenne, főleg hogy nem nagyon repültem még szóval lehet kicsit lassú lesz a dolog.
2 ember kellene már csak akkor és mehetne a dolog. :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#740) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.
PS3 Ace Combat Assault Horizon Co-Op társat keresnék.

(#741) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma próbáltam a repülőzést, kb. 5mp-ig tudtam a levegőben lenni... :W
Szóval lehet elengedem a francba a platinát. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#742) eisento válasza gyuromoj (#741) üzenetére


eisento
addikt

banyek, mar irtak hogy segitenek... 10 perc kb :D de ha osszejovunk 4en akkor is meglehet csinalni.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#743) gyuromoj válasza eisento (#742) üzenetére


gyuromoj
veterán

Holnap 10-13 óra között jó lehet?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#744) eisento válasza gyuromoj (#743) üzenetére


eisento
addikt

inkabb az esti orakban :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#745) gyuromoj válasza eisento (#744) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor viszont hétfő legyen, mert eléggé zsúfolt a mai és holnapi délutánom/estém. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#746) eisento válasza marilllyo (#738) üzenetére


eisento
addikt

mikor ersz ra? :D havernak kellene vmikor a death from above :D en meg haver lennenk. meg kene 2 ember :D

MAS: gravelhez keresek embert 10 online versenyhez

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#747) gyuromoj válasza eisento (#746) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az kéne nekem is, mármint a repülős trofi. :B :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#748) eisento


eisento
addikt

van itt olyan ember akinek kisujjaban van az rdr2 gold missionok? :D :DDD ha nagyon unatkozik segithetne :D mar csak ez az 1 trofea hianyzik a plathoz ami pont a 200. lenne. 68%on allok social club szerint sztem olyan 28-30 hianyzik probalom csinalni de kurva lassan haladok mert sokszor nem adja meg :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#749) Csabee86 válasza eisento (#748) üzenetére


Csabee86
senior tag

A DLC multis trófeákkal hogy állsz a RDR-ben?

(#750) eisento válasza Csabee86 (#749) üzenetére


eisento
addikt

Vannak olyanok is? :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#751) Csabee86 válasza eisento (#750) üzenetére


Csabee86
senior tag

Persze :)

(#752) eisento válasza Csabee86 (#751) üzenetére


eisento
addikt

en nem latok semmi ilyesmit... De nem is az volt itt a kerdes... hanem hogy patchelik-e ezt a fost vagy itt rohad meg platina nelkul ez a szar.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#753) marilllyo válasza eisento (#748) üzenetére


marilllyo
veterán

Figyi! Én mikor másodjára vittem végig, akkor úgy mentem már, hogy direkt néztem a kritériumokat. Volt nálam mindig vagy 50 dead eye tonic, szóval az első 2-3 chapter az nekem full arany volt. 1-2 volt, amit újra és újra próbáltam, de csak azért mert felk*rt hogy valami pitiánerségen b*sztam el. Pl a birkák terelgetése.. Vannak olyanok, melyek chapter restartból lehetetlenek. Pl. a Rhodes végi leszámolás. Restarba nincs hozzá elég tonik. De nem kell különösebben rástresszelni a dologra. Mostanra kipatchelték és az aktuális cuccoddal mész restartba, ami baromi sokat számít (pl. ló) így a time limit nem probléma többé.
A CH1-2 ben nincs igazából nehéz. A ch negyediknél kezdődnek azok, amik szívás kicsit. Az epilógusok között mindegyik nevetségesen egyszerű szóval ott van kapásból 15 "ingyen" gold medál. A lényeg, hogy nem kell sorba és nem kell mind. Csak azokat csináld, amelyik adja magát... simán van ilyenből 70.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#754) eisento válasza marilllyo (#753) üzenetére


eisento
addikt

en sztem kivarok meg aztan max ugymarad :\

most megvettem az f1 2018-at az most kicsit lefoglal :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#755) eisento


eisento
addikt

Nem nagyon porog a topik, de megkerdezem. Akinek megvan a Ghost Recon breakpoint. lenne kedve kiszedni az utso trofeat? coopba kene killt csinalni, hogy a coop tars kinyir vkit es en rogton utana kinyirok vki mast. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#756) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Vampyr platinahoz csak a civilekre kell figyelni hogy ne oljek meg egyet sem vagy van még más is?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#757) gyuromoj válasza gyuromoj (#756) üzenetére


gyuromoj
veterán

Közben utánanéztem és nem fogok a mentésekkel bohóckodni, inkább játszom ahogy akarom. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#758) Wlac válasza gyuromoj (#756) üzenetére


Wlac
Ármester

Már nem emlékszem pontosan, de annyi megvan, hogy a civilesre kellett nagyon figyelni, a többi nem volt problémás.

“The wha-"

(#759) Deck


Deck
titán

Halott a topok srácok? :R

PS5

(#760) eisento válasza Deck (#759) üzenetére


eisento
addikt

nem ernek ra segitseget kerni :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#761) Deck válasza eisento (#760) üzenetére


Deck
titán

Mostanában nincs mivel játszani, így neki álltam platinázgatni. Írtam egy listát és úgy haladok, reméltem más trófea vadász is lesz itt :D

PS5

(#762) eisento válasza Deck (#761) üzenetére


eisento
addikt

en most pihentetetem az assetto-t jelenleg horgaszgatok :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#763) Deck válasza eisento (#762) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.