Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Csabee86 válasza eisento (#750) üzenetére


Csabee86
senior tag

Persze :)

(#752) eisento válasza Csabee86 (#751) üzenetére


eisento
addikt

en nem latok semmi ilyesmit... De nem is az volt itt a kerdes... hanem hogy patchelik-e ezt a fost vagy itt rohad meg platina nelkul ez a szar.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#753) marilllyo válasza eisento (#748) üzenetére


marilllyo
veterán

Figyi! Én mikor másodjára vittem végig, akkor úgy mentem már, hogy direkt néztem a kritériumokat. Volt nálam mindig vagy 50 dead eye tonic, szóval az első 2-3 chapter az nekem full arany volt. 1-2 volt, amit újra és újra próbáltam, de csak azért mert felk*rt hogy valami pitiánerségen b*sztam el. Pl a birkák terelgetése.. Vannak olyanok, melyek chapter restartból lehetetlenek. Pl. a Rhodes végi leszámolás. Restarba nincs hozzá elég tonik. De nem kell különösebben rástresszelni a dologra. Mostanra kipatchelték és az aktuális cuccoddal mész restartba, ami baromi sokat számít (pl. ló) így a time limit nem probléma többé.
A CH1-2 ben nincs igazából nehéz. A ch negyediknél kezdődnek azok, amik szívás kicsit. Az epilógusok között mindegyik nevetségesen egyszerű szóval ott van kapásból 15 "ingyen" gold medál. A lényeg, hogy nem kell sorba és nem kell mind. Csak azokat csináld, amelyik adja magát... simán van ilyenből 70.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#754) eisento válasza marilllyo (#753) üzenetére


eisento
addikt

en sztem kivarok meg aztan max ugymarad :\

most megvettem az f1 2018-at az most kicsit lefoglal :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#755) eisento


eisento
addikt

Nem nagyon porog a topik, de megkerdezem. Akinek megvan a Ghost Recon breakpoint. lenne kedve kiszedni az utso trofeat? coopba kene killt csinalni, hogy a coop tars kinyir vkit es en rogton utana kinyirok vki mast. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#756) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hali!

Vampyr platinahoz csak a civilekre kell figyelni hogy ne oljek meg egyet sem vagy van még más is?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#757) gyuromoj válasza gyuromoj (#756) üzenetére


gyuromoj
veterán

Közben utánanéztem és nem fogok a mentésekkel bohóckodni, inkább játszom ahogy akarom. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#758) Wlac válasza gyuromoj (#756) üzenetére


Wlac
Ármester

Már nem emlékszem pontosan, de annyi megvan, hogy a civilesre kellett nagyon figyelni, a többi nem volt problémás.

“The wha-"

(#759) Deck


Deck
titán

Halott a topok srácok? :R

PS5

(#760) eisento válasza Deck (#759) üzenetére


eisento
addikt

nem ernek ra segitseget kerni :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#761) Deck válasza eisento (#760) üzenetére


Deck
titán

Mostanában nincs mivel játszani, így neki álltam platinázgatni. Írtam egy listát és úgy haladok, reméltem más trófea vadász is lesz itt :D

PS5

(#762) eisento válasza Deck (#761) üzenetére


eisento
addikt

en most pihentetetem az assetto-t jelenleg horgaszgatok :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#763) Deck válasza eisento (#762) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.