Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1019) Robbantos


Robbantos
csendes tag

Üdvözlet!

Ami szerintem egy hatalmas hiba az új hardverapróban, hogy a felhasználóknak nincs publikálható e-mail címe és telefon száma az ADATLAPJUKON.

Előző héten utaltam pénzt valakinek, aki azóta nem jelzett vissza, és nem is jelentkezett be, mióta megújult a hardverapro! (megjegyzem, tudom, hogy ez nem a legmegbízhatóbb módszer, de eddig sosem vertek át ily módon, hogy ne küldték volna el a terméket, amiért a pénzt utaltam)

És eddig meg lehetett nézni a hirdetők adatlapján, hogy van-e más elérhetőségük, ha esetleg itt az oldalon nem jelentkeztek be.
Most viszont már NEM, így nem tudom megnézni a többi elérhetőségeit az adatlapján :W

Ezt lenne a legfontosabb orvosolni szerintem, mert így sokkal nehezebb lesz beazonosítani valakit (ha csaláson kapnák pl.)

Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.