Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) marilllyo válasza eisento (#650) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerencsén múlik. Én Endoron a folyosókon érdemes figyelni, ahol kicsit összébb tömörülnek. Nekem csak "úgy" meglett. A 25 hero ship-pes trófea nagyobb sz*pás. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#652) eisento válasza marilllyo (#651) üzenetére


eisento
addikt

Ugy dontottem elobb szedem a tobbit ami ilyen kocsogebb hagyom a vegere

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#653) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát kezdett már remegni a szemhéjam, amikor még 71-re se dobta be. 72 lett a nyertes szám...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#654) Fuzzy87 válasza marilllyo (#653) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

A napokban lett meg nekem is, szerencsére jól számolta a játék. :) Volt egy-két egyszerűnek tűnő küldi ami valóságban pedig kínszenvedés volt az időkorlátnak köszönhetően...

(#655) Wlac válasza marilllyo (#653) üzenetére


Wlac
Ármester

Fél éve próbálom rávenni magam, hogy ismét nekiessek, mert csak ez az egy darab hiányzik a platinához, de valahogy mindig találok jobb elfoglaltságot :D

“The wha-"

(#656) marilllyo válasza Wlac (#655) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem baromi könnyű a medálozás és csak jól jártál vele, hogy vártál eddig... ugyanis most már ha "replay"-t indítasz, akkor az éppen aktuális lovadat tudod használni.
Na már most veszel 800 dolcsiért egy arab telivért, akivel még egy sziklán átesős fejreesés is belefér ezekbe az időmérős kritériumokra.
Továbbá minden küldihez kapsz 3 snake olajat. Az mindenre elég és a használata nem üt ki semmilyen kritériumot.

Vannak küldik, amiket nem lehet megcsinálni replay-jel mert bugos...
Alapvetően a 2 epilógusban van ~20 "ingyen" aranymedál, annyira egyszerűek. De nyugodtan kalkulálhatsz összesen ötvennel, amik totál pitiánerek... és kb. 20 van, amire egy picit oda kell figyelni, de az sem nehéz.
Mivel én újrakezdtem a sztorit teljesen nulláról egyből néztem, hogy mit kell csinálni és próbáltam még melegében aranyozni őket.

Nekem az online lvl.50 volt, amit vízválasztónak éreztem. Főleg a megjelenéskor...az valami undorító unalmas grind volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#657) Wlac válasza marilllyo (#656) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, a könnyítéssel tisztában vagyok, de nehéz rávennem magam :D De nyilván nem fogok ezt az egy trófeát ott hagyni, de most ezer jobb dolgom van. Szerintem majd télen fogok nekiesni, amikor amúgy is kevesebb dolgot lehet csinálni.

A level 50 tényleg elég szenvedős volt, de még mindig jobb, mint a level 100. Öcsémnek ez utóbbi hiányzik csak a GTA-ból, de annyira felhúzta a grind, hogy le is törölte az egész játékot. :D

“The wha-"

(#658) eisento válasza marilllyo (#651) üzenetére


eisento
addikt

Kozben ott tartok, igen tenyleg szopo... Ez a heros trofea maradt meg az 50 kill dual torpedoval meg par konnyebb de idoigenyes trophy. De a dual torpedos kiidegel... Mire leszedem az eleterejet es lonem a torpedot addigra vagy leszed vki vagy kilovi a torpedot de nem er celba elmegy a celpont nellett stb. Holnap dupla xp van megprobalom a bombert kimaxolni hatha vmelyik kartyaval lesz eselyem... Az elobb ott tartottam, hagyom a faszba a trofeazast...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#659) marilllyo válasza eisento (#658) üzenetére


marilllyo
veterán

A Hero-s trófeának megvan a trükkje.
Figy. A lényeg az, hogy ne ölj senkit... különben megjelensz az enemy radarján, hogy revansot adhassanak. Amíg nem ölsz senkit, addig szinte észre sem vesznek.
Az meccs első 2-3 perce az tengilengi...semmit nem tudsz csinálni. Figyelgesd a scoreboard-ot, ugyanis az mutatja, ha valamelyik ellenfél hero hajóval van. Ha megjelenik, akkor meg kell keresni. A falcon-t és a slave 1-et könnyű észrevenni, mert nagyok ugye. Na ott szépen kell sunyulni, amíg a többiek ledöngölik az életét és addigra tartogatni az ultit, rakétákat..mindent és a legvégén ráereszten, hogy lecápázd a kill-t. Mert ugye a végső lövés számít csak.
Nekem a dual torpedo-s...ha nem is pikk pakk de azért morzsázódott szépen. Nem akarok hülyeséget írni, de ha jól emlékszem, ott számolja az NPC-ket is a kill-be. Nem? Na mindegy én csak lőttem bele világba a rakétákat, aztán hol beadta...hol nem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#660) eisento válasza marilllyo (#659) üzenetére


eisento
addikt

Kozbe meglett a bomber... Most a heroval szopunk. Optionsba atallitottuk az ea accountnal a pinget australiara 3-an vagyunk haverokkal kene meg egy ember es akkor elindulna gyorsan ki lehetne boostolni de a tobbi haver epp matyizik bakker... xD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#661) marilllyo válasza eisento (#660) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát Elkezdtem ezzel a tanyasi nettel letölteni de jövő hét lesz mire leér. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#662) eisento válasza marilllyo (#661) üzenetére


eisento
addikt

elvileg ma lesz eleg nber :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#663) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tavaly ugye tartottunk egy pár órás etapot, amikor kiszedtük a multis trofikat a tomb raider-ből.
Na mivel most a második része járt a plushoz, ismét csinálhatunk majd valami hasonlót, persze ha lesz kedvetek. :B :R

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#664) marilllyo válasza gyuromoj (#663) üzenetére


marilllyo
veterán

Oda csak egy ember kell. :) A coop része elsőre húzósnak tűnhet, de ha tudod mit kell csinálni, akkor nem veszélyes. Max annyi, hogy a játék szeret "meglepni". Gondolok arra, hogy ahhoz a coop trófeához, ahol 10 napot kell túlélni a vadonban az egy kb jó másfél órás session. Milyen jó is volt a vége előtt 10 perccel game crash-t kapni. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#665) gyuromoj válasza marilllyo (#664) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most töltöttem le a játékot, na majd akkor augusztusban még visszatérünk rá.
Addig lehet kipucolom a single részt teljesen.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#666) marilllyo válasza gyuromoj (#665) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindenképpen csináld meg mert ha jól emlékszem a single során elért pontokból is tudsz venni kártyákat, amik a coop-ban jó segítségedre lesznek.
Igazából csinálj meg mindent, csak a coop maradjon. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#667) gyuromoj válasza marilllyo (#666) üzenetére


gyuromoj
veterán

Úgy lesz, éppen nézem a guidet psnprofiles-on és 125 trófea kicsit elrettentő így elsőre. :Y
Amúgy olyan már mint az UC-k voltak, ha valami kimarad vagy farmolós akkor vissza lehet tölteni az adott részeket? Vagy mindenképp kell a két végigjátszás?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#668) eisento válasza gyuromoj (#663) üzenetére


eisento
addikt

majd ird meg lehet engem is erdekel, de nem tuti mert guideot neztem annyi glitch warning volt hogy .... :D jelen pillanatban mar "csak" az 50-es szintet boostoljuk haverral battlefront 2-be ^^ ma raadasul tripla xp van ^.^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#669) gyuromoj válasza eisento (#668) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azt én is néztem, hogy sok helyen írják, de hátha oké lesz minden.
Kezdem Survivor-on, hogy ne kelljen 2 teljes végigjátszás, hanem majd visszemegyek és kiszedem mint UC-nél. Ha jól láttam akkor járható út.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#670) gyuromoj válasza gyuromoj (#669) üzenetére


gyuromoj
veterán

Na elindítottam egyszer, de nem kezdtem el a játékot. :DDD
Inkább platiztam a Hidden Agenda-t és Ratchet & Clank-et. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#671) Wlac


Wlac
Ármester

Valakinek nincs kedve segíteni az egyik Far Cry 4 coop trófeában? Az anyósülésen ülve kellene utaznom és onnan megcsinálnom egy takedown-t. Kb 3-4 perc alatt meglenne a dolog.

Egyébként a Tomb Raiderre kapható vagyok én is, ha valakinek hiányzik. Kb. fél éve végigjátszottam a játékot egyszer, de biztos hamar visszarázódok.

“The wha-"

(#672) marilllyo válasza Wlac (#671) üzenetére


marilllyo
veterán

:/ Mennék, de sajnos lemezen van meg... az olvasóm meg bedöglött. :/

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#673) Wlac válasza marilllyo (#672) üzenetére


Wlac
Ármester

Aut hiszem, hogy olvastam pont a PS4 topikban. Akkor jön a lemez nélküli élet, vagy megjavíttatod?

“The wha-"

(#674) eisento válasza Wlac (#671) üzenetére


eisento
addikt

megnezem hogy digit vagy lemezesen van meg es irok

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#675) eisento válasza Wlac (#671) üzenetére


eisento
addikt

elkezdtem letolteni, irj, hogy neked mikor jo. en altalaban este 10 utan vagyok ha a gyerek elalszik. vagy a heten delelott is mert szabin vagyok.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#676) eisento


eisento
addikt

keresek olyan embert aki nagyon pro a cod mw2-ben. a loteren kellene megdonteni az idot. nekem az istennek nem megy... :\

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#677) marilllyo válasza eisento (#676) üzenetére


marilllyo
veterán

Hmm. Pont most nyomom az MW: Remastert... Az a tervem, hogy egymás mellé plattintom az MW1-2-t.
Valahogy nem megy most a Cusima, meg ezek... :(
Na mindegy, ha feladnád majd jelzek, ha ott tartok aztán max letolom Neked is. Én az ilyeneket nem tudom elengedni. Ha 150 próba, akkor annyi....:DDD
Mindig az Interstellar egyik párbeszédét mormolom magamban ilyenkor...

-Már vagy ezerszer megpróbáltuk
-De csak egyszer kell sikerülnie

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#678) eisento válasza marilllyo (#677) üzenetére


eisento
addikt

Neztem vidinyokat de nekem nem ugy mozognak mert csak ugy lehet megcsinalni, ha egyszerre ket celt losz le ahol csak lehet... Mindenkepp irj mert biztos nem szorakozok vele. Most a halal nelkul vigyem vegig trofeat csinalom recruiton de esku tobbszor halok meg mint veteranon... :W

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#679) marilllyo válasza eisento (#678) üzenetére


marilllyo
veterán

Most érek az MW:R végére. Már csak pár küldi van veteránon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#680) marilllyo válasza marilllyo (#679) üzenetére


marilllyo
veterán

Mw-be lenyomtam most ezt a training pályát. Kb 20. próbálkozásra sikerült.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#681) eisento válasza marilllyo (#680) üzenetére


eisento
addikt

Jo este otthon vagyok :D :D :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#682) eisento válasza marilllyo (#680) üzenetére


eisento
addikt

Na 6. Vegigjatszasra beadta az immortal trophyt. Mar csak a gyakpalyas van mikor ersz ra? :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#683) marilllyo válasza eisento (#682) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát először még nekem is be kéne gyakorolni. De szerintem holnap elkezdem. Annyira nem lehet nehéz. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#684) marilllyo válasza eisento (#682) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi a rekordod?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#685) eisento válasza marilllyo (#684) üzenetére


eisento
addikt

30mp :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#686) marilllyo válasza eisento (#685) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egy óra után 19:79 / 19:7..
Felkúr rendesen... :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#687) marilllyo válasza marilllyo (#686) üzenetére


marilllyo
veterán

19:35
Kész :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#688) eisento válasza marilllyo (#687) üzenetére


eisento
addikt

Este elérhető vagyok :DDD :DDD :DDD :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#689) marilllyo válasza eisento (#688) üzenetére


marilllyo
veterán

Oké! Partyba elérhetőnek látsz, akkor invelj. Bár szólok, hogy a shareplay nálam necces.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#690) eisento válasza marilllyo (#689) üzenetére


eisento
addikt

Necces? Miert? Gaz a neted? Amugy lehet elnapoljuk, mert a mai nap kicsit huzos volt, :(

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#691) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Én meg 2 év után újra rá próbáltam vasárnap Sigrunra... kar volt, mindent elfelejtettem azóta. Pár másodpercig tartottam ki, így neki mentem kicsit farmolni a ködöt, meg majd a tüzet is kell.
Hatha közben majd raall a kezem újra a dolgokra. :DDD
Mondjuk ma jegeltem, de holnap folytatni kell.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#692) marilllyo válasza eisento (#690) üzenetére


marilllyo
veterán

Annyira nem veszélyes ám.. A gond vele az, hogy kb. minden 10. run-nál állnak úgy a bábuk, hogy kézre álljon. De tudsz egy icipicit "csalni". Kezd újra a training küldit az elejétől addig, amíg az első körnél úgy nem állnak a bábuk, hogy neked jó legyen. 3-4 variáció van. Ha az első run-nál a jó pozícióban vannak, akkor checkpoint restartnál mindig úgy fognak állni. Így csak egy "pattern"-t kell begyakorolni. Ha nem jól "állnak" akkor kezd újra a küldit az elejétől, amíg jó nem lesz. Ezt én is ma tudtam meg...így kb. 4. próbálkozásra sikerült.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#693) eisento válasza marilllyo (#692) üzenetére


eisento
addikt

jo de sztem legyel keszenletben :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#694) marilllyo válasza eisento (#693) üzenetére


marilllyo
veterán

Holnap este 8 után, illetve csütörtökön ráérek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#695) eisento válasza marilllyo (#694) üzenetére


eisento
addikt

irj mar ram ps messengeren ha nem vagyok bekapcsolva telon latom es akkor bekapcsolom a gepet meg atadom az iranyitast, alap helyzetbe olyankor meg fent van a gyerkoc es no game :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#696) marilllyo válasza eisento (#695) üzenetére


marilllyo
veterán

Oxi :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#697) eisento válasza marilllyo (#696) üzenetére


eisento
addikt

Na mikor leszel gepkozelbe? :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#698) marilllyo válasza eisento (#697) üzenetére


marilllyo
veterán

Ma este pl. fél 9-től kb.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#699) eisento válasza marilllyo (#698) üzenetére


eisento
addikt

faszom most kapcsoltam ki. holnap ujraproba :D :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#700) marilllyo válasza eisento (#699) üzenetére


marilllyo
veterán

Felléptem, de nem láttalak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.