Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Újratervezés Program (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36) Dark Archon válasza Atamano (#33) üzenetére


Dark Archon
addikt

A videókból kiderült, hogy már 2019 májusában készen voltak a videók. Igazából a tanfolyamokat szervező cégtől valószínűleg szimplán megvett az állam egy tananyagot, és kész.

drmcflaj: ebből látszik, mennyien vették komolyan. Totál kezdő vagyok egyébként weblap fejlesztés terén, van némi C++ tapasztalatom, amennyit a fősulin oktattak, de, ami a fő lényeg, angol tudásom. De, ha valaki tisztességgel végignézte a videókat, a vizsgán meg használhatta a Google-t, és a konzolt, és ezek után sem volt képes összehozni egy megfelelést, szálljon magába.

Tipikusan az ilyen emberek, akik a suliban az emberen lógnak vizsgázáskor, mert annyira nem képesek, hogy megismételjék az órai anyagot, csak más számokkal, vagy kövessenek egy 10 lépésből álló - mondjuk - mérési folyamatot.

Mivel nem volt előfeltétele a dolognak - főiskolára eleve fel sem veszik a hülyéket, vagy kiesnek az első félévben - nem meglepő a "bukási" arány. Gyakorló feladatokkal, vagy a vizsgán tényleges programozási feladattal még ennyien sem ugrották volna meg a lécet.

De most tényleg! Bármit használhattál, elég sok idő is volt rá... még orvosnak is levizsgáznék így, hogy közöm nincs hozzá, de van egy egyébként elég jól felépített videó oktatás, és 25% esélyed, hogy eltaláld a jó választ.

A tanultakkal simán össze tudok rakni egy korszerű alap weboldalt - mert vettem a fáradtságot, és csináltam a videóval szinkronban az anyagot, azaz minden meg van a Visual Studióban. A backend részét így, hogy csak a saját gépemen fut, nem tudom hova tenni, de biztosan jó alap lesz a tényleges backend szerverhez való programozáshoz.

Mindenesetre remélem, hogy a pótvizsgára sem nő jelentősen a vizsgázottak száma, legalább lesz esélye olyanoknak képzéshez jutni, akik nem vették félvállról, hanem tényleg szükségük van átképzésre, mert - például - hála a kormánynak, 20+ év után lapátra tette őket a munkahelye.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  Újratervezés Program (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.